NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5475
<#integet2>Köszi a Martinezes cuccokat---
#5474
Igen,sikerült!!!!!<#taps>
okiland
#5473
Kész, végem van mint a botnak.
A link ÉL!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#5472
Na, akkor csináljuk másképpen:

Raindropz Vs Le Click - Tonight Is The Night (Tommy Jay Tomas Mix 2010)
zippyshare

House Liberty - Tonight Is The Night (Club Mix)
zippyshare

Starshit Allstars - Sunny Beach (Djs From Mars Club Mix)
zippyshare

Alex Gaudino - Destination Calabria (DS Project Remix)
zippyshare

Novaspace - Close Your Eyes (Armin Prayd Remix)
zippyshare

Novaspace - Close Your Eyes (Trokken Remix)
zippyshare

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#5471
Bocsi, mégsem él! <#falbav>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#5470
...és ez is:

Raindropz Vs Le Click-Tonight Is The Night 2K10

01 Tonight Is The Night 2k10 (Radio Edit) 3:26
02 Tonight Is The Night 2k10 (Extended) 5:16
03 Tonight Is The Night 2k10 (Clubbticket Remix Edit) 3:16
04 Tonight Is The Night 2k10 (Clubbticket Remix) 5:13
05 Tonight Is The Night 2k10 (Tommy Jay Thomas Remix Edit) 3:35
06 Tonight Is The Night 2k10 (Tommy Jay Thomas Remix Extended) 6:22
07 Tonight Is The Night 2k10 (Remix 2010 - 90's Original Mix Edit) 3:28
08 Tonight Is The Night 2k10 (Remix 2010 - 90's Original Mix Extended) 5:01

No pass

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#5469
Szia!

Nem értem, most néztem meg belõle kettõt, azok élnek.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#5468
Mármint az #5438#-as feltöltési linkrõl van szó.
#5467
Sziasztok.Mindenkinek maximális tisztelet ezekért a jó zenékért,amiket felrak<sz,tok>Sajnos ez a link nem található.Utánanéznél....Köszönöm szépen
#5466
Sziasztok!

Köszönöm a feltöltéseket!
#5465
Sziasztok!
Szép estét kívánok!
Igen kicsit mókás.😊

#5464
Szép estét!
Kicsit mókás feldolgozás Arnold Richter - You're A Woman
http://www.megaupload.com/?d=J3YO3E8O
<#integet2>
#5463
C.C.Catch - Back Seat Of Your Cadillac (2010 Edit Dancefloor Juan Martinez Remix).mp3
http://data.hu/get/3143448/C.C.Catch_-_Back_Seat_Of_Your_Cadillac_2010_Edit_Dancefloor_Juan_Martinez_Remix.mp3.html

C.C.Catch - Cause You Are Young (2010 Edit Dancefloor Juan Martinez Remix).mp3
http://data.hu/get/3143449/C.C.Catch_-_Cause_You_Are_Young_2010_Edit_Dancefloor_Juan_Martinez_Remix.mp3.html

C.C.Catch - Supernature (2010 Edit Dancefloor Juan Martinez Remix).mp3
http://data.hu/get/3143455/C.C.Catch_-_Supernature_2010_Edit_Dancefloor_Juan_Martinez_Remix.mp3.html
Italo carlos
#5462

Szia!

sajnos nekem ez a verzió nincs meg (nem rossz de nekem valamiért ORLANDO bácsitól jobban tettszik)

http://www.multiupload.com/W4GV8OLJQL

ROBIN-FLAMES OF LOVE (Factory Team Mix) 320kbs

remélem tetszik majd....

Italo carlos
#5461

Jó reggelt mindenkinek!

<#integet2>

#5460
Szia Peti!
Szedném én de a kiszolgáló nem engedi sajnos.Vagy túl zsúfolt vagy passz.<#wilting>
okiland
#5459
Juan Martinez & C.C.Catch - Unborn Love (Single)

1. Unborn Love (Radio Version)
2. Unborn Love (Extended Mix)
3. Unborn Love (Millennium Style Edit)
4. Unborn Love (Millennium Style Remix)
5. I Can Lose My Heart Tonight 2010 (Radio Edit)
6. I Can Lose My Heart Tonight 2010 (Extended Mix

http://www.megaupload.com/?d=TYQ3CICV


Juan Martinez Presents Mark Ashley - It's All Over(Juan Martinez Dance Mix) 4:18

http://www10.zippyshare.com/v/62572606/file.html


Biggi Bardot - Eternal Love

1. Eternal Love 3:01
2. Eternal Love (Club Mix) 5:13
3. Eternal Love (Less Vocal Mix) 5:32
4. Steamy Sea 3:18
http://hotfile.com/dl/76390505/34f497a/BB-Eternal_Love-CDM-2009-DTM.rar.html
http://depositfiles.com/files/2qz55qvkw

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#5458
nem semmi lista!<#eljen>

AeroCool
#5457
Köszi szépen Okilandnak és a többieknek is a munkáját!!

Éppen Lacival a házigazdával, mi is a legújabb szerzeményérõl beszéltünk -Juan Martinez-nek.
Closed - Crazy Love /Juan Martinez remixelésében/
Na de hogy ne csak dumáljak ,hanem adjak is valamit -
egy csemege annak aki szereti ezt a stilust.
MODE-ONE és az Új Maxi a SOMETIMES.
itt

New Italo Vinyl

AeroCool
#5456
Itt vannak a Produkciói!
itt

New Italo Vinyl

#5455
Szia!
2008 elõtt is voltak szerzeményei,de igazán az Italian Vocals project-tel futott be 2008-ba.A Planeta mix records hozzá tartozik.
#5454
Azt hiszem itt az ideje hogy utána nézzek ennek a Juan Martinez vonalnak...Ahogy keresgélek,egyre jobban a fülembe mászik--

Bármi anyagotok van,jöhetne..<#eljen>
#5453
<#integet2>Juan Martinez feat CCCatch közös mûveit keresem--
#5452
#5451
Tyia
#5450
Hali!

