NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5324


Ken Laszlo-Tonight/2010(Juan Martinez Remix 2010)


http://hotfile.com/dl/74587340/8e96c32/KL.rar.html
pass:08102010

kaposi1
#5323
Sziasztok!<#wave>

AeroCool barátom kérésére letölthetõ formában a Flashback gála videója!!!
Itt most nem a minõségen van a hangsúly hanem inkább a feelingen!

De azért igen csak érdemes megnézni.<#wink>

Flashback Gála Videó 2010.09.09.rar (602.69 M😎
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5322
Sziasztok!
Köszi az albumot én is elvittem.
AeroCool
#5321

Label:Infacted Recordings
Catalog#:FACT 3145
Format:CD, Compilation
Country:Germany
Released:28 May 2010
Genre:Electronic
Style:Italo-Disco, Synth-pop
160-320kbps

1 Feel It Right (Part I) 5:41
2 Surrender (12" Mix) 6:05
3 Save Me (12" Mix) 5:53
4 The Time Is Right (12" Mix) 5:52
5 Loosing You (12" Edit) 5:40
6 You (Beauty & The Beat Mix) 7:52
7 Feel It Right (Part II) 6:09
8 Feel It Right (Special Dance Mix) 6:34
9 Loosing You (Radio Version) 3:32
10 Surrender (7" Mix) 3:46
11 You (Razormaid Remix) 5:45
12 Mechanic 5:50
13 Suspense (New Age Gore Mix) 5:14
pass : 11062010

New Italo Vinyl

kaposi1
#5320
Köszi szépen Gyuri én bepróbálkozom vele majd.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#5319
Silent Circle - 25 Years - The Anniversary Album (2010) (FLAC) Egy jubileumi kiadás nagyon szépen szól mindenkinek aki szereti!!!
part1. http://www.multiupload.com/9MNMLKVYB5
part2. http://www.multiupload.com/PT9PMV5B7K
part3. http://www.multiupload.com/8ED43Q7Q9N

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

AeroCool
#5318
Köszönöm szépen Laci!<#taps><#taps><#taps>

New Italo Vinyl

kaposi1
#5317
Sziasztok!

Petinek,és mindenki másnak aki szereti.

PETER ARCADE - REFLECTION 2007 ( 244MB )<#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5316
Meg jo hogy azon a remek sorozat beszerzesen mar regen tul vagyok.<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

trexxhunter
#5315
köszi! de mindezidáig oda nemis voltam beregelve!<#wink>

AeroCool
#5314
http://www.danceforum.ru/

New Italo Vinyl

trexxhunter
#5313
akkor legalább abban segíts, hogy honnan szedtem le a linkeket légyszíves!

AeroCool
#5312
az a helyzet hogy azt irják hogy a jelszót PM-ben kell kérni

New Italo Vinyl

trexxhunter
#5311
sziasztok! segítséget szeretnék kérni!
a That's Eurobeat sorozat 18-44 részét elkezdtem losslessben rapidos linkekrõl FreerapidDownloaderrel letölteni, de a rarrpast nem tettem mellé (én marharépa)<#falbav>, és most pass híjján hem tudom kitömöríteni az anyagot! aki tudna, ebben segítsen legyen szíves, mert nem akarom ezeket a kukába vágni!

köszi elõre is! JOCI

egy kis segítség (mondjuk a 20-as rész linkjei

http://rapidshare.com/files/166967009/TE20.part1.rar
http://rapidshare.com/files/166979014/TE20.part2.rar
http://rapidshare.com/files/166991373/TE20.part3.rar
http://rapidshare.com/files/167018741/TE20.part4.rar
http://rapidshare.com/files/167030281/TE20.part5.rar

#5310
Jó hétvégét!
Hurts-Better_than_Love__Italoconnection_Remix-(7776032)-CDM-2010-MTC (Zippyshare)

01 Better than Love │ 03:34
02 Better than Love__Italoconnection Remix │ 05:15

Track 2-t ajánlom <#eljen>

kaposi1
#5309
Akkor "jó".<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5308
Jajj bocsi ezt én szúrtam el mert a 5304 hozzászólásra irtam,illetve szántam.
''EGYRE TÖBB LESZ A RETRO FOR EVER''
erre szántam. <#integet2>
kaposi1
#5307
Még mielõtt beleélnéd magad,tudnod kell hogy ez csak mp3 320-ba van meg sajnos.<#szomoru1>
Azért ajánlottam fel Petinek mert tudom hogy õ nem ragaszkodik a losslesshez.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5306
yeeeeeeeee Laci!
AeroCool
#5305
<#eljen><#taps><#nevetes1>

