3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Szolnokboy1
    #363
    Hát, emberek, visszaszívok mindent, amit az első rész után mondtam. Illetve nem mindent, mert az első rész a leggyengébb rész eddig, és az alapján joggal nem bíztam a sorozatban, de ilyen fejlődést én még nem pipáltam. Elég sok sorozatot nézek és néztem, de ilyen feszkót én még nem éreztem soha, de még filmnél is ritkaság, konkrétan beremegősödött a kezem.
    Azt gondoltam, hogy Ilythia a barátságukat fogja kihasználni, de későbbre tettem volna, erre nem számítottam. Andy Whitfieldre, mint színészre, pedig nagyon oda kell figyelni a jövőben, épüljön fel gyorsan!
  • nagykovi
    #362
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha jól emlékszem minden szobor ilyen volt ott. Egyébként szerintem lehetett gondolni már a rész elejétől kezdve, hogy vmi történn fog Varro-val, mert az egész részben sokat foglalkoztak azzal, hogy mutassák, hogy milyen jó haverok Spartacussal. Poénkodtak még gyakorlás közben is, stb. Én is nagyon sajnáltam egyébként :( De nagyon jó ez a sorozat, és pirospont az íróknak, hogy egy ilyet meg mertek lépni.
  • AndrewT
    #361
    mi ez a táblás játék, amivel foglalkoznak a 10-es részben? :O
  • Csacsi
    #360
    Nah ez tényleg nagyon jó rész volt. Alig várom, már, hogy egyben újranézzem az összes részt :) Szép nap lesz :)
  • hapi
    #359
    ez nagyon kemény volt. Így kell sorozatot csinálni. Mindig a nők miatt van minden...
  • Shiwo
    #358
    tán jót is tesz 1 sorozatnak, ha nem túl hosszú (lásd Dexter)
    nincsenek laposabb töltelék-részek, mindig történik valami

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    huhh..kemény volt a vége..a tragédián kívül azért volt egy poén is...ki volt az az elmebeteg állat, akinek eszébe jutott, hogy ilyen szobrot készít Spartacusról...
  • macselek #357
    Fúh, ez aztán durva volt...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már elég egyértelmű, hogy hogy lesz ebből lázadás. Szegény Varro:(
    Ez a sorozat nem szarozik.
  • Szolnokboy1
    #356
    tudja valaki mi volt a múlt heti részben a "nagy dugás" alatt hallható szám címe? az de nagyon zsír volt. :)

    azt írták több helyen is, hogy a mai rész az évad eddigi legjobbja. :) hát rreméljük!
  • kovi04
    #355
    Kábelcsatornán futó sorozatok esetében mindig ilyen hosszúságúak az évadok.
  • zaki
    #354
    pont jó ez így, nincsenek töltelékrészek.
  • Aragorn83
    #353
    Kéne valami petició, hogy a 2. évad hosszabb legyen, mint 13 rész... Mert azt is ilyen hosszúságúra tervezik.

    Én ezt a sorozatot bármeddig el tudnám nézegetni. :)
  • Tyler1
    #352
    kár hogy ilyen rövid az első évad, a mostani részen kivül még 3, aztán vége. jön jó pár hónap szünet. pont az igazi izgalmakra kell várni majd a legtöbbet, de remélem Andy gyorsan kigyógyul, és gyorsan visszkapjuk a sorozatot.
  • Aragorn83
    #351
    Persze. Erről már értesültünk. Még én linkeltem be.

    Úgyhogy emiatt bizonytalan távolságba csúszik a második évad forgatása, ami egyébként, április elején indult volna.

    De a lényeg, hogy Andy minél előbb meggyógyuljon és felépüljön, aztán majd utána elkezdthetik forgatni az új évadot...
  • drjones
    #350
    húh nagyon odarakták a végét, hátborzongatóan jól megcsinálták.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az elejétől fogva volt egy olyan érzésem Varroval, hogy drámai módon lép ki a sorozatból, de ilyesmire nem gondoltam.


    Nem tudom olvastátok-e ezt a hírt, de a legjobbakat Andy Whitfield-nek.
    A Spartacus: Blood and Sand főhőse rákos
  • Aragorn83
    #349
    Ez egy kegyetlen rész volt.... :(

    Remélem Ilithyia fájdalmas és hosszú halált fog halni...
  • PetruZ
    #348
    Mira a neve. Sura - Mira, hm... :)
  • Tyler1
    #347
    SPOILER!!! ne olvasd!


    gondolom akivel lekellett volna feküdnie. de Sura után elég gáz lenne olyan nőt rakni mellé.
  • AntiHero
    #346
    Milyen nőjével?:)
  • a.carkey
    #345
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja, és Doctore is simán melléjük fog állni, hisz őt is átverték keményen.
  • a.carkey
    #344
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A csapat, ami fellázad lassan összeáll. :D
    Látva Lucretiat, nem tartom kizártnak, hogy Crixus nőjét személyesen fogja feldarabolni apró szeletekre, ha rájön, hogy mi a helyzet köztük. Most ugyanis inkább beáldozta a "barátnőjét", mint hagyta volna egyet dugni Crixus-szal, pedig ha tudná ...
    Bár nem így képzelte el a végét, de azért jól jött ki belőle - mint mindig. Spartacus a főnökét fogja elintézni, ha kiderülnek a dolgok a nejéről, Crixus pedig az ő "Domináját" fogja megfojtani, amikor az kinyírja a nőjét. Semmi másért, csak azért lesz "szövetség" Crixus és Spartacus között, mert kénytelenek majd egymás mellé állni. Ja, és vsz ezért is válnak majd el olykorán útjaik is.
    Ahsur pedig addig jár majd a kúthoz, míg el nem törik, így a végén vagy kinyírja egy haragosa - bár igazából annyira senkit sem bántott meg az élők közül, mint tette azt a halott Barcaval - vagy túléli, és belekeveredik a felkelésbe, de mivel a felkelést a legvégén elárulták és Ashur karaktere zseniális, szerintem ő fogja elárulni a társait is. Majd a végén ő is kereszten végzi. Varro szerintem végig Spartacus mellett marad, és látva, hogy jó a sorozat, akár még úgyis befejezhetik, hogy Spartacus IS túléli és visszamegy nőjével Trákiába, vagy máshová. De ez még messze van, viszont alakul a sztori és nagyon profi a kivitelezés és a történetvezetés.
  • Aragorn83
    #343
    1x10 Party Favors promó
  • FL Zoli
    #342
    Spartacus Blood and Sand S01E09 HDTV XviD-SYS
    Isohuntról, jelszót nem tud vki véletlenül? Nincs kedvem mégegyszer letölteni
  • tigeroo
    #341
    spoiler:


    jah,a deus ex machina dolgozik rendesen... tuti egymásnak fognak ugrani a nagy hatalommal bíró szereplők, így spartacusnak tényleg szinte csak ölnie kell majd:D
  • gumbo1888
    #340
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és az is feltünhetett volna neki, hogy nincsen tele a teste mély sebekkel
    a gyilkosság szerintem kicsit irreális volt, kihagyhatták volna, de nyilván lesz jelentősége
  • jozef1976
    #339
    Már Obelix is megmondta régen:

    Dilisek ezek a rómaiak!!!
  • AntiHero
    #338
    Nagyon jó rész volt:) A vége meg brutális volt.

    Ja és én meglepődtem a végén nem gondoltam, hogy az az aki:D
  • Punker
    #337
    komoly rész volt.....
  • Dynamic
    #336
    És igen! Azt hisszük, hogy már nem lehet fokozni? Nagy tévedés!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A szexelős rész hihetetlenül erősre és intenzívre sikerült, a szó pozitív értelmében. Nemcsak a gyilkosság, hanem amiatt a groteszk szituáció miatt is, hogy a Spartacus és Ilithyia öntudatán kívül egymással szexel. Bár nagy meglepetést nem okozott(80%-ban meg voltam győződve, hogy ő van a maszk alatt), azért mégis erős jelenet volt. Azon mondjuk lehetne vitatkozni, hogy ha az arcát nem is látta a nő, az miért nem tűnt fel neki, hogy Crixusnak kétszer akkorának kéne lenni:))
  • Gelassar
    #335
    Tényleg jó rész volt!
    Én már el is képzeltem Spartacus következő párbeszédét Glaberrel :D
    Valamit valamiért :)
  • mosoporr
    #334
    ez kegyetlen jó rész volt :D
  • toysoldier
    #333
    a vége durva volt :DD
  • Punker
    #332
    van felirat
  • kaposi1
    #331
    Nagyon köszönöm srácok!

    Desigo szavadon foglak még meglátod!

    Nem bírtam ki hogy bele ne nézzek a 09-be.
    És hogy ott mennyi szőrös dolgot láttam!
    De tényleg csak belepillantottam.
    Majd vasárnap ha már lesz hozzá felirat
  • desigo
    #330
    Boldogat!

    pár hónap múlva írj rám és adok...
    feltéve ha engedélyezik megint a meghívó küldést
  • Tyler1
    #329
    HBD enkorra nincs meghívóm de meghívlak egy mitiszolra ;)
  • kaposi1
    #328
    Idáig se volt sok esélyem rá hogy szerezzek!
  • Punker
    #327
    nincs meghívó most hónapokig
  • kaposi1
    #326
    Nagy szívfájdalmam rég óta hogy oda nekem nincs meghívóm.
    Pedig ma még szülinapom is van, és még se kaptam senkitől ilyet!
  • Szolnokboy1
    #325
    :DDDDDDDDD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem ncore lesz
  • kaposi1
    #324
    Ezzel se lettem okosabb, de szerencsére én is tudom éppen hol tart a fordításban!