NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#42775
Valerie Star - Hold Me Tight (Extended Vocal Romance Mix)
#42774
Eighties Fox - Sunset in Paris
Utoljára szerkesztette: polojana, 2025.12.22. 21:49:40
Utoljára szerkesztette: polojana, 2025.12.22. 21:49:40
#42772
Én ismertem, de nem raktam fel, mert nem tudtam az előadóját.
Helló Sanya,
Van egy dal a listádon,mely nem volt ismerős,keresgélnem kellett.
Bitang jó!
Annyi átlagon aluli zenét dobáltok fel,miközben ez lemaradt.
Nohát,ez van ha nem vagy aktív.
Van egy dal a listádon,mely nem volt ismerős,keresgélnem kellett.
Bitang jó!
Annyi átlagon aluli zenét dobáltok fel,miközben ez lemaradt.
Nohát,ez van ha nem vagy aktív.
ItaloDisco4Ever !
Elolvastam!
Köszi.
Szinte minden szavával,gondolatával,azaz véleményével egyetértek.
Köszi.
Szinte minden szavával,gondolatával,azaz véleményével egyetértek.
ItaloDisco4Ever !
#42769
Mflex Sounds Team - Cold Wind
Ha már az AI zenékről esett szó, pont előtte olvastam egy zenész posztját a fb-on, nagyon jól leírta a véleményét a dologról. Ha érdekel valakit olvassa el:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
· Follow
·
Tizenéves korom óta foglalkozom zenével és szinte minden emberben felmerül a kérdés, hogy
miért a 80-as évek zenéje szólt a legjobban. Ezt tőlem is megkérdezték már sokan. Nem azért, mert
analóg volt, hanem mert még nem engedték meg neki, hogy lélektelen legyen. A hang nem fájl
volt, hanem esemény. Fizikailag megtörtént. Valódi áram ment át rajta, valódi, fizikailag létező
gépeken, valódi időben, és soha nem szólalt meg a dobgép sem kétszer pontosan ugyanúgy. Nem
azért, mert rosszak voltak a gépek, hanem azért, mert nem voltak matematikai objektumok. A
szalag forgott, melegedett, a motor hajtotta, a rendszer stabil volt, de nem determinisztikus, hanem
az élet, a fizikai tér része. És ez bőven elég volt ahhoz, hogy a zene éljen.
Akkoriban nem volt visszavonás gomb az ilyesmin, ezért döntéseket kellett hozni. Nem volt
végtelen sáv, ezért minden sáv számított. Nem volt grid, ezért volt groove. Nem volt még tizenkét
verzió egy refrénből, csak az, ami megszólalt, és amit vállalni kellett. Volt viszont stúdióidő, ami
pénzbe került. Előtte lehetett gyakorolni, ott már nem. Ha valami jó volt, karakter lett. Ha rossz volt,
az is karakter lett, csak drágább. Akkor senki sem kérdezte meg, hogy biztos vagy-e benne. Nem
adott végtelen lehetőséget finomítani, csak egyet: Továbbmenni.
Nyugaton és keleten is kísérleteztek és ez nem abból állt, hogy valaki kidobott egy új szoftvert, ami
máshogy csinálja ugyanazt. Új dolgokat találtak ki. Általában (de nem mindig) véletlenek és hibák
eredményeként. Kevesen tudják, de Phil Collinsnak köszönhető a 80-as évek hangzás alapja, amikor
véletlenül rákerült egy sávra valami, aminek nem kellett volna. Visszahallgatták és nem
szentségeltek, hanem megpróbáltak rájönni, hogy mit hallanak és mit lehetne még ezen variálni,
hogy új hangzás legyen belőle. Rájött, hogyha a dobbal ugyanezt megcsinálja, akkor úgy fognak
szólni a dalai, ahogy senkinek. Aztán persze mindenki lemásolta idővel.
Ugyanis a dalok nem addig készültek, amíg el nem fáradt benne az ember, hanem addig, amíg
készen nem lettek. Aztán felkerültek a szalagra, és ott maradtak. Nem lehetett őket sterilizálni, mert
sem a rendszer, sem az anyagiak, sem a technika nem engedte. A zene nem lett tökéletes, csak
igaz. Az elektronikus zene is fizikai értelemben létezett, fizikai értelemben megtörtént. Kicsit
instabil, kicsit veszélyes, kicsit emberi volt ettől, ám így volt lelke. Mert volt tétje. Ma minden
tökéletesen ismételhető, minden visszavonható, minden javítható, minden tét nélküli és minden
hibátlan. Egészen elképesztő, de effekteket használnak arra, hogy koszos legyen a felvétel. És
valahogy pont ezért semmi sem él magától. 2022 óta nem tökéletes a fülem és azóta nem igen
nyúltam zenéhez, de az azóta eltelt időben olyan dolgok történtek, amikhez képes a mesterséges
intelligecia által adott lehetőségek tulajdonképpen csak zárókövek a zene csillagkapuján. A szó
elméleti és gyakorlati értelmében az emberi fül által hallható tartományban már bármit meg lehet
csinálni, ezért innentől mindenki meg is csinálja. Elképesztő mennyiségű zene készül, felfoghatatlan
léptékben töltenek fel számokat a netre és jellemző, de a legerősebbek ma olyan helyekről jönnek,
ahol nincs jólét. Mert ott még legalább ennyi tétje van: Afrika, Latin-Amerika, Ázsia.
A nyolcvanas évek zenéjének nem az analóg technológia volt a lelke, hanem az, hogy a technológia
nem vette el a felelősséget az alkotótól. Nem segített elbújni a lehetőségek mögé. Rákényszerített,
hogy dönts és vállald, ami megszólal. És amikor egy rendszer nem engedi meg a lélektelenséget,
akkor csak valódi eredmény tud születni.
Ma azok, akik zenével akarnak foglalkozni, lényegében virtuális eszközöket töltenek le és komplett
hangzások között nézelődnek, ezzel megy el az idejük 90%-a. Agyilag egyszerűen befogadhatatlan,
amit egy Native Instruments vagy egy Arturia tud biztosítani, egymagában. Az ott dolgozók sem
tudhatják fejből, mennyi mindenük van, mégis meg lehet venni 1000 euróért. Több mint 20 évvel
ezelőtt, amikor én kezdtem ezzel piszmogni, nem tudtál olyan számítógépet vásárolni, ami elbírt
volna akárcsak töredéknyi adatával egy-egy mai szoftverhangszernek. Lényegében a világ összes
fontos hangszerének minden hangja, minden lehetséges szögből, mindenféle rögzítéstechnikával
ott lehet a gépeden, sőt, a gép ezt tovább is tudja neked variálni, előre beállítottan. Ez szellemileg
nem befogadható lépték, nem értelmezhető, ezek csak számok, nem is tengernyi, hanem óceánnyi
mennyiségben.