New Italo Vinyl

kaposi1
#5304
Na most újra elolvastam az összes hozzászólást, mert már rég volt.
Igen valóban utaltál Monika vocal hangjára.
Viszont két emberke hozzászólásával vitatkoznék.
1.Trendboy: "A régi, az régi zene, az új, az új, vissztérés nincs 😊"
Ugyan már, egész oldalon tudnám sorolni kik a visszatérõk, akik hozták a 80-as évek hangulatát az új zenéjükben.
2.Shirak cimborám.: "Szerintem mindenképp értékelnünk kellene a régiek próbálkozásait, visszatérés szerû megmozdulásait, mert egy biztos: ilyenekbõl egyre kevesebb lesz."

itt csak a mondat második részével nem értek egyet.
Egyre több lesz.<#taps> Retro4Ever!<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

mflex
#5303
Pedig elég régen volt már, mikor írtam errõl...

Mention zene pedig nem Novak miatt jó, hanem a mesterek, Nicolosi Paganini és két öccse miatt miatt.

What about the forests?

kaposi1
#5302
Ezt is kapod többek között.
De nem ma sajnos!

Flashback (CD1)
01-Rainfall Memories (Remix)
02-We Were (Radio Edit)
03-Into Marta's Eyes (Flashback Version)
04-Sun Will Shine (New Mix)
05-Optical Illusions (Flashback Version)
06-Asian Girl (Oriental Mix)
07-Bodies (Flashback Version)
08-We Were (Chirstmas Mix)

Evolution (CD2)
01-Rainfall Memories (Evolution Version)
02-We Were (Dance Version)
03-Into Marta's Eyes (Evolution Version)
04-Sun Will Shine (Evolution Version)
05-Optical Illusions (Evolution Version)
06-Asian Girl (Evolution Version)
07-Bodies (Evolution Version)
08-The Concert (Unique Version)
09-Into Marta's Eyes (Nextanimal's Future Disco Mix)
10-Into Marta's Eyes (Bachata Version)
11-Asian Girl (Dance Mix)
12-Into Marta's Eyes (Roman Empire Mix)
13-Into Marta's Eyes (Club Mix)

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AeroCool
#5301
Idõ az van :-))

New Italo Vinyl

kaposi1
#5300
Nem felejtem, de azt a lemezeimrõl összevadászni egy kicsit hosszabb lélegzetû téma!
Kis idõt kérek.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5299
Jeeeeee!
Tuti hogy ez az!!
Ilyen borítóval még nem találkoztam.
Nagyon szépen köszönöm.<#eljen><#worship><#law><#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AeroCool
#5298
Laci ne felejtsd el a Peter Arcade motyót:-)) köszi szépen elõre is!

New Italo Vinyl

AeroCool
#5297
Elkértem Alex-tõl:-) Igy a legegyszerübb:-)

New Italo Vinyl

AeroCool
#5296

Title — I Love Italo Disco 01
Year — 2010
Genre — Italo Disco
Time — 73:48
Format — MP3
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 116 Mb

01 Brian Ice - Walkin'...(Zumbae) (6:08)
02 Max Him - Just A Love Affair (Nightmare Mix) (8:08)
03 Riccardo Campa - Desperado (6:39)
04 Fantasy Live - Over And Over (5:52)
05 Alden Tyrell - Memories (Feat Fred Ventura) (6:38)
06 Ocean Wings - Loving In The Snow (6:24)
07 Kono - Freeway To Love (6:25)
08 Facts & Fiction - Melody D'amour (4:43)
09 Lovables - It's Beautiful (5:36)
10 Elen Cora - Over Time (New Mix) (4:47)
11 Danny Keith - Love Me Again (6:41)
12 Peter Arcade - Sun Will Shine (New Mix) (5:40)
Itt

New Italo Vinyl

#5295
"Daniel Petersson (Retronic Voice), Fellin (Vision Talk), Edy Mi Ami (Iventi Records), Marcello D'Azzurro, Riccardo Campa, Thomasz Gillert (Space Project), Damian Lipinski (Mastering Engineer), Starlight, Marek Kolodynski (SSR), Prodomo, A.M. Samurai, Anette, Suzy, Alphawave, Galaxy Hunter & his wife, Feratho (Iventi Records), Lex Van Coeverden and his wife, Savino DJ (Iventi-Flashback Records )

Isten áldja ezeket az emberkéket!!
Nagyon sok jó zenét köszönhetünk már nekik!"

Nagy igazság!

kaposi1
#5294
ÁÁÁÁÁ feladom!
Még sem az!<#falbav>
Ez megint egy önálló sorozat.

