NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
I Love Italo Disco 13 (2010)
Title — I Love Italo Disco 13
Year — 2010
Genre — Italo Disco
Time — 70:12
Format — MP3
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 113 Mb
01 Mirko Hirsch - Fire (Long Version) (7:07)
02 Anthony D' Urso - Feel The Night (6:20)
03 Laban - Love In Siberia (5:00)
04 Time - Love Is The Reason (6:10)
05 Diamond Rain - Follow The Rainbow (6:27)
06 Tiger Moon - Something Tells Me (7:37)
07 Gigione - Assiette Nzino A Me (3:25)
08 Elen Cora - No Less No More (4:37)
09 David Dean - Bye Bye Baby Goodbye (6:33)
10 Gazebo - Ladies! (Andy Romano Flashback Remix) (6:11)
11 Chito - Online Girl (Disco Version) (4:32)
12 Christophe Jennac - Nous N'avons Pas Choisi Ce Monde (6:13)
Thank you very much ALEX !!!!!<#eljen>#eljen><#worship>#worship><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
a Siberian Heat hivatalos oldalán elérhetõvé tették a Sorry ballada verzoját 320-ba!!!!!!
SORRY
You hear it`s raining...don`t you know I`m thinking of you.
My heart is shaking - it`s cold as ice - those words were so cruel.
Don`t you know - all my ways
Just lead me to one place.
And would you let me say?
Please hear me...Sorry... I was wrong ( oh baby )
You`re best for me - you have to know...
Baby I am so ( SO ) sorry, babe,
I`m sorry, baby.
I promise that I`ll never let you go.
Middle of street, rain`s still falling, dark streets are wet...
I walk down the street, I can`t get you out of my head.
© Elen Cora 2010
SIBERIAN HEAT - SORRY ( Ballad version) <#szeret>#szeret><#szeret>#szeret>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Részleteket megbeszéljük ,de úgy néz ki hogy megvesszük a lemezt.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Huuuu ez nekem isssssssssss!
Nyilván te nem tudhattál róla hogy ez is egy manipulált 320-as felvétel.
A spektrumképe ennek is siralmas sajna.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
De azért köszi.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
http://www37.zippyshare.com/v/76684308/file.html
http://www.megaupload.com/?d=KSY0UCUL

\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!Kell!<#finom>#finom><#szeret>#szeret>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ezért továbbra is keresem, ezzel a számmal egyetemben.
Gunther and the sunshine girls - Pussycat (new single teaser)
Már elég régóta.<#szomoru2>#szomoru2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Köszi a minõségi cserét!<#wink>#wink>
De ez majd csak otthon derül ki.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Rajtuk nõttem fel, de sajnos nem mellettük, de akkor ez volt az ifjúság nyálcsorgatása, fõleg pl. Sabrina melltartó-húzogatós videója .... képes voltam érte végigülni a Zenebutikot .....
.... érdekes, hogy mindkettõ még túl jól néz ki, lazán válóok a két csaj, pedig nem mai "csirkék" ... <#nevetes1>#nevetes1>
Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .
A Pleasureman.De ha van több is jöhet.
Öt Jessica Jay számom van, holnap elküldöm neked.<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Minden esetre nem hazudtolja meg önmagát ezzel a képpel.<#nyes>#nyes>
Ja és kellene nekem ez a szám.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Öregszem, és ezért, vagy mert akkoriban nem az ilyen típusú nénikre buktam?
<#nemtudom>#nemtudom>
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Ha tetszik Samantha akkor vess egy pillantást Sabrinára is.
Õ szerintem még most is egy bombázó, minden kompromisszum nélkül.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .
Remélem most tényleg olyan nyújthatok, ami ebben a topikban debütál elõször.
De nem a lemezt kapjátok hanem az albumon szereplõ zenékbõl egy összeállítást egy 53 perces mix formájában.
