NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A link ÉL!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Raindropz Vs Le Click - Tonight Is The Night (Tommy Jay Tomas Mix 2010)
zippyshare
House Liberty - Tonight Is The Night (Club Mix)
zippyshare
Starshit Allstars - Sunny Beach (Djs From Mars Club Mix)
zippyshare
Alex Gaudino - Destination Calabria (DS Project Remix)
zippyshare
Novaspace - Close Your Eyes (Armin Prayd Remix)
zippyshare
Novaspace - Close Your Eyes (Trokken Remix)
zippyshare
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Raindropz Vs Le Click-Tonight Is The Night 2K10
01 Tonight Is The Night 2k10 (Radio Edit) 3:26
02 Tonight Is The Night 2k10 (Extended) 5:16
03 Tonight Is The Night 2k10 (Clubbticket Remix Edit) 3:16
04 Tonight Is The Night 2k10 (Clubbticket Remix) 5:13
05 Tonight Is The Night 2k10 (Tommy Jay Thomas Remix Edit) 3:35
06 Tonight Is The Night 2k10 (Tommy Jay Thomas Remix Extended) 6:22
07 Tonight Is The Night 2k10 (Remix 2010 - 90's Original Mix Edit) 3:28
08 Tonight Is The Night 2k10 (Remix 2010 - 90's Original Mix Extended) 5:01
No pass
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Nem értem, most néztem meg belõle kettõt, azok élnek.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Köszönöm a feltöltéseket!
Szép estét kívánok!
Igen kicsit mókás.😊
Kicsit mókás feldolgozás Arnold Richter - You're A Woman
http://www.megaupload.com/?d=J3YO3E8O
<#integet2>#integet2>
http://data.hu/get/3143448/C.C.Catch_-_Back_Seat_Of_Your_Cadillac_2010_Edit_Dancefloor_Juan_Martinez_Remix.mp3.html
C.C.Catch - Cause You Are Young (2010 Edit Dancefloor Juan Martinez Remix).mp3
http://data.hu/get/3143449/C.C.Catch_-_Cause_You_Are_Young_2010_Edit_Dancefloor_Juan_Martinez_Remix.mp3.html
C.C.Catch - Supernature (2010 Edit Dancefloor Juan Martinez Remix).mp3
http://data.hu/get/3143455/C.C.Catch_-_Supernature_2010_Edit_Dancefloor_Juan_Martinez_Remix.mp3.html
Szia!
sajnos nekem ez a verzió nincs meg (nem rossz de nekem valamiért ORLANDO bácsitól jobban tettszik)
http://www.multiupload.com/W4GV8OLJQL
ROBIN-FLAMES OF LOVE (Factory Team Mix) 320kbs
remélem tetszik majd....
Szedném én de a kiszolgáló nem engedi sajnos.Vagy túl zsúfolt vagy passz.<#wilting>#wilting>
1. Unborn Love (Radio Version)
2. Unborn Love (Extended Mix)
3. Unborn Love (Millennium Style Edit)
4. Unborn Love (Millennium Style Remix)
5. I Can Lose My Heart Tonight 2010 (Radio Edit)
6. I Can Lose My Heart Tonight 2010 (Extended Mix
http://www.megaupload.com/?d=TYQ3CICV
Juan Martinez Presents Mark Ashley - It's All Over(Juan Martinez Dance Mix) 4:18
http://www10.zippyshare.com/v/62572606/file.html
Biggi Bardot - Eternal Love
1. Eternal Love 3:01
2. Eternal Love (Club Mix) 5:13
3. Eternal Love (Less Vocal Mix) 5:32
4. Steamy Sea 3:18
http://hotfile.com/dl/76390505/34f497a/BB-Eternal_Love-CDM-2009-DTM.rar.html
http://depositfiles.com/files/2qz55qvkw
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Éppen Lacival a házigazdával, mi is a legújabb szerzeményérõl beszéltünk -Juan Martinez-nek.
Closed - Crazy Love /Juan Martinez remixelésében/
Na de hogy ne csak dumáljak ,hanem adjak is valamit -
egy csemege annak aki szereti ezt a stilust.
MODE-ONE és az Új Maxi a SOMETIMES.
itt
New Italo Vinyl
itt
New Italo Vinyl
2008 elõtt is voltak szerzeményei,de igazán az Italian Vocals project-tel futott be 2008-ba.A Planeta mix records hozzá tartozik.
