38
  • lAngelus
    #38
    HURRÁ! :)
  • nickwearby
    #37
    Jaj, neeee :(((

    Neki abszolút nem olyan feje van.....

    Egyébként bírom, de PP ne ő legyen!
  • nickwearby
    #36
    á, ő tényleg nagyon jó lett volna :(

    Az alternatív, akit mutatsz, szerintem túl jófiús.
    Ez lehet, hogy hülyén hangzott....
  • xido
    #35
    Jaja..és miért lett MJ csúnyább,mint kellene és lenne Fekamacs még csúnyább:))
  • Interfan
    #34
    Ezek szerint nem olvastad a képregényeket... De ha már így gondolod, áruld el légyszíves, Venom/Eddie Brock karaktere(Topher Grace) ugyan miben hasonlított a képregényekben látott 2méteres vadállatra(a többi tulajdonságát nem is sorolom)?
  • endrev
    #33
    Pedig mindegyik nagyon jól megválasztott szereplő volt... A képregény alapján. Remélem nem valami koppintás-színvonalat fogunk majd kapni...
  • Szolnokboy1
    #32
    "Marvel earns royalties and a piece of the merchandising sales from those movies"

    azért nem mindegy, hogy részesedése van vagy a full bevétel az övé lásd. Iron Man
    de ha tényleg úgy van, ahogy mondod, hogy amíg élnek a jogokkal, addig nincs szerződés bontás, akkor úgy is mindegy, bár nekem ez a dolog eléggé sántít.

    a Shia-s dologra meg rengeteg ellenpéldát lehet mondani. például Daniel Craig vagy Robert Downey Jr. aki nem akarja, hogy beskatulyázzák, az tud tenni ellene. itt jegyzem meg, hogy Robert Downey azt mondta, hogy ezentúl a két karakter (T.Stark és Holmes) közt kíván őrlődni. Tobey egyszerűen szerencsétlen volt vagy szar volt az ügynöke.
  • winnie
    #31
    de ha a sony csinálni fogja a pókembereket, akkor a marvel (és a disney) nem tud mit tenni elvileg.

    elvileg nem a marvelen múlik, mert a szerződés szerint nagyon sokáig a sony-nál maradnak a jogok, ha azokat használják is. tehát ebből a buliból a marvel nem tud kihátrálni, meg szerintem nem is akar.

    pár idézet: "Although Disney is constrained by the fact that big-name Marvel superheroes such as Spider-Man are already locked up in long-term deals with rival movie studios"

    "And there are some characters Disney says it is happy to let other movie studios keep developing, including Spider-Man at Sony Pictures and the X-Men and Fantastic Four at 20th Century Fox. Marvel earns royalties and a piece of the merchandising sales from those movies, and Disney soon will, too."
  • winnie
    #30
    szüksége nincs is, hogy új filmet csináljon, viszont szeret dolgozni, stb. de nem új filmre utalok, hanem arra, hogy egy sorozatban beskatulyázódjon valamennyire. (szegény tobey 2002, az első pókember óta 2009-ig csinált még 2 pókembert és 2 másik filmet. épp ezért, aki sokat akar dolgozni, az jobb, ha nem merül alá egy ilyen franchise-ba.)
  • Szolnokboy1
    #29
    már miért ne lenne? ennyi erővel will smith-nek sincs szüksége, hogy új filmet csináljon.
  • Szolnokboy1
    #28
    de ha a marvel 2012 után nem hosszabbít, akkor max egy filmet csinálhat meg a sony. még az lesz a szép, ha szarul sikerül a reboot és a marvel utána még egyet rebootol. :)
  • winnie
    #27
    ő se rossz, de neki nincs rá szüksége.
  • Kferro
    #26
    Nana, még kitalálhatják, hogy Shia LaBeouf legyen PP. :)
  • CaptainRumi
    #25
    Hát igen Simmons-t is nehéz lenne überelni, meg szerintem a mostani pókrucinál buzisabbat találni sem lesz egyszerű ( ha valaki látta a Jack Black-es paródiát érti mire gondolok xD)
  • ldavid
    #24
    basszák meg, ha nem J.K. Simmons lesz Jameson, bekaphatja mindenki

    #20: egyetértek

    de 'Bryce Larkin' se legyen már Parker xD
  • winnie
    #23
    amíg csinálják, náluk a jogok, ezért is a kapkodás. valami ilyesmi rémlik az egyik marveles szerződésből, talán épp ebből.
  • xido
    #22
    Mellesleg díjaznám,ha nem kavarnák össze az idővonalakat és a drámát se hagynák ki..Gwent nyugodtan meg lehet ölni még MJ előtt,nem pisiseknek készül a film:)
  • xido
    #21
    Sajnálom..mert Jamesont kegyetlenül eltalálták..az a színész egy isten erre a szerepre:)..Parker..nekem 1977-ből nagyon tetszett a klasszikushoz nagyon is passzoló srác,Nicholas Hammond:



    az ő vonalán indulva pedig ő lenne a választottam mostanság:

