NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Laci kereste régebben az oroszos hangzású dance zenéket!
1. Moskwa Beat - Katjuscha (Radio Version) (3:35)
2. Moskwa Beat - Katjuscha (Club Version) (4:06)
3. Moskwa Beat - Natascha's Dream (4:57)
4. Moskwa Beat - Natascha's Dream (Extended Version) (8:12)
link
jelszó:: moszkva
1. Moskwa Beat - Katjuscha (Radio Version) (3:35)
2. Moskwa Beat - Katjuscha (Club Version) (4:06)
3. Moskwa Beat - Natascha's Dream (4:57)
4. Moskwa Beat - Natascha's Dream (Extended Version) (8:12)
link
jelszó:: moszkva
1. Discobonus - For Only One Night (Maxi) (6:05)
2. Discobonus - For Only One Night (3:21)
3. Discobonus - For Only One Night (Instrumental) (3:22)
bonus
jelszó: bonus
#5680
Köszönet Leroy-nak és neked is Laci!
#5679
Na akkor új lakást is vettél?<#crazya>#crazya>
Tudod mostanában lemez vásárlásokra adtam a fejem többed magammal,és megannyi más mellett, ez is bekerült a kosárba.
<#crazya>#crazya>
<#crazya>#crazya>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
#5677
Csalódtam is volna benned Lacikám, ha Neked pont ez nem lenne meg.<#wink>#wink>
Tudom, hogy Campa, Tiziane a kedvenceid közé tartoznak.<#szeret>#szeret>
Nekem annyira nem jönnek be, csak 1-1 számuk.
Viszont Dyva-t nagyon komálom. Tetszik a zenéjük, és a fazon hangja is. Nekem a Vision Talk-hoz hasonlít.
Tudom, hogy Campa, Tiziane a kedvenceid közé tartoznak.<#szeret>#szeret>
Nekem annyira nem jönnek be, csak 1-1 számuk.
Viszont Dyva-t nagyon komálom. Tetszik a zenéjük, és a fazon hangja is. Nekem a Vision Talk-hoz hasonlít.
Köszi az infót.
Nekem megvan a lemez.<#taps>#taps>
Nekem megvan a lemez.<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
#5675
Kiváncsi vagyok Albert One-ra. Majd otthon lesszedem.
A Secrets az egyik zene a kedvenceim között.😊
A Secrets az egyik zene a kedvenceim között.😊
#5674
3 mix van benne. Nekem a 3. jön be (ilyenek, mint Dyva, Campa, Tiziane, ...)
ez a leroy mindíg +lep engem<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Leroy barátomnak köszönhetõen.
Albert One - Stay
1. Albert One - Stay (2 Bell - E Original Mix) (4:30)
2. Albert One - Stay (Flashback 80'S Mix) (6:17)
3. Albert One - Stay (Dandeej & Roberto Forti Mix) (5:08)
4. Albert One - Stay (Stoned Chicken Mix) (6:43)
Download
Albert One - Stay
1. Albert One - Stay (2 Bell - E Original Mix) (4:30)
2. Albert One - Stay (Flashback 80'S Mix) (6:17)
3. Albert One - Stay (Dandeej & Roberto Forti Mix) (5:08)
4. Albert One - Stay (Stoned Chicken Mix) (6:43)
Download
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szia!
Nem volt még ilyen formában.
Akinek még nincs meg biztos örülni fog neki.<#eljen>#eljen><#wink>#wink>
Nem volt még ilyen formában.
Akinek még nincs meg biztos örülni fog neki.<#eljen>#eljen><#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
#5669
Sziasztok!<#integet2>#integet2>
Nem tudom, hogy volt-e:
http://www.filecooper.com/files/TGLBB2WD/_FLA 3003_ The Flashback Band - Celebration _12__ Vinyl 2010_.rar
Nem tudom, hogy volt-e:
http://www.filecooper.com/files/TGLBB2WD/_FLA 3003_ The Flashback Band - Celebration _12__ Vinyl 2010_.rar
Ahol ilyen zenék szólnak majd, oda én is szívesen befizetnék szilveszterre.<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szia!
Ez nem vitás, nem is csoda,hogy ott figyel azon a lemezjátszón.<#finom>#finom>
Remélem idén szilveszterkor végre lesz lehetõségem hasonlóan jó zenékre bemutatni a mozgáskultúrámat.
<#nevetes1>#nevetes1>
Ez nem vitás, nem is csoda,hogy ott figyel azon a lemezjátszón.<#finom>#finom>
Remélem idén szilveszterkor végre lesz lehetõségem hasonlóan jó zenékre bemutatni a mozgáskultúrámat.
