3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Darthmushroom
    #603
    hát múmiába is nagy arc volt :D
  • Sir Quno Jedi
    #602
    Én Batiatust bírom legjobban, azt annyira profi színész alakítja, hogy simán lejátssza a többieket a képernyőről.
  • Sir Quno Jedi
    #601
    Crixus és az edzőjük múltjáról és győzelmeiről is legendákat mesélnek mindég, szal. azokból bőnyállal lehet egy kis előzménysorit összehozni. Pl. hogy jött össze a ludus mostani állománya és hogyan lett Crixus a bajnok (biztos ő sem úgy kezdte).

    Vagy pl. a legendás régi időkről, mikor még Batiatus apja stb. voltak a király profik és ment a biznisz nagyon, nem voltak még lecsúszva. Esetleg Solonius már akkor is gecizett, vagy annak az apja.
  • nan76
    #600
    Kiváló!Most már nekem is a háttérképem!:)
  • Totti5
    #599
    Nagyon jó képek. Tökéletesen leolvashatóak róla az egyes karakterek személyisége.
  • kaposi1
    #598
    Jelenlegi asztal hátterem!
  • Totti5
    #597
    KILL THEM ALL! hogy fogjuk kibírni a sorozat nélkül? :I annyira magasra tette a lécet hogy semmi más nem érdekel szinte.
  • Aragorn83
    #596
    Igazából (szinte) mindegyik karaktert nagyon kedvelem. Remek kis sorozat ez. Ott van minden a helyén a történet, a szereplők, a színészek, a zene, a képi világ... Imádom!!! :D
  • Tyler1
    #595
    nekem nincs listám, mert annyi szereplőt megnéznék, hogy nem lenne elég 6 rész :)
    sztem olyan előzmény lesz ami marad azért Capuában, és a fontosabb szereplőket ragadja ki. Pl. Barca, Crixus, Doctore múltjára többször utaltak, vagy Ashur mint gladiátor is jó lehetne.
  • Aragorn83
    #594
    Ahogy írtam is, ez az én kívánság listám. :)

    Nem muszáj vele egyetérteni. Írd meg nyugodtan a sajátodtad. :)
  • Tyler1
    #593
    hát sztem ha ilyesmi koncepcióra gondoltak, akk már inkább a fontosabb szereplőket mutatják be. én pl. Glabert inkább megnézném mint az ikreket :) vagy Batiatust, Ashurt, akiknek fontosabb szerepük van a sorozatban.
  • Aragorn83
    #592
    mert = mire
  • Aragorn83
    #591
    Azért, mert jelenleg ennyit tudsz róluk, az nem azt jelenti, hogy tényleg csak ennyi történt velük. Meg egyébként is, mert valók az írók, ha nem arra, hogy történetet kanyarítsanak a karaktereknek. ;-)

    Mira karakterét meg ne becsüld le, rengeteg férfiember rajong Miráért és Katrina Law-ért... :D
  • Tyler1
    #590
    hát Varro úgy hogy adósságba játszotta magát, abból nem lenne vmi komoly sztori :) a germán ikrek kb. úgy kerültek oda mint Sparti. Mira története meg nem hiszem h sok embert érdekelne :D

    sztem az lenne korrekt ha a Batiatus ludust mutatnák be még Spartacus előtt.
  • Aragorn83
    #589
    Szerintem egyáltalán nem feltétlenül olyan előzmény sorozatra kell gondolni, ami elsőre eszünkbe jut.

    Simán lehet, hogy fognak egy már ismert szereplőt és megmutatják, az életútjukat vagy annak egy részét, egészen addig amíg fel nem bukkantak a sorozatban.
  • Tyler1
    #588
    előzményben hogyan szerepelne Varro, Agron, Duro, Mira??? később jöttek mint Sparti(illetve Varro vele együtt)
  • AntiHero
    #587
    and?
  • Aragorn83
    #586
    Vegyük akkor át kiket vennénk szívesen ebben a 6 részben.

    Én őket:

    Crixus
    Barca
    Varro
    Doctore és Theokoles
    Agron és Duro
    Mira és Naevia
  • mosoporr
    #585
    Csak épp a címe a sorinak...
  • Tyler1
    #584
    az se lenne szar :)
  • AntiHero
    #583
    Hát reméljük a legjobbakat. Hátha a sok rajongói visszajelzés még több energiát ad neki a felépüléshez.
  • desigo
    #582
    remélem a folytatástól függetlenül is,hogy meggyógyul...
  • AntiHero
    #581
    Gondolom a Batiatus ház és Crixus lesz a középpontba ami nem is lesz rossz.
  • mosoporr
    #580
    A képen kicsit már megtört :(

    Félek h ezt az előzmény dolgot a rák miatt teszik...
  • kovi04
    #579
    Folytatás helyett előzmény
  • PetruZ
    #578
    Érdekes lesz és szerintem benne lesz a szétválás, amikor a germánok és a gallok Crixus vezetésével úgy döntenek, hogy nem mennek haza, hanem Itáliában dúlnak és fosztogatnak tovább. Biztosan beleveszik majd ezt is a sorozatba, mert ezután (tudomásunk szerint) a két vezér már nem találkozott egymással, és Crassus előbb Crixus-t kapta el és ölte meg csatában. Közben két légió kicsit függetlenítette magát és nekimentek Spartacusnak, hogy övék legyen a dicsőség, de nagyon ráfaragtak és Spartacus a túlélő foglyokból rendezett viadalt. :)
  • Hoz_Hun
    #577
    Igazad lehet.
    Én úgy tudom a 300 római fogolynak Spartacus által rendezett gladiátor viadalon kellet megküzdeniük egymással (életre-halálra). A viadalt pedig egy elesett bajtárs tiszteletére rendezték (nevezetesen Crixus).
  • PetruZ
    #576
    Mivel nem tartották érdemesnek feljegyezni, hogy mi lett Batiatus-szal és Glaber-rel, feltehetően nem a lázadók gyilkolták meg őket, hanem eltűntek a történelmi színpadról.
    Volt egy esemény, amikor Spartacus elfogott római katonákkal szervezett gladiátorviadalt (állítólag 300 párt állított szembe egymással), és bár ez jóval Glaber legyőzése után történt, egy másik csata után, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy az írók kihasználják a dolgot és mondjuk ennek az eseménynek a Spartacus vs Glaber lesz a csúcspontja. :P

    Durva volt ez a rész is. Amikor Batiatus ráüvölt Glaber-re és behozatja az "ajándékot" és Ilythia is "megkapja" a magáét... meg az a g*ci Ashur... huhh. :)
  • zaki
    #575
    évadzáró durva lesz :D
    doctore is tuti benne lesz a buliban, ááá mekkora rész lesz :D
  • Tyler1
    #574
    ááááááááááááááááááá hát fogom a fejem h ez mekkora rész volt :OOOO
    az évad legnagyobb epizódja eddig!!! aztapicsakurvaélet :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Batiatus mekkora igazi köcsög római basszus, hatlamas arc :D nem semmi ahogy magának forgatja a szálakat. eldőlt Crixus szerepe is a lázadásban. a végén pedig a "kill them all" Spartitól eszméletlen :D


    kinem bírom a következő évadig az tuti. Crassusra mostmár nagyon kiváncsi vagyok, tuti vmi rideg arcú állat lesz :)
  • Cucmey
    #573
    aha azt vágom.
    köszi.. :)
  • tigeroo
    #572
    hosszupuskán van:)

    arra figyelj hogy a letöltött rész és a felirat verziója ugyan az legyen (de lehet ezt tudod..)

    nézzed angolul, a(z eredeti) hangsúly/hangszín ugyanolyan fontos szinte mint a képi világ!!!
  • Cucmey
    #571
    úúúú.. van magyar felirat hozzá?? értek angolul csak kényelmetlen figyelni a szövegre. :D
  • tigeroo
    #570
    június.
  • Cucmey
    #569
    Sziasztok. nem tudjátok az Hbo-n mikor kezdik játszani? addig nem akarom elkezdeni nézni.
  • AntiHero
    #568
    Spartacus: Blood and Sand Episode 113 Photos




  • Balin
    #567
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nemtudja valaki mi a szám címe annak ami akkor van mikor spartacus lefejezi soloniust? előre is köszi annak aki tudja :)


  • Aragorn83
    #566
    Én Media Player Classic (Home Cinema) lejátszóval szoktam nézni mindent. Továbbra is ezzel szertnék mindent nézni, de már annyi féle fajta codecem volt fenn, hogy bekavartak egymásnak. Szóval ehhez a lejátszóhoz milyen codecet tudnátok ajánlani? Olyan kéne ami viszi az .mkv-s fájlokat is.
    (Van olyan amelyikkel megy, de ott meg a hang nem jó. Beszédhang nem hallattszik, csak a háttér, és a zene.)
  • Shiwo
    #565
    már nem az utolsó részre értettem, hanem a köv évadra...
  • tigeroo
    #564
    kill them all