És akkor még nem beszéltünk ismeretanyagokról, zenei műveltségről, hangzások terén szerzett
élményekről, ízlésről és a célközönség igényének a felismeréséről. Ez csak az, amivel hangot lehet
kelteni. Irreálisan szabályosan.
Eközben Brazíliában, kulturális és zeneipari okok miatt az élő zenei felvételekből lesznek a nagy
slágerek. Ezeket általában közönség előtt veszik fel és az emberek által (tehát pontatlanul) játszott
felvételek lesznek az "eredeti" változatok, nem léteznek stúdióváltozatok a szó itteni értelmében. Ez
zenei stílus függvénye ugyan, de általánosságban igaznak mondható. Ők nem pánikolnak.
Az angol, a francia, a spanyol, az orosz és az arab megszólalók a zeneiparból a neten a
tevékenységük végóráiról beszélnek, részben a streaming, részben a mesterséges intelligencia, de
leginkább a teljesen egyéni ízlésre szabott playlistek okán, meg a rádiók halála miatt.
Teljesen biztos vagyok abban, hogy mint a szövegek és a képi tartalmak terén, úgy a hangokat
illetően is az lesz a lényeg, hogy valaki annak ellenére lesz nagyon jó (de nem tökéletes), hogy
valódi. Csak ahhoz munka kell, meg idő. Drága befektetés, de megéri.
Richard Thuróczy
Yesterday at 6:27 AM
·
Tizenéves korom óta foglalkozom zenével és szinte minden emberben felmerül a kérdés, hogy
miért a 80-as évek zenéje szólt a legjobban. Ezt tőlem is megkérdezték már sokan. Nem azért, mert
analóg volt, hanem mert még nem engedték meg neki, hogy lélektelen legyen. A hang nem fájl
volt, hanem esemény. Fizikailag megtörtént. Valódi áram ment át rajta, valódi, fizikailag létező
gépeken, valódi időben, és soha nem szólalt meg a dobgép sem kétszer pontosan ugyanúgy. Nem
azért, mert rosszak voltak a gépek, hanem azért, mert nem voltak matematikai objektumok. A
szalag forgott, melegedett, a motor hajtotta, a rendszer stabil volt, de nem determinisztikus, hanem
az élet, a fizikai tér része. És ez bőven elég volt ahhoz, hogy a zene éljen.
Akkoriban nem volt visszavonás gomb az ilyesmin, ezért döntéseket kellett hozni. Nem volt
végtelen sáv, ezért minden sáv számított. Nem volt grid, ezért volt groove. Nem volt még tizenkét
verzió egy refrénből, csak az, ami megszólalt, és amit vállalni kellett. Volt viszont stúdióidő, ami
pénzbe került. Előtte lehetett gyakorolni, ott már nem. Ha valami jó volt, karakter lett. Ha rossz volt,
az is karakter lett, csak drágább. Akkor senki sem kérdezte meg, hogy biztos vagy-e benne. Nem
adott végtelen lehetőséget finomítani, csak egyet: Továbbmenni.
Nyugaton és keleten is kísérleteztek és ez nem abból állt, hogy valaki kidobott egy új szoftvert, ami
máshogy csinálja ugyanazt. Új dolgokat találtak ki. Általában (de nem mindig) véletlenek és hibák
eredményeként. Kevesen tudják, de Phil Collinsnak köszönhető a 80-as évek hangzás alapja, amikor
véletlenül rákerült egy sávra valami, aminek nem kellett volna. Visszahallgatták és nem
szentségeltek, hanem megpróbáltak rájönni, hogy mit hallanak és mit lehetne még ezen variálni,
hogy új hangzás legyen belőle. Rájött, hogyha a dobbal ugyanezt megcsinálja, akkor úgy fognak
szólni a dalai, ahogy senkinek. Aztán persze mindenki lemásolta idővel.
Ugyanis a dalok nem addig készültek, amíg el nem fáradt benne az ember, hanem addig, amíg
készen nem lettek. Aztán felkerültek a szalagra, és ott maradtak. Nem lehetett őket sterilizálni, mert
sem a rendszer, sem az anyagiak, sem a technika nem engedte. A zene nem lett tökéletes, csak
igaz. Az elektronikus zene is fizikai értelemben létezett, fizikai értelemben megtörtént. Kicsit
instabil, kicsit veszélyes, kicsit emberi volt ettől, ám így volt lelke. Mert volt tétje. Ma minden
tökéletesen ismételhető, minden visszavonható, minden javítható, minden tét nélküli és minden
hibátlan. Egészen elképesztő, de effekteket használnak arra, hogy koszos legyen a felvétel. És
valahogy pont ezért semmi sem él magától. 2022 óta nem tökéletes a fülem és azóta nem igen
nyúltam zenéhez, de az azóta eltelt időben olyan dolgok történtek, amikhez képes a mesterséges
intelligecia által adott lehetőségek tulajdonképpen csak zárókövek a zene csillagkapuján. A szó
elméleti és gyakorlati értelmében az emberi fül által hallható tartományban már bármit meg lehet
csinálni, ezért innentől mindenki meg is csinálja. Elképesztő mennyiségű zene készül, felfoghatatlan
léptékben töltenek fel számokat a netre és jellemző, de a legerősebbek ma olyan helyekről jönnek,
ahol nincs jólét. Mert ott még legalább ennyi tétje van: Afrika, Latin-Amerika, Ázsia.
A nyolcvanas évek zenéjének nem az analóg technológia volt a lelke, hanem az, hogy a technológia
nem vette el a felelősséget az alkotótól. Nem segített elbújni a lehetőségek mögé. Rákényszerített,
hogy dönts és vállald, ami megszólal. És amikor egy rendszer nem engedi meg a lélektelenséget,
akkor csak valódi eredmény tud születni.
Ma azok, akik zenével akarnak foglalkozni, lényegében virtuális eszközöket töltenek le és komplett
hangzások között nézelődnek, ezzel megy el az idejük 90%-a. Agyilag egyszerűen befogadhatatlan,
amit egy Native Instruments vagy egy Arturia tud biztosítani, egymagában. Az ott dolgozók sem
tudhatják fejből, mennyi mindenük van, mégis meg lehet venni 1000 euróért. Több mint 20 évvel
ezelőtt, amikor én kezdtem ezzel piszmogni, nem tudtál olyan számítógépet vásárolni, ami elbírt
volna akárcsak töredéknyi adatával egy-egy mai szoftverhangszernek. Lényegében a világ összes
fontos hangszerének minden hangja, minden lehetséges szögből, mindenféle rögzítéstechnikával
ott lehet a gépeden, sőt, a gép ezt tovább is tudja neked variálni, előre beállítottan. Ez szellemileg
nem befogadható lépték, nem értelmezhető, ezek csak számok, nem is tengernyi, hanem óceánnyi
mennyiségben.
És akkor még nem beszéltünk ismeretanyagokról, zenei műveltségről, hangzások terén szerzett
élményekről, ízlésről és a célközönség igényének a felismeréséről. Ez csak az, amivel hangot lehet
kelteni. Irreálisan szabályosan.
Eközben Brazíliában, kulturális és zeneipari okok miatt az élő zenei felvételekből lesznek a nagy
slágerek. Ezeket általában közönség előtt veszik fel és az emberek által (tehát pontatlanul) játszott
felvételek lesznek az "eredeti" változatok, nem léteznek stúdióváltozatok a szó itteni értelmében. Ez
zenei stílus függvénye ugyan, de általánosságban igaznak mondható. Ők nem pánikolnak.
Az angol, a francia, a spanyol, az orosz és az arab megszólalók a zeneiparból a neten a
tevékenységük végóráiról beszélnek, részben a streaming, részben a mesterséges intelligencia, de
leginkább a teljesen egyéni ízlésre szabott playlistek okán, meg a rádiók halála miatt.
Teljesen biztos vagyok abban, hogy mint a szövegek és a képi tartalmak terén, úgy a hangokat
illetően is az lesz a lényeg, hogy valaki annak ellenére lesz nagyon jó (de nem tökéletes), hogy
valódi. Csak ahhoz munka kell, meg idő. Drága befektetés, de megéri.
Richard Thuróczy
Yesterday at 6:27 AM
Because I said so... that's why.™
#42767
Tipitopi 10
1.Thomas Anders-Cherokee Highway
2.Bad Boys Blue-Show Me The Way (Ariel's Extended Version)
3.Armin van Buuren & Gryffin - What Took You So Long- AlanBeatDeejay Remix(Version Pao Love)
4.MFLEX SOUNDS-Marta
5.Victor Ark-Hypnotic Dance (feat. Glen White) (Romantic Mix)
6.Italo4ever Feat.Kate Lesing - See me now
7.Magic System dj-Magic Is Back (Vocal Version)
8.Mirko Hirsch - The Crimson Bride
9.Tight Fit-Waiting For The Rain (Matt Pop Extended Mix)
10.Italove-Italian Boys (hi-nrg version)
1.Thomas Anders-Cherokee Highway
2.Bad Boys Blue-Show Me The Way (Ariel's Extended Version)
3.Armin van Buuren & Gryffin - What Took You So Long- AlanBeatDeejay Remix(Version Pao Love)
4.MFLEX SOUNDS-Marta
5.Victor Ark-Hypnotic Dance (feat. Glen White) (Romantic Mix)
6.Italo4ever Feat.Kate Lesing - See me now
7.Magic System dj-Magic Is Back (Vocal Version)
8.Mirko Hirsch - The Crimson Bride
9.Tight Fit-Waiting For The Rain (Matt Pop Extended Mix)
10.Italove-Italian Boys (hi-nrg version)
#42766
Köszi a listát.
#42765
Top 10
01.Victor Ark-Disco Classroom (Albiero Remix)
02.Magic System D.J.-Beautiful Night (Flashback Remix)
03.Kristian Conde Feat. TQ-Island Girl(Danni Tesla Remix)
04.Coiner-Need Your Love (Vocal Version)
05.Gerson Tellez-Do You Really Need Me
06.Bad Boys Blue-Show Me The Way (Ariel's Extended Version)
07.Charlene Davis-Aggression (Bobcat Remix)
08.Robert Camero-Endless Race (I Venti Vocal Remix)
09.Alan Beat DeeJay-From My Heart
10.Colors-Lonely Nights (Rey David Diaz Remix)
01.Victor Ark-Disco Classroom (Albiero Remix)
02.Magic System D.J.-Beautiful Night (Flashback Remix)
03.Kristian Conde Feat. TQ-Island Girl(Danni Tesla Remix)
04.Coiner-Need Your Love (Vocal Version)
05.Gerson Tellez-Do You Really Need Me
06.Bad Boys Blue-Show Me The Way (Ariel's Extended Version)
07.Charlene Davis-Aggression (Bobcat Remix)
08.Robert Camero-Endless Race (I Venti Vocal Remix)
09.Alan Beat DeeJay-From My Heart
10.Colors-Lonely Nights (Rey David Diaz Remix)
ItaloDisco4Ever !
Szia,
Szó sincs itt vitáról,véleményt cserélünk.
Ha hozzászólsz valamihez,valakihez egy fórumon,számíthatsz ellenérvekre,ez természetes.
Ezen mit tudsz nevetni?
Ha olvastad a topicot az elmúlt hónapokban,akkor képben lehetnél,és tudhattad volna én és Lennon fórumtársunk is meghallgatott korábban AI által generált zenéket,tehát az hogy leírtad hogy tudunk véleményezni úgy mesterséges dalokat hogy nem is hallgattunk ilyeneket,ez egy fals állítás volt,teljesen mindegy kinek szántad,egyébként alig páran vagyunk itt aktívan.
Nem a vita miatt,hanem mert a téma nem ide való,tényleg zárjuk ezt le,azzal hogy felőlem hallgass AI zenéket,ha számodra ezek zenei élményt nyújtanak,te dolgod,te ízlésed.
Szó sincs itt vitáról,véleményt cserélünk.
Ha hozzászólsz valamihez,valakihez egy fórumon,számíthatsz ellenérvekre,ez természetes.
Ezen mit tudsz nevetni?
Ha olvastad a topicot az elmúlt hónapokban,akkor képben lehetnél,és tudhattad volna én és Lennon fórumtársunk is meghallgatott korábban AI által generált zenéket,tehát az hogy leírtad hogy tudunk véleményezni úgy mesterséges dalokat hogy nem is hallgattunk ilyeneket,ez egy fals állítás volt,teljesen mindegy kinek szántad,egyébként alig páran vagyunk itt aktívan.
Nem a vita miatt,hanem mert a téma nem ide való,tényleg zárjuk ezt le,azzal hogy felőlem hallgass AI zenéket,ha számodra ezek zenei élményt nyújtanak,te dolgod,te ízlésed.
