3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Tyler1
    #483
    annyiból jó h lesz dvd-n is, egyébként szinkron sehol nem fogja utolérni az eredetit :)
  • Aschil
    #482
    Úgy legyen!

  • AntiHero
    #481
    Hát HBO veszi át lehet a szinkront se rontják el.
  • Aragorn83
    #480
    Éljen, éljen!

    Júniustól magyarul is
  • PetruZ
    #479
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Történelmileg a lázadás Capua-ban tört ki, Batiatus-nál, szóval szerintem ezt meg fogják hagyni. Egyébként sem lenne értelme kinyírni egy ilyen erős karaktert, én pl. csalódnék a sorozatban. Hülyeség lenne behozni egy új kiképzőt és új családot most, amikor már minden ekkora fordulatszámon pörög.

    Btw, most a legújabb részben, amikor a végén Spartacus válaszol Batiatusnak, hogy igen, már teljesen önmaga, az már nem Spartacus, a gladiátor, hanem újra az ismeretlen nevű trák volt, aki gyűlöli a rómaiakat.
    A lázálma a sebből hulló érmékre sztem áthallás arra, amit a fogoly magisztrátus is mondott Batiatusnak: hogy Spartacus nélkül egy senki, ha elveszíti őt - elveszít mindent. Így Crixus hiába kerül vissza, az anyagi haszon jelentősen meg fog csappanni, mert mindenki Spartacust akarja. Vagy valami ilyesmit sejtek. :)

  • Shiwo
    #478
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    szerintem Batiatusnak elég lenne egy korbácsoltatáshoz annyi, hogy Crixus kefél egy rabszolgával..az, hogy a csaj mit fog kapni, az már egy másik kérdés...pláne hogy Lucretia-tól mit kap...

    amúgy mi van akkor, ha idővel Batiatust kinyírják mondjuk, és a gladiátorokat (egy részét) megveszi valami pénzes illető, aki rómába viszi őket...és a lázadás az ellen törne ki, nem a mostani dominus ellen..



  • AntiHero
    #477
    Szerintem meg Spartacus-al lesz. Ki fog itt derülni, hogy Barca-t is megölte meg a többi is. Igaz 2 rész alatt nem hiszem, hogy lesz lázadás.

    Vagyis ezzel fogják lezárni, hogy fellázadnak és "elmenekülnek" Batiatus-tol.
  • Tyler1
    #476
    az biztos h vagy ellenük lesz vagy velük :D:D

    amúgy sztem is ellenük lesz, abban lesz a fordulat, h a mesterük ellen kell harcolni.
  • tigeroo
    #475
    szerintem elképzelhető... most vagy ellenük lesz, vagy velük... ha ellenük lenne...nos, arra már varronak is voltak teóriái (amikor spartacus terveket szőtt hogy megszökik a feleségével)
  • zaki
    #474
    Doctore is benne lesz a buliban?
  • tigeroo
    #473
    spoiler:

    jah 100%...

    lukrécia megtudja hogy crixus-szal viszonyuk van, megöleti... és ez lesz a közös ügy hogy fellázadjanak
  • daver88
    #472
    ez dupla spoiler volt...:D :D
  • Tyler1
    #471
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Crixus nem a Barca-ügy miatt fog Sparti mellé állni, hanem mert Neavia meghal
  • DaemoonHunter
    #470
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    talán lázadoznak
  • daver88
    #469
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tényleg ott van spartacus, és minden gladiátor bilincsben...még valami...nézzétek meg az anyajegyet a korbácsolásnál a jobb felkaron...Crixusnak olyan nincs :)
  • Attila8805
    #468
    De volt CSÖCS!:)
    Az egyik látomásnál!
  • Aschil
    #467
    Egy lehetséges folytatás:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ashur beleköt Naeviaba (Crixus miatt?) ezért Naevia elárulja Batiatusnak a Barca affért (Ashur ármánya) Batiatus ezért bedühödik és rádöbben hogy van félnivalója Ashurtól (hisz mindenről tud), esetleg őt korbácsoltatja meg? (bár inkább meg kéne ölnie) Crixus miután megtudja, hogy szeretett Dominusa és Dominája társtettesek voltak egy "GLADIÁTOR" (Barca) meggyilkolásában hite megtörik (kész a lázadásra) Spartacus ügye a mostani résztől tudja, hogy Batiatus ölette meg kedvesét (kész a lázadásra)


    Egyébként a sorozat 5*-os!
  • Tyler1
    #466
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és ilyenért hagyná Batiatus h megkorbácsolják az egyik legjobb gladiátorát? megnéztem 720p-ben a trailert, tényleg ottvan Sparti, de vmi komolyabb dolog lesz sztem mint h Lucretia hisztizik egyet. :)
  • Punker
    #465
    a sebből kihulló pénz ütött
  • AntiHero
    #464
    Meg van mi volt fura a mostani epizódba.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem volt sex, nem volt csöcs, nem volt vér eltúlozva.:D A CGI most jobbra sikeredett. A szúrás is az elején. Meg a belek mikor kijöttek.
  • Aragorn83
    #463
    Igazad van. Ez így valószinűbb... :)
  • Shiwo
    #462
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    tipp: Crixus bevalja Lucretia-nak (meglehet Ashur zsarolása miatt), hogy szerelmes Naevia-ba, a hír hallatán a domina először összeroskad (azt nézni annak, hogy leszúrják), majd felpofozza a csajt és megkorbácsoltatja Crixust

    4. pont: azért tán még meg is ölné, lehet Ilithyia csak a gyilkosságot vallja be

  • Darthmushroom
    #461
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lol h mindenki bevette a Ashur részt. én rájöttem mikor 2jára ment és siessünk oda nincs idő meg ilyenek közbe a katonák is elindultak lefele.
  • AntiHero
    #460
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen ott van. Akit meg korbácsolnak az Crixus.

