3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Tyler1
    #123
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát de faszább lett volna, mert elöző részben is már úgy beszéltek róla mint egy legyőzhetetlen istenről, meg a Doctore élte csak túl a harcot ellene, erre bebasznak egy kicsit nagyobbra nőtt szöszit :D


    csak az nézze meg aki olvasta spoilert! egy ilyesmi azér jobban ütött volna
  • karajjj
    #122
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ettől már nem kell félelmetesebb, akkor hülyén nézett volna ki, hogy mégis legyőzik :D
    így csak egy jól megtermett köcsög volt, aki most emberére akadt
  • Tyler1
    #121
    ilyen beteg és egyben kurva jó sorozatot még nem láttam :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aszittem kinyírja Crixust :O remélem nem hal meg mer akk oda az egész sorozat történelmi hitelessége...
    amúgy én félelmetesebbnek képzeltem ezt a Theoklészt(mint a 300ban az a 3 méteres állat :D
  • desigo
    #120
    nah pörögnek az események
  • Dynamic
    #119
    Hú, ez odab*szott! Főleg a vége.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kíváncsi vagyok, most, hogy legyűrték a nagy legendát, mivel fogják tudni überelni a gladiátor harcokat.
  • Punker
    #118
    jó rész volt nagyon.
  • Tyler1
    #117
    áá ez gyors volt, nézem is :P
  • karajjj
    #116
    kész a felirat
  • Szolnokboy1
    #115
    azért közel sem egy kategória a kettő. :)

    amúgy tényleg jó irányba halad a sorozat, kifejezetten jót tett neki, hogy visszavettek az első rész után a tempóból.
  • hapi
    #114
    hát gyerekek ez megint kurva jó rész volt. végre 1 sorozat ahol nem húzzák mint a rétest hanem történnek a dolgok. Ez a lostban biztos 3 rész lett volna...
  • Tyler1
    #113
    ez fasza rész olt tényleg bár nekem a bánya nem jött be annyira. crixust egyre jobban bírom, kurva nagy :D
  • AntiHero
    #112
    Tényleg jó rész volt. A Végét megint jól oldották meg hihetetlen:) Mindig megcsavarják.
  • Attila8805
    #111
    Nekem tetszett!
    Jó rész volt ez is!
  • öregharcsa
    #110
    nem szeretném megtudni
  • Challanger
    #109
    Az vajon tényleg transformer volt, vagy csak odaillesztettek neki egy műbrokit?
  • desigo
    #108
    Első két rész után eléggé bejövős !
    A vér és a sok effekt sokszor túlzó de szokható és inkább képregényi hatást ad a sorozatnak.
    Történet is teljesen jó.
    Hullanak szépen a szereplők...
  • öregharcsa
    #107
    hű apáim..ez bitang jó rész volt!! még sok ilyet!! az a sorsolós néni érdekes volt
  • karajjj
    #106
    ja, akkor én kérek elnézést :D
  • AntiHero
    #105
    Nem szoktam gondolkodni, csak nézek ki a fejemből:DDD
  • karajjj
    #104
    hát mivel az előző rész végén Doctore közölte vele, hogy nincs több esélye, meg eddig végig a bányával fenyegették, akkor mit gondoltál? :D
  • AntiHero
    #103
    Még Meg se néztem a részt, de azt már tudom, hogy bányába lesznek:( Spoiler kicsit, de nem vészes még.
  • hapi
    #102
    akinek eddig sok volt a vér az itt (a 4. rész előtt) fejezze be a sorozat nézését :) . A bánya nem nketek való hely...
  • karajjj
    #101
    némileg spoileres szófosásom a részről,ha érdekel valakit
  • karajjj
    #100
    ez az eddigi legjobb rész, rohadt jóra sikerült és végig izgultam, nem gondoltam volna, hogy a "bánya" alatt ezt értik :D
  • Punker
    #99
    jaja ez a bánya elég durva hely......
  • karajjj
    #98
    kintvan a felirat
  • Punker
    #97
    feliratot csak holnapra ígértek
  • a.carkey
    #96
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még jó, hogy a legjobb barátok lesznek később és szarrá verik az akkori római birodalom - egy-két kivétellel - szinte összes ellenük küldött seregét.
  • karajjj
    #95
    a végén szerintem arra utalt, hogy ezek után max a bányában dolgozhat majd...
  • sandor8206
    #94
    jó rész volt ez is, mint eddig mindegyik. külön tetszett a harc során a belső nézet :-)
  • Shiwo
    #93
    szerintem csak begőzölt, és elragadták az indulatai...az arcát is mutatták párszor... épp ezért nem használt semmi olyat, amit ott tanult...Crixus szépen beállt védekező harcmodorra, megvárta míg kifárad, majd bealázta...a kiképző gondolom látja benne a lehetőségeket, hogy az egyik legjobb gladiátorrá válhat, épp ezért is cseszegette annyit (a kiképzők már csak ilyen logikával élnek :) a végén meg gondolom eléggé csalódott volt, hogy Spari nem az eszével harcolt..
  • öregharcsa
    #92
    szerintem meg a harc része vicc volt...előtte hűdebrutál módon tudott harcolni most csak kaszált jobbra balra a kardjával(ütök jobbról, ütök balról)..butult a gladiátor iskolában???

    egyébként jó rész volt..most kezd bejönni a sorozatba az intrika és a politikai rész...bár én inkább a harcot favorizálom...

    külön tetszett ahogy szemétkednek egymással...
  • Bulykin
    #91
    valami ilyesmi a véleményem nekem is, tetszett hogy nem csak Spartacus volt a középpontban hanem kicsit a többi gladiátor is + a nagy nevekről is hallhattunk pár szót akik annó szétzúztak sokmindenkit:D az is nagyon bejött
    a rész végi harc meg fakk yea', fasza volt
  • karajjj
    #90
    megnéztem én is, az elején asztem gyenge rész lesz, de nem volt az, a vége tetszett

    SPOILEResen itt az írásom róla
  • AntiHero
    #89
    Alakul, alakul. 3. rész is jó volt. Kicsit belassultak az események, de pont jó így.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A végét azt hittem, hogy elrontják és Spartacus valahogy nyerni fog. Aztán kellemeset csalódtam:) Bár hülyén is nézett volna ki ha legyőzi. De valahogy azt éreztem az lesz. Hát szerencsére nem az lett:D
  • Punker
    #88
    azért kicsit durva hogy mind tud olvasni
  • öregharcsa
    #87
    köszi..már lesem is :))
  • Punker
    #86
    kint van a felirat
  • Punker
    #85
    az első részt lekaptam úgy és tele volt tömörítési hibával, a másodikban nem volt már hoba, monitoron elég nekem a hdrip
  • karajjj
    #84
    én is abban tölteném, csak annyi a baj, hogy a laptop gyenge a 720p-hez :S