3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Tyler1
    #403
    na ki ismeri fel? :D

  • Tower Guard
    #402
    Egyébként most ki ez a medicus a sorozatból?
    Nem nagyon hasonlít az öreg fószerra aki gyógyítgatta a crixust xd

    http://www.imdb.com/name/nm1603419/filmoseries#tt1442449
  • Tower Guard
    #401
    Bírom mikor kezd bekattani Spartacus, megjelenik neki látomásokba Sura, meg mostmár úgy nézem saját maga és még Varro is.
  • sandor8206
    #400
    simán a legjobb sorozat évek óta, remélem nem lassul az iram és sok sok évadot megér ilyen minőségben.
    az utolsó részt meg komolyan mondom rossz volt nézni (Varro), de utálom már én is az "olaszokat", rohadt ge*ik :-)
  • Aragorn83
    #399
    Simán megint van benne megvezetés, mint a mostani rész trailerében is volt...
  • Shiwo
    #398
    hát jah...bár tán túl sokat is elárul már a részről
  • desigo
    #397
    durván várós
  • Dynamic
    #396
    Nézd meg az előzetest, az már több dolgot is sejtet.



    E11 trailer
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Batiatus beindul, ahogy megígérte a E10 végén...:D
  • Bulykin
    #395
    ezt mondom én is h nem az :|
  • Shiwo
    #394
    a képek alapján a srác rádöbben, hogy tettével nem lopta be magát "bálványa" szívébe..
  • Tyler1
    #393
    áá ezt nem hiszem el! :O végénél ki is nyomtam a pics*ba!!! pont Varro...
  • Aragorn83
    #392
    Gyerekek ne kezdjétek már el... Miért eddig úgy tünt, hogy meleg?
  • Bulykin
    #391
    Spartacus nem gay, nagyon remélem hogy nem is lesz az, csúnya irányba mozdulna el a sorozat
  • Jim Morrison
    #390
    jovan, ok ok :D Holnap kezdem el, hogy mindenki tudja:D
  • Aragorn83
    #389
    OMG! Mi az hogy velük is?!? Arra gondoltál, hogy ők is összefekszenek-e egymással? (Költői kérdés volt, ironia on) Inkább tényleg kezdd el nézni...

    De megnyugtatlak nem. Itt két konkurensről van szó... Kicsit sem szívlelik egymást...

    De mondom, kezdd el nézni...
  • Jim Morrison
    #388
    [spoiler]azt mondtatok, hogy van benne sok sex jelenet, de veluk is? :/ majd atlepem >.<
  • AntiHero
    #387
    Episode 11 képek:





  • zaki
    #386
    xd jó kép
  • desigo
    #385
    OMG mekkora komoly rész volt!

    ez nagy volt



  • macselek #384
    Az arénában se használta, vagy igen?
  • MerlinW
    #383
    Az a bajnoki díszpáncél. Alkalmi ruha. Spartacus pedig csak az arénában és a nemesek előtt bajnok, egyébként csupán egy rabszolga, aki nem hordhat olyat. A páncél tehát csak nemesek előtti villogásra való.
  • macselek #382
    Amúgy a 6. részben készült páncélt miért nem hordja sohasem Spartacus? (Lehetséges spoiler, vagy mittomén; Gondolom a második évadban majd abban küldi.)
  • MerlinW
    #381
    Jah, a második rész után már nem olyan véres.. 2-3 liter vérnél 1-2 lehulló fejnél és egyéb végtagnál több nincs a későbbi epizódokban:)
  • AndrewT
    #380
    köszi!
  • kropotkin
    #379
    Na, most jön majd a nagy jellemfejlődés. Spari kilép a gyilkológép szerepéből, a történtek után.
  • tigeroo
    #378
    ja mert az pont egy álom lehetett vagy valami :P

    nézzed csak nézzed, kurvajó sorozat
  • Aragorn83
    #377
    Véres igen, főleg az első két rész. De cserébe kárpótól a klassz történet, a szerethető és gyűlölhető karakterek és a sok szex jelenet. :)

