NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Musachy
#2908
Na ez azért mégsem olyan jó, ha a Men At Work-höz viszonyítunk... Ez annak csak a megcsúfolása lehet.

imo :) science fiction is science fact

kaposi1
#2907
Szivesen!

Ugye jól sejtem hogy te nem vagy annyira otthon a 90-es évek Eurodance világában?
Sajnálhatod mert igazán remek nótákról maradtál le akkor.

Lehet hogy ezt sem ismered?<#nemtudom>

Ezt akár veszteségmentesbe is tudom adni!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#2906
Köszi a gyors segítséget!<#worship>

Szerintem is marha jó, vidám dal!
Okinak is köszönet, mert általa ismertem meg,

Legyen szép napotok!<#integet2>

kaposi1
#2905
Atiapu kérésere ugyan nem italo de azért nagyon jó zene !<#finom>
Fresh System-You And Me (Together Again) (Crazy Z's Summer Feeling Mix).mp3 (12.85 M😎
Download<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#2904
Sziasztok!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#2903
Sziasztok!
Cash Cash - Forever Young (iTunes GREAT NEW SINGLE!!!! 2010)
http://rapidshare.com/files/375476386/01_Forever_Young.m4a

Codigoro
#2902
Helló!<#wave>

Egy gyors be és elköszönés ....
Khrys - Life (Feat Atzur) <#integet2>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#2901
Sziasztok! VA - Italo 4 Ever Vol. 55 (2010)

Artist : VA
Title : Italo 4 Ever Vol. 55
Year : 10.04. 2010
Genre : Dance
Quality : 192 kbps
Total Time : 74 min
Total Sise : 103 Mb
Uploaded : Turbobit.net, LetitShare.ru, Letitbit.net

Tracklist:
1. Overland Feat. Max - Shining Over Me (Control C Edit Remix) (3:58)
2. Daniele De Bellis - Cos E (The Produxer Remix) (3:23)
3. Mariano & Marco vs DPJ - My Star (DJ G Remix) (4:57)
4. DIL - Do It Like (Freedome Radio Remix) (3:51)
5. Kronos - Habemus Italiam (Marco Skarica & Enzino Italo Radio) (4:10)
6. Khrys Feat. Pol Rossignani - Like A Wall (Original Mix) (4:26)
7. Control C - dance forever (control edit mix) (4:19)
8. Nino D'angelo - Napoli (Gigi Soriani & Gigio Rosa All Stadium Radio Edit) (3:51)
9. TAMI - Insieme A Me (Power Radio Mix) (3:41)
10. Amon - fotonovela (radio new dance remix) (4:04)
11. Ma.Bra. And Rainy - Into The Sky (Ma.Bra. Edit Remix) (3:21)
12. Fratelli D'Italia - Speedy Gonzales (Original Radio Version) (3:56)
13. DJ Barbas Pres. Insession - Hurry Up! (Radio Version) (2:55)
14. Masterbeat - Musix Inside U (Purenergy Radio Edit) (3:25)
15. The Dreamers - Living In A Fairytale (Short Fable) (2:48)
16. Cristian Lavino Feat. Pol Rossignani - This Is My Dream (Radio Mix) (3:43)
17. Edward Maya & Vika Jigulina - Stereo Love (Gabry Ponte Remix) (6:36)
18. Reddj - The Reason (Red Pensando Mix) (6:30)
http://letitbit.net/download/17826.17ee6d8b64263fa4cefbe7f25/10ItalEve55.zip.html
#2900
Sziasztok!
Telitalálat.Nagyon szépen köszönöm.Ja és a Magic Studiókat is.S köszönöm Codigoro-nak is ,hogy segített.
kaposi1
#2899
Amíg itt irkáltam már le is jött!<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#2898
Ebben két dolog van jó
1. Gyorsan jön
2. Az albumok egyenként is leszedhetõek.

