NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#5732
Sziasztok!

Szia Oki!

Természetesen érdekelne a link priviben.

Köszi a lehetõséget.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5731
Sziasztok!!
Felli - Shadows Of The Night
Label:Flashback Records (2)
Catalog#:FLA 4010
Format:Vinyl, 12", 33 ? RPM
Country:Italy
Released:2007
Genre:Electronic
Style:Italo-Disco

Tracklist

A .Shadow Of The Night (Vocal Version) 5:06
B1.Shadow Of The Night (Wizard Mix) 5:15
B2.Flying (New Mix) 4:23
http://rapidshare.com/files/434583681/Felli_-__2007__-_Shadows_Of_The_Night_12__.rar
03122010-pass
thx original upload

okiland
#5730
Szia Laci!

Találtam egy nagy halom Indián zenét, ha érdekel.
Összesen kb. 10h18m55s

Mivel másik fórumon, így a linket csak priviben adom.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#5729
Nagyon szívesen!

kaposi1
#5728
Nagyon köszi!!!!!!<#law>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5727
Parancsolj!

CD1 - Non-Stop Compilation <76:00>

01 SOPHIE Tell Me Why
02 SAVAGE (I Just) Died In Your Arms Tonight (Cover Mix Of Cutting Crew)
03 J.D. JABER Don't Stop Lovin’
04 MODERN TALKING Lady Lai
05 K.B. CAPS Do You Really Need Me (Extended Version)
06 FRED VENTURA Wind Of Change
07 LASERDANCE Power Run
08 RADIORAMA Woman
09 LATIN LOVER Laser Light
10 MOZZART Money
11 FUN FUN Baila Bolero
12 ROXANNE Show Me (Extended Version)
13 DEN HARROW Don't Break My Heart
14 PATTY RYAN Love Is The Name Of The Game
15 M&H BAND Pop Corn
16 SWAN Dont Talk About It

http://www.fileserve.com/file/Ca4gY46/UncleKohls-New-Year-Disco-Epoch-01.rar.rar
http://uploading.com/files/dba993cd/UncleKohls-New-Year-Disco-Epoch-01.rar/

kaposi1
#5726
Ennek a mix-nek jöhetne az elsõ CD-je is .
Igaz hogy nem napjaink zenéit tartalmazza de akkor is jó lenne.

köszi elõre is.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5725
Gondoltam, hogy ezekre ugrani fogsz.<#wink>

kaposi1
#5724
Na látod ezeket biztos letöltöm a track alpján.

És ezért meg is köszönöm neked.

<#eljen><#worship><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5723
Non-Stop Mix Session <72:07>

01 ELEN CORA Inside My Fantasies
02 EDDY HUNTINGTON Love For Russia (Ruble Version)
03 KEN LASZLO Dancing Together (Vocal Version)
04 TIZIANA RIVALE Ash
05 SAVAGE Twothousandnine
06 GALAXY HUNTER We Came From Space (Earth Version)
07 MONIKA NOVAK Lovely Witch (Vocal Version)
08 MR ZIVAGO Russian Paradise (Dance Version)
09 MARC FRUTTERO Fairyland
10 GEORGE AARON Fear (Vocal Version)
11 DYVA Stay With Me Tonight (Short Version)
12 SWAN Shining Star (Vocal Version)
13 BUCKINGHAM PALACE Give Me Your Name (Extended Version)
14 OLEGRIS On A Silent Beach
15 STAGE Can't Get You Out Of My Mind (Dance Version)
16 BRUNO MOSTI Zero Gravity (Extended Version)
17 BRIAN ICE Walkin'...(Zumbae) (Vocal Version)

http://www.fileserve.com/file/wpsWQyM/UncleKohls-New-Year-Disco-Epoch-02.rar

#5722
Mixed Tracklist:

