NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

okiland
#5582
No Mercy-What Is Love(2010)



1.What Is Love(2010)
2.What Is Love (Singalong Version)
3.Dancing In The Summerwind
4.Where Do You Go (Re-Recorded Remastered)
5.Missing (Re-Recorded Remastered)
6.Where Do You Go (Spanish Version) (Re-Recorded Remastered)
7.Please Don't Go (Re-Recorded Remastered)

http://www.multiupload.com/DN5B97EKT0

pass fancymusic

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#5581
Azt hiszem, még nem volt:

Eric XL Singleton – My Life (2010)

Total tracks number: 15
Total tracks length: 00:59:57
Total tracks size: 107.52 MB
________________________________
01 Cosmo Crew Feat.Eric XL Singleton - Groove Is Hypnotizin' (Radio Version) - 03:22
02 Eric XL Singleton Feat.Jason Homan - Mr. Vocalist (Radio Version) - 03:51
03 MaxiTune Feat.Eric XL Singleton - Sexy Sexy Lover (Knight Rider) - 02:55
04 T.T. Fresh Crew Feat.Eric XL Singleton - Waiting For The Right Time - 03:57
05 Cool Passion Feat.Eric XL Singleton - Partyzone (Alborado Radio Mix) - 03:38
06 Rotation Feat.Eric XL Singleton - Pomp It Up (Radio Edit) - 03:46
07 Lux Feat.Eric XL Singleton - Love And Cherish (Radio Edit) - 04:01
08 Umoya Feat.Eric XL Singleton - Freedom Is A Must - 04:34
09 Ministry Of Sound Feat.Eric XL Singleton & Valerie Scott - Let's All Chant (Move Your Body)(Solid Dance Mix) - 05:27
10 3 SUD EST Vs.Eric XL Singleton - Tu Esti Vinovat (I Lost A Friend) - 03:28
11 Sultans Of Dance Feat.Eric XL Singleton - Bismillah (Let's Dance Together) (Techno Mix) - 05:32
12 Lifestyle Feat.Eric XL Singleton - Here We Go - 05:10
13 Party Starter Feat.Eric XL Singleton - Everybody Around The World Celebrate - 03:16
14 Helmut Zerlett Feat.Eric XL Singleton - Ms.Diamond - 03:36
15 Eric XL Singleton Vs. Shaggy - Sexy Girl (Rock Version) - 03:17
________________________________
PASS: FORD

http://www.4shared.com/file/iREfyt_V/Eric_My_Lifepart1.html
http://www.4shared.com/file/KB_vKBZY/Eric_My_Lifepart2.html

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#5580
István egész nap be lesz kapcsolva a Scype-m, beszélnünk kellene sürgõsen!!!!<#email>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5579
Sziasztok!<#wave>

Gurcan Erdem - Greatest Hits - 2008



CD 01
01 Dancing On The Fire (4m 18s)
02 Hold My Hand (3m 25s)
03 Don't Talk About It (3m 15s)
04 Your Dream Is Over (4m 39s)
05 Deep In The Ground (4m 12s)
06 Blue Night (Hides Your Heart) (4m 11s)
07 Come Back Tonight (4m 10s)
08 A Danger Tonight (4m 00s)
09 Adventures (3m 34s)
10 Deadly Bosphorus (3m 19s)
11 Save Me (3m 52s)
12 Sparrows From The Nightingales (4m 14s)
13 Mayar Is A Lonely Dream (Euro Disco Version) (4m 27s)
14 Angie Lives In A Souvenir (3m 56s)
15 In The Rain (4m 19s)
16 Talking Skulls (3m 16s)
17 End Of Transmission (3m 38s)

CD 02

01 Dreams In The Night (3m 58s)
02 Jump In To Fire (3m 48s)
03 Don't Leave Me (3m 55s)
04 Set The World A Fire (4m 42s)
05 Tears In The Rain (3m 32s)
06 Sarajevo Nights (4m 16s)
07 Blue Rhapsody (3m 45s)
08 On This Magic Doom (4m 55s)
09 Land Of Stingray (4m 18s)
10 Midnight Sun (3m 51s)
11 Save The Soul (4m 03s)
12 Zombie's Night (4m 00s)
13 Shot The Night (3m 44s)
14 Natural Kill (4m 55s)
15 Dancing On The Fire (12'' Version) (5m 25s)
16 Magic Doom (Instrumental) (3m 49s)
17 Hold My Hand (12'' Version) (5m 27s)
18 Mayar Is A Lonely Dream (2000 Euro Version) (5m 07s)


