NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A neten böngészve leltem ezt a verziót!
Szerintem már mindenki tudja, hogy Te vagy a legnagyobb rajongójuk<#buck>#buck>
Closed - Crazy Love (Kaposi version)
Évek múlva mutogathatod a gyereknek, ha Brazíliából elõkerül ismét..<#fogmosas>#fogmosas>
Joccakát <#wave>#wave>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Ha leszúrt ridbergert nem is de nagyon örülök hogy végre elõkerült ez a maxi Closed-töl.
Az hogy mennyire nem tudok most zenélni az is bizonyítja hogy bár már szinte a felkerülés perceiben letöltöttem máshonnan de még mindig nem tudtam belehallgatni sem.<#szomoru1>#szomoru1>
Természetesen nagyon köszi neked bazoocow hogy megosztottad velünk!<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Na erre a verzióra vártunk már rég,mert ez a hivatalos!Eddig sajnos csak keringtek a hamisak.Köszi!Már csak az a szép amikor veszteségmentesen tudjuk hallgatni.<#worship>#worship><#eljen>#eljen><#eljen>#eljen><#eljen>#eljen>
A1 - Crazy Love (extended version)
A2 - Crazy Love (instrumental version)
B1 - Living In Your Eyes (extended version)
B2 - Don't Stop Moving (Gino & Savino remix)
http://www.multiupload.com/RILHO6T7OJ
<#nemtudom>#nemtudom>
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
Már alakul a Win7 rendszerem de még sok progi szinkroizálása van hátra!<#integet2>#integet2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nem egy hatalmas minõség de legalább meglesz amíg hozzá nem jutsz eme ritka felvétel minõségibb hallgatásához.
<#wave>#wave>
ezt az egyetlen Michael Fortunati számot sehonnan sem tudom megszerezni
tudna valaki segíteni??
Michael Fortunati - Please Don't Go!
http://www.youtube.com/watch?v=fb7CGGsIAG8
1991-bõl igaz,de super eurobeat vol.13 sorozatból merítettem ezt a jó muzsikát.<#wave>#wave><#wave>#wave><#wave>#wave>
Ma reggelre teljesen váratlanul NTLDR hibával bemondta az unalmast a gépem.
Ezért újra raktam a WindowsXP-t a legalapabb szolgáltatásokkal hogy legalább netezni tudjak.
Ezzel csak azt akarom mondani hogy amíg nem történik meg a Win7 telepítése addig csak szemlélõje leszek a topiknak érdemben nem nagyon tudok hozzátenni.
Várom hogy ráérjen a cimborám aki ráncbaszedi majd a gépemet.
De legalább most elõtte mindent mentettem szóval nem veszett el semmim.
Jók legyetek!<#integet2>#integet2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nekem tetszik:
FarStarC - Katten Vill Ha Vatten (SinSonic 80s remix)
http://www.4shared.com/file/257104431/68493707/FarStarC_-_Katten_Vill_Ha_Vatt.html
Nem vagyunk egyformák - és ez lehet, hogy inkább jó, mint rossz.
imo :) science fiction is science fact
I Wish (2010 Version)
Dina Tankar (Extended Fast Bass Edit)
Dina Tankar (Extended Version)
http://www.4shared.com/file/255456458/e274ef44/VT_-_IW.html
Pass: Happy Easter From VT!
<#law>#law><#wave>#wave>
Asszem nem értetted pontosan amit írtam, a 128 és loslessrõl. Amit taglaltam az a netes elérhetõségekre vonatkozik. Te is tudod hogy nagyon sok konvertáló mûvész tevékenykedik a nagyvilágban, pláne single zenék területén. Pl. ismerek egy srácot aki youtube-ról gyûjtötte remek készletét, sõt mi több a nagyobb bitráta ugye = jobb minõség elvén fel is nyomta õket. Hál'isten Õ nem terjeszti, de más esetleg igen, és egyszercsak losless lesz belõle.
Na én ezekre a loslessekre gondoltam, amit Kaposival taglaltunk, és ugye mára amilyen "telített" a net, igenis többszöri letöltésbõl és összehasonlításból tudom kiválasztani a lehetõ legjobbat, a fülemnek tetszõt.