<01> ALBERT ONE Stay 2010
<02> ALAN COOK Don't Give Up (Version Vocal)
<03> RETRONIC VOICE Menace To Society
<04> RICCARDO CAMPA Delantero
<05> MIRKO HIRSCH All The Night
<06> DARIO All the Night (Italo Disco Mix)
<07> VISION TALK Wave My Last Goodbye
<08> SAVAGE Save Me 2010
<09> TIZIANA RIVALE Don't Be Alone
<10> EDDY HUNTINGTON Warsaw In The Night
<11> RYAN PARIS I Wanna Love You Once Again (80s Dance Mix)
<12> FORBIDDEN FRUITS Disco Halloween
<13> GALAXY HUNTER Running High
<14> ALPHAVILLE Call Me Down

http://uploading.com/files/8d7df3ac/Kohl%2527s-Uncle-Mixage-2010.rar/
http://www.filesonic.com/file/42544913

#5721
Space Dance (2010)
Bitrate : 320 kbit/cek
154mb



01. Evgene Ikonnikov - The First in Space
02. Skyfox - Air Space
03. RadioniCA - Prima Astrorum
04. Dos - Silver Light
05. Italo4ever - Prayer Of The Wolf
06. Retronic Voice - Menace To Society
07. Ed Brown - Memory
08. Cavaliere 5 - Cleo
09. Serpent - Wings Of Victory
10. Krzysztof Radomski - Above The Zenith
11. Psycoholic feat.Annkvin - Sonic Anomaly
12. Antilles - Astronaut Dance
13. Dr. Kmer - Drops Of Heaven
14. A.M. Samurai - It's Not Space

http://ul.to/h3kp95
http://depositfiles.com/files/2scpdkvx3
http://www.megaupload.com/?d=DKCU2J60

#5720
Sziasztok!ezt én még igy nem hallottam, ha volt már bocs
Off - Electrica Salsa ( Mr. B. Mix )2010
http://www.multiupload.com/EQNG0I9QI5

#5719
Én inkább Sabrinával leveleznék. De annyira nem tudok angolul, így megmondanám, hogy képírással kommunikáljunk.<#wink>

okiland
#5718
Szia Laci! <#wave>

Megköszönted neki? <#wink>

Egyébként arra azért kíváncsi lennék, hogy amiket más fórumokról hozunk ide (magamra is gondolok), azokat azokon a fórumokon minden esetben megköszönünk?
Csak azért, mert akkor rengeteg fórumra regisztrálva vagyunk. Ugyebár. <#nyes>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#5717
Szia!

Nagyon köszi!<#worship>

Természetesen még mindig a szívem csücske Elen. <#szeret>
Megvolt már a maxi mert kapcsolatba vagyok vele Facebook-on és elküldte nekem.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5716
Lacikám, ha ez már volt, akkor bocsesz! De amikor megláttam, egybõl rádgondoltam.<#wink>

#5715
Tudom sajnos, hogy ebben az országban nem divat a (meg)köszönés.
És ez nem csak a fórumokra igaz.

lervi
#5714
az én válaszom erre ez lenne Atiapuka!


ha van kedved esetleg visszanézhetnéd hogy hányan köszönték meg!!!

gondolom van aki úgy van vele hogy akit érdekel az ide rakott téma
az nem szégyenli és tudja venni a fáradtságot hogy elkéri a jelszót!!

#5713
Elen Cora - Singles (2010)

MP3 320 kb/s 34 mb

1. Tightrope Dancer (5.04)
2. No less no more (4.40)
3. No less no more (instrumental) (4.40)

http://ifolder.ru/20743806
http://rapidshare.com/files/436253253/Elen_Cora_-_Singles__2010_.rar

#5712
Igen Lacikám, ez nekem is evidens, hogy csak azt köszönöm meg, amit le is szedek, vagy kérek. Ezzel nincs is semmi gond.

Most tényleg eléggé 'lealudt' a topic.
De szerintem nincsenek már olyan igazán nagy italodömpingek, mint a 80-as években. Végülis amikor az elmúlt évek italodiscoiról beszélünk, akkor sem 1-2 évrõl van szó, tehát az a rengeteg fantasztikus zene kb. 10 év szüleménye.