Legközelebb csak akkor jelentkezek ha tényleg kiderítettem mi az igazság.<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5293
Hm...
Nagyon úgy néz ki hogy a Alex Mix - I Love Italo Disco (Megamix 1) (2010)
lesz ennek a 12 részes sorozatnak az elsõ darabja mégis csak.
Az tévesztett meg hogy ezt még megamix-ként készítette, viszont a sorozat többi részén önálló számok vannak.
Viszont a borítója ugyan azt a stílust képviseli mint a rákövetkezõ 11 részén.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5292
Nahát errõl én még nem hallottam.<#taps>
Akkor köszi szépen az infót.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5291
Lehet kissé zavarosan írtam le.
A pirossal kijelölt sorozat 01-es része nincs meg sehol.

Ebbõl a sorozatból a 02 képe van a képen.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

miezo
#5290

los modernos lujos viven aqui\'

AeroCool
#5289
Akkor passz sajnos nem tok ebben segiteni nekem ez van csak ilyen cimen

New Italo Vinyl

kaposi1
#5288
Sajnos ez nem az Peti!
kell lennie egy ilyen címen.
I Love Italo Disco 01.

Mint ahogy van a többi is itt a fórumon egészen 12-ig azokkal a nagy képekkel.
Viszont az egyes sehol.<#rinya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AeroCool
#5287
Sziasztok!
Erre gondolsz Laci?
Alex Mix - I Love Italo Disco Mix 1
Mixed — DJ Alex Mix
Year — 2010
Genre — Megamix
Style — Italo Disco
Time — 26:57
Country — Mexico
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 43 Mb

JUNIO 2010

1. John Carpenter - The End (Remix)
2. Marylinn - Only Mine (Solo Mio)
3. Mention - Strange World
4. Diamond Rain - I Need You Tonight (Mixed by Magic Studio)
5. Chang - New Life (Instrumental)
6. Fesh - Scandal Eyes (Special Instrumental Version)
7. Facts & Fiction - Give Me The Night (Instrumental)
Itt

New Italo Vinyl

kaposi1
#5286
Nem tudom ezt honnan gondoltad, de a Mention és Monika Novak két különbözõ dolog.
Monika Novak a Galaxy Hunter-ben a férje mellett volt vocal hang.
Mára már átvette a szerepét egy másik igen csak csinos szõke hölgy Anette!


Daniel Petersson (Retronic Voice), Fellin (Vision Talk), Edy Mi Ami (Iventi Records), Marcello D'Azzurro, Riccardo Campa, Thomasz Gillert (Space Project), Damian Lipinski (Mastering Engineer), Starlight, Marek Kolodynski (SSR), Prodomo, A.M. Samurai, Anette, Suzy, Alphawave, Galaxy Hunter & his wife, Feratho (Iventi Records), Lex Van Coeverden and his wife, Savino DJ (Iventi-Flashback Records )

Isten áldja ezeket az emberkéket!!
Nagyon sok jó zenét köszönhetünk már nekik!<#worship><#taps>

Anette munkában!<#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5285
Sziasztok!

Egy furcsaságot vettem észre.
I Love Italo Disco 01-12 (2010)Alex Mix sorozatból én bizony nem találom a nyitó elsõ részt se itt, se a neten.<#wow1>
Létezik hogy az kimaradt volna?
Mert otthon a vinyóimon sincs.<#confused>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

miezo
#5284
jól belõtték a korabeli hangzást

...vocals Monika Novak !

los modernos lujos viven aqui\'

kaposi1
#5283
Nincs albuma.
Két maxi lemez van.

Strange World (Vocal Version).wav
Mention - No Changes (Instrumental Version)
Mention - No Changes (Vocal Version)

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

pomogacs2
#5282
Ez a Mention qrva jó!
Meg van valakinek az albuma?
Köszi!

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

#5281




Most ez lett a napi kedvencem!

kaposi1
#5280
Szerintem meg nem voltak itt még,szóval nagyon köszi!<#wave><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5279
Jó kis mix!

Köszönet érte!

kaposi1
#5278
"Szia László!
Elen visszaigazolta a Facebookon, hogy az ismerõse vagy."<#taps><#worship>
Mondtam én hogy imádom ezt a csajszit.<#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5277
Köszönöm Peti a videókat.
Amint tudom megnézem õket.
Sajna ez a Jerry Moon maxi nekem sincs meg.
És még csak nem is láttam semerre hogy fent lenne.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5276
Peti nekem még nincs sajnos<#shakehead>
AeroCool
#5275

Megvan már ez valakinek?

New Italo Vinyl