A többi album mérete nagyjából stimmel az enyémmel.
Nekem meg most csak az elsõ kettõ kell.
De azoknak a méretébõl következtetve ebbõl tényleg csak meghallgatás lesz.<#sir>
De persze köszönöm szépen !

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#2897
Ha nem jártál még itt, a 2.pontnál jelzettet nyomd <#vigyor5>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#2896

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#2895
Nekem már csak a 2001-2002-es albumuk miatt is kellene az a torrent!<#worship>

Dj Project Best of 2009
bazoocow barátunk jovoltábol 250-ban.
<#worship>
Kis ürüm az örömben hogy a megamixet jól elszúrták mert nincs hozzá mellékelve a cue file és sajna így nem ér semmit.
De az album viszont jó!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#2894
Helló!! <#wave>

Találtam egy torrentet, ahol 6cd fel van töltve.
Sajna csak az egyik 320-as a többi gyalázatos.. ez pedig a Dj Project - Povestea Mea 2006 album.

Errõl az alábbi 3 dalocskát adnám tovább...
DJ Project - Before i sleep
DJ Project - Esti tot ce am (ext)
DJ Project & Jazzy - Prea naiv

A többi album, ha valaki keresné....

Dj Project - Experience <2001>
Dj Project - Spune-mi tot ce vrei <2002>
DJ Project - Lumea ta <2003>
DJ Project - Soapte <2005>
Dj Project - Povestea Mea 2006
Dj Project - Doua Anotimpuri <2007>

No meg 1 ráadás.. 2010-es remixe a 2886 hozzászólásnak..
DJ Project & Giulia - Nu (2Teamdjs remix 2010)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#2893
Nagyon köszönöm Cimbi!<#worship>
Ahogy elkezdõdött azt hittem hogy megvan nekem ez a zene.
De ez egy másik ami szintén így kezdõdik!<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#2892
Nekem sajnos nem ebben a verzióban van meg.
Pedig jó lenne ezt is megszerezni!<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#2891
Thanks!<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#2890
Igen, azt a lemezét még keresem a csapatnak!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#2889
Itt meg egy torrent Dj Project - In The Club 2009..
A mérete alapján nem nagy formátum, de meghallgatni érdemes, hogy mit vadássz belõle<#papakacsint>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#2888
Ez esetben William Kingnek nagyon szeretem a Heaven címü számát!<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#2887
Akkor neked megvan, ne keresd tovább. Mindkét néven Giorgio Aldighieri énekel.

Codigoro
#2886
Ha már a másik totyikban kértél belõle...

DJ Project & Giulia - Nu

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#2885
Nézd a MotoGP-t!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#2884
akkor csak ez a verzó lesz az ha spacesynthes alapokon van!
Italo4ever - Let the Beat (from space) Vs Corona - Rythm of the night (5:57)
http://www.megaupload.com/?d=4P8LRZEI

kaposi1
#2883
"már késõ" <#worship>
Sajna most nem tudok belehallgatni de úgy rémlik én nem így halottam mint a klipben van.
De hogy miért ez a címe azt nem tudom!
George Aaron(William King- Robin Hood) <#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Wind 67
#2882
már késõ..., bevallom tudatlanságom, de mi is a különbség ?

Csak a WAV peregjen

okiland
#2881
<#rinya><#rinya>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#2880
Elnézést srácok így nekem is megvan!
11.I Love Disco Diamonds Collection
William King - Robin Hood.wav 6.52

Szóval ezzel ne fáradjatok.