Format:: MP3 / 320 kbps / CBR


norberttibort jóvoltából<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AeroCool
#5578
Alex Mix - I Love Italo Disco Mix 4 (DEMO).mp3

Alex

New Italo Vinyl

#5577
Régebben hallottam ezt a Savage albumot. Emlékszem, csak 2-3 szám tetszett róla igazán.
Pedig én szeretem Savage muzsikáját.
De aztán volt egy Gold lemeze, na szerintem az volt az igazán nyerõ (legalábbis nálam).<#szeret>

#5576
Sziasztok srácok!<#integet2>

#5575
Szia Laci!
Látom megváltozott kicsit a topic arculata.
<#eljen>
#5574
sziasztok!

Nem tudom, hogy volt-e:

Fantasy Magic Dance Vol.15 /Internationale Edition/ (2010)
http://rapidshare.com/files/427799170/Fantasy_Magic_Dance_Vol.15_By_DJ1.rar

#5573
Sziasztok!!
Various - Samara Boot Mix Vol.3
2. Various - Crazy Mix Version 11:06
DJ Mix - Emets
2.1 Kylie Minogue - I Should Be So Lucky
2.2 Sabrina - Hot Girl
2.3 Комбинация - Белый Вечер
2.4 Samantha Fox - Nothing's Gonna Stop Me Now
2.5 Boney M - Happy Song
2.6 В. Салтыков* - Василиса
2.7 Blue System - My Bed Is Too Big
2.8 Lala - Johnny
http://rapidshare.com/files/431027638/02._Samara_Boot_Mix_v._3__Crazy_Mix_Version_.mp3
01. Samara Boot Mix v. 3 (Mega Mix Version).mp3 Maxhim oldalán akit érdekel!!

kaposi1
#5572
Szerintem itt csak te tudtál errõl az albumról.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#5571
Sziasztok!

Tudom, hogy az a 2 szám nem volt valami király amit korábban adtam, de talán az album mást fog mutatni:

MC Erik & Barbara - 2010 (Album) 2010

Исполнитель: MC Erik & Barbara
Альбом: 2010 (Album)
Год выпуска: 2010
Стиль: Eurodance
Формат/Качество: mp3/192 kbps
Размер: 77 mb (5% для восстановления😉
Пароль: Basso*

01 U Can't Stop 2007 4:16
02 I Feel Good 2010 4:00
03 Ked Pride Laska 2010 4:07
04 Save The Jungle 2010 3:40
05 Do It 2010 3:56
06 I Know What I Want 4:04
07 Sen 2010 3:35
08 It's Your Day 2010 3:51
09 It Will Be Fine 3:22
10 Lady Of Your Life 3:23
11 Do It (Reggae Remix) 3:36
12 Save The Jungle (Remix) 3:03
13 I Wish Upon a Star 3:19
14 You Will Not 3:28

hotfile

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#5570
sõt ezek is figyelemre méltóak:
Various - Summer Klub80 Volume 4
Various - Disco Klub80 Volume 3
<#integet2>
#5569
ahogy nézem ezen az albumon rajta van :Savage - Ten Years Ago
#5568
Sziasztok!
Savage - Save Me ezt keresném!<#help>
#5567
Mark Ashley - Play The Music 2010


http://www.megaupload.com/?d=NVYDMCGX
AeroCool
#5566
Alex Mix - High Energy Mix 31 (DEMO) Septiembre 2010
Title — High Energy Mix 31
Mixed — DJ Alex Mix
Year — 2010
Genre — Megamix
Style — Italo Disco
Country — Mexico
Format — MP3

01. Andy Romano - Lady Of Fire (Alex NRG Remix)
02. Jimmy Mc Foy - Do You Believe (Club Mix)
03. Monika Novak - I Want You Backitt

New Italo Vinyl

gyorgy74
#5565
Két feldolgozása 2008-ból egy nagyszerû sláger az Opus csapatól mindenki döntse el melyik a jobb alkotás a kettõ közül! Remélem belefér a topikba drága Laci barátom!!!!!
Opus - Live Is Life 2008 (Reggae version).wav http://www.multiupload.com/3H613NEMEB
Opus - Live Is Life 2008 (Rock version).wav http://www.multiupload.com/QCQYPHXBP9

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#5564
Köszönöm <#worship><#worship>

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

kaposi1
#5563
Szia!