Egyébként én mp3 párti lévén, nem utazom nagyon loslessre, de mpbe a mai felhozatalból két ugyanazon zene, egyezõ bitrátás verzió között biza még autóban is van különbség.
Elnézést, nem szántam vitaindítónak a gondolatom, ezt már párszor kitárgyaltátok, csak egy vélemény volt
Ájlavjú Béby!
Meglepõdnél ha tudnád mennyire kevés mixem van.
Egyszerûen ebbe a mûfajba nem mentem bele és ezután sem fogok.
Irgalmatlanul sok maszek mixel találkoztam.
De csak a címükkel mert elég nekem a zenéket meghallgatnom nem hogy még a mixekbe is belevágjak.
De amikor ilyen nevek feltûnnek egy mixben hogy Dyva, Fresh Fox, Closed, Mode One, Vision Talk, Riccardo Campa, Roby & Claudia stb stb akkor azért persze hogy leszedem.
Senki senkit ne bántson meg ezen a topikon ez a lényeg!
Ez volt eddig és ez legyen ezen túl is.
Nem szeretnék semmi olyat végigélni amik már sajnos a 80-as években vagy akár nálad is megtörténtek.
Ha úgy látom hogy valaki megbántja ,sérti a másik amúgy sem sok idelátogatót, azt a hozzászólást egyszerûen törölni fogom.
Én itt békét szeretnék ezentúl is!
Bár ezt a hozzászólást neked címeztem de az utolsó pár sort csak általánosságban írtam tehát címzett nélküli a dolog!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Akinek kell leszedi, és meghallgatja.
Ha nem tetszik, letörli, és kész. Biztos vagyok benne, hogy a rengeteg zene, ami itt forog, nem mindig mindenkinek tetszik. Mégsem kritizáljuk egymást. Inkább megköszönjük, s ami tetszik, azt leíjuk, hogy klasz.
Persze, ezt lehet, hogfy csak én érzem így.
Elnézést, hogy rosszul viselem a negatív kritikát!
Nem hallottál még jó mixeket, te aki folyamatosan a neten vadászod a zenéket? A mix lényege, hogy ötletesen van megoldva, olyan hangok keverésével, ami másik zenébõl lett ollózva mégis illik az adott zene ritmusához, akár több effektel kiegészítve.
Nem kell itt mártírkodni senkinek, hogy ilyen-olyan minõség, ha nem lényeg, akkor nem lényeg, én azon akadtam fent, amit micuko mondott, nincs olyan 128-as mpétré, ami egy felsõ kategóriás hifin jobban szólna, mint egy lossless, a másik pedig ez a sima átmenetes mix, nincs ebben semmi különleges, fõleg úgy, hogy ezek a zenék mindenkinek megvannak.
Erre jó példa, az én space rádióm, akár nevezthetjük egy non stop 24 órás mixnek, mert a program, pont ugyanígy játssza le a számokat, 3 másodperces késleltetéssel mix szerûen, tehát akinek space mix kell, nem kell mást tennie, csak felvenni pár órát a mûsorból, ott úgy is legjobb space számok mennek.
Mi a szarért kell ilyesmin fent akadni, semmilyen kis kritikát nem tudtok elfogadni? Nem volt ebben semmi sértõ és bántó, tettem két megjegyzést, de akkor ezután nem fogom, illetve ez is csak azért volt, mert benéztem ide, hogy írjak még nem kaptam vissza lemezt, amit kértél.
Kár volt...
Na jónapot!
What about the forests?
Többek között Nekem ez a mondatod tetszik a legjobban, mivel én is így érzem:
'Aki ide feltölt az szívességbõl teszi nem szeretnék senkit megbántani azzal hogy kritizálom a "munkáját"'
És ez akkor is igaz, ha én csak 'lopkodom' a linkeket (na most ezért is kapok?, hiába, ilyen õszinte vagyok). Azért másolom be ide is, mert ismerem itt egy-két cimbora zenei ízlését, s tudom, hogy ami nekem bejön, az neki is bejöhet, ráadásul nem kapok a pofámra, hogy milyen tré mp3, meg, hogy ilyet bárki csinálhat.
