3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Punker
    #163
    na végre free lett magocskán......
  • gumbo1888
    #162
    nálam is
  • Tower Guard
    #161
    Nah ez a sorozat is bekerült a : "Hú bazz mikor jön már a következő rész???" kategóriába!! :)
  • Sir Quno Jedi
    #160
    K*va jó ez a sorozat! 10/10 a mostani felhozatalhoz képest

    Van benne potenciál rendesen.
  • a.carkey
    #159
    KM Player tökéletesen jó mindenre.

    Mindig nézd meg a feltöltőt, valamint a hozzá való kommenteket. Ha anonym, keress más torrentet!
  • Punker
    #158
    én ezer éve BSPlayer-t használom
  • Sir Quno Jedi
    #157
    VLC player, KM palyer, ritkán találtam olyasmit amit ezek nem tudtak lejátszani (max. hangproblémájuk lehet, ha hülye kodek).
  • Kly
    #156
    Most csináltam ilyet először, előtte nem nagyon kellett még avihoz felirat (ritkán nézek avit, a filmeket általában én szoktam magamnak decryptelni).
    A vidit a piratebay-ről szedtem le, de nem voltam elég figyelmes a letöltésekor (később ugyaninnen kaptam le már a svéd felirat nélkülit.) A magyar feliratból szintén rosszat töltöttem le, nem ehhez a verzióhoz volt optimalizálva a szöveg késleltetés. Már-már manuálisan próbáltam átszerkeszteni az srt-t, de a második sor után elfogyott a türelmem, így keresgéltem még egy picit, majd megtaláltam a megfelelőt. A lejátszást először VodSub / Média player kombóval próbáltam, de nem működött. Utána (feltehetően kodekhibás) BS playerrel, ami hasonlót eredményezett, aztán tegnap végül az egyik évfolyamtársam mutatta a VLC playert, ezzel minden probléma nélkül ment.
    Hát egyszer mindent meg kell tanulni...
  • zaki
    #155
    baze, 2010-et írunk, nem 2000-et.
  • a.carkey
    #154
    Azért ez jelenleg szerintem egyszerűbb meló, mint ahogy írod. Nem tudom honnan szeded, de ha ott csak ilyenek vannak, ne onnan szedd le a többi részt ...!
  • karajjj
    #153
    svéd?
  • Kly
    #152
    Nah ma végre sikerült megnézni az első részt, bár nem volt könnyű összehozni a három dolgot (svéd feliratmentes avi; megfelelő sub, ami nem csúszik el fél perccel és végül egy player, ami kezeli rendesen a kettőt.)
    Összességében nem tűnik rossznak, körülbelül ilyenre számítottam az elmondottak alapján. Úgy tűnik holnap legalább lesz mit néznem a kedves Maóni-ka helyett.
  • Punker
    #151
    160-170 centi volt az átlag magasság az ókori mediterrán emberek között.
  • Shiwo
    #150
    hát a fickó majdnem 210 centi, 130 kiló tiszta izom, plusz elég randa pofát hoztak össze a sminkesek, ha a valóságban jön szembe egy ilyen azzal a szándékkal, hogy bedarál, az elég ijesztő lehet..azt nem tom, hogy az ókori róma idejében mekkora volt az átlagmagasság, de ha jól tudom, a középkorban brutálisan magasnak számított az, aki elérte a 2 métert..ezek alapján én nem csalódtam, méltó volt a legendájához..pláne, hogy milyen sérüléseket kapott, és jóformán fel se vette...
  • gyurma78
    #149
    Kösz, nem ismertem az oldalt, már csorog:)
  • a.carkey
    #148
    Újabb pokoli történet! :D
  • karajjj
    #147
    eztv-n hamarabb fentvolt, mint a sima
  • gyurma78
    #146
    Valaki nem talált véletlenül az ötödik részről HD-t valahol? Első négyet úgy néztem. Mivel nem bírtam magammal megnéztem az újat sima verzióban, de azért egy HD jól esne.
  • Dynamic
    #145
    Erről a sorozatról nincsenek előzetesek a következő részről, mint pl. a Lost-nál vagy a Heroes-nál? Youtube-on néztem, ott nem találtam.
  • Punker
    #144
    albínó volt, azért is volt piros a szeme
  • Bulykin
    #143
    félelmetesebbnek? :o eléggé durva volt, azé' mégis csak emberXD eléggé unreal lett volna ha már ennél is eldeformáltabb feje lenne, max a szőke haj helyett vmi más színű
  • kaposi1
    #142
    Sziasztok!
    Tegnap találtam rá véletlenül erre a topikra.
    Előtte nem nagyon hallottam erről a sorozatról.
    Végig olvastam az összes hozzászólást és felkeltette a figyelmemet.
    Mivel a 300-at szeretem gondoltam ezzel is teszek egy próbát.
    Egyben meg is néztem mind az 5 részt.
    Nagyon jó kis sorozatról van szó kicsit sok vérrel de hát a címében is ezt ígérik.
    Én nem gondolnám hogy bármelyik magyar kereskedelmi tv ezt be meri majd vállalni hogy levetíti a közeljövőben.
    Egy kis segítség azoknak akik még majd csak most találnak rá erre a sorozatra és nem tudják honnan....
    Blood and Sand 1-5 HDTV
    Felirat hozzá 1-5
  • zaki
    #141
    1-2. rész annyira nem fogott emg, de a harmadiktól már bejön a sorozat. most megnéztem a 4-5. részt egyben, és most már kifejezetten tetszik. utolsó 2 részben nagyon jók voltak a lassításos jelenetek. első visszagondolva elég tré volt, főleg a nagy harc volt gagyi. sok vér nem zavar, meg a qrválkodás sem, sok cerka látványa azonban már igen :D
    amúgy ez a csata Theoklésszel sem volt egy hatalmas durranás, kicsit félelmetesebbnek vártam a megjelenését. várom a folytatást.
  • MerlinW
    #140
    Reuben De Jong
    "130 plus kg's, six foot ten, official New Zealand strongman & K1 boxer."