    Egyébként meg annyira el van túlozva a gore, hogy az ember nem is tudja komolyan venni. :)
  • Jim Morrison
    #376
    Csak belenéztem mégis milyen. Elejétől kezdem majd, mert sok jó kritikát olvastam gondoltam adok neki egy esélyt.
  • Csacsi
    #375
    Hmm....talán jobban jársz, ha az elejétől nézed, és nem a második részbe tekergetsz bele. A saját élményed rontod el vele.
  • Jim Morrison
    #374
    Te ez mindig nagyon véres? Még nem láttam belőle egy részt sem, letöltöttem a második részt egyből beletekertem az elejébe... :DDD MOndom húú de jó csaj meg minden, nemtudtam miről szól az egész és hirtelen vért köp meg nemtom :O Ez mindig ilyen?
  • Punker
    #373
    durvul ez gyerekek durvul...
  • Aragorn83
    #372
    Ez így van. Majd javul ez a második évadra, biztos kapnak rá pénzt, hiszen a sorozatot kajálja a nép.

    Elég kevés pénzből tudtak gazdálkodni az első évadban, szóval ezért egyáltalán nem zavar a dolog. :)
  • Shiwo
    #371
    hát a számítógépes effekteknél még ölthetnének bele némi pénzt..a sminkeket tök jól megbírják csinálni ,pl mikor a pit-ben Sparit jól elagyabugyálták, és tág maradt az egyik pupillája, meg ilyenek...de néha, mikor kard hatol valakinek a testébe (vagy levágják valakinek a fejét) ott erősen látszik még a cgi...ennél sokkal jobb megvalósításokat is láthattunk már..de legyen a sorozat javára írva, hogy tán ez a legnagyobb baj bele, s egy sikeres szezon után több pénzt tömnek bele, s úgy tán javulás várható ebben a dologban is
  • PetruZ
    #370
    Nem hiszem, hogy háromnál több helyszín lenne: az egyik a római villa és a ludus (generált szakadékkal), a másik a "general" utcakép (ami akárhol lehet a villa oldalában), a harmadik meg egy régi római aréna, amit számítógéppel erősen feljavítanak. :) Meg az elején volt valami "general" hegyi terep. Szerintem elég olcsón kijönnek a pénzből, római kosztüm és kellék lehet annyi, mint a szemét, a színészek, statiszták sem drágák, esetleg a meztelenkedésnek lehetnek felárai, de egy sorozatnyi hosszban biztos megoldható nagyker. tömegárban. :)
  • Attila8805
    #369
    Ha valaki nem tudná akkor van Felirat
  • tigeroo
    #368
    spoiler:



    úristen, egyre komolyabbak a részek! az alapkoncepcióból kihozták a készítők a maximumot! utóbbi évek legjobb sorozata!
    az utolsó harci jelenet mekkora morbid volt már... mosolyogtak, mintha csak játszana 2 barát...mi nézők pedig tudtuk hogy mi lesz a vége
  • Aragorn83
    #367
    Egyébként ha megfigyelitek nincs túl sok helyszín ebben a sorozatban. A jelenetek 90%-a a ludusban játszódik.
    De mivel baromira jól megírták a történetet ezért ezzel az ember nem is foglalkozik. Én sem, csak mintegy érdekességként jegyeztem meg. :)

  • PetruZ
    #366
    Látszik, hogy mindenkire jut elég fény - és árnyék... Kegyetlen rész volt, és a vége, Batiatus válasza a magisztrátusnak... huhh, sokat sejtető. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem hiszem, hogy egyből nekimegy az öregnek, hanem inkább a srácot veszi "kezelésbe". Végül is, rutinja van már benne. :)
    Illithya fejét meg konkrétan vasrúddal kéne szétverni. :D

    Zseniális sorozat.


    #361:
    Latrunculi a játék neve.
  • zaki
    #365
    nagyon jó rész volt tényleg...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondjuk lehetett sejteni, hogy varroval lesz valami, annyira összejött neki minden, meg angy volt az öröm, durva volt a vége na...
  • AntiHero
    #364
    Nekem is végig fut a hideg a hátamon minden egyes rész végén. Na nem a meztelen pasiktol (a nőktől igen:D) hanem a történettől. Minden rész végén csak néztem ki a fejemből.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó rész volt Varrot meg iszonyatosan sajnáltam. A végén azon gondolkodtam, hogy Crixus majd bedühödik és most fog a lázadás kitörni. Sajnos nem így történ és elveszítettünk egy jó szereplőt.