3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Jim Morrison
    #563
    basszus !!!
    Azt hittem jot szedtem (ep 3, 4, 5, 6) erre most derult ki, hogy rossz az egesz :/ MB ra megfelel, csak üres a mappa :(
  • AntiHero
    #562
    -Exclusive-Interview
  • Punker
    #561
    ez a 2004 -es feldolgozás, én a 1960-as régit láttam csak
  • tigeroo
    #560
    TV2:Szombat(Április 17.) 19:35
  • Hoz_Hun
    #559
    Szerintem itt is valami ilyen lesz. Ő lesz szerintem a "főgonosz" a második szezonban.
  • Punker
    #558
    a régi klasszikus filmben életben hagyták és elküldték Crassus-hoz :D
  • Hoz_Hun
    #557
    Szerintem is meghalnak. Elvégre a szökés után, már semmi jelentőségük nincs. Ott lesz még ellenfélnek az a genyó Gaius Glaber, a Római praetor ellenlábas, akit egyből utánnaküldenek.

    Tényleg, erről a Glaber fickóról sem lehet többet megtudni a töténelemből? Csak annyit hogy a Vezuv lábánál - ahol Spartacus liánokból, meg miből font kötélen leereszkedik - hátbatámadja és legyőzi. Annyit még tudni lehet, hogy a lovát is lenyúlja, de hogy mi történ Glaberrel...? Meghalt? Elmenekült?
  • AntiHero
    #556
    Jéé észre se vettem azt. Tényleg ott egy S betű:)
  • fejnelkuli
    #555
    Ehh! SG a vizben! Ugyes!
  • desigo
    #554
    szerintem vége lesz mint a botnak...
  • AntiHero
    #553
    100% hogy Batiatus nem hall meg szerintem. Túl jó karakter ahhoz, hogy most még megöljék.
  • kaposi1
    #552
    Minden esetre személy szerint én sajnálnám ha Batiátus szálat már a következő részben "elvarrnák"
    Szívesen elnézném még egy ideig az ármánykodásait.
    Meg amúgy is jól játszik!
  • tigeroo
    #551
    na igen, erre céloztam. akárhogyis nézem még 1 évet várni kell majd a season 2-re...:(



    all hail andy whitfield! bringer of blood & sand on tv! beater of cancer!
  • tigeroo
    #550
    hát mondjuk:

    spartacus megöli az urukat, crixus meg az úrnőt..

    ottis lehetnek még fasza dialógusok/morális kérdések

    (pl. képzeld el: crixus előtt térden a domina, nyakán a kard hegye pihen... bevallja hogy a gyerek mégis crixustól van...de mégis miatta szenvedett naevia plusz ő is... kicsit habozik majd megöli...)

    de tuti kitalálnak ennél 100x jobb dolgokat még a következő részbe!
  • kaposi1
    #549
    És ugye arról se feledkezz meg hogy azt nem tudhatták hogy Andy ideiglenesen (reméljük) nem tudja folytatni a sorozatot.
    Tehát nem hinném hogy az 1.évad utolsó részének végén ennyi mindent bele akartak sűríteni.
    Még ha a címe az is amit tudunk már!
  • Shiwo
    #548
    mondjuk az lesz a kérdés, hogy a lázadásba mennyire tudnak majd beleilleszteni ilyen csűrés-csavarásos dolgokat, intrikákat..
  • tigeroo
    #547
    hát ja. most belegondolok hogy mennyi minden történhet még addig... lehet tényleg úgy lesz vége.. azért 1órába belezsúfolni a meggyőzést, maga mellé állítást (gondolok itt a doctoréra, bár volt 1 dialógusuk spartacusszal, hogy "majd jóvá tesz mindent"... most hogy tud barca-ügyről lehet ő ajánlja majd fel magát mert már tudja mire gondolt akkor spartacus... vagy legalábbis kikérdezi ő mit tud az egészről. crixus most teljesen rottyon van, mondjuk ő már tuti spartacus mellé áll, hogy minél hamarabb megkereshesse a szerelmét... ) akkor..ottvan még szervezkedés

    stb, stb stb.


    ááá készvagyok. olyan mintha mentálisan földbe döngöltek volna. ezt a részt tényleg fel kell még dolgoznom...
  • kaposi1
    #546
    "nem bírnám kivárni addig."
    Pedig lehet hogy kénytelen leszel!
  • tigeroo
    #545
    akurvaéletbe, ez mekkora durva rész volt istenem!

    következő részben szerintem majd csak úgy kapkodhatjuk majd a fejünket!

    minden elismerésem a készítőknek! minden ismerősömnek mutatom az ep13 teasert, mondják is hogy durva, blabla majd meglesik. de mégis, a legdurvább a PLOT. azt pedig ugye nemlehet elmagyarázni senkinek olyan egyszerűen....
    érdekes, hogy spartacus a gladiátorok közül az ikrekkel interakciózik a legtöbbet a sorozatban, most hogy varro elment... mondjuk nekem is van ikertesóm szóval alapból szimpatikusak voltak azóta hogy megjelentek :)

    amikor spartacus a rómaiakkal küzdött ott is látszott hogy a többi gladiátor már sajnálja. a crixus-naevia szál effajta továbblendítése is odabaszott rendesen! ez a korbácsolásnál is látszódott...

    batiatust külön kiemelném...áá iszonyat hogy mennyire kidolgozott a karaktere... kitervel mindent, de azért 1-2 oltári kiakadás még belefér (amikor leordította glabert akkorát kacagtam rajta, hát tipikus batiatus megmozdulás)

    remélem úgy lesz a finálé hogy itt a ludusban minden szálat elvarrnak, mert ha tényleg a következő évadban lenne a lázadás...fú bazmeg, nem bírnám kivárni addig....


    egyszóval ötcsillagos sorozat. az alapkoncepció, a látvány, a hangulat, a történet, a jellemek....
  • Hoz_Hun
    #544
    Egyetértek. Mondjuk a csillagromboló azért zavarna.
  • Sir Quno Jedi
    #543
    Vannak ennél súlyosabb anakronizmusok is benne nyilván. DE ez inkább egy fantasy sorozat, mintsem történelmi hitelességű oktatófilm. Ezért aztán felőlem csillagrombolókat is hozhatnak benne, attól még ugyanolyan jó lesz. Ezeken nem kell kiakadni.
  • Hoz_Hun
    #542
    Én nem tudtam, hogy most lesz az évadzáró és megnéztem hétvégén 11 epizódot. Ma szerintem megnézem a 12.-t. Szóval akkor várhatok egy "grand" fináléra egy hetet.
  • Hoz_Hun
    #541
    Nekem csak az tűnt föl, hogy valamelyik részben Spartacust leszíjazzák csattal, ami ebben a korban még nem létezett (mármint a csat), mindent kötöztek.
    De az ilyen apróságok nálam nem rontják el az illúziót.
    Meg most látom, hogy a fenti képen is csatja van. hehehe
  • Csacsi
    #540
    Napi két résszel pont megleszek szombat estére, és akkor jöhet a befejező rész. :) Jó kis hét lesz ez :)
  • kaposi1
    #539
    Ebből bizony nem sok minden derült ki.
    De ha most nem ismerném ezt a sorozatot már csak ez miatt a videó miatt is elkezdeném nézni!
  • Dynamic
    #538



    Spartacus: Blood and Sand - Ep 113 "Kill Them All" TRAILER SPOILER

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kíváncsi vagyok, hogy a Kill Them All megvalósul-e. Vagyis kitörnek-e(a trailerben nem nagyon láttam erre utaló jelenetet) vagy csak az előkészítésig jutnak el, hogy aztán lerágjuk a kezünket a következő évadig:)
  • Punker
    #537
    Zseniális rész volt!!
  • hapi
    #536
    hát gyerekek ez ki...szott jó volt! Alig várom az uccsó részt, de spartacus után bármit nézek unalmas és erőltett...
  • firefly22
    #535
    Rettenetes, hogy már csak egy rész lesz, aztán meg ki tudja meddig csend..
    De úgy látom itt, hogy nem leszek ezzel egyedül. :)

    Mondjuk az utolsó résztől kicsit tartok, mert egyre jobban imádom Batiatus karakterét, tökéletes ez a felkapaszkodott, előkelő, tisztelettudó embert mutogató arc, aki ha nem felette állókkal van, vagy túlfeszítik a húrt, akkor perc alatt elmélyül a hangja, és lemegy igazi ősparasztba :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ebben a részben is zseniális volt, ahogy egy pillanat alatt leolvadt róla a máz, mikor hátat fordított neki Glaber :D Elsőre azt hittem, hogy le is gyilkoltatja ott, azonnal, mert ugye a katonáit már nagyrészt elintézte Spartacus.

  • AntiHero
    #534
    Igazából engem se érdekelt már mire vége lett a résznek, de mondom csak berakom.
  • Aragorn83
    #533
    Nekem is feltűnt, de nem foglalkozok ilyen apróságokkal. :)
  • AntiHero
    #532
    ez baki? (cipő talpa) Nem tudtam jobb képet kiszedni:D
  • Aragorn83
    #531
    Kegyetlen jó rész volt. Végig ezres fordulatszámon pörgött a rész. Ha egy mondattal kellene jellemezni, akkor azt mondanám,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy ebben részben, mindenki megszopta. :DDD

    Aurelia szegény a lehető legrosszabbkor került a Batiatus házba...

    Ilithyiának már nagyon érett a maflás. Nagyon jót röhögtem mikor Glaber hátrahagyta a Batiatus, Lucretia, Ashur hármasnak.
    Batiatus megint ügyesen játszotta ki a lapjait, ha szépen nem megy a dolog, akkor jöhet a kényszerítés. :D

    Ashur felemelésén picit meglepődtem, de ezt jól megoldották, hogy ezáltal derült fény Crixus és Naevia kapcsolatára.

    Végre Barca halála is kiderült, ezáltal Doctore csatlakozása biztosra vehető. Naeviaának egy nagy pirospont ezért. :D


    Jövőhéten pedig Kill Them all! Rendkívül sajnálom, hogy utána egy jó darabig nem lesz új rész... :(
  • AntiHero
    #530
    Mocskos jó rész volt megint.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Úgy látom mindenki kiterítette a lapjait. Innen már csak lázadás van hátra:) 1 rész alatt ennyi fordulatot/leleplezést azért ritkán látni.
    Ja és halottunk egy új zenét is amikor Spartacus a rómaiakkal harcol. (tetszett az a zene nagyon)
  • sandor8206
    #529
    kibaszott jó sorozat!!! minden rész rendben van!
  • desigo
    #528
    jaja
    nagyon jó rész volt
    kár,hogy már csak 1 lesz :/
  • kaposi1
    #527
    Ebbe a részbe se kellett csalódnom.
    Minden összeállt a a nagy fináléra.
    Most már csak azt sajnálom hogy nemsokára "vége"!
  • desigo
    #526
    thx!
    legalább van értelmes néznivaló szavazás szenvedés alatt...
  • kaposi1
    #525
    Felirat kint a HosszúPuskán!
    Köszönet mczolly-nak!
  • kaposi1
    #524
    12. fordításából hátra van még 100 sor.
    Este nálam ez lesz a fő film.