Space Sound Records Italo Euro Disco Megamix
01 - Mirko Hirsch - Fire (Long Version).wav
02 - Retronic Voice - The Awakening.wav
03 - Riccardo Campa - Delantero.wav
04 - Eddy Huntington - Warsaw In The Night.wav
05 - Marc Fruterro - Miracle Of Love.wav
06 - Vision Talk - Wave My Last Goodbye.wav
07 - Galaxy Hunter - Running High.wav
08 - Mirko Hirsch - All The Night.wav
09 - Riccardo Campa - Mistress Of My Heart.wav
10 - Tiziana Rivale - Don't Be Alone.wav
11 - Mirko Hirsch - All The Night.wav
12 - Tiziana Rivale - Take Me In Your Arms.wav
13 - Elen Cora - Sleeping In Your Hands.wav
14 - Retronic Voice - Menace To Society.wav
15 - Galaxy Hunter - Stay Late With Me Tonight.wav 120.0-BPM
Viszont azért hogy elkerüljem (legalább is egyenlõre) azt hogy ide járó külföldi barátaink csak úgy kényük kedvére vigyék a linket, privátban küldöm annak aki szeretné magáénak tudni.
((:<#integet2>#integet2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Már megint egy új nick kép!<#nyes>#nyes>
Most még írni sem merek mert mindent egy feltöltésnek rendelek alá.
Majd késõbb re.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Lacikám jutottál valamire az O. Childrennel kapcsolatban?
Ha nem, akkor a "parkolópályás" New Wave topikban informálódhatsz, és persze mindenki más is...
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Mit kepesztettem mire ezt a maxi lemezt beszereztem tõle.
Szerintem ez a szám így Samantha-val óriásit szól.<#szeret>#szeret>
De csak hangerõn javallot hallgatni!
GUNTHER FEAT. SAMANTHA FOX - TOUCH ME ( EXTENDED VERSION) Flac
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ha esetleg tudnál néhány belinkelni számot tõle, azt nagyon megköszönném, nekem eddig ismeretlen elõadó volt, de ez az utóbbi szám igen kellemes ....
Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .
<#crazya>#crazya>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
érdemes meghallgatni a 'rágódj a tökömön', 'szétbaszom a buládat', 'ribanc vagy' és hasonló emelt értékrendû mostani erõltetett külföldi diszkósikereket is.<#nyes>#nyes>persze, ha lehet,csakis veszteség nélküliben!
Ezért is van meg az egész lemez veszteségmentesbe.<#wink>#wink>
Rajta a Ding ding song is két verzióba.<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Az eredeti elõadó Gunter (az itt feljegyzett a két hülyegyerek nevét jelzi) a szám címe stimmel: Ding Dong Song.
A szöveg magáért beszél: " Érintsd meg a talalámat, Hmmm... a ding-ding-dongom!"
\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)
Jó kis mix <#eljen>#eljen><#eljen>#eljen>
Space - Synth Dance Non Stop Mix 4 ( 2010 )
Bitrate : 320 kbit/cek
135mb
Time : 60:02
01 Space Project - Legend of the Past
02 Fellin - Vivre Sur Space
03 Ernesto - Over The Time
04 Proxyon - Space Hopper
05 RadioniCA - Mechanical Device
06 Tom Lacy - Pulsation
07 Am Samurai - Secret Entrance
08 Anders Lundqvist - The Search For Otherland
09 Krzysztof Radomski - Above The Zenith
10 Sonic Wanderer - Breaker
11 Resource X - Good
12 Galaxy Hunter - Behind The Wheel
http://ul.to/gp8zvo
http://www.fileserve.com/file/6C6TPVf
http://depositfiles.com/files/z16cy1xdp
http://www.megaupload.com/?d=LXS14PAD
Köszi Sanyi a feltöltést.<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egyet értünk,nagyon jó ez a szám.Kezdésnek nem olyan rossz a 128.Köszi! <#eljen>#eljen>
Köszi!
Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .
Label: LVH Records
Country: US
Released: 2010
Genre: Electronic
Style: Italo Disco
Code
http://www.mediafire.com/?v4t45ofei6btf8s
sajna még csak 128 kb-t!!
remélem elõkerül jobb minõségben mert nagyon jó szám szerintem!