  • Bulykin
    #139
    és ha ő úgy néz ki
  • Punker
    #138
    nem mindegy kit rajzolnak át? :D
  • Shiwo
    #137
    arról lehet tudni, hogy ki játszotta Theoklészt ?
  • Bulykin
    #136
    40perc lazaság után kecikemény utolsó 10perc, így kell ezt csinálni :D
    Theoklész bazze mi a faszom azXD durva
  • kamen24
    #135
    Az 1. rész után nem gondoltam volna, hogy ennyire megkedvelem a sorozatot, kicsit gagyinak tűnt, de most már teljesen megváltozott a véleményem, nagyon nagy a hatása sok-sok jelentnek(pl nekem a legutóbbi harc nagyon ütött),jó zene,színészi teljesítménnyel sincs különösebb gondom, szerethetőek a karakterek, üresjárat szinte sehol, pedig majdnem egy órás részekről van szó!Össze van rakva Na!Brava!!!
  • a.carkey
    #134
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagy volt, amikor azt hitték, hogy puff, pár ütéssel megölték. Mell. gondoltam, hogy ezt elsütik ... :D
  • AntiHero
    #133
    Nagyon jó rész volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén a harc annyira mondjuk nem tetszett most. Nem volt rossz csak olyan nem is tudom milyen volt:D De annyira nem tetszett mint az eddigi harcok. Talán azért mert én is nagyobb embert vártam.


    De ennek ellenére b@szot jó rész volt.
  • karajjj
    #132
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igaz, mivel nem csinálta fel a nőt senki, lehet benne valami :D
  • Tyler1
    #131
    de azt nem mondták benne sehol h találtak gyerek holttestet! [spoiler] sztem vagy bizonyíték lesz a kiscsávó, vagy valamilyen összefüggésbe kerül Batiatus nőjének nemzési gondjaival, mert hogy azt is pont ebben a részben fírtatták. aztán lehet h tényleg kicsinálták, de ez a jó ebben h lehet filózni rajta :D [spoiler]
  • desigo
    #130
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    holttesteket elégve megtalálták... gondolom kisméretű csontokból vágják,hogy a fiúnak is annyi
  • Tyler1
    #129
    'Lassan már jobban váron az aktuális részt hétvégente, mint a focimeccseket. Csak így tovább!"
    igen én is így vagyok vele, ahogy leadják az új részt, már frissítgetem is a torrentoldalakat :D 2 sorozat van amit szinte elvonási tünetekkel várok mindig, az egyik a Flash Forward a másik pedig ez(de ez most akutálisabb) :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de a gyerekgyilkosságban nem vok biztos, annyi derült ki h Barca csinált vele vmit, és mivel utána utaltak rá h a gyerek nincs meg de biztos meghalt blabla, sztem vmit csavartak ezen is.
  • karajjj
    #128
    szokásos heti SPOILERes értékelés
  • karajjj
    #127
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de az ilyennek meg nem a győzelem, meg a dicsőség lett volna a lényeg, amiért tulajdonképpen Theoklész odament
  • Tyler1
    #126
    na ez meglehet, de ez is képregény alapján készül, amibe nem lehetnek túlzások :D
  • Dynamic
    #125
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, hát pont erről írtam az előzőben. Az emberek a valóságban is hajlamosak túlzásokba esni, amikor valakinek a legendája egyre jobban felnagyítják őt. Ezt ábrázolták az ominózus részben.
  • Dynamic
    #124
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem azért ANNYIRA nem akarnak meseszerűek lenni, mint a 300-ban. Jó, vannak túlzások de nem akkorák. Ezért nem is lehetne Theoklész 3 méteres állat. Az egy dolog, hogy a legendás részben szinte démonnak ábrázolták(mert hát a legendák már csak ilyenek), ettől még ő is "csak" ember.