NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ken Laszlo-Tonight/2010(Juan Martinez Remix 2010)
http://hotfile.com/dl/74587340/8e96c32/KL.rar.html
pass:08102010
AeroCool barátom kérésére letölthetõ formában a Flashback gála videója!!!
Itt most nem a minõségen van a hangsúly hanem inkább a feelingen!
De azért igen csak érdemes megnézni.<#wink>#wink>
Flashback Gála Videó 2010.09.09.rar (602.69 M😎
Download
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Köszi az albumot én is elvittem.
Label:Infacted Recordings
Catalog#:FACT 3145
Format:CD, Compilation
Country:Germany
Released:28 May 2010
Genre:Electronic
Style:Italo-Disco, Synth-pop
160-320kbps
1 Feel It Right (Part I) 5:41
2 Surrender (12" Mix) 6:05
3 Save Me (12" Mix) 5:53
4 The Time Is Right (12" Mix) 5:52
5 Loosing You (12" Edit) 5:40
6 You (Beauty & The Beat Mix) 7:52
7 Feel It Right (Part II) 6:09
8 Feel It Right (Special Dance Mix) 6:34
9 Loosing You (Radio Version) 3:32
10 Surrender (7" Mix) 3:46
11 You (Razormaid Remix) 5:45
12 Mechanic 5:50
13 Suspense (New Age Gore Mix) 5:14
pass : 11062010
New Italo Vinyl
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
part1. http://www.multiupload.com/9MNMLKVYB5
part2. http://www.multiupload.com/PT9PMV5B7K
part3. http://www.multiupload.com/8ED43Q7Q9N
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Petinek,és mindenki másnak aki szereti.
PETER ARCADE - REFLECTION 2007 ( 244MB )<#integet2>#integet2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
a That's Eurobeat sorozat 18-44 részét elkezdtem losslessben rapidos linkekrõl FreerapidDownloaderrel letölteni, de a rarrpast nem tettem mellé (én marharépa)<#falbav>#falbav>, és most pass híjján hem tudom kitömöríteni az anyagot! aki tudna, ebben segítsen legyen szíves, mert nem akarom ezeket a kukába vágni!
köszi elõre is! JOCI
egy kis segítség (mondjuk a 20-as rész linkjei
http://rapidshare.com/files/166967009/TE20.part1.rar
http://rapidshare.com/files/166979014/TE20.part2.rar
http://rapidshare.com/files/166991373/TE20.part3.rar
http://rapidshare.com/files/167018741/TE20.part4.rar
http://rapidshare.com/files/167030281/TE20.part5.rar
Hurts-Better_than_Love__Italoconnection_Remix-(7776032)-CDM-2010-MTC (Zippyshare)
01 Better than Love │ 03:34
02 Better than Love__Italoconnection Remix │ 05:15
Track 2-t ajánlom <#eljen>#eljen>
''EGYRE TÖBB LESZ A RETRO FOR EVER''
erre szántam. <#integet2>#integet2>
Azért ajánlottam fel Petinek mert tudom hogy õ nem ragaszkodik a losslesshez.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Igen valóban utaltál Monika vocal hangjára.
Viszont két emberke hozzászólásával vitatkoznék.
1.Trendboy: "A régi, az régi zene, az új, az új, vissztérés nincs 😊"
Ugyan már, egész oldalon tudnám sorolni kik a visszatérõk, akik hozták a 80-as évek hangulatát az új zenéjükben.
2.Shirak cimborám.: "Szerintem mindenképp értékelnünk kellene a régiek próbálkozásait, visszatérés szerû megmozdulásait, mert egy biztos: ilyenekbõl egyre kevesebb lesz."
itt csak a mondat második részével nem értek egyet.
Egyre több lesz.<#taps>#taps> Retro4Ever!<#eljen>#eljen>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Mention zene pedig nem Novak miatt jó, hanem a mesterek, Nicolosi Paganini és két öccse miatt miatt.
What about the forests?
De nem ma sajnos!
Flashback (CD1)
01-Rainfall Memories (Remix)
02-We Were (Radio Edit)
03-Into Marta's Eyes (Flashback Version)
04-Sun Will Shine (New Mix)
05-Optical Illusions (Flashback Version)
06-Asian Girl (Oriental Mix)
07-Bodies (Flashback Version)
08-We Were (Chirstmas Mix)
Evolution (CD2)
01-Rainfall Memories (Evolution Version)
02-We Were (Dance Version)
03-Into Marta's Eyes (Evolution Version)
04-Sun Will Shine (Evolution Version)
05-Optical Illusions (Evolution Version)
06-Asian Girl (Evolution Version)
07-Bodies (Evolution Version)
08-The Concert (Unique Version)
09-Into Marta's Eyes (Nextanimal's Future Disco Mix)
10-Into Marta's Eyes (Bachata Version)
11-Asian Girl (Dance Mix)
12-Into Marta's Eyes (Roman Empire Mix)
13-Into Marta's Eyes (Club Mix)
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Kis idõt kérek.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Tuti hogy ez az!!