<#nevetes1>#nevetes1>
#5666
Zolikám!
Hogy nem rossz?????
Az év egyik legjobb felvétele.
Nagyon szeretem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<#wink>#wink>
Hogy nem rossz?????
Az év egyik legjobb felvétele.
Nagyon szeretem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
#5662
Szia Biatomi. Mi a jelszó? Köszi.
#5660
Sziasztok!
Savage - Ten Years Ago (2010) ha valakit érdekel,(privibe)
http://www.multiupload.com/Y6UUIGMENA
Savage - Ten Years Ago (2010) ha valakit érdekel,(privibe)
http://www.multiupload.com/Y6UUIGMENA
#5659
Sziasztok!
Szia Rics!Köszi a maxit!
Szia Rics!Köszi a maxit!
#5658
Helló!
rég voltam, de hoztam valamit.
Gaetano_DJ_&_Angel_C_-_I_Wanna_Trust_In_You-(100216_58)-CDM-2010-M4E (Zippyshare)
<#wave>#wave>
rég voltam, de hoztam valamit.
Gaetano_DJ_&_Angel_C_-_I_Wanna_Trust_In_You-(100216_58)-CDM-2010-M4E (Zippyshare)
<#wave>#wave>
#5657
Sziasztok!
Ezt a pár számot keresem!
Bobby O Feat. Chicky B - Angel (Downfall)
Bobby O Feat. Chicky B - Identity Energy
Bobby O - Broken World
Elõre is köszönöm a segítséget!
Ezt a pár számot keresem!
Bobby O Feat. Chicky B - Angel (Downfall)
Bobby O Feat. Chicky B - Identity Energy
Bobby O - Broken World
Elõre is köszönöm a segítséget!
#5656
Köszönöm szépen letöltöm<#worship>#worship><#wave>#wave>
#5655
Jerry Moon - Red Shoes 2010
http://www.multiupload.com/RVR7BHW4JG
pass:gapul2010
http://www.multiupload.com/RVR7BHW4JG
pass:gapul2010
Szia!
Nagyon sok ilyen , nem angol nyelven elõadott zenét tudnék mutatni ami tetszik.
Én mégis megtartom õket.
Persze igazad van, jobb lenne "emberi nyelven".<#nyes>#nyes>
Nagyon sok ilyen , nem angol nyelven elõadott zenét tudnék mutatni ami tetszik.
Én mégis megtartom õket.
Persze igazad van, jobb lenne "emberi nyelven".<#nyes>#nyes>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
#5653
Szia Laci!
Így igaz<#eljen>#eljen><#integet2>#integet2>
Így igaz<#eljen>#eljen><#integet2>#integet2>
Sziasztok!
Mivel kiszabadult a szellem a palackból <#wink>#wink>
ezzel a borzasztó erõs anyaggal térnék vissza.
VA - Space Sound Records Presents: Italo Euro Disco Vol. 1 (2010)
Performer: Various Artists
Album: Space Sound Records Presents: Italo Euro Disco Vol. 1
Label: Space Sound Records
Catalog #: SSR00015
Style: Italo-Disco
Year: 2010
Format: FLAC (image + .cue)
Bitrate: lossless
Covers: in archive
Amount of tracks: 14
Size RAR: ~ 637 mb
Tracklist
1 Mirko Hirsch - Fire (Long Version) 7:08
2 Galaxy Hunter - Running High 4:24
3 Retronic Voice - Menace To Society 5:08
4 Tiziana Rivale - Take Me In Your Arms 3:56
5 Riccardo Campa - Mistress Of My Heart 5:12
6 Eddy Huntington - Warsaw In The Night 5:18
7 Marc Fruttero - Miracle Of Love 5:17
8 Vision Talk - Wave My Last Goodbye 4:31
9 Elen Cora - Sleeping In Your Hands 5:46
10 Riccardo Campa - Delantero 4:52
11 Armando Ferro - Stay Late With Me Tonight 4:26
12 Tiziana Rivale - Don't Be Alone 4:43
13 Mirko Hirsch - All The Night 4:48
14 Retronic Voice - The Awakening 5:49
Download
Mivel kiszabadult a szellem a palackból <#wink>#wink>
ezzel a borzasztó erõs anyaggal térnék vissza.