Bármi anyagotok van,jöhetne..<#eljen>#eljen>
Még nem bántottak, asszem inkább én osztok, persze csak barátian...de ez már biztos kiderült...
Lacikám és Mindenki!
Hogy álltok a World Music-kal?
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ezek szerint Neked is tetszik.
Örülök neki.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Pedig, igaz.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Isten hozott "Itthon"!<#wave>#wave><#law>#law>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ezt veheted enyhe célzásnak is!<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ha bántanának...akkor vasvillát ragadok😊...(de nem szoktak...bántani)
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Jessica Jay - Casablanca (2010 latino dance mix)
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Honnan jött a "süni"?
Ha bántanak, összegöbölyödsz és ugyanolyan kis szúrós leszel? <#smile>#smile>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Most találtam, elég kellemes kis nóták vannak rajta: <#finom>#finom>
Dj Juan Martinez-Best Remixes(2010)
01. Mark Ashley - It's All Over
02. Just Luis - American Pie(2010)
03. Diamond Rain feat Dariya - I Need You Tonight
04. Ara - Please Don't Go Babe
05. C.C. Catch - I Can Loose My Heart Tonight(2010)
06. JLuis DJ Feat - Let Me Go
07. Ken Laszlo - Tonight (2010)
08. Noland Groove - Around My Dream(2010)
09. Just Louis - You Need Me
10. Mario Bischin - Special
11. C.C. Catch - Unborn love
12. Daydream - In The Night(2010)
13. Juan Martinez and Coque Pirace - Noche De Fiesta
14. Brian Ice - Talking To The Night(2010)
15. Linda Jo Rizzo - Youre My First Youre My Last(2010)
16. Juan Martinez - Play The Music
17. Paul Rein - Lady O(2010)
18. Juan Martinez - Flames Of Love
19. Ara - Toy Boy
20. F.R.David - Words(2010)
Multiupload
Meg is van, holnap mi szól a tütüben. <#vigyor2>#vigyor2>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Örülök, hogy ez a totyik töretlenül, döccenés mentesen halad elõre.
Egy másik totyik teljesen elment egy másik irányba...(és nem a New Wave-re gondolok)
Nagyon gratulálok Laci!!!
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Néha ezek az érdeklõdök esetleg böffenthetnének annyit hogy ez és ez vagyok, köszönöm a lehetõséget.
Legalább tudnám hogy van itt élet akkor is ha nem vagyok itt.<#nyes>#nyes>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
DJ Evil vs. Manubee - Sardinian Land -CDM- "320"
Lacikám te legalább megköszönted az eddigi 20 emberke helyett is akik leszedték a hands magic cuccot!<#wave>#wave><#nevetes1>#nevetes1>
látod azért járnak ide érdeklõdõk nem lehet okod a panaszra!!
Amúgy írtam neki email-t, kíváncsi vagyok válaszol-e?<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Akkor azt honnan lehet megszerezni vajon?
Azt hittem az is ezen a lemezen lesz.<#sir>#sir>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Mit lehet tudni mikor jelenik meg a lemez?
Amik idáig ismert zenék róla az számomra mind telitalálat.
Ez a Turn Me On is bent van nálam a 2010 top zenéibe.
Nagyon tetszik.<#finom>#finom><#szeret>#szeret>
Ha kérhetek a jézuskától valamit idén a fa alá, akkor ez két lemez lesz az.
1.Retronic Voice
2.Mirko Hirsch – Obsession
Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ezúttal szeretném megköszönni az elmúlt napok feltöltéseit,ajánlóit
ZOLLYS,Okiland,Matesa,Rics78,Carbit,Atiapuka Cimboráknak. <#worship>#worship>
Külön köszönöm Gyurinak a A.M. Samurai letöltési lehetõséget mások számára.
Lervi barátomnak hogy kérésemre feltöltötte a Hands Magic újabb alkotásait.<#law>#law>
Na és végül de nem utolsósorban Sanyi barátomnak is, hogy ilyen jó kis zenékkel, illetve információkkal lát el minket.
<#wow1>#wow1><#worship>#worship>
Ha valakit kifelejtettem attól elnézést kérek.
<#szomoru1>#szomoru1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: