NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

okiland
#5375
Na, meg van a nyerõ megoldás:

d12music.com

Igaz, csak 128-as! <#rinya>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#5373
Megszületett a sorozat újabb része!<#taps>

I Love Italo Disco 13 (2010)



Title — I Love Italo Disco 13
Year — 2010
Genre — Italo Disco
Time — 70:12
Format — MP3
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 113 Mb

01 Mirko Hirsch - Fire (Long Version) (7:07)
02 Anthony D' Urso - Feel The Night (6:20)
03 Laban - Love In Siberia (5:00)
04 Time - Love Is The Reason (6:10)
05 Diamond Rain - Follow The Rainbow (6:27)
06 Tiger Moon - Something Tells Me (7:37)
07 Gigione - Assiette Nzino A Me (3:25)
08 Elen Cora - No Less No More (4:37)
09 David Dean - Bye Bye Baby Goodbye (6:33)
10 Gazebo - Ladies! (Andy Romano Flashback Remix) (6:11)
11 Chito - Online Girl (Disco Version) (4:32)
12 Christophe Jennac - Nous N'avons Pas Choisi Ce Monde (6:13)

Thank you very much ALEX !!!!!<#eljen><#worship><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5372
oké,megbeszéljük
kaposi1
#5371
Önzetlenséget (Sorry<#crazya>)

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5370
Ezt az önzetlenéset!!!!!!<#eljen>
a Siberian Heat hivatalos oldalán elérhetõvé tették a Sorry ballada verzoját 320-ba!!!!!!

SORRY

You hear it`s raining...don`t you know I`m thinking of you.
My heart is shaking - it`s cold as ice - those words were so cruel.

Don`t you know - all my ways
Just lead me to one place.
And would you let me say?

Please hear me...Sorry... I was wrong ( oh baby )
You`re best for me - you have to know...
Baby I am so ( SO ) sorry, babe,
I`m sorry, baby.
I promise that I`ll never let you go.

Middle of street, rain`s still falling, dark streets are wet...
I walk down the street, I can`t get you out of my head.

© Elen Cora 2010

SIBERIAN HEAT - SORRY ( Ballad version) <#szeret><#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5369
Szia István !
Részleteket megbeszéljük ,de úgy néz ki hogy megvesszük a lemezt.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5368
Szia Laci!
Huuuu ez nekem isssssssssss!
#5367
Köszi.
#5366
Ezt is köszönöm <#taps>
#5365
Köszi a linket.<#mf1><#mf1>
kaposi1
#5364
Neked is köszönöm szépen.
Nyilván te nem tudhattál róla hogy ez is egy manipulált 320-as felvétel.
A spektrumképe ennek is siralmas sajna.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5363
Na igen, ez az album van meg nekem lossless.
De azért köszi.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5362
Gunther & The Sunshine Girls - Pussy Cat (Radio Edit)
http://www37.zippyshare.com/v/76684308/file.html
#5361
Gunther - Pleasureman 2005
http://www.megaupload.com/?d=KSY0UCUL
#5360
Dj Suda - Gyere Tépj Szét (Páz Italo Statico mix)

Letöltés

\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)

kaposi1
#5359

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5358
Sajnos így van!
Ezért továbbra is keresem, ezzel a számmal egyetemben.
Gunther and the sunshine girls - Pussycat (new single teaser)
Már elég régóta.<#szomoru2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

mflex
#5357
Megkockáztatom, hogy még a 128-as szintet sem súrolja

What about the forests?

#5356
Szia Laci!
Köszi a minõségi cserét!<#wink>
#5355
Háááhhh..Álllati.<#vigyor><#vigyor2><#eplus2>
#5354
Valóban meg érne 1-2 ajtócsapkodást<#finom><#vigyor>
kaposi1
#5353
Ha ez most valóban 320, akkor ennek nagyon fogok örülni.
De ez majd csak otthon derül ki.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5352
Jajjjj hát persze hogy tetszik mindkettõ, bármelyik, bárhol, bármilyen feltétellel, akármikor, akármilyen pózban .. <#law>

Rajtuk nõttem fel, de sajnos nem mellettük, de akkor ez volt az ifjúság nyálcsorgatása, fõleg pl. Sabrina melltartó-húzogatós videója .... képes voltam érte végigülni a Zenebutikot .....

.... érdekes, hogy mindkettõ még túl jól néz ki, lazán válóok a két csaj, pedig nem mai "csirkék" ... <#nevetes1>

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

#5351
Famous 320kbps
A Pleasureman.De ha van több is jöhet.
kaposi1
#5350
Uhh ne haragudj a prividrõl meg megfeledkeztem.<#falbav>
Öt Jessica Jay számom van, holnap elküldöm neked.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5349
Cimbi melyik albumára gondolsz???

Minden esetre nem hazudtolja meg önmagát ezzel a képpel.<#nyes>
Ja és kellene nekem ez a szám.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5348
Video formában pedig igyTouch Me
#5347
Ghünter kedvelõknek Ghünter
Ezt az albumot föltöthetné valaki.Köszi
IMYke2.0.0.0
#5346
Mindkettõ most jobban néz ki, mint akkor. Vajh' miért?
Öregszem, és ezért, vagy mert akkoriban nem az ilyen típusú nénikre buktam?
<#nemtudom>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kaposi1
#5345
Igen valóban õ énekli.
Ha tetszik Samantha akkor vess egy pillantást Sabrinára is.
Õ szerintem még most is egy bombázó, minden kompromisszum nélkül.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5344
Köszönöm, tényleg jó kis szám .... ezt még Samatha énekli valóban? ... nem nagyon öregszik, s ahogy nézegettem, még most is tudnék randizni vele, hogy roppant finoman fejezzem ki magam <#vigyor2>

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

kaposi1
#5343
Sziasztok!

Remélem most tényleg olyan nyújthatok, ami ebben a topikban debütál elõször.



De nem a lemezt kapjátok hanem az albumon szereplõ zenékbõl egy összeállítást egy 53 perces mix formájában.

Space Sound Records Italo Euro Disco Megamix

01 - Mirko Hirsch - Fire (Long Version).wav
02 - Retronic Voice - The Awakening.wav
03 - Riccardo Campa - Delantero.wav
04 - Eddy Huntington - Warsaw In The Night.wav
05 - Marc Fruterro - Miracle Of Love.wav
06 - Vision Talk - Wave My Last Goodbye.wav
07 - Galaxy Hunter - Running High.wav
08 - Mirko Hirsch - All The Night.wav
09 - Riccardo Campa - Mistress Of My Heart.wav
10 - Tiziana Rivale - Don't Be Alone.wav
11 - Mirko Hirsch - All The Night.wav
12 - Tiziana Rivale - Take Me In Your Arms.wav
13 - Elen Cora - Sleeping In Your Hands.wav
14 - Retronic Voice - Menace To Society.wav
15 - Galaxy Hunter - Stay Late With Me Tonight.wav 120.0-BPM

Viszont azért hogy elkerüljem (legalább is egyenlõre) azt hogy ide járó külföldi barátaink csak úgy kényük kedvére vigyék a linket, privátban küldöm annak aki szeretné magáénak tudni.

((:<#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tyia
#5342
Akkor gondolom keményen dolgozik a cucc...

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

kaposi1
#5341
Szia !


Már megint egy új nick kép!<#nyes>

Most még írni sem merek mert mindent egy feltöltésnek rendelek alá.
Majd késõbb re.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tyia
#5340
Szép Napot!

Lacikám jutottál valamire az O. Childrennel kapcsolatban?

Ha nem, akkor a "parkolópályás" New Wave topikban informálódhatsz, és persze mindenki más is...

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

kaposi1
#5339
Amúgy a Pleasureman album elérhetõ a RuTracker-en.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5338
Akkor egy kis kitekintés az Eurodance világába.<#crazya>
Mit kepesztettem mire ezt a maxi lemezt beszereztem tõle.

