3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Aragorn83
    #323
    kókusz szigeteki oldal. :)
  • kaposi1
    #322
    Mit jelent az hogy "Nálunk"?
  • Aragorn83
    #321
    Ó én ezt tudom. Nálunk szokta először bejelenteni, hogy hogy halad. :)
  • Tyler1
    #320
    hát nem, mert most állt neki még csak mczolly a fordításnak :)
  • Aragorn83
    #319
    Holnap esténél előbb nem hiszem, hogy lesz felirat... :D :P
  • Tyler1
    #318
    mivan??
  • Aragorn83
    #317
    Holnap esténél előbb nem hiszem, hogy holnap esténél előbb lesz.
  • Tower Guard
    #316
    Nah megvan a HD-s 9. rész, már csak a magyar felirat kell.
  • Aragorn83
    #315
    1x09 Whore Sneak Peak
  • Kly
    #314
    Szerintem egy-két posztnál illett volna spoilert használni... Mindenesetre sikerült felcsigáznotok, már alig várom, hogy megjelenjen a kilencedik rész kicsit jobb minőségben is.
  • Sir Quno Jedi
    #313
    WoáW, ez a mark of the brotherhood kissé sűrű volt! Nem rossz, nem rossz, ez már kezd érdekes is lenni. Jók a forgatókönyvírók, annyi szent, de a színészek sem kutyák.
  • kaposi1
    #312
    "csak győzzem kivárni a részeket..."

    Na ez a lényeg.
    Mivel gondolom vagyunk páran akik inkább minőségben nézik a részeket légyszíves olyat ne nagyon áruljatok el a sorozatról amit még a Starz nem adott le.
    Konkrétan a 9.és az azt követő részekre gondolok.
  • tigeroo
    #311
    áh, ez annál most bonyolultabb mivel a gyermek híre miatt kicsit a ludusra terelődött a gyanú - úgy hogy egy hű gladiátoruk meg is halt feleslegesen.

    lehet hogy ashur annyira elégedetlen lesz hogy szövetkezik spartacussal (tudja egyáltalán hogy a gazdájuk ölette meg a feleségét??), vagy soloniussal, szal kitudja. lesz még izgalom (meg vér) itt bőven:D!

    váh, nem is fogok találgatni mostmár! csak győzzem kivárni a részeket...
  • Darthmushroom
    #310
    főleg h elég jó dolga volna
  • Darthmushroom
    #309
    szerintem Ashur igazi rossz ember de Batiatust nem fogja elárulni mint az előző részbe se lehetett lefizetni mindenki átb*sz akit tud de a gazdája ellen szerintem soha nem fog fordulni
  • Tyler1
    #308
    naja az lehet, főleg h neki is meghalt a felesége.
  • kaposi1
    #307
    Viszont ha megtudja azt amit Spartacus ellen vétett, akkor már könnyen elképzelhető hogy ellene fordul!
  • Tyler1
    #306
    de ha megnézed ez az egész Ashur műve. nemhiszem h ez alapján Batiatus ellen fordulna. ennek nincs köze a hatalom vágyhoz, mindössze kinyírt egy szolgát aki nem teljesítette a parancsot. ez kb. ott napi rendsserességel folyt.

    viszont hogy Ashur nagyot szív ebből az nekem nem kérdés :)
  • tigeroo
    #305
    ez igaz. bár ashur is elégedetlen most (gondolta a fene hogy neki is fontos a harc...), kiváncsi vagyok hogy neki végül mi köze lesz majd soloniushoz (átpártol, vagy valami)

    de az tuti hogy az évad finálé az ovidius-ügyhöz fog kötődni.
  • PetruZ
    #304
    Igen, ez elég valószínű forgatókönyv, én is így látom.
  • Sir Quno Jedi
    #303
    Doctore nem tudja, hogy akihez hűséges, az elárulja őket. Már gyanaxik és nyomoz Barca ügyében és ha 1x rájön VALÓJÁBAN miféle is az uruk, ő aztán nem fog szolgálni egy gyerekgyilkos, hazug, kétszínű, hatalommániás embert. Leghűbb szövetségesből könnyen fordulhat legádázabb ellenségbe. Neki csak a becsülete van és arra a legkényesebb.
  • tigeroo
    #302
    a crixus - spartacus vonal szerintem ki fog könnyen alakulni. náluk már egy érdekegység is elég (hogy szabadok legyenek)
    csak most leülepedett ez a szál, mivel spartacus most jelenleg beletörődött a gladiátor sorsába, mintha élvezné hogy ő a bajnok, ám mégse szar bele mindenbe...pl. varrot félti mint jóbarát... crixus meg már csak árnyképe önmagának, mint gladiátor, viszont mostmár értelmet nyerhetne az élete, a rabszolgalány által...

    arra viszont kíváncsi leszek hogy esetleg doctore velük tart majd-e, ha esetleg rabszolgalázadást terveznek ...mivel a 09-ben ki is ütközött a rebellis/lojális "nézeteltérés" ő és spartacus között...
  • PetruZ
    #301
    De mondta is, hogy nem Spartacus életét mentette meg, hanem csak valakiét, aki szintén viseli a testvériség jelét (azaz gladiátor). :)
  • gumbo1888
    #300
    a szövetséghez vezető első lépés az volt, hogy megint megmentette Spartacus életét, ahogy az arénában is segített neki
  • Tower Guard
    #299
    Hát a 9-es az nagyon durván alakul, Végén a csattanó xD. Jöhetne már az új rész....
  • tigeroo
    #298
    hát a 9-es résznél befogsz szarni a meglepetéstől! :DDdd


    most kijött a the pacific is, jaj el vagyok látva faszántos sorozatokkal..csak győzzem kapkodni a fejem!:D
  • PetruZ
    #297
    Szerintem jó volt ez a rész is, nagyon is. Ugye legutóbb Sparti :P leszámolt a múltjával, származásával, emlékeivel, mindent kitörölt, és most megy előre, mint gép. Mészárol az arénában, átvette a vezető szerepet a suliban, de nem mondanám, hogy köcsögösködik, vagy zsarnokoskodik, mint mondjuk más tette volna. Egy professzionális gyilkológép. Crixus meg jönne vissza, de rá kellett jönnie, itt most neki csak a száraz kenyérhéj jut, Spartacus kapja a finomabb falatokat. Kettőt kivéve, mert a fontosabb nőket még mindig ő tartja karban. :D De a drámaiság miatt muszáj lesz megint egy nőt hozni Spartacusnak is, és sztem ez fogja majd felborítani a mostani helyzetet. Bár még mindig nem látom, hogyan lesznek ők ketten szövetségesek.
    Batiatus meg egyre jobb, csípem a fazont. Ahogy tör fel, úgy kezd eluralkodni rajta a hatalomvágy és már nem csak reagál az intrikákra, hanem ő maga kezdi irányítani a szálakat, nagyon is durván, ellentmondást nem tűrően. Tipikus tősgyökeres római. :)
    A mostani részben mégis az öt csaj magánpartija tetszett a legjobban. Ahogy Ilythia felvezeti a sztorit és mutatná be a gladiátorát, hogy mindenki elámuljon és hirtelen Spartacus lesz a téma, a két nő meg csak néz és kénytelen rögtönözni... és mikor Spartacus visszaszól és a három főcsaj még tkp. igazolja is a vádakat... zseniálisan volt megírva, na. :)
  • Tower Guard
    #296
    Jaja. Biztos majd szép lassan kiforr az ilyen szál is :)
  • tigeroo
    #295
    ezen énis gondolkoztam!

    ahogy egymásra néztek...kitudja

    enyhe spoiler:

    barca "távozása" utáni részekben amikor pietros-t figyelgette a másik buzi tag, azt se vettem észre...akkor is tesóm szólt hogy "nézdmá az a tag már másodjára stírölte le a kis köcsögöt!" én kurvára nem vettem volna észre...

    szóval az ilyen részletekre nagyon de nagyon kell figyelni
  • Dynamic
    #294
    Mármint fekete hajú, mert áll egy feka is a háttérben:)
  • Dynamic
    #293
    Vajon a fekete csaj(3.kép) lesz Spartacus új nője?
  • AntiHero
    #292








    Semmi különös, csak episode 9. képek.
  • Tyler1
    #291
    hát szereplőlistán még nincs fennt a neve az első évadnál :) de hát még korai is lenne, mikor Claudius se jött vissza :D
  • sandor8206
    #290
    tuti? attól még megismerheti, hogy lesz ami lesz :-)
  • Tyler1
    #289
    első évadban még nem lesz Crassus :)
  • sandor8206
    #288
    Crassus-ra meg van már a színész? ha már Raimi produkció bes*arnék ha K. Sorbo megjelenne :-)
  • desigo
    #287
    szerintem is jó volt,hogy nem a gyilokra volt kihegyezve a mostani rész
    abból már volt elég de valószínű,hogy lesz is még
  • tigeroo
    #286
    jaja...mondjuk nem értem azokat akik azt mondják hogy ellaposodott a mostani részekre a sorozat...amikor végülis az első 4-5 rész csak egy nagy rétestészta-nyújtás volt (a 'the pit'-es kitérés pl.)

    szal jóvan ez így... de van egy olyan érzésem hogy a nagy aduászokat a fináléra/következő évadra tartogatják..
  • Tyler1
    #285
    hát végülis lassan már lehet, mert mindjárt vége az évadnak. következőben meg már javában akciózás lesz. én még 100 részt elnézegetnék ilyen sexelős, gyilkolós, kiképzős dologból :D az arénában se sokszor harcolt még :)
  • tigeroo
    #284
    jaja már említették párszor a nevét, a 8-9ben. énis csak kamilláztam hogy wtf lesz itten!:D