Egyébként már múltkor megpróbáltam feldobni ezt a témát, legalábbis azt, hogy mi a véleménye a fórumtársaknak a 80-as évek ászainak idei albumairól. De nem alakult ki semmi dumaparti.<#conf>

kaposi1
#5711
A külföldiekkel vannak rossz tapasztalataim.
EBBEN A TOPIKBAN.
Lényeges különbség.
Igen látom a sok ajánlásod és nagyon szépen köszönöm is hogy a szíveden viseled a topikot.<#law>

Az az igazság hogy én csak azt köszönöm meg amit én valóban le is töltök mástól.
Volt olyan idõszak( és remélem lesz is) amikor nagyon pörgött a topik.
Ha akkor nekiállok köszöngetni mindenki feltöltését akkor minden hozzászólásom csak a köszönöm-rõl szólna.
Viszont az tényleg elvárható lenne mindenkitõl aki leszedi hogy legalább egy köszivel jelezze hogy örül az anyagnak amihez hozzájutott.
Bár úgy gondolom elég jól ismerem az illemet de mégsem köszönök meg mindent ami ide bekerül mert vagy nem szedtem le, vagy ami esetleg valószínûbb, hogy már megvan jobb minõségben, és nincs rá szükségem.<#wink><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5710
Persze az is elképzelhetõ, hogy a külföldi fórumon is csak az állandó tagok tudják az illemet (bár én nem azért szoktam megköszönni a dolgokat mert úgy tanítottak, hanem azért mert nekem is jólesik egy-egy köszönöm) ...

#5709
Értem Lacikám!
Szóval Neked a külföldiekkel vannak rossz tapasztalataid?

Érdekes, tudod én fent vagyok egy külföldi fórumon is, és ott tök szimpik nekem a srácok. Mindig mindent megköszönnek, sõt olyan is volt, hogy beírtam, hogy nagyon tetszik egy adott szám, és még õ írta vissza, hogy örül, hogy segíthetett. Viszont sokszor bemásoltam ide egy-egy zenét, és egy-két embertõl eltekintve soha senki nem reagált rá semmit (ezért is álltam le az ajánlásaimmal, biztos nekem van ízlésficamom<#conf>).

ui: ja és ott olyan 5 év alatt kb. 3x kellett jelszót kérnem. De azt sem privátban.

kaposi1
#5708
Csak azért mert valaki még annyi fáradságot sem vesz hogy egy köszit beírjon.
És itt most nem azokról beszélek akik gyakrabban tiszteletüket teszik egy egy feltöltéssel . ill. hozzászólásukkal.
Inkább a külföldi fórumosokról van szó akik soha semmilyen formában nem szólnak hozzá a feltöltésekhez.
Viszont látom hogy nagyon is aktívak letöltés dolgában.

Szóval ezért a jelszó priviben dolog.Szerintem.

Számtalanszor volt olyan hogy még meg sem osztottam egy linket a feltöltéseim közül és azt láttam hogy már többen is leszedték.
Na de ez már egy más téma.
Minden esetre ilyen többé nem fordul elõ nálam.
Illetve olyan jelszókkal van ellátva ezek a feltöltések hogy lehet próbálkozni a feltörésükkel.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#5707
Egyetértek Veled!
Ha közzéteszem az anyagot, azt azért teszem, mert "kedveskedni" szeretnék a többieknek.
Akkor meg miért nem lehet a jelszót is megadni?

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#5706
Sziasztok!<#integet2>

Srácok, mire jó a privátban kért jelszó? (nekem végülis mindegy, mert nincs rá szükségem, csak ezt én soha nem tudtam megérteni...) De biztos van valami logikus magyarázata...

okiland
#5705
Egy adott számból (szerintem) elég lenne 5-6 verzió.
Na de ennyi?

Twenty 4 Seven - Slave To The Music 2010 (2CD WE😎 2010



Disc 1
--------
01 Slave To The Music 2010 (Ruud Van Rijen & Rockz Radio Edit) 3:08
02 Slave To The Music 2010 (Ruud Van Rijen & Rockz Extended) 5:40
03 Slave To The Music 2010 (Clubcrew Radio Edit) 3:17
04 Slave To The Music 2010 (Clubcrew Dirty Remix) 5:40
05 Slave To The Music 2010 (Clubcrew Extended) 5:32
06 Slave To The Music 2010 (Kings & Bergwall Radio Edit) 3:45
07 Slave To The Music 2010 (Kings & Bergwall Extended) 5:47
08 Slave To The Music 2010 (Joop Junior Remix) 6:50
09 Slave To The Music 2010 (Dirty Ztylerz Old School Remix) 4:01
10 Slave To The Music 2010 (Housemaxx & DD2 Radio Edit) 3:49
11 Slave To The Music 2010 (Housemaxx & DD2 Remix) 5:19
12 Slave To The Music 2010 (DJ Blackpearl vs. Little-H Radio) 4:14
13 Slave To The Music 2010 (DJ Blackpearl vs. Little-H Remix) 5:44