ItaloDisco4Ever !
#42762
Szia Reynaud!
Nem igazán kedvelem már a vitát, ezért nem is válaszoltam volna, de meg lettem szólitva, amin amúgy jót nevettem 😊)
Szóval én olvastam pár hozzászólást, nickneveket nem igazán néztem, hogy ki irta, csak azt, hogy mit.
Ha azt gondolod, hogy nem merek valakit nevén szólitani, akkor baromi nagyot tévedsz, de csak azért, mert nem ismersz, ahogy én sem téged.
Amúgy én annak a hive vagyok, hogy akinek nem inge, ne vegye magára! Ha esetleg magadra ismertél, akkor neked "is" szólt!
Speciel többes számot használtam, pontosan az effajta viták elkerülése végett és ezzel részemről le is van zárva ez a téma!
AI -ról csak annyit, hogy amikor megjelent útáltam, aztán meghallgattam 1-2 track -et, de nem jöttek be! Igazából a bajom az vele, hogy én imádom a jó minőségű zenét. A mai napig nem lehet elmondani AI zenékről, hogy olyan szinten szólnának minőségileg, ami egyáltalán csak érintené az elvárásaimat! Viszont sokat javúltak és pontosan azon a téren, amin nem hittem volna, ez pedig a vocál.
Amit viszont el lehet róluk mondani, az az, hogy fejlődnek és forditott arányosan, mint a húsvér előadók! Amig az előadók kiégnek, ő fejlődik és mindég jobb, ez az ami megfogott benne. Igazából akkor fogom kedvelni, ha majd a hangszereket is kihallom bennük úgy, ahogy szeretem, mindaddig csak szórakoztatom magam velük.
Persze zeneileg sem voltak sehol az elején, viszont már hallottam olyanokat, melyek nagyon tetszettek felépitésükben.
Addig amig csak zenél semmi bajom vele, de amit okozni fog rövid időn belül, attól félek!
Nem igazán kedvelem már a vitát, ezért nem is válaszoltam volna, de meg lettem szólitva, amin amúgy jót nevettem 😊)
Szóval én olvastam pár hozzászólást, nickneveket nem igazán néztem, hogy ki irta, csak azt, hogy mit.
Ha azt gondolod, hogy nem merek valakit nevén szólitani, akkor baromi nagyot tévedsz, de csak azért, mert nem ismersz, ahogy én sem téged.
Amúgy én annak a hive vagyok, hogy akinek nem inge, ne vegye magára! Ha esetleg magadra ismertél, akkor neked "is" szólt!
Speciel többes számot használtam, pontosan az effajta viták elkerülése végett és ezzel részemről le is van zárva ez a téma!
AI -ról csak annyit, hogy amikor megjelent útáltam, aztán meghallgattam 1-2 track -et, de nem jöttek be! Igazából a bajom az vele, hogy én imádom a jó minőségű zenét. A mai napig nem lehet elmondani AI zenékről, hogy olyan szinten szólnának minőségileg, ami egyáltalán csak érintené az elvárásaimat! Viszont sokat javúltak és pontosan azon a téren, amin nem hittem volna, ez pedig a vocál.
Amit viszont el lehet róluk mondani, az az, hogy fejlődnek és forditott arányosan, mint a húsvér előadók! Amig az előadók kiégnek, ő fejlődik és mindég jobb, ez az ami megfogott benne. Igazából akkor fogom kedvelni, ha majd a hangszereket is kihallom bennük úgy, ahogy szeretem, mindaddig csak szórakoztatom magam velük.
Persze zeneileg sem voltak sehol az elején, viszont már hallottam olyanokat, melyek nagyon tetszettek felépitésükben.
Addig amig csak zenél semmi bajom vele, de amit okozni fog rövid időn belül, attól félek!
DiscoBoy
Szia! Mindenki olyan zenét hallgat ami neki jó. Ez természetes. Az AI zenék számunkra azért idegen, mert mesterséges. Nincs ezzel gond de nekünk nem kell. Ez nem előítélet, mert én is hallgattam, sőt van is a telón letöltve 2db blues jellegű dal. Olyan áradat van már ezekből, hogy nincs is értelme listázni melyik milyen. Ja és FELEJTŐS! Hiába az élethű video. Nem kapcsolod semmihez és senkihez, ezáltal élményt sem ad hosszú távon. A jelennek készül, holnap már jön másik és így tovább. Viszont az élő emberi muzsikákra emlékszünk akár a video diszkó korából v koncertről v akár honnan is jött az élmény, mert élmény volt látni hallani. BOLDOG KARÁCSONYT! :-)
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Szia,
Azért ez egy magas színvonalú folklór,maga műfajában kiemelkedő!
Nem egy ócska két dallamos mulatós.
Azért ez egy magas színvonalú folklór,maga műfajában kiemelkedő!
Nem egy ócska két dallamos mulatós.
ItaloDisco4Ever !
Szia,
"Én mostanra már azon felvételekbe,videókba bele sem hallgatok melyekről tudom AI által generált."
Ez a kijelentésem cáfolja az általad állítottakat,miszerint úgy írok véleményt AI zenékről,hogy meg sem hallgatom.
Már nem!!!,így helyes.
Tán az elsők közt ,vagy az első voltam aki 2024 tavaszán feldobott ide egy komplett AI kiadványt a bandcampról.
Első blikkre ,csak belehallgatva a dalokba,talán még tetszett is,alaposabban meghallgatva,már a hallásom romlására gondoltam,a torz vokálok miatt,szerencsére nem a hallásom romlott.
Onnantól kezdve,a rossz benyomás miatt,én kerülő útra raktam ezeket a mesterséges dalokat,s többször is csevegtünk fórumtársaimmal ezen témáról,tudtak többen olyant mondani,mely számomra is hasznos infó volt,sokszor leírtam,AI által generált zenéket semmire nem tartom,nincs varázsa,mesterséges dolgokat a élet más területén sem kedvelem.
Emberi viselkedésről írsz,ezt kéred számon,miközben nem mered felvállalni,a hsz-ed célpontja,címzettje én vagyok.
Nem kell tőlem félni,tartom magam annyira intelligens embernek,ok nélkül senkit nem bántok,ha van rá ok akkor sem,legfeljebb kiigazítom a téves álláspontokat,udvariasan.
P.S. : Újra kérem,ebbe a topicba ne dobjatok fel AI dalokat,a témát is zároljuk.
Van topikja ezen mesterséges zenéknek a fórumon.
"Én mostanra már azon felvételekbe,videókba bele sem hallgatok melyekről tudom AI által generált."
Ez a kijelentésem cáfolja az általad állítottakat,miszerint úgy írok véleményt AI zenékről,hogy meg sem hallgatom.
Már nem!!!,így helyes.
Tán az elsők közt ,vagy az első voltam aki 2024 tavaszán feldobott ide egy komplett AI kiadványt a bandcampról.
Első blikkre ,csak belehallgatva a dalokba,talán még tetszett is,alaposabban meghallgatva,már a hallásom romlására gondoltam,a torz vokálok miatt,szerencsére nem a hallásom romlott.
Onnantól kezdve,a rossz benyomás miatt,én kerülő útra raktam ezeket a mesterséges dalokat,s többször is csevegtünk fórumtársaimmal ezen témáról,tudtak többen olyant mondani,mely számomra is hasznos infó volt,sokszor leírtam,AI által generált zenéket semmire nem tartom,nincs varázsa,mesterséges dolgokat a élet más területén sem kedvelem.
Emberi viselkedésről írsz,ezt kéred számon,miközben nem mered felvállalni,a hsz-ed célpontja,címzettje én vagyok.
Nem kell tőlem félni,tartom magam annyira intelligens embernek,ok nélkül senkit nem bántok,ha van rá ok akkor sem,legfeljebb kiigazítom a téves álláspontokat,udvariasan.
P.S. : Újra kérem,ebbe a topicba ne dobjatok fel AI dalokat,a témát is zároljuk.
Van topikja ezen mesterséges zenéknek a fórumon.
ItaloDisco4Ever !
#42756
Nem vagyok egy zenei zseni, de az életről tudok 1-2 dolgot, pontosan ezért kérdezném azokat, akik nem is hallgatják az AI zenéket: - Hogyan lehet véleményt irni, mondani olyanról, amit nem is ismerünk, mert elhatárolódunk tőle ??? Pont olyan ez, mint valakiről irni, akit nem ismerünk, ráadásul olyat, amivel csak lejáratjuk ??? Hol van itt a logika?
Én igen is hallgatok AI zenéket, persze brutálisan nagy a hasonloság közöttük, de vannak kivételesen jók is, amelyeken csodálkozom is, hogy egy gép olyanra is képes, amire a mostani előadók már nem igazán, sajnos!
Ne feledjük, ő még csak tanúl, tőlünk emberektől tanul!
Nem áll szándékomban az AI melett kiállni, de nem is fogom lejáratni, csak azért, mert én elhatárolódom tőle! Nem előitéletekkel megyek neki egy dolognak, hanem előtte foglalkozom a témával!
Bocsi, de ezt ki kellett irjam magamból és nem az AI miatt teszem, hanem az emberi viselkedés miatt!
UI.: Arról pedig, hogy kinek mi és milyen zene tetszik, vagy hogy melyik jó zene és melyik nem, ismételten lehetne vitát nyitni, de higgyétek el, hogy mindenki tudja mi tetszik neki és ezt nem egy másik ember kell elárúlja! Nem vagyunk egyformák és ezt el kell végre fogadni!
Kellemes ünnepeket kivánok mindenkinek!
Én igen is hallgatok AI zenéket, persze brutálisan nagy a hasonloság közöttük, de vannak kivételesen jók is, amelyeken csodálkozom is, hogy egy gép olyanra is képes, amire a mostani előadók már nem igazán, sajnos!
Ne feledjük, ő még csak tanúl, tőlünk emberektől tanul!
Nem áll szándékomban az AI melett kiállni, de nem is fogom lejáratni, csak azért, mert én elhatárolódom tőle! Nem előitéletekkel megyek neki egy dolognak, hanem előtte foglalkozom a témával!
Bocsi, de ezt ki kellett irjam magamból és nem az AI miatt teszem, hanem az emberi viselkedés miatt!
UI.: Arról pedig, hogy kinek mi és milyen zene tetszik, vagy hogy melyik jó zene és melyik nem, ismételten lehetne vitát nyitni, de higgyétek el, hogy mindenki tudja mi tetszik neki és ezt nem egy másik ember kell elárúlja! Nem vagyunk egyformák és ezt el kell végre fogadni!
Kellemes ünnepeket kivánok mindenkinek!
DiscoBoy
Szia Reynaud! Elkerültük egymást a hszk-kel, de ott a pont. Köszi Neked is! A mulatósodra rákontrázok engedelmeddel...Van egy nagyszerű, nemzetközi téren is sikeres, világzenei díjjal kitüntetett Bandánk. Egy videót mutatok, ami egészen felemelő volt számomra, közös fellépés két együttes egy összhang!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Allada haver!
Kell é mondjam neked,az italo-disco style újra a szakadék szélére szorult vissza,tényleg alig akad egy-két-há jó újdonság,de ott van több mint 40 év termése,ha nincs új,hallgathatjuk a régieket.
Miért kéne azért AI dalokat nyomozni,szállj fel a italo-euro disco zenei gépre,és időutazással,hallgasd inkább a régi jó dalokat.
Kell é mondjam neked,az italo-disco style újra a szakadék szélére szorult vissza,tényleg alig akad egy-két-há jó újdonság,de ott van több mint 40 év termése,ha nincs új,hallgathatjuk a régieket.
Miért kéne azért AI dalokat nyomozni,szállj fel a italo-euro disco zenei gépre,és időutazással,hallgasd inkább a régi jó dalokat.
ItaloDisco4Ever !
Kedves allada67, köszönöm a válaszod. Azzal egyet kell értenem, hogy az ifjúságunk kedvencei is elfogynak velünk együtt ezáltal a zenéjük is a múlté. E zenék akkor nagyot szóltak, lelkesedtünk értük ma pedig e fény csak halovány gyertya világ, amit az AI csak másol. Nem tud olyan érzést kelteni, mint a 80-as évek "csillogó gyémántjai" (J-Man szavaival :-) ) Ha e korszakot és az italo-t nézzük. Vicces számomra ez a megtévesztő ipar, elképzeltem már AI Beatlest, Elvis Presley-t vagy Deep Purple-t. Brrrrr! A múltkori "Chicago Blues" hsz-m is a rácsodálkozás volt, mert nem akartam elhinni....pedig gyanakodtam. Ilyen világban élünk, maradok tisztelettel a kreatív emberi előadó Müvészeknél! Ezért jó, hogy van egy viszonylag változatos lemezgyűjteményem az elműlt 60 évből, amiket szívesen hallgatok és a gyerekeimnek, unokámnak átadhatok. AI zene nem örökzöld, az csak a jelennek szól....
Hi JL,
Az italo-disco eleve nem egy túl bonyolult gépzene,synth játék alapokon,ha ehhez még a vokál is mesterséges,az a mélybe rántja a színvonalat.
A 80s és new italo vonalon rengeteg jó produkció volt,van,esetenként nagyon magas synth dallamokkal,és kiváló énekesekkel,a népszerűségének titka leginkább tán a dallamosság,ezt AI által jelenleg csak rombolni lehet.
Mesterséges intelligenciával,most még nem lehet olyan jókat komponálni,mint amire egy zenész képes.
Én mostanra már azon felvételekbe,videókba bele sem hallgatok melyekről tudom AI által generált.
S itt és most STOP ebben a topicban az AI zenéknek,van topic ezen "művek" számára a zenefórumon.
Az jut még eszembe,egyes előadók ,formációk rajongója vagyok,voltam,AI rajongó hogy legyek,ahogy jól írod,utalsz rá,az nem egyenlő az emberi produkcióval.
Végül...
Rólam tudhatjátok,hidegrázásos frász jön rám a mulatós zenéktől,de az alábbi spoiler alatti dalban is több,sokkal több zenei érték van mint egy AI generált zenében.
Ha majd egyszer mulatni lesz kedvem,ezt fogom hallgatni,tök jól énekel a srác és hangszerek,igazi hangszerek szólalnak meg.
Nahhh,Reynaud mulat pár percig,amúgy az énekes simán lehetne pop sztár kis hazánkban,hangi adottságaival,és ez az a zene amit megpengettem nyáron,mint jó színvonalú mulatós,de akkor nem volt bátorságom feldobni. 😊))
Az italo-disco eleve nem egy túl bonyolult gépzene,synth játék alapokon,ha ehhez még a vokál is mesterséges,az a mélybe rántja a színvonalat.
A 80s és new italo vonalon rengeteg jó produkció volt,van,esetenként nagyon magas synth dallamokkal,és kiváló énekesekkel,a népszerűségének titka leginkább tán a dallamosság,ezt AI által jelenleg csak rombolni lehet.
Mesterséges intelligenciával,most még nem lehet olyan jókat komponálni,mint amire egy zenész képes.
Én mostanra már azon felvételekbe,videókba bele sem hallgatok melyekről tudom AI által generált.
S itt és most STOP ebben a topicban az AI zenéknek,van topic ezen "művek" számára a zenefórumon.
Az jut még eszembe,egyes előadók ,formációk rajongója vagyok,voltam,AI rajongó hogy legyek,ahogy jól írod,utalsz rá,az nem egyenlő az emberi produkcióval.
Végül...
Rólam tudhatjátok,hidegrázásos frász jön rám a mulatós zenéktől,de az alábbi spoiler alatti dalban is több,sokkal több zenei érték van mint egy AI generált zenében.
Ha majd egyszer mulatni lesz kedvem,ezt fogom hallgatni,tök jól énekel a srác és hangszerek,igazi hangszerek szólalnak meg.
Nahhh,Reynaud mulat pár percig,amúgy az énekes simán lehetne pop sztár kis hazánkban,hangi adottságaival,és ez az a zene amit megpengettem nyáron,mint jó színvonalú mulatós,de akkor nem volt bátorságom feldobni. 😊))
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ItaloDisco4Ever !
#42751
Szia JohnLenon !
A saját véleményem után talán lesz még aki ír mást is.
Az AI zenék 95%-a nekem nem tetszik, így mondhatnám,hogy egyáltalán nem jók. De mivel a new generation euro-italo disco zenét
már lassan nem készít senki , így főleg a youtube ".....dobálja" hozzánk ezeket a "mű" zenéket.
A new italo indítói kezdenek talán kiöregedni, egy része biztosan. akik a 80s évekből jöttek vissza. Kivétel Fred Ventura.
Két lehetőségünk van, nekünk akik a 80s disco hangzásból még szeretnénk valamit ezután is.
Vagy vége , vagy megnézzük ezeket az AI zenéket ,hátha sikerül pár hallgathatót találni, és ha igen akkor reménykedünk, hogy
fejlődik még, mert lenne még hova.
Konkrétan , túl egyszerűek, túl egyformák, Nincsenek benne egyedi , jó effektek.
Italo disco-nak vannak reklámozva, de a vokálokban olyan hajlítások vannak ami nem volt jellemző az akkori 80s disco zenékre.
A sok negatívum után,és hogy válaszoljak a kérdésed második feléhez is, hogy mi tetszik.
Szerencsére már profi zenészek is használják. Mflex ,Italo4ever, Gurcan Erdem. Ők a vokált adják hozzá a saját alapokhoz ,
így legalább a zene, az igazi. A teljesen AI zenékre csak példákat tudok sorolni, néhány amit hallgathatónak találtam.
Legio Italo - Digital Dance
Alina Solo - Romeo & Juliet
Space Pirates - Iron Man
A végére pedig egy olyan Mflex Sounds Team zene,ami AI vokálos.
Mflex Sounds Team - No te Escondas Más Te Atraparé
Utoljára szerkesztette: allada67, 2025.12.18. 11:42:52
A saját véleményem után talán lesz még aki ír mást is.
Az AI zenék 95%-a nekem nem tetszik, így mondhatnám,hogy egyáltalán nem jók. De mivel a new generation euro-italo disco zenét
már lassan nem készít senki , így főleg a youtube ".....dobálja" hozzánk ezeket a "mű" zenéket.
A new italo indítói kezdenek talán kiöregedni, egy része biztosan. akik a 80s évekből jöttek vissza. Kivétel Fred Ventura.
Két lehetőségünk van, nekünk akik a 80s disco hangzásból még szeretnénk valamit ezután is.
Vagy vége , vagy megnézzük ezeket az AI zenéket ,hátha sikerül pár hallgathatót találni, és ha igen akkor reménykedünk, hogy
fejlődik még, mert lenne még hova.
Konkrétan , túl egyszerűek, túl egyformák, Nincsenek benne egyedi , jó effektek.
Italo disco-nak vannak reklámozva, de a vokálokban olyan hajlítások vannak ami nem volt jellemző az akkori 80s disco zenékre.
A sok negatívum után,és hogy válaszoljak a kérdésed második feléhez is, hogy mi tetszik.
Szerencsére már profi zenészek is használják. Mflex ,Italo4ever, Gurcan Erdem. Ők a vokált adják hozzá a saját alapokhoz ,
így legalább a zene, az igazi. A teljesen AI zenékre csak példákat tudok sorolni, néhány amit hallgathatónak találtam.
Legio Italo - Digital Dance
Alina Solo - Romeo & Juliet
Space Pirates - Iron Man
A végére pedig egy olyan Mflex Sounds Team zene,ami AI vokálos.
Mflex Sounds Team - No te Escondas Más Te Atraparé
Utoljára szerkesztette: allada67, 2025.12.18. 11:42:52
Hi allada67 és Mindenki. Azt szeretném megkérdezni Tőletek, hogy miért olyan jó az AI által készített zene? Röviden írjátok le ki miért szereti (ha szereti hallgatni), mit ad neki plusz az a zene(-világ) és egyebek ami számomra megfejtésre vár. Azt viszont leszögezném, hogy nekem semmilyen érdeklődésemet nem birizgálja az AI zene.... Ellenben az élő, hús-vér ember által készített, előadott zenékkel. Nálam emberhez kötődik a zene, maga az alkotó kelti életre ezt, teszi közkincsé. Ott van mögötte, látjuk koncerten, videón, halljuk hallgatjuk a lelkét amit zenévé varázsol. Legyen Ő Bach, Chopin, Nat King Cole, Szabó Gábor, Hania Rani, QUEEN, vagy Boytronic...sorolhatnám holnapig is. Szóval a zene nálam egyenlő az emberrel!
#42749
Miko Mission – How Old Are You (Future Italo Dance Mix | Piotr Zylbert)
#42748
Mflex Sounds Team - I see your face
#42747
Hamarosan írok egy listát a 2025. évi kedvenceimről.
Addig is az első helyezett nálam, videót nem találtam.
Ian Coleen: Man In The Middle (Long Version)
Akit érdekel, innen töltheti le:
Ian Coleen - Man In The Middle long version
Addig is az első helyezett nálam, videót nem találtam.
Ian Coleen: Man In The Middle (Long Version)
Akit érdekel, innen töltheti le:
Ian Coleen - Man In The Middle long version
#42746
Rocco - Girls, Girls, Girls
#42745
A #42735 Hsz-em 3. sorában írtam,hogy ha össze jön 10 lista, akkor januárban indítanék egy vegyes , 2025-ös AI zenék
és valódi zenék listázást. Ezt tudtam kitalálni,hogy legyen egy kicsit több kedve azoknak is, és nekem is, akik már hallgatnak
AI által készült zenéket is. Ezt a jelzést már megtartom,aztán dec. 31-ig kiderül,hogy
van-e még igény ezekre az év végi szavazásokra.
Utoljára szerkesztette: allada67, 2025.12.15. 19:38:49
és valódi zenék listázást. Ezt tudtam kitalálni,hogy legyen egy kicsit több kedve azoknak is, és nekem is, akik már hallgatnak
AI által készült zenéket is. Ezt a jelzést már megtartom,aztán dec. 31-ig kiderül,hogy
van-e még igény ezekre az év végi szavazásokra.
Utoljára szerkesztette: allada67, 2025.12.15. 19:38:49
ItaloDisco4Ever !
Helló,
Átadtam neked az év végi szavazást,köszönöm hogy vállaltad.
Tehát a főnök te vagy,nálad van a vezérlő,akár változtathatsz az általam leírt szabályokon is.
Az elmúlt két évben azért sírtatok ,mert csak rögzítzett listáról lehetett szavazni,pedig azt is közösen ,többek ajánlóit figyelembe véve dobtam fel,és minden jó dal ott volt ami az adott évben számított.
Ha a többségnek igénye van AI által generált zenékre,akkor legyen.
S hogy milyen "többségről" dumálok,magam sem tudom,nincs itt szinte már senki,attól nem kell félned hogy az összesítéssel sok dolgod lesz.
Az a felhajtás ami a szavazás körül szokott volt lenni,az már a múlté.
Zene mint hobbi,a mi korosztályunknál érthető módon,háttérbe kerül,került.
Üdv mindenkinek!
Átadtam neked az év végi szavazást,köszönöm hogy vállaltad.
Tehát a főnök te vagy,nálad van a vezérlő,akár változtathatsz az általam leírt szabályokon is.
Az elmúlt két évben azért sírtatok ,mert csak rögzítzett listáról lehetett szavazni,pedig azt is közösen ,többek ajánlóit figyelembe véve dobtam fel,és minden jó dal ott volt ami az adott évben számított.
Ha a többségnek igénye van AI által generált zenékre,akkor legyen.
S hogy milyen "többségről" dumálok,magam sem tudom,nincs itt szinte már senki,attól nem kell félned hogy az összesítéssel sok dolgod lesz.
Az a felhajtás ami a szavazás körül szokott volt lenni,az már a múlté.
Zene mint hobbi,a mi korosztályunknál érthető módon,háttérbe kerül,került.
Üdv mindenkinek!
ItaloDisco4Ever !
#42742
Igen, sajnos túl gyorsan eljutottunk ide. lehet, csak a 2024 előtti zenékkel szabad foglalkozni, a többi meg ahogy esik, puffan. Biztos vagyok benne, önjelölt énekesek, ha élő személyek, simán megoldják a zenét ezzel, jó esetben felénekli, de akkor az mi ? Még egy kategória ?
Vagy legyen kötelező live-nak is lennie ?
Utoljára szerkesztette: ZoltanBp, 2025.12.15. 18:07:07
Vagy legyen kötelező live-nak is lennie ?
Utoljára szerkesztette: ZoltanBp, 2025.12.15. 18:07:07
#42741
Hálátlan lett így ez a szavazás, mert már a profi zenészek egy része is használja az AI-t , és nekem órák hosszat ezek után nyomozni
bevallom nincs kedvem ,mert van ezzel a pontozással a végén elég meló.
Köszi , hogy korrigáltad. Innentől én csak azt zárom ki, ami számomra egyértelmű ,vagy biztos vagyok benne.
bevallom nincs kedvem ,mert van ezzel a pontozással a végén elég meló.
Köszi , hogy korrigáltad. Innentől én csak azt zárom ki, ami számomra egyértelmű ,vagy biztos vagyok benne.
#42740
Nagyon remélem, hogy sikerül eltalálnom, ez az AI keveredés borzasztó így.
05 - Brandski - Vapor Games (Italo Mix)
a sorszám, aki helyett betehető
https://brandski.bandcamp.com
06 - BlutEngel - Nothing Left
Utoljára szerkesztette: ZoltanBp, 2025.12.15. 17:23:23
05 - Brandski - Vapor Games (Italo Mix)
a sorszám, aki helyett betehető
https://brandski.bandcamp.com
06 - BlutEngel - Nothing Left
Utoljára szerkesztette: ZoltanBp, 2025.12.15. 17:23:23
#42739
Alina Solo nem egy olasz énekesnő ? Én ebből indultam ki. Ha mégis AI elnézést, de akkor nagy a megtévesztés.
https://alinasolo.bandcamp.com
Utoljára szerkesztette: ZoltanBp, 2025.12.15. 17:04:25
https://alinasolo.bandcamp.com
Utoljára szerkesztette: ZoltanBp, 2025.12.15. 17:04:25
#42738
ZoltánBp !
Köszi a listát.
Sajnos az 05. és a 06. zene nem játszhat a szabályzat szerint. Pedig az Alina Solo-ra én is szavaztam volna . A CVP meg nem 2025-ös.
Ha van más helyettük, az jöhet , ha nincs az sem gond , mert 8 zenével is lehet játszani.
Sajnos itt a mesterséges inteligenciával készült zenék ki lettek zárva. Ilyen az Alina Solo is.
A #42718 hozzászólásomnál a gyanús zenékre rákérdeztem itt , a #42719 h.sz. -ben jött is a válasz mi nem lehet.
Az Alina Solo köztük volt, sajnos.
Köszi a listát.
Sajnos az 05. és a 06. zene nem játszhat a szabályzat szerint. Pedig az Alina Solo-ra én is szavaztam volna . A CVP meg nem 2025-ös.
Ha van más helyettük, az jöhet , ha nincs az sem gond , mert 8 zenével is lehet játszani.
Sajnos itt a mesterséges inteligenciával készült zenék ki lettek zárva. Ilyen az Alina Solo is.
A #42718 hozzászólásomnál a gyanús zenékre rákérdeztem itt , a #42719 h.sz. -ben jött is a válasz mi nem lehet.
Az Alina Solo köztük volt, sajnos.
#42737
2025 Top 10
01 - Blackbook - Suffer In Silence
02 - Mode-One - Leave the Bad Away
03 - Unheilig - Mein Löwe
04 - Laibach - I Want To Know What Love Is
05 - CVP - Miss You Tonight (Extended Version)
06 - Alina Solo - Romeo & Juliet (extended version)
07 - Angelzoom feat. DJ29 - Infinitive Energy
08 - Italo Vintage Studio — Where This Night Will End Who Knows
09 - Liam Leon - Falling
10 - Lucca Leeloo - Sometimes You Make Me Happy (Italoconnection Remix)
01 - Blackbook - Suffer In Silence
02 - Mode-One - Leave the Bad Away
03 - Unheilig - Mein Löwe
04 - Laibach - I Want To Know What Love Is
05 - CVP - Miss You Tonight (Extended Version)
06 - Alina Solo - Romeo & Juliet (extended version)
07 - Angelzoom feat. DJ29 - Infinitive Energy
08 - Italo Vintage Studio — Where This Night Will End Who Knows
09 - Liam Leon - Falling
10 - Lucca Leeloo - Sometimes You Make Me Happy (Italoconnection Remix)
#42736
Italoconnection - Make it real (2025)
10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10
#42735
2025 TOP 10 lista ,New Euro-Italo ,High NRG ,Space Nu Disco stb. valós, nem AI által létrehozott zenék jöhetnek.
Reynaud által kiírt szabály szerint jöhet a 10 zene. #42713
Ha ide érkezik elég lista, minimum 10 , akkor a másik topikban, az eurodisco-italodisco AI music-ban 2026 januárban indítok egy valódi ,és
AI zenék vegyes listás szavazást is. Az alábbi 4 listából már könnyedén össze lehet dobni egy 10-es rangsorolást.
Reynaud által kiírt szabály szerint jöhet a 10 zene. #42713
Ha ide érkezik elég lista, minimum 10 , akkor a másik topikban, az eurodisco-italodisco AI music-ban 2026 januárban indítok egy valódi ,és
AI zenék vegyes listás szavazást is. Az alábbi 4 listából már könnyedén össze lehet dobni egy 10-es rangsorolást.
Hi Guys!
Köszi az eddigi listákat,december 31-én zárul majd a szavazás,azt követően 2026. január elején Allada barátom fogja pontozni és publikálni a végeredményt,(ezt itt és most tudta meg tőlem 😊!
Várunk további rangsorolásokat.
Köszi az eddigi listákat,december 31-én zárul majd a szavazás,azt követően 2026. január elején Allada barátom fogja pontozni és publikálni a végeredményt,(ezt itt és most tudta meg tőlem 😊!
Várunk további rangsorolásokat.
ItaloDisco4Ever !
#42731
Mflex Sounds Team ft GG - Radio Star & Skyline
#42730
enjoy
#42729
2025. TOP 10 (allada67)
01 Mflex Sounds Team - Dimenzió
02 Gurcan Erdem ft. Koto - Visitors (Italodisco Edition)
03 Ken Laszlo - Hey Hey Guy (Disco Computer Remix)
04 Mflex Sounds Team ft.GG - You
05 Italo4ever - Orbitascend
06 Atrium - Dream With Me
07 Gina - Let Me Free (A.P. Mono Remix)
08 Mirko Hirsch - The Crimson Bride
09 Mflex Sounds Team - I Don't Wanna Work
10 Roubix & Ron Nouz - From Stockholm To London
Utoljára szerkesztette: allada67, 2025.12.11. 17:18:55
01 Mflex Sounds Team - Dimenzió
02 Gurcan Erdem ft. Koto - Visitors (Italodisco Edition)
03 Ken Laszlo - Hey Hey Guy (Disco Computer Remix)
04 Mflex Sounds Team ft.GG - You
05 Italo4ever - Orbitascend
06 Atrium - Dream With Me
07 Gina - Let Me Free (A.P. Mono Remix)
08 Mirko Hirsch - The Crimson Bride
09 Mflex Sounds Team - I Don't Wanna Work
10 Roubix & Ron Nouz - From Stockholm To London
Utoljára szerkesztette: allada67, 2025.12.11. 17:18:55
#42728
Top 10 2025
01, Mflex Sounds Team - Esős Napok
02. Paul Parker - Desire (40th Anniversary Mix)
03. Cerrone, Christine And The Queens - Supernature MMXXV (Purple Disco Machine Remix)
04. Mono Band - Feel The Night
05. Mode-One - Leave The Bad Away
06. Whodamanny - Loca Loca
07. Sylvester With Patrick Cowley - Do Ya Wanna Funk (Dr Packer Remix - Extended)
08. Cerrone, Christine And The