VA - Space Sound Records Presents: Italo Euro Disco Vol. 1 (2010)
Performer: Various Artists
Album: Space Sound Records Presents: Italo Euro Disco Vol. 1
Label: Space Sound Records
Catalog #: SSR00015
Style: Italo-Disco
Year: 2010
Format: FLAC (image + .cue)
Bitrate: lossless
Covers: in archive
Amount of tracks: 14
Size RAR: ~ 637 mb
Tracklist
1 Mirko Hirsch - Fire (Long Version) 7:08
2 Galaxy Hunter - Running High 4:24
3 Retronic Voice - Menace To Society 5:08
4 Tiziana Rivale - Take Me In Your Arms 3:56
5 Riccardo Campa - Mistress Of My Heart 5:12
6 Eddy Huntington - Warsaw In The Night 5:18
7 Marc Fruttero - Miracle Of Love 5:17
8 Vision Talk - Wave My Last Goodbye 4:31
9 Elen Cora - Sleeping In Your Hands 5:46
10 Riccardo Campa - Delantero 4:52
11 Armando Ferro - Stay Late With Me Tonight 4:26
12 Tiziana Rivale - Don't Be Alone 4:43
13 Mirko Hirsch - All The Night 4:48
14 Retronic Voice - The Awakening 5:49
Download
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
#5651
Sziasztok!
Meghallgattam Paul Parkert. Szerintem nem is olyan rossz.
Legalábbis jobban tetszik mint Ryan Paris vagy mondjuk Kim Wilde idei albuma.<#wink>#wink><#integet2>#integet2>
Meghallgattam Paul Parkert. Szerintem nem is olyan rossz.
Legalábbis jobban tetszik mint Ryan Paris vagy mondjuk Kim Wilde idei albuma.<#wink>#wink><#integet2>#integet2>
#5650
Sziasztok!
Nagy kár, hogy nem emberi nyelven énekelnek.
Nagy kár, hogy nem emberi nyelven énekelnek.
Szia!
Erre még én sem bírtam rájönni, de szerinted mennyit kell várni, amíg más fórumokon fel nem fog tûnni az anyag?
Talán órák kérdése lehet?
Erre még én sem bírtam rájönni, de szerinted mennyit kell várni, amíg más fórumokon fel nem fog tûnni az anyag?
Talán órák kérdése lehet?
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Sziasztok!
Pár napig nem vagyok, ezért nem komentelek semmit.
Pár napig nem vagyok, ezért nem komentelek semmit.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
#5645
<#eljen>#eljen><#hehe>#hehe>
#5643
én nem gondolok semmire csak itt fityeg az orrod elõtt Lervi barátom<#mf2>#mf2>
nem nagyon szoktam rákeresni arra hogy mi fityeg itt vagy ott!
a videót azt néztem de magát a linket azt nem sajnos!
amúgy remélem nem gondolod hogy azt reklámozom ott amit itt nem vettem észre
<#taps>#taps>
a taps jár neked is!<#hehe>#hehe>
a videót azt néztem de magát a linket azt nem sajnos!
amúgy remélem nem gondolod hogy azt reklámozom ott amit itt nem vettem észre
<#taps>#taps>
a taps jár neked is!<#hehe>#hehe>
#5641
Királyság!Csak azt tudnám,hol lehet regelni az oldalra.....<#fejvakaras>#fejvakaras>
#5640
Szia Lervi!
5605 hozzászólásnál már rég ott fityeg ám <#taps>#taps><#integet2>#integet2>
5605 hozzászólásnál már rég ott fityeg ám <#taps>#taps><#integet2>#integet2>
#5638
Mindenesetre nagyon segítõkész vagy!<#eljen>#eljen>
#5637
Nagy valószínûséggel azok,mert a könyvjelzõmbõl szedtem...
#5636
Ja ezek azok a linkek?
Úgy emlékszem, hogy akkor elkezdtem leszedni, de így voltak meg nekem is.
Úgy emlékszem, hogy akkor elkezdtem leszedni, de így voltak meg nekem is.
#5635
Szia.
Emlékszem te kerested.Én nem szedtem le,talán az elsõt akkoriban...Minõség passz..
Emlékszem te kerested.Én nem szedtem le,talán az elsõt akkoriban...Minõség passz..
#5634
Sziasztok srácok!<#integet2>#integet2>
Én is ezt a sorozatot kerestem még valamikor nyáron. Megszereztem, de elég vegyes a minõsége.
Cimbi, amiket te ajánlasz, azok milyen minõségûek?<#conf>#conf>
Én is ezt a sorozatot kerestem még valamikor nyáron. Megszereztem, de elég vegyes a minõsége.
Cimbi, amiket te ajánlasz, azok milyen minõségûek?<#conf>#conf>