Biztos hogy folytatódik mert a 31-es demóját már hallottam.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5562
Szióka!

Egy kérdés:
A Dj Alex Mix - High Energy Mix sorozat, csak 1-30-ig létezik???
Vagy tudsz valami folytatásról?

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

mflex
#5561
ok<#papakacsint>

What about the forests?

kaposi1
#5560
Hú mennyi "viszont" elnézést.<#wilting><#falbav>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5559
Elárulom.

Nekem különösen nem tetszik ez a dal és esetleg még sok más sem ami ide bekerül.
Viszont másnak ettõl függetlenül még tetszhet.
Viszont a másik szám a maxin az már nekem is teszik, fõleg a The Girl Of Lucifer beütése miatt.
Ha esetleg nem ismernéd a Dr. Jekyll & Mr Hide-ról van szó.

Igen a kiejtése enyhén szólva sem acélos sajnos ez van.

Viszont jövõ héten már egy olyan maxi lesz a birtokomba amire még te se fogsz szólni egy rossz szót se.
Az úriember már bizonyított nem egyszer, sem kétszer.

<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

mflex
#5558
Csak egyet árulj már el nekem, de õszintén...

Mi tetszik ebben a zenében, ha lehet annak hívni?

A faszi hangja irritáló, énekelni nem tud, így bármelyikünk elénekli itt a fórumról.
Az angol kiejtése, finoman fogalmazva is hányadék.
A számban nincs rím.

A hangszerelés még, úgy ahogy elmegy, de amikor ez a fasz rákezd, rögtön hazavágja ezt az izét...

Szörnyû!
<#hehe>

What about the forests?

#5557
<#wave>Volt már róla szó úgy rémlik..
http://www.filecatch.com/?q=fantasy+magic+dance+vol.12
kaposi1
#5556
Örömmel jelenthetem be hogy Gyuri barátunk ujj projektjének köszönhetõen
veszteségmentes formátumban elérhetõ ez a New Italo disco alkotás Cay Pedrini-tõl.<#taps>


Letöltõ link tõlem priviben.<#wink>
De Gyurinak köszönjétek meg az önzetlenségét.<#eljen><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5555
Tréé - nyempike - mp3 - mptréé - stb!

Csupán, hogy melyik mix létezett elõbb...

Akkor szép álmokat délutánra is <#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2>

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

kaposi1
#5554
István, Sanyi,és Okiland barátaimnak köszönöm szépen a zenéket.<#worship><#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5553
Sziasztok!<#wave>

Trendboy!
Megmondom õszintén nem igazán értem a hozzászólásod.<#fejvakaras>
Sõt ha jobban belegondolok sehogyan sem értem hogy mire akarsz kilyukadni.

Mi az a tréé??

Mit jelent hogy neked nem tréé-be jött meg?
<#nemtudom>
"bár amit Te tettél fel, az csak tréé-be érkezett be hozzám is"

Ezt sem tudom értelmezni.
<#szomoru1>
Lehet sokat dolgoztam az éjjel és még kába vagyok.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5552
Papi!!!

Egy örök kérdés: a tyúk vagy a tojás volt elõbb???
Hát tudod, ezt végig hallgatva azt hiszem, elég nehéz lesz megtalálni a helyes választ...

01. Megamix – Mas Mix Que Nunca 25th Anniver [ 49:35 ]

NMÁ!!!

Nekem nem tréé-be jött meg ez, bár valójában az e, hát nem néztem, bár amit Te tettél fel, az csak tréé-be érkezett be hozzám is...

<#wow1><#wow1><#wow1><#wow1>

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

okiland
#5551
Sziasztok!

A múltkor elmélkedtetek az Alex Mix sorozaton.
Elég sokat bedobtatok, de nem emlékszem rá, hogy ez is benne volt-e?

Italo Golden 194 (Christmas)

01 Joy - Feliz Navidad
02 Humphrey Robertson - Christmas Star
03 Vision Talk - Christmas Time (Christmas Remix)
04 Sandy Marton - Merry Merry Chismas
05 Peter Arcade - We Were (Christmas Mix)
06 Wesley & Mendelssohn - Hark The Harold Angels Sing
07 Fancy - Jingle Bells And Candy Canes
08 Santa Claus D Jingle Bells - Happy Christmas
09 Modern Talking - It's Christmas (1998 Remix)
10 Trad. - We Wish You A Merry Christmas
11 Sally Shapiro - Anorak Christmas
12 Bonnie Forman - Christmas Medley

Tudom, hogy a szenteste még messze van, csak azért kérdezem, mert ha valakinek nem lenne meg, akkor vissza kell nyomjam valahova, mivel a linket már le is törölték. Ja, és a hozzászólást is!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#5550
Különösen a második szám nagyon jó szerintem!

#5549
köszi én elvittem<#worship>
#5548
Sziasztok!Én is hoztam valamit!
Ryan Paris - Dolce Vita (Maxi Single) (2010)
Title — Ms Project feat Ryan Paris - Dolce Vita 2010
Year — 2010
Style — Italo Disco - Electro - Dance
Time — 33:15
Format — MP3
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 52 Mb

1. Dolce Vita 2010 (Fabrice Potec (7:09)
2. Dolce Vita 2010 (Innuendo Club (6:29)
3. Dolce Vita 2010 (Original Club (5:42)
4. Dolce Vita 2010 (Remake Maxi V (7:25)
5. Dolce Vita 2010 (Space Club Mi (6:30)
http://www.4shared.com/file/xFj-in7l/Ryan_Paris_-_Dolce_Vita_2010.html

#5547
tessék akinek még nincs a tarsolyában
http://www.multiupload.com/SGQLRA4F69<#integet2>
#5546
az elsõt tudom majd prezentálni
#5545
Szia Laci!
Hu ez jóóó<#crazya>
okiland
#5544
Aha, most a monitoron.
Ez bele tartozik a "bárhol is" kategóriába?

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#5543
Ezekkel a lemezekkel valaki találkozott már bárhol is????<#wow1><#fejvakaras>


Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#5542
Ez aranyos, egy nõ "tollából"! <#law>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#5541

És mennyivel jobban lehetne keresni vele - basszus - mintha az ember az agyát tornáztatja...

okiland
#5540
Tényleg az? Na ne mondd!
A klip-bõl nem is igazán derült ez ki. <#taps>
A testmozgás, stb... <#finom>

Amúgy meg nem pornós csajszi, csak kihasználja azt amit a természet adott neki.
Elvégre minden nõnek a születése pillanatában szakma van a kezében. (ahogy szokták mondani) <#vigyor2>

Remélem nem veszi magára senki! <#awink>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#5539
Most nézem hogy ez a Biggi Bardot meg pornós csajszi.<#wow1>
Lehet hogy ez nektek nyilvánvaló információ, de számomra ez új dolog.<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Szebby
#5538
Szívesen!

Szebby
#5537
Lehet nem ide való, de már jó hónapja nagy zene nálam! Bocs!
Think Pink - You Can Call Me Al (Xtd Mix)

#5536
Szia!
Köszönöm a zenéket.

okiland
#5534
....meg ezt is:

Sash! feat. Jessy - All Is Love (CDM) 2010

Исполнитель: Sash! feat. Jessy
Альбом: All Is Love (CDM)
Год выпуска: 2010
Стиль: Eurodance
Формат/Качество: mp3/320 kbps
Размер: 82 mb (5% для восстановления😉
Пароль: Basso*

01 All Is Love (Original Radio Edit) 2:56
02 All Is Love (FTW Radio Mix) 3:48
03 All Is Love (Dimitri Vegas & Like Mike Remix) 5:15
04 All Is Love (Chris Malinchak Indigo Mix) 6:34
05 All Is Love (4 Strings Remix) 8:01
06 All Is Love (M.Valbuena & J.Oliveira Extended) 8:22

hotfile

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#5533
Most találtam:

E-Type - True Believer & Rain (Styles & Breeze Mixes)(12'' Vinyl) 2010

Исполнитель: E-Type
Альбом: True Believer & Rain (Styles & Breeze Mixes)(12'' Vinyl)
Год выпуска: 2010
Стиль: Eurodance
Формат/Качество: mp3/320 kbps
Размер: 20 mb (5% для восстановления😉
Пароль: Basso*

01 True Believer (Styles & Breeze Mix) 3:47
02 Rain (Styles & Breeze Mix) 4:25

hotfile

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.