39
  • jaspercry
    #39
    " a vélemény olyan, mint segg, mindenkinek van"
    Piszkos Harry(Clint Eastwood)
  • jaspercry
    #38
    szerintem az őrűlt relatív!10 hülye közt okoskodsz,bármennyire van igazad,hülyének néznek.
    alapszabály!
  • FefeeX
    #37
    Teljes mértékben egyetértek.

    Teszek a divatra, nyilván általában az ember megpróbál úgy öltözni, ahogy jól néz ki, megpróbál olyan dolgokat használni, amikre szüksége van. (ezeket nem a divat, és nem a többi ember marhasága határozza meg, ha így lenne már rég probléma lenne)

    Aki nem így tesz, és abszolút értékben tesz arra mit vesz fel és mit használ, arra a legjobb szó az igénytelen.

    Olyat egyébként láttam már, aki azért vesz fel valamit, mert minden hasonló ember azt csinálja, de olyat nem láttam még, hogy valaki azért megy moziba (természetesen nem első alkalomra gondolok, mert azelőtt nyilván nem tudhatod, tetszik-e vagy sem) mert másoknak tetszik, és menő akar lenni tőle.
  • FefeeX
    #36
    Igen, igen, tipikus "itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter" hozzászólás... Tudod, az őrültek is azt hiszik magukról, hogy ők a normálisak...
  • NintendoGC
    #35
    Reagálnék kicsit erre a 33-as hozzászólásodra és a 10-esre is ha nem gond.

    Először is írod itt nagy bölcsen a divatos hasonlatodat. Bár én nem tudom a többi ember ezzel hogy van, de én baromira teszek arra mit csinál, mit szeret, mit néz, mit hallgat a többség ... és hogy milyen divatot követnek. Én nem divatból nézem az Avatart... hanem mert ENGEM személy szerint elvarázsolt.

    Azt pedig ki kérem magamnak, hogy azért mert többször megnézem már f*sz vagyok. Érdekes gondolkodásmód. Aki nem ért veled egyet és nem úgy él mint te az már f*sz? Szüleid, rokonaid ha nem értenek egyet veled már f*szok? Feleséged vagy gyermekeid (ha ugyan vannak) valamiben nem értenek egyet veled akkor f*szok?

    Gondolkodj már mielőtt bármit mondanál!
  • Atkamon
    #34
    Az első 6 soroddal semmi baj nem is lenne, csak aztán jó nagy ellentmondás jön a 7.ben...
  • jaspercry
    #33
    arra várhatnak!
    addig meg fizess,neked megéri?
    Ha megéri ,akkor nincs gond. Nekem ,annyira nem, 1x én is fizettem érte.
    Valaki a pirosat,valaki a kéket szereti
    én a zöldet,da ha a többség pirosba öltözik, én akkor is hű maradok a zöldhöz,
    ennyi,nem nagyon vagyok divatos pali,de ez van.
    ahhoz valki olyan f*sz ,hogy akár 10x is megnézi,joga van hozzá!(hogy f*sz legyen)
    "bolondok közt nehéz okosnak lenni,biztos hülyének néznek"
  • NintendoGC
    #32
    Ja még annyit... én sem azért nézem meg ennyiszer, mert gazdag vagyok, (ehhh bár az lennék) de én bagó, pia és bulik helyett inkább ilyen formában költök szórakozásra. Az Avatar meg megérdemli, hogy többször is megnézzem moziban.
  • NintendoGC
    #31
    FefeeX értelek, de azért ne nyomorékozz légyszives, mert ez személyeskedés... nem kell az ő szintjükre süllyedned!

    Én IMAX-ban csak 1x láttam, de maradandó élmény marad. Ezen kívül láttam egyszer sima 2D-ben, így is élvezetes volt. Illetve egyszer Digital 3D-ben.... eddig.
  • FefeeX
    #30
    Én harmadszorra, Imax3Dbe, és nem csak Cameron, de a Cinema City is jól fog élni belőle. De teszek rá, 1. mert megérdemlik, 2. mert megtehetem.

    És külön örülök, hogy az aszott életű, elnyomási tünetekben szenvedő nyomorékokat eszi a fene, hogy nem mindenki olyan szerencsétlen nyomorék, mint ők, hogy csak a negatívumokat keresi mindenben, és van aki élvezi is ténylegesen az életet :)

    Nexus, ilány a logopédus! Nyomolék!
  • NintendoGC
    #29
    Tőlem is... a hétvégén vagy jövő héten negyedszer megyek megnézni Digita 3D-be.
  • Hoz_Hun
    #28
    Meg is kapja.
  • NEXUS6
    #27
    Nézzed csak, Cameron már vár a pénzedre!
  • Hoz_Hun
    #26
    Hajtsál csak... valaki már vár a vesédre.
  • Hoz_Hun
    #25
    Többek között én is megfogom még nézni. Problémád van ezzel? Kár mi, hogy él rajtadkívül más is e világon, pláne, hogy galád módon eltérőn gondolkodnak mint Te.
  • Hoz_Hun
    #24
    "Nem érdekel, hogy nemzetközi szinten beelőzi-e a Titanicot, csak odahaza nem érjen el 530 millió dollárt."
    Téged valami személyes érdek fűz ehhez? Csak kérdem, mert lövésem nincs miért szurkol valaki ennyire a negatív sikernek.
  • jaspercry
    #23
    Én motorozok,és elhúzok melletted a piros lámpánál!
  • NEXUS6
    #22
    Miért is?
  • NEXUS6
    #21
    Tudom, de így jobban hangzik!
  • slickboy
    #20
    Én kérek elnézést a motorosok nevében. Ha meg nem motorozol, akkor no comment...
  • kgbela
    #19
    az teRepjáró :D
  • NEXUS6
    #18
    Tévedés!
    Olyanok vagyunk, mint egy kemény motoros banda, akik csak elhúznak melletted, meg a telepjáróban a dugókban ücsörgő, unatkozó trendi csákók mellett és csak ennyit látsz tőlünk:
  • edios
    #17
    innen idézek:
    "$8,037,425

    -23.5% / -37%

    4,025 / $1,997

    $441,628,497 / 24"

    + főoldalon is ez van, csak azért kommenteltem egyáltalán:)
  • ddt500
    #16
    Itt.
  • ddt500
    #15
    Én itten a 24-ik napon 423-at látok. Pesze lehet elnézek valamit.
    http://boxofficemojo.com/movies/?page=daily&id=darkknight.htm
  • Atkamon
    #14
    Ja, hogy te vagy a világ közepe, és mindenki, akinek tetszett, sőt akinek nem tetszett és megnézte, az egy "F*sz"... gratulálok^^
  • XymeAVF
    #13
    Olyan vagy mint az az öreg fószer, aki a minap forgalommal szemben ment fel az autópályára. Ő is biztos anyázott hogy mennyi hülye van az utakon :)
  • Watchmen
    #12
    Köszönöm előre is.
  • edios
    #11
    "..összesen 429 millió dollárra (79 milliárd forintra) emelve a hazai forgalmazásból származó hasznot. Korában a térségben egyetlen film sem büszkélkedhetett ilyen rövid idő alatt ekkora jegybevétellel."

    24-Day Total:

    Avatar: $429,040,000
    Dark Knight: $441,628,497
  • jaspercry
    #10
    Nekem a titanic sem jött be,pedig sok F*sz megnézte ezek szerint,és ez sem"pocahontas az ürbe"
    és még sok F*sz meg foja nézni...
    "ajánlom minden kockának,mert szép szines"
  • pepe792
    #9
    Egy apró részlet elkerülte a figyelmedet: Forrás: MTI
    Tehát nem a tehetségtelen szamáremberkritikus írta ezt.
  • Berber
    #8
    Pedig úgy néz ki , hogy a jövő hétre kb. azt is lelépi.
  • Berber
    #7
    Tévedni emberi dolog. A kritikusuk meg egy egyéb állatfaj... (szamárember)
  • lAngelus
    #6
    Az Avatar, az Alkonyat számomra a Harry Potter és a Star Wars hisztériázásának a sequel-ja. Nem érdekel, hogy nemzetközi szinten beelőzi-e a Titanicot, csak odahaza nem érjen el 530 millió dollárt.
  • adios
    #5
    igazad van. :)
  • FefeeX
    #4
    Azért, mert a kritika az kritika, a hír az meg hír. A második hely az nem szubjektív. Még ha azt gondolja hogy a film szar, akkor sem írhatja, hogy a huszonötödik, ha a második...
  • adios
    #3
    csak az a baj, hogy az sg kritikusa egyszer magasztalja a filmet,egyszer pedig lesajnáló kritikát ír. Az első héten majdnem h bukásról beszélt,most meg minden idők 2. legtöbb bevételt hozó filmjének titulálta. kicsit fura... (megjegyzem én azoknak a táborát erősítem akiknek tetszett a film)
  • winnie
    #2
    1?? melyik oldalt olvasod? 3-4, nem?

    megjegyzem, nem kell sok gógyi, hogy kilogikázd: azért, mert az embereket érdekli az avatar. (lám, téged nem érdekel, mégis rákattintasz, még kommenteled is, mert ennyire fanatikus vagy. mások ezt úgy csinálják, hogy ha nem érdekli őket, akkor nem kattintanak. ezért van a cím. egy a mázli, hogy nem írja be mindenki az őt nem érdeklő hírekhez, hogy "miééééért kell, anyaaa?":)
  • nr1ranger
    #1
    Mért kell minden héten egy Avataros cikk?