Még nem bántottak, asszem inkább én osztok, persze csak barátian...de ez már biztos kiderült...

Lacikám és Mindenki!

Hogy álltok a World Music-kal?

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Tyia
#5449
Nem mondod?

aki (sün)disznók közé keveredik...

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

okiland
#5448

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#5447
Van már annyi ismeretem hogy csak végignézek a track listán és azt mondjam,na igen ez ide való erõsen.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#5446
Szia Laci!

Ezek szerint Neked is tetszik.
Örülök neki.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#5445
Kissé hülyén nézne ki, ha azt mondanám, hogy "Süni"-nek hívom a feleségemet?
Pedig, igaz.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#5444
Itt ebben a topikban biztos hogy nem bántanak.

Isten hozott "Itthon"!<#wave><#law>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5443
Látod Okikám tudsz te ha akarsz!<#eljen><#worship>
Ezt veheted enyhe célzásnak is!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tyia
#5442
A párom beceneve a "Süni". innen...

Ha bántanának...akkor vasvillát ragadok😊...(de nem szoktak...bántani)

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

okiland
#5441
Egy kis jókedv, ajánlom Fülcsinek, Atiapunak, a Házigazdának, Apámnakk, Anyámnak, a falubelieknek és mindenkinek, akinek "bejön":

Jessica Jay - Casablanca (2010 latino dance mix)

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#5440
Szia Tya!

Honnan jött a "süni"?
Ha bántanak, összegöbölyödsz és ugyanolyan kis szúrós leszel? <#smile>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Tyia
#5439
😊

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

okiland
#5438
Akkor szépen "döcögjünk" tovább! <#taps>

Most találtam, elég kellemes kis nóták vannak rajta: <#finom>

Dj Juan Martinez-Best Remixes(2010)

01. Mark Ashley - It's All Over
02. Just Luis - American Pie(2010)
03. Diamond Rain feat Dariya - I Need You Tonight
04. Ara - Please Don't Go Babe
05. C.C. Catch - I Can Loose My Heart Tonight(2010)
06. JLuis DJ Feat - Let Me Go
07. Ken Laszlo - Tonight (2010)
08. Noland Groove - Around My Dream(2010)
09. Just Louis - You Need Me
10. Mario Bischin - Special
11. C.C. Catch - Unborn love
12. Daydream - In The Night(2010)
13. Juan Martinez and Coque Pirace - Noche De Fiesta
14. Brian Ice - Talking To The Night(2010)
15. Linda Jo Rizzo - Youre My First Youre My Last(2010)
16. Juan Martinez - Play The Music
17. Paul Rein - Lady O(2010)
18. Juan Martinez - Flames Of Love
19. Ara - Toy Boy
20. F.R.David - Words(2010)

Multiupload

Meg is van, holnap mi szól a tütüben. <#vigyor2>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Tyia
#5437
Szép estét!

Örülök, hogy ez a totyik töretlenül, döccenés mentesen halad elõre.
Egy másik totyik teljesen elment egy másik irányba...(és nem a New Wave-re gondolok)

Nagyon gratulálok Laci!!!

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

kaposi1
#5436
Most ennek örülnöm kéne?
Néha ezek az érdeklõdök esetleg böffenthetnének annyit hogy ez és ez vagyok, köszönöm a lehetõséget.
Legalább tudnám hogy van itt élet akkor is ha nem vagyok itt.<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5435
lervi
#5433
üdv mindenkinek!
Lacikám te legalább megköszönted az eddigi 20 emberke helyett is akik leszedték a hands magic cuccot!<#wave><#nevetes1>
látod azért járnak ide érdeklõdõk nem lehet okod a panaszra!!

#5432
Bizony bizony, jól látod Sanyi!Tök jó hallgatni õket<#integet2>
#5431
Sanyi ez nagyon jó!Köszi!<#eljen>
kaposi1
#5430
Bár nem igazán Italo nóták ,de nekem ezek is kellenének tõle.




Amúgy írtam neki email-t, kíváncsi vagyok válaszol-e?<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5429
Nem lesz rajta az Agent Of Love?????<#ijedt><#falbav><#rinya>
Akkor azt honnan lehet megszerezni vajon?
Azt hittem az is ezen a lemezen lesz.<#sir>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5428
Állam a padlón!<#wow1>

Mit lehet tudni mikor jelenik meg a lemez?

Amik idáig ismert zenék róla az számomra mind telitalálat.
Ez a Turn Me On is bent van nálam a 2010 top zenéibe.
Nagyon tetszik.<#finom><#szeret>

Ha kérhetek a jézuskától valamit idén a fa alá, akkor ez két lemez lesz az.

1.Retronic Voice
2.Mirko Hirsch – Obsession

Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5427
Sziasztok !<#wave>

Ezúttal szeretném megköszönni az elmúlt napok feltöltéseit,ajánlóit

ZOLLYS,Okiland,Matesa,Rics78,Carbit,Atiapuka Cimboráknak. <#worship>

Külön köszönöm Gyurinak a A.M. Samurai letöltési lehetõséget mások számára.
Lervi barátomnak hogy kérésemre feltöltötte a Hands Magic újabb alkotásait.<#law>

Na és végül de nem utolsósorban Sanyi barátomnak is, hogy ilyen jó kis zenékkel, illetve információkkal lát el minket.
<#wow1><#worship>

Ha valakit kifelejtettem attól elnézést kérek.
<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5426
<#wave>Egész jó lett..ITTaz mp3