Disc 2
--------
01 Slave To The Music 2010 (Marq & Wilders Radio Edit) 2:41
02 Slave To The Music 2010 (Calectro Remix) 5:19
03 Slave To The Music 2010 (Parajack & Parajoe Retro Pop Remix) 3:42
04 Slave To The Music 2010 (Alpha-Nic Mainfloor Remix) 5:58
05 Slave To The Music 2010 (Beatbreakers Radio Edit) 4:11
06 Slave To The Music 2010 (Beatbreakers Remix) 5:33
07 Slave To The Music 2010 (Global Disco Rockerz Remix) 3:56
08 Slave To The Music 2010 (Marc Lime & K Bastian Remix) 6:03
09 Slave To The Music 2010 (Remaddet Master Z Remix) 4:47
10 Slave To The Music 2010 (Rinaldo Montezz Remix) 6:12

Igaz, ennyibõl mindenki tud magának választani.

Basso*

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#5704
Sziasztok!1 friss kiadvány
I Love Disco 80's Vol. 6 (CD-Rip) @320

Alphaville - Forever Young (Special Dance Mix) 6:08
Human League - Don't You Want Me (ARP Mix) 5:55
Daryl Hall & John Oates - Out Of Touch 7:36
Samantha Fox - I Surrender (To The Spirit Of The Night) (Extended Version) 6:35
Nick Kamen - Each Time You Break My Heart (Dance Mix) 6:53
E.G. Daily - Mind Over Matter (Remix) 7:03
Mory Kanté - Yé Ké Yé Ké (Extended Remix) 6:19
London Boys - I'm Gonna Give My Heart 8:10
Costas Charitodiplomenos - Lost In The Night 6:47
Valerie Dore - King Arthur (Extended Version) 5:44
Den Harrow - Mad Desire (Remix) 6:02
Rick Astley - Take Me To Your Heart (The Dick Dastardly Mix) 6:58
Eighth Wonder - Cross My Heart (Dance Mix) 7:06
Baltimora - Key Key Karimba 6:00
Kim Wilde - You Keep Me Hangin' On (Extended Mix) 9:04
France Joli - Party Lights 5:25
Kasso - Baby Doll 7:32
Gary Low - Forever, Tonight And All My Life 7:10
Eartha Kitt - Where Is My Man 6:25
Break Machine - Street Dance 6:28
Azul Y Negro - Fu-Man-Chu 4:53
Roni Griffith - Love Is The Drug 4:55
http://www.multiupload.com/1XV5P9TTB0
a jelszót privátban kérd!
Köszönet az eredeti feltöltönek!

#5703
Hát én azért nem lennék ilyen biztos a dologban,mert ezen a maxin nézd mekkora zene van!
kaposi1
#5702
István nem rossz zene valóban.

De azért nem Mode-One, Dario, Roby & Claudia , Ryan Paris, Riccardo Campa, Squash Gang, Monika Novak, Andy Romano,Closed,James Manoro,
Marc & Suzy, Mirko Hirsch,Peter Arcade , Retronic Voice kategória.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5701
Sziasztok!Ismét egy nagyon jó és dallamos new italo disco maxi single.Ami sajnos megint egy nem olcsó kategória, annak aki meg akarná venni.
kaposi1
#5700
Akkor ez jöhet is nekem egy karácsonyi csomagban.<#eljen><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5699
Sziasztok!

"Az egyik legnagyobb kedvencem!
Gondolom vagyunk ezzel még páran itt"

Úgy bizony !

Köszönöm a lehetõséget!

lervi
#5698
sziasztok!
kár hogy ezek a számok nem találhatóak meg ebben a a minõségi összeállításban!
1. JohnnyM5 - True Love Fantasy (3:59)
2. JohnnyM5 - The Night (D'Arrow Instr. Cut Mix) (3:34)
3. JohnnyM5 - Cosmic Vision (3:52)
4. JohnnyM5 - Don't Tell Me Lie (5:05)
5. JohnnyM5 - Enjoy Your Heart (3:21)
6. JohnnyM5 - Fantasy of Love (Italodance Remix) (3:58)
7. JohnnyM5 - The Flame in My Heart (4:25)
8. JohnnyM5 - Helpless (Break Mix) (3:22)
9. JohnnyM5 - More Than Love (4:12)
10. JohnnyM5 - Istanbul Guy (3:22)
11. JohnnyM5 - Stay (3:54)
12. JohnnyM5 - Starlight (2:51)
13. JohnnyM5 - Only One Day (3:47)

köszi Lacim ha lesz szabad helyem leszedem õket!

kaposi1
#5697
Sziasztok!

Az egyik legnagyobb kedvencem!
Gondolom vagyunk ezzel még páran itt!<#wink>

JohnnyM5 - Discography (4 CD)Lossless

2007. Moscow Nights



01. Moscow Nights (Radio Version) (3:12)
02. Moscow Nights (Maxi Version) (6:01)
03. Moscow Nights (Instrumental) (3:13)
04. Release Me (Original Radio Version) (3:20)

FLAC vagy mp3 320


2008. Fantasy Of Love



01. Helpless (Original Euro Mix) (3:48)
02. Loreen (5:49)
03. I Need You (Album Mix) (3:53)
04. Flames Of Love (Album Version) (3:57)
05. Don't Be Blue (3:48)
06. Fantasy Of Love (Touch Mix) (3:23)
07. Give Me Your Love (Album Edit) (3:47)
08. Lonely Boy (3:37)
09. Moscow Nights (Album Mix) (3:13)
10. Release Me (Club Mix) (4:03)
11. Shadows Of My Dream (Album Version) (3:30)
12. Standing Alone (7 Lonely Nights) (3:34)
13. Take The Heat (5:10)
14. The Night (For You & Me) (5:11)
15. A Bridge To Your Heart (3:07)
16.Time To Remember (5:28)

FLACvagy mp3 320


2009. Fantasy Of Love (Extended & Remixed)



01. The Night (For You & Me) (Extended Version) (6:40)
02. Take The Heat (Extended Mix) (6:08)
03. Fantasy Of Love (Maxi Version) (5:08)
04. Give Me Your Love (Obsession Remix) (3:52)
05. Helpless (Original Maxi Version) (5:16)
06. Shadows Of My Dream (Extended Club Mix) (5:18)
07. Lonely Boy (Maxi Version) (4:55)
08. Moscow Nights (Red Hot Remix) (5:29)
09. Release Me (Pressure Maxi Mix) (5:00)
10. Time To Remember (Extended Edit) (6:11)
11. Standing Alone (7 Lonely Nights) (Maxi Version) (5:48)
12. I Need You (Maxi Mix) (5:26)
13. Kiss With A Stranger (Extended Bolero Mix) (6:47)

FLAC vagy mp3 320


NA ÉS A LÉNYEG!!!!!

2010. Fantasy Of Love (The Singles)



01. Shadows Of My Dream (Maxi Version) (6:25)
02. Moscow Nights (Maxi Version) (6:01)
03. Give Me Your Love (Maxi Version) (5:16)
04. Flames Of Love (Maxi Mix) (6:39)
05. Kiss With A Stranger (5:36)
06. Release Me (Original Radio Version) (3:22)
07. Shadows Of My Dream (Radio Version) (3:34)
08. Moscow Nights (Radio Version) (3:12)
09. Give Me Your Love (Radio Version) (3:44)
10. Flames Of Love (Radio Edit) (3:34)
11. Shadows Of My Dream (Instrumental) (3:33)
12. Moscow Nights (Instrumental) (3:13)
13. Give Me Your Love (Instrumental Version) (3:44)
14. Flames Of Love (Instrumental) (3:56)

FLAC vagy mp3 320

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#5696
Na, ennyit kellett várni:

Discoteque Euro vol 52 -(Eurodance)-2010-DsC
-------------------------------------------------
GENRE.....: Eurodance
RELEASE...: 05-12-2010
SiZE......: 142 MB
TiME......: 01:44:17 min
QUALiTY...: 192 kbps
-------------------------------------------------
Tracklist
-------------------------------------------------
01. (5:49) La Fayette - Power Of Emotions (dance version)
02. (5:49) Positive Division - Got To Move It (europen mix)
03. (5:17) Nevada - Take Me To Heaven (club mix)
04. (5:40) Bliss Team feat Jeffrey Jey - Go
05. (5:14) Kate Project - No More I Love You's
06. (4:26) Heartclub feat Pete - Stay Another Day (dance version)
07. (5:39) Fun Factory - I Wanna Be With U (homegirls international remix)
08. (4:31) Playahitty - 1,2,3 (Train With Me) (train with me mix)
09. (4:47) Short Dick Man - Short Dick Man (uk remix)
10. (4:31) Stachursky - Taki Jestem (dj l9 summer mix)
11. (4:53) Blue Heart - Singin' I'm Happy (dance version)
12. (4:50) Double K - Life Is The Rhythm
13. (4:55) Whigfield - I Want To Love
14. (5:06) E-Rotic - Help Me Dr Dick (dr's hospital remix)
15. (5:51) Scooter - Back In The UK (tom wilson remix)
16. (5:20) Blumchen - Kleiner Satellit (langer piiep mix)
17. (4:57) G.E Con-X-Ion feat Samira - Gotta Have The Music (dancefloor mix)
18. (5:42) New Generation - Take It Or Leave It (ft company edit)
19. (5:07) La Flowers - You Got (The Star Of My Life)
20. (5:53) Mr French Junior - I Feel So Good (euro dance mix)

http://www.fileserve.com/file/xHP3b8p

http://www.filesonic.com/file/39371971/Discoteque52Euro.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/39371871/Discoteque52Euro.part2.rar

http://hotfile.com/dl/87565946/dde8295/Discoteque52Euro.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/87565945/3f43180/Discoteque52Euro.part2.rar.html



Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#5695
Köszi Cimbora!
Itt is.<#wink><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#5694



1. Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Flashback First Version) (6:48)
2. Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Flashback Extended Remix) (7:30)
3. Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Flashback Version) (4:07)
4. Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Evolution Version) (4:31)
5. Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Club Mix) (5:14)
6. Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Nextanimal's Future Disco Mix) (6:33)
7. Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Roman Empire Mix) (4:27)
8. Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Bachata Version) (4:05)
9. Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Piano Version) (2:23)

link

jelszó: pm ben küldöm akit érdekel!

#5693

\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)

tgolyo
#5692
Szia!
csak kedvcsinálónak raktam ide. sajna nem tudom hogyan kell beszúrni úgy a 4shared-rõl , hogy csak a zenelejátszó látszódjon a felette levõ kép nem.<#integet2>

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

kaposi1
#5691
2010.Aug.10. 4313<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5690
Szia Papi!

Ez egy igazán nagy zene. A rövid változat meg van a "Best Of"- on (infó), a hosszú változatot, pedig amit ide csempésztél, maxin kiadták 2002-ben promóciósan két változatban (Extended, Fox). Idén nyáron meg hivatalosan is... <#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2>
Akaszthattál volna a népnek eggyel jobb minõséget is <#mf1><#mf1><#mf1><#mf1>

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#5689
Jó reggelt mindenkinek!<#integet2>

Laci, melyik tetszik?
Én a youtube-n hallgattam bele valamelyikbe, de hát nem voltam elragadtatva tõle.<#conf>

kaposi1
#5688
Nekem bizonyos verziok igen.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5687
Nektek tetszik az új Albert One?<#conf>

#5686
Nekem is marhára tetszik!<#eljen>

#5685
Érdekes, újra nekirugaszkodtam mindkettõnek, és most Parker abszolút nem tetszik, viszont Kim 3-4 száma igen. Hát én sem értem már magamat.😊

#5684
Ebben egyet értünk!<#eljen>

kaposi1
#5683
Köszönöm szépen barátom.<#worship>
Holnap hallgatom õket.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: