25
  • LoSA
    #25
    Mikor jelenik már meg DVD-n? Nem értem, hogy erre a filmre miért kell olyan sokat várni?!?!?!
  • adamant67
    #24
    Nagyon jó kezdés , és igazán elcsépelt befejezés.
    A jóbol gonoszt, a gonoszbol jót probálnak csinálni sajnos átvezetés nélkül.
    Igy sajna megüli az ember gyomrát és tényleg csak "nézünk mint a moziban".
  • 5c0rp330n
    #23
    egyebkent a Se7en cimu filmet ajanlom mindenkinek akinek tetszett a film csak a befejezese nem, ott kicsiket korrektebbre sikerult a befejezes is.
  • 5c0rp330n
    #22
    a veget mennyire elbasztak :S pedig qrvajo lehetett volna.
  • portable
    #21
    jó film lehet
    erősen gondolkozom, hogy szánjak-e rá időt
  • narumon
    #20
    Egyetértek a cikkel, ha a vége nem olyan lenne amilyen akkor az év egyik legjobb filmje lett volna... igy csak középmezőny
  • Locutos
    #19
    Eloszor is mondjam el en is ugyanazt amit elottem szinte mindenki: Jo film, kiveve a vege.
    DE! Meg lehet erteni miert csinaltak olyanra a veget(+mellesleg szerintem nem osszecsapott).
    Ossszezavaro modon allitottak szembe Gerard allaspontjat az ugyvedevel, mintha kerdeses lenne kinek is van valojaban igaza. Szemben all a rendszer tokeletlensege az egyen aldozataval amit el kell szenvedjen erte. De mint mindannyian tudjuk a vilag/az emberek nem tokeletesek a rendszer nem tokeletes. A legtobb ember nem csak hogy elfogadja hogy tokeletlen a vilag, hanem sot, igy is kell lennie, valakinek meg kell szenvedjen(omaganak is, de lehetoleg mas szenvedjen meg tobbet) mert kulonben ertelmetlen unalmas lenne az elet. Az ember evoluciojanal fogva kuzdo leny, aki csak a kuzdelmen keresztul tud elorejutni. Ennel fogva a film befejezese realisztikus, a koz elvarasanak megfelelo. Ezert Gerard egy tulakpo bosszuallo - addig rendben van hogy bosszut allt a csaladjaert - de hogy rakenje az egesz rendszerre mar nem ér <- a film alkotoi szerint, es talan a legtobb ember szerint is, en nem ertek egyet.
  • Zoleeca
    #18
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vége ott lett totálisan eltolva, hogy amikor főhősünkkel az ügyész beszélt a cellában, akkor alkut kért. Erről szólt az egész, hogy megtanítsa a törvényhozást, hogy bűnözővel ne legyen szabad alkut hozni, a családja gyilkosa is egy ilyen alku miatt menekült meg. Erre amikor a főügyész visszautasítja az alkuját, megnyomja a gombot. Ezzel le is rombolva az egész imázsát, mindent amiért "küzdött". Nekem ugyanis az jött le, hogy akkor hagyja abba, ha látja hogy az általa kiképzett ügyész "jó útra tér". A tény hogy ezt - céljának elérését - egy újabb értelmetlen tömeggyilkossággal akarta megünnepelni, hiteltelennek teszi az egész személyét. Ettől eltekintve nézhető a film, de a végén nem kellett volna megnyomnia a gombot, és utána észrevehette volna hogy igencsak jól járt volna vele - bár azt is feltételezem, hogy a forgatókönyíró úgy képzelte el, hogy a csóka tudja hogy ott van az ágya alatt, ergó tudatos önygilkosságot követ el.
  • Wittgen
    #17
    Hát igen. A film izgalmas volt, de a végét nagyon elbaszták. Tipikus ámerikái befejezése lett.
  • winnie
    #16
    szerintem félreértetted a befejezést, mert nagyon nem arról szólt, amit írsz. hepiend? győz a rendszer?
  • Sanyix
    #15
    jó film a végéig... a vége a szokásos elbaszott
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    győz a rendszer "happy end" ne próbálj a rendszer ellen küzdeni mondanivalóval
  • Gabe18
    #14
    Jó film,a vége teljesen elrontva.Kár érte,bár egyszer igy is kifejezetten ajánlható.
  • dondore
    #13
    sztem full ratyi film hahaha
    igazi felejthető fosch
    a maga agresszivitásával, elbénázott alakításaival, semmitsemmondó naaagy tanulságával
  • Hoz_Hun
    #12
    Kivételesen egyetértek a kritikával (nagyjából). Én mondjuk jobban lehúznám a filmet. Egyszerűen nem volt szimpatikus figura a filmben, végefelé ez a háttértörténete Gerard Butlernak valami csapnivaló volt. Egyszer nézhető... ha éppen tényleg nincs más.
  • TeDDyRuSh
    #11
    Szerintem is jó a film, akritika is jó. Szerintem nem Viktor Írta, már csak a cím egyszerűsége miatt is:)
  • gabeei
    #10
    Jó a film, fordulatos a sztori, csak a vége szar. Ennyi, kihagyott lehetőség...
  • NiGhTM4R3
    #9
    'Nagyon jól kezdődött, a felénél már kissé érdekes volt, a vége meg teljesen összecsapott, és igénytelen lett.
    Mikor jött a távirányítású szuperrobot, meg az alagút, hagyjuk mááár. :-/'

    Ezt írtam miután láttam a filmet, és bizony kivételes eset, de úgy tűnik a winnie is képes volt egy normális kritikát írni.
  • Igazamvan
    #8
    Jó film csak a sztori néha eléggé hihetetlen. A főhős abnormálisan túl sokat tud. Egy ilyen látnoki szuperképesség nekem is elkélne.
  • waterman
    #7
    tényleg jó film, de a vége nekem nem bejövős. sokféle más endinget el tudtam volna képzelni, de ez olyan "ehh".
  • algost
    #6
    Ez most mire fel????? Már rég lement a film...:) Unatkozik az SG?
  • pixx
    #5
    Szerintem a vége rossz volt, sajnos az lehúzta részemről a filmet...
  • sandor4
    #4
    A film jó volt, a kritika tökéletesen megfogja, hogy a vége kicsit furcsa volt, de összességében sztem megéri a jegy árát.
  • pann
    #3
    Nagyon jó film.
  • bladesoft
    #2
    Jó filmről egy jó kritika....
  • Teppik Amon
    #1
    Nagyon jó film, ajánlom mindenkinek!