  • Szolnokboy1
    #20
    nekem mintha az rémlene, hogy a Pókember jogai lejárnak a Sonynál 2012-ben és ha ez így van, milyen alapon terveznek új pókember filmet 2012-re (különösképp rebootot) ha még az sem biztos, hogy a Marvel meghosszabbítja a szerződést. szerintem a legjobb az lenne, ha nem hosszabbítaná meg és a Marval a kezébe venné az ügyet, ők tudják a legjobban, hogy milyennek kell lennie egy pók filmnek, ha már rebootról van szó.
  • nickwearby
    #19
    Én őt el tudnám képzelni PP-nek:
    http://www.imdb.com/name/nm0564215/mediaindex

    de mondjatok még jobbat
  • Kferro
    #18
    "főleg ha egy ilyen Taylor Lautner féle köcsög kerül a helyére."
    Jaj ne! Igazad van! Nehogy ez a kölyök kerüljön a helyére, mert többé az életben nem fogok Pókember filmet nézni.
    Az is igaz, hogy hirtelen senki nem jut eszembe, aki megfelelne PP szerepére...
  • CaptainRumi
    #17
    Ha Raimi-t nem is, a Tobey srácot még lehet visszasírjuk, főleg ha egy ilyen Taylor Lautner féle köcsög kerül a helyére.
  • IMYke2.0.0.0
    #16
    Nem baj, Pókember örökké élni fog...

  • Mister
    #15
    Nem is baj ez a reboot.
    Pl MJ NEM ilyen ronda... PP pedig nem ilyen kis nyámnyila.
  • scagnetti
    #14
    A Batman-nek is jót tett a ríbút, lehet ennek is jót tesz. Csak kérném kevesebb nyállal, meg nem idegesítő főszereplőkkel, és több kevésbé agyonanimált akcióval.
    Köszönöm!
  • Sance231
    #13
    A Pókember mozik minőségében egyetértünk, de szvsz az Army of Darkness alapján menne a Warcraft is Raiminak. Amiben viszont biztos vagyok, hogy hanyagolni fogja a Gyűrűk Ura által már csúcsra járatott könnyes-húdeepikus vonalat.
  • icemankimi
    #12
    ez egy jó ötlet mert az első 3 pókember nagyon gyenge lett meg a pókember kajak nyomorult benne:S
  • Etinger
    #11
    Köszönöm Istenem! :):) Igazán jó hír ez.

    Hidd el, szerintem elég felejthetőek ezek a filmek :D:D Menni fog :D

    Amúgy az 1998-as Batman és a Kezdődik között is 7 év telt csak el. Most a 3. rész ugye 2007-ben jött, ugye... 2011-ig meg aligha jön a kövi, ergo 4-5 év elfog telni itt is.
  • viizo
    #10
    reboot alig néhány év után?

    elmeháborodott ötlet :/
  • bippo
    #9
    Valaki felvetette a másik hír fórumában. Erre tessék, itt a reboot.
  • awking
    #8
    Megint újrakezdik a Pókembert. Óje. Úgy kell, mint egy falat kenyér. :P
    Inkább a Transformerst kezdjék újra Bay nélkül.
  • Interfan
    #7
    Wow, nyilván olvasta a Sony a két nappal ezelőtti postomat a másik cikknél...:D Imám meghallgattatott...:)
    Remélem, találnak egy normális szereplőt Pókember szerepére, nem egy ilyen paprikajancsit. Izgatottan várom a fejleményeket!
  • Hornymut
    #6
    Egyet értek Kferro-val, Raimi leggyengébb munkái a Pókember filmek, legalábbis számomra. Reméljük ez azért jobb lesz.
  • totoro
    #5
    Csak ne ő csinálja meg a Warcraft filmet. Raimi korai filmjei jók voltak, de nagyszabású epikus filmhez köze sincs (szerintem a Pókember mozik is közepes alatti iparosmunkák)
  • Kferro
    #4
    Reélhetőleg végre a képregényekhez méltó film születik, mert ez a Sam Raimi féle Pókember elég gyenge volt.
  • zombeeka
    #3
    Kár,h nem csinálják a 4. részt meg és inkább "újragondolt" változatot készítenek!
    Van amikor jó dolog a változás,de van amikor kevésbé hasznos!
    Mindenesetre sajnálom,h ez lesz!
  • Ulquiorra
    #2
    Ja mintha az írás stílusa a szokottnál komolyabb lenne. Vagy csak képzelődök?
  • CaptainRumi
    #1
    na SG!! Ez már gyorsaság. Csak nem új emberkék kerültek az állományba? ;)