Nekem George Aaron verzió érdekel ha egyáltalán létezik ilyen!<#fejvakaras><#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#2877
WILLIAM KING - ROBIN HOOD (extended) 6:52, 320-as nemsokára megtalálod a 80-as évek topikban

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Wind 67
#2876
Ha tapsolás és duma nélkül is megfelel, akkor igen

Discogs

Csak a WAV peregjen

Zephyr Retiring
#2875
<#nevetes1>
ez az az eset, mikor az uploader elárulja önmagát..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#2874
<#eljen>..bár a csapból is ez folyt annó<#nevetes1> de azért attól még jó zene volt ez valaha..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

kaposi1
#2873
Na csak mondanom kellett!<#nyes>
James Manoro - On my mind (long version).mp3 (16.29 M😎
Download<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#2872
Kicsit utánna néztem az uriembernek.
2007-ben már volt egy enyhénszólva is nagy dobása egy maxi lemezzel.
Amirõl én még csak most halottam elõször!<#wow1><#falbav>
Hatalmas nóta szerintem!<#szeret>

Sajnos valamiért a Managermód nem tölt be a multiuploadban ezért letölthetõ formában majd késõbb!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#2871
Egy új zene ami igen csak jól sikerült!
Ha valaki találkozik vele ne habozzon megosztani velem!<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#2870
SZIA!
Sajna nem erre gondoltam.Az teljesen spacesynthis alapokon szól.
Codigoro
#2869
Helló!
Az elsõben talán tudok segíteni, ha ezt keresed (mert több is van).

Corona - The Rhythm Of The Night(Space Remix Feat.Ice MC).mp3

De létezik még ITALO4EVER vs CORONA - Let The Beat vs Rhythm Of The Night verzió is, amit ismerek, de ezt meg kell keresnem..

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#2868
Sziasztok!
Két zene felkutatásában lenne szükségem a segítségetekre:
Corona-The Rhythm Of The Night (Spacesynth Version)
Atlanteex-Online Love Affair
Segítségeteket elõre is köszönöm!
Ja és "Luka Zeta vs. Sander-Zetazeronine" E.P.-rõl tud valaki valamit mert sehol sincs pedig már rég megjelent?
kaposi1
#2867
Srácok!
Ez megvan valakinek ebben a formában!
<#help>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#2866
Azt gondoltam hogy te követted el így egyediséget adva ennek a csúcs zenének!
Tudod addig lesz ez "Kaposi verzió " amíg valaki át nem nevezi!<#hehe>
De nagyon szépen köszi, nálam így marad meg az utókornak az biztos!<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#2865
István neked is köszi ezt a remek muzsikát.
Bár nagyon ismerõs nekem hogy valaki elkövette ezt már ,legalább is a zenei részét.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#2864
Köszönöm szépen a zenét!<#wave><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#2863
De szuper kis zene, ez a két zenész a kedvencem, nagyon köszönöm<#worship>

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

Codigoro
#2862
Helló! <#wave>
Persze én követtem el és arra gondoltam az utalással, hogy innen leszedik páran a tengerentúlról,majd terítik, mint "hivatalos" verziót..
Aztán évek múlva a neten barangolva egy brazil fórumon feltûnik a Kaposi version.. Na ott mondhatod, hogy ez a Tiéd..

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#2861
Nem tudom ki követte el ezt a verziót de nagy köszönet neki érte!<#taps><#worship>

"Évek múlva mutogathatod a gyereknek, ha Brazíliából elõkerül ismét"<#wow1>Mire is gondoltál vajon?????<#nemtudom><#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#2860
Khrys feat. Pol Rossignani - Like A Wall
release.date.....: 09-04-2010
quality..........: 320 kbps
01. Like A Wall (Original Mix) <04:26>
02. Like A Wall (Imat Breaking The Wall Remix) <06:35>
03. Like A Wall (Overland Remix) <04:40>
04. Like A Wall (Stefano Iezzi Remix) <06:39>
05. Like A Wall (Domedieffe DJ Remix) <07:10>

Megaupload

Jó hétvégét...<#hawaii>

kaposi1
#2859
Sziasztok!

Na erre a verzióra nagyon kíváncsi vagyok .
Erre muszáj idõt szakítanom hogy meghallgassam.<#nyes><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#2858
Sziasztok!Napjaink egy nagy zenéje ez is.Bátran ajánlom!
http://www.4shared.com/audio/2sZ-XuNi/2_Ontrack_-_Salta__Siko_Martin.html

#2857
Én is köszi!<#worship>