    Jó rész volt. Én is benyeltem, hogy áruló Ashur)
  • Aragorn83
    #459
    Pedig nem jól nézted, mert

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spartacus ott áll a többi gladiátor között. Tekered a korbácsolós jelenetre (13. másodperc) és meglátod.
  • nan76
    #458
    Sziasztok.Szerintem ez a/11./rész volt a legjobb idáig !volt minden benne,vér-csavart sztori-izgalom-minden.Nálam 9.9/10!!!!...üdv,csak ennyit akartam
  • Tyler1
    #457
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spartacust korbácsolják meg az tuti. Ottvan Glaber, Spartacus vkivel harcolni fog, Glaber felpofozza Illithyát, nem nehéz összerakni :D
  • Tyler1
    #456
    nekem nem csúszott a felirat :D na egyébként fasza rész volt, végre lépett egy nagyot előre a történet, kár h pont az évad vége előtt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Crixus most megint népbálvány lesz, Spartacus meg a gonosz?? Ashurt úgy benyeltem mint állat, simán elhittem h áruló. ez kurva jól meglett csinálva


    jó lenne ha bejönne M.o-ra is, mert dvd-n, bd-n, kazettán, mindenhogy megvenném :D
  • Aragorn83
    #455
    Azt senki nem mondta, hogy időrendben ven. :)
  • kaposi1
    #454
    Ha időrendi sorrendbe van a videó akkor ez a pont nem stimmel!
    5. Crixus (legalábbis nekem nagyon úgy tűnik) leszúrja Lucretia-t...
  • kaposi1
    #453
    Az egyik verziónak nem volt meg a vége amikor már a stáblista ment.
    A másik pedig pont ez a verzió volt amit említettél.
    Aminek volt az elején az a figyelmeztető szöveg amit a 426-ban linkeltem.
    Szóval nekem az a verzió baromira el volt csúszva, JetAudióval néztem.
    De ez a verzió amit spoilerben írtam tökéletes hozzá.
    Ez marad.
  • desigo
    #452
    durva lesz az biztos
  • Aragorn83
    #451
    Köszi! Most már ezt is tudom. :)
  • Dynamic
    #450
    "makrók" gombra feljön az ablak.
    Egyébként:

    (spoiler)ide írom a spoileres hozzászólást(/spoiler)

    Csak szögletes zárójel kell a normál zárójel helyett.
  • Aragorn83
    #449
    Sorry! :( Akartam, csak nem tudom hogy kell. Itt az alsó gombok között nincs is ilyen...
  • Dynamic
    #448
    Igen, én is ezeket szűrtem le. Szóval lesz benne minden:)
    (Lehet, nem ártott volna spoilerbe raknod, mert nem mindenki néz előzetest)
  • Dynamic
    #447
    Nekem meg a másik van(xii). Teljesen jó.
  • Aragorn83
    #446
    Szerintem a mostani rész a jövőhetihez képest csak felvezető volt. Iszonyúan durva rész lesz az 1x12 Revelations.
    Ha figyelmesen nézitek a Dynamic által beszúrt vidit, akkor az alábbiakat lehet látni a promóban:

    1. Ashur Naevia-t ölelgeti (ezzel is fenyegetve Crixust). Szóval valószínűleg Ashur köpni fog.
    2. Doctore valakit megkorbácsol. Tippem Crixus lesz. (Spartacus biztos nem lehet, mert ő ott a áll a többiek között...)
    3. Lucretia megüt egy nőt. Nagy valószínűséggel Naevia-t, szóval Ashur tényleg köpött...
    4. Glaber felpofozza Ilithyia-t. Megtudja talán Lucretia-tól, hogy a drága neje Spartacussal feküdt le? (Yeah!!!)
    5. Crixus (legalábbis nekem nagyon úgy tűnik) leszúrja Lucretia-t...
  • Tyler1
    #445
    van a másikhoz is külön, az is szar? mert nekem az a verzsön van.
  • kaposi1
    #444
    De miért innen amikor a gyártó egyből a a HosszuPuskára teszi?
    Ezzel kapcsolatba volt egy kis szívás.
    Mivel nagyon rosszul lehetett időzíteni a feliratot ezért javallott ezt a verziót leszedni .
    Mert ehhez tökéletes.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spartacus.Blood.and.Sand.S01E11.PROPER.HDTV.XviD-2HD.avi

    Amúgy meg nagy nagy köszönet mczolly-nak akinek a feliratok köszönhetőek!