De tényleg kár ebbõl megint vitát nyitni ...
Ez a topik azért jött létre hogy felfedezzük ,bemutassuk az új vagy legalább is a közel múlt Italo zenéit.Nem a letöltés a cél!!!
Jó lenne persze ennél sokkal jobb minõségben megszerezni ezeket a nótákat de ennyi telik tõlünk.
A cél az hogy megismertessük másokkal is ezeket a remek nótákat.
Az hogy minõség vagy sem mindenki eldönti majd maga egy egy letöltés után.
Borzasztó sok kamu 320-as minõség kering a neten és ezáltal a feltöltések között is.
Igazándiból nem is tudom Mike melyik Riccardo Campa számra gondolt.
Talán az Another Day-re mert a Desperado biztos hogy jobb minõségben is létezik.
Nem szeretnék itt vitákat ebbõl.
Ismételten csak azt tudom mondani letöltés után mindenki eldönti hogy megfelel a minõségi küszöbjének vagy sem.
Aki ide feltölt az szívességbõl teszi nem szeretnék senkit megbántani azzal hogy kritizálom a "munkáját"
Volt itt már olyan minõségû zene 320-ban amitõl fogtam a fejem de még sem szóltam semmit.
Egyszerûen letöröltem mert ordított róla hogy nem az aminek írva volt.
Ez van lenyeltem a békát.
Szóval a kérésem az hogy ne legyenek viták ebbõl mert ez nem egy HQ topik.
Mike!
Bár ezeket a mixeket még nem halottam de amik idáig szerepeltek itt azok valóban tetszenek.
Lehet hogy egyszerû ilyeneket gyártani de nekem sem idõm sem kedvem ilyenek gyártásához!
Szívesen hallgatom még ha csak össze is vannak usztatva a számok és ha az legalább nem tartalmaz kirívó hibákat.
Lehet igénytelen vagyok ezen a téren de ezek szerint még nem halottam valóban jól megkomponált Italo mixet.
Igazán mutathatnál egyet de komolyan.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
What about the forests?
Mert már megint elõkerült a minõség.
Más:
Nektek, komolyan tetszenek ezek a bárgyú mixeknek nevezett valami, hiszen semmi olyan nincs benne, amitõl ez mix lenne, mert egyszerû, sima átmenetesek, ilyet bárki, ti is tudtok csinálni, ráadásul, rendesen hallatszik, hogy nem eredeti 320-as alapanyaggal dolgozott minden szám alatt az elkövetõje. Riccardo Campa zenéje NEM LÉTEZIK 320-ban sehol, amit lehet találni az átbaxás!
Micuko:
Te meg légy szíves mutass már nekem egy olyan lossless anyagot, ami szarabbul szól, mint egy 128-as mpétré? Nem tudom, milyen rendszeren hallgatjátok, de ha erre nem egy minimum 100ezer forintos pc hifi (pl bose) hangfalat használtok, akkor nem is fogjátok hallani a különbséget, ezalatt tökmindegy, hogy mp3 vagy lossless, nem fogtok semmi különbséget észrevenni. Persze erre a legjobb, ha egy régebbi minõségi analóg rendszert köttök a pc-re, majd kukáztok eleget, hogy mennyi hallgattatatlan zenék vannak a tarsolyotokban!
Üdv
What about the forests?
CAT BASSY - Tonight
A Tonight (D.J. Mix) (5:56)
B1 Tonight (Single Version) (3:38)
B2 Tonight (Instrumental Maxi Version) (5:20)
Code:http://www.mediafire.com/?zijuerjmwom
----------------------------------------------------------------------
Ryvon D.J. - I'm Gonna Dance (Take Me Tonight)
A I'm Gonna Dance... (...Take Me Tonight) (6:00)
B I'm Gonna Dance... (...Take Me Tonight) (Instrumental) (6:00)
Code:http://www.zshare.net/download/59657009c7d442e6/
----------------------------------------------------------------------
Lame' - You've Got The Night
A You've Got The Night (5:50)
B You've Got The Night (Instrumental) (6:00)
http://www.megaupload.com/?d=LO7Q3IQY
A minõségért ne szidjatok!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Közben meg a Spartacus 11-nek a feliratát várom már hogy estére is legyen valami móka!<#crazya>#crazya>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Köszi a Spartacus-t, belenéztem nagyon jónak tûnik! <#worship>#worship><#worship>#worship>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Ezúton szeretnék Mindenkinek sok-sok Kellemes Ünnepeket Kívánni!
A csajoknak sok locsolkodót, a fiúknak pedig jó szorakozást a locsolkodáshoz!
(Persze már aki megy)
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Köszi a mixeket nagyon jónak tünnek.
Amint feldaraboltam szegény Alizee-t<#crazya>#crazya>már nézem is!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Mixed Tracklist:
01. CYBERSPACE - Show Love Way (new version)
02. RICCARDO CAMPA - Another Day (extended version)
03. STAGE - I Can't Get You Out Of My Mind (nighthawk special extended mix)
04. RICCARDO CAMPA - Desperado (extended version)
05. DARIO - All The Night (last version)
06. DYVA - Stay With Me Tonight (extended version)
07. SAVAGE - Twothousandnine (euro maxi version)
08. FRED VENTURA - When I Let You Down (extended version)
09. WEB DJ's - Italodisco Fun Production (extended version)
10. CLOSED - Crazy Love (nighthawk special demo version)
http://rapidshare.com/files/293327826/VedranRebornM.rar
Say You´ll Be Mine
The Fans Of Modern Talking
Forever Blue
Lover Why
It´s Just The Way I Love You So
You Got Me With A Smile
You Are The One
On A Sunday
Sarah
http://depositfiles.com/en/files/6ale4wb2n
Szerintem nem lehet rossz:
Mixed Tracklist:
01 FRESH FOX Tokyo Lover
02 SABRINA SALERNO Erase Rewind (Andrea t Mendoza vs Tibet album mix)
03 TIZIANA RIVALE Flame (Vocal Version)
04 DISCO DIGITAL Aurora
05 SALLY SHAPIRO Save Your Love
06 VISION Out Of This Life
07 BODIES WITHOUT ORGANS Sunshine In The Rain (Italo Mix)
08 JUPITER BLACK feat FRED VENTURA Hold Me
09 GHECKO Firelight (Flemming Dalum Remix)
10 DYVA If You're Feeling Blue
11 KEN SCOTT The Voice I Feel Inside
12 FELLI Shadows of the Night (Wizard Mix)
http://uploading.com/files/625cc833/UnkleKolyaDiscoFreshMix.rar/
Nagyon is tanulságos volt az írásod.
Teljesen ugyan ebben a cipõben járok.
PL: Külön neked letöltöttem én is Kano - Ikeya seki címü számát.
Két helyrõl sikerült leszednem .
De addigra már Codigoro barátunk feldobta ide.
Mind kettõ elvileg 320-as de ha hallanád a különbséget a kettõ között!<#csodalk>#csodalk>
Szóval én is mindig vadászom a jobb lehetõségeket.
Albumok esetében ezt többnyire meg is találom de szingli számok esetében már bajosabb a dolog.
Most elbúcsúzom.
Jó éjt mindenkinek!<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Minõségmánia? Azért ne túlozzunk. Te is tudod, gondolom, manapság sajnos a zenék mögé írt számocska semmit sem jelent. Pl. van olyan 128-as zeném, ami pár losless-nek mondottamat lealázza fülre. De szerintem sokan járnak hasonló cipõben, tekintve a netes felhozatalt. Na aztán ami számomra fontos, megpróbálom felhajtani fülre a legjobbat. Ugye ez mivel jár nem kell ecsetelni, többszörös letöltés, összehasonlítás, stb.
Néha bizisten visszasírom a kazettás korszakot, akkor volt ami volt, és annak örültünk.
(Azért így picit egyszerûbb az tény<#nevetes1>#nevetes1>)
Összegzés: Ha van lehetõség a jobbra, a kicsit jó rovására, akkor a lila köd leereszkedik és....<#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1>
Bocsi ha túl hosszúra sikeredett.
Ájlavjú Béby!