Szerintem ez a szám így Samantha-val óriásit szól.<#szeret>
De csak hangerõn javallot hallgatni!


GUNTHER FEAT. SAMANTHA FOX - TOUCH ME ( EXTENDED VERSION) Flac

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5337
S hol lehet Gunter zenéit elérni? Ahol én nézegettem, ott még nyomokban sincs, igaz nem is italo kedvelõk.

Ha esetleg tudnál néhány belinkelni számot tõle, azt nagyon megköszönném, nekem eddig ismeretlen elõadó volt, de ez az utóbbi szám igen kellemes ....

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

#5336
Thank you very much
kaposi1
#5335
Én csak azért emeltem ki hogy veszteségmentesben mert tarthatják Gunter-t gusztustalan baromnak is akár, de azt el kell ismerni hogy a lemeze nagyon nagyot szól.
<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#5334
szerintem a két srác a lehetõ legfinomabban hozta ki azt, amit lehet ebbõl, amúgyis van néhány poénos videójuk, de hogy ez a "zene" és kéjirodalmi szövegkörnyezete lényeges-e veszteségmentesben,az külön misetéma lehetne.....azt hiszem újabb zenei mérföldkõhöz érkeztem ennek megismerésével.<#falbav><#nevetes1>

érdemes meghallgatni a 'rágódj a tökömön', 'szétbaszom a buládat', 'ribanc vagy' és hasonló emelt értékrendû mostani erõltetett külföldi diszkósikereket is.<#nyes>persze, ha lehet,csakis veszteség nélküliben!

kaposi1
#5333
Én mindig is mondtam hogy szeretem Gunter zenéit.
Ezért is van meg az egész lemez veszteségmentesbe.<#wink>
Rajta a Ding ding song is két verzióba.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5332
Ez nagyon NAGY!!!
Az eredeti elõadó Gunter (az itt feljegyzett a két hülyegyerek nevét jelzi) a szám címe stimmel: Ding Dong Song.

A szöveg magáért beszél: " Érintsd meg a talalámat, Hmmm... a ding-ding-dongom!"

\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)

#5331
Ó lálá!


Jó kis mix <#eljen><#eljen>

#5330
Jó reggelt!Ebben még nem csalódtam,most se!1 újabb válogatás,DJ ikonnikov-tól.
Space - Synth Dance Non Stop Mix 4 ( 2010 )

Bitrate : 320 kbit/cek
135mb
Time : 60:02
01 Space Project - Legend of the Past
02 Fellin - Vivre Sur Space
03 Ernesto - Over The Time
04 Proxyon - Space Hopper
05 RadioniCA - Mechanical Device
06 Tom Lacy - Pulsation
07 Am Samurai - Secret Entrance
08 Anders Lundqvist - The Search For Otherland
09 Krzysztof Radomski - Above The Zenith
10 Sonic Wanderer - Breaker
11 Resource X - Good
12 Galaxy Hunter - Behind The Wheel

http://ul.to/gp8zvo
http://www.fileserve.com/file/6C6TPVf
http://depositfiles.com/files/z16cy1xdp
http://www.megaupload.com/?d=LXS14PAD

kaposi1
#5329
Én máshonnan szereztem be ,de szintén 128-as csak.

Köszi Sanyi a feltöltést.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5328
Szia Sanyi!
Egyet értünk,nagyon jó ez a szám.Kezdésnek nem olyan rossz a 128.Köszi! <#eljen>
#5327
Nekem is bejött, dinamikus, pörgõs.

Köszi!

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

#5326
Köszönöm!<#eljen><#finom>

#5325
Sziasztok! Tom Hooker - Change Your Mind (New Single)
Label: LVH Records
Country: US
Released: 2010
Genre: Electronic
Style: Italo Disco

Code
http://www.mediafire.com/?v4t45ofei6btf8s
sajna még csak 128 kb-t!!
remélem elõkerül jobb minõségben mert nagyon jó szám szerintem!