Ilyen borítóval még nem találkoztam.
Nagyon szépen köszönöm.<#eljen>#eljen><#worship>#worship><#law>#law><#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Title — I Love Italo Disco 01
Year — 2010
Genre — Italo Disco
Time — 73:48
Format — MP3
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 116 Mb
01 Brian Ice - Walkin'...(Zumbae) (6:08)
02 Max Him - Just A Love Affair (Nightmare Mix) (8:08)
03 Riccardo Campa - Desperado (6:39)
04 Fantasy Live - Over And Over (5:52)
05 Alden Tyrell - Memories (Feat Fred Ventura) (6:38)
06 Ocean Wings - Loving In The Snow (6:24)
07 Kono - Freeway To Love (6:25)
08 Facts & Fiction - Melody D'amour (4:43)
09 Lovables - It's Beautiful (5:36)
10 Elen Cora - Over Time (New Mix) (4:47)
11 Danny Keith - Love Me Again (6:41)
12 Peter Arcade - Sun Will Shine (New Mix) (5:40)
Itt
New Italo Vinyl
Isten áldja ezeket az emberkéket!!
Nagyon sok jó zenét köszönhetünk már nekik!"
Nagy igazság!
Még sem az!<#falbav>#falbav>
Ez megint egy önálló sorozat.
Legközelebb csak akkor jelentkezek ha tényleg kiderítettem mi az igazság.<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nagyon úgy néz ki hogy a Alex Mix - I Love Italo Disco (Megamix 1) (2010)
lesz ennek a 12 részes sorozatnak az elsõ darabja mégis csak.
Az tévesztett meg hogy ezt még megamix-ként készítette, viszont a sorozat többi részén önálló számok vannak.
Viszont a borítója ugyan azt a stílust képviseli mint a rákövetkezõ 11 részén.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Akkor köszi szépen az infót.<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A pirossal kijelölt sorozat 01-es része nincs meg sehol.
Ebbõl a sorozatból a 02 képe van a képen.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
los modernos lujos viven aqui\'
kell lennie egy ilyen címen.
I Love Italo Disco 01.
Mint ahogy van a többi is itt a fórumon egészen 12-ig azokkal a nagy képekkel.
Viszont az egyes sehol.<#rinya>#rinya>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Erre gondolsz Laci?
Alex Mix - I Love Italo Disco Mix 1
Mixed — DJ Alex Mix
Year — 2010
Genre — Megamix
Style — Italo Disco
Time — 26:57
Country — Mexico
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 43 Mb
JUNIO 2010
1. John Carpenter - The End (Remix)
2. Marylinn - Only Mine (Solo Mio)
3. Mention - Strange World
4. Diamond Rain - I Need You Tonight (Mixed by Magic Studio)
5. Chang - New Life (Instrumental)
6. Fesh - Scandal Eyes (Special Instrumental Version)
7. Facts & Fiction - Give Me The Night (Instrumental)
Itt
New Italo Vinyl
Monika Novak a Galaxy Hunter-ben a férje mellett volt vocal hang.
Mára már átvette a szerepét egy másik igen csak csinos szõke hölgy Anette!
Daniel Petersson (Retronic Voice), Fellin (Vision Talk), Edy Mi Ami (Iventi Records), Marcello D'Azzurro, Riccardo Campa, Thomasz Gillert (Space Project), Damian Lipinski (Mastering Engineer), Starlight, Marek Kolodynski (SSR), Prodomo, A.M. Samurai, Anette, Suzy, Alphawave, Galaxy Hunter & his wife, Feratho (Iventi Records), Lex Van Coeverden and his wife, Savino DJ (Iventi-Flashback Records )
Isten áldja ezeket az emberkéket!!
Nagyon sok jó zenét köszönhetünk már nekik!<#worship>#worship><#taps>#taps>
Anette munkában!<#szeret>#szeret>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egy furcsaságot vettem észre.
I Love Italo Disco 01-12 (2010)Alex Mix sorozatból én bizony nem találom a nyitó elsõ részt se itt, se a neten.<#wow1>#wow1>
Létezik hogy az kimaradt volna?
Mert otthon a vinyóimon sincs.<#confused>#confused>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Két maxi lemez van.
Mention - No Changes (Instrumental Version)
Mention - No Changes (Vocal Version)
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Meg van valakinek az albuma?
Köszi!
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
Most ez lett a napi kedvencem!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Köszönet érte!
Elen visszaigazolta a Facebookon, hogy az ismerõse vagy."<#taps>#taps><#worship>#worship>
Mondtam én hogy imádom ezt a csajszit.<#szeret>#szeret>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Amint tudom megnézem õket.
Sajna ez a Jerry Moon maxi nekem sincs meg.
És még csak nem is láttam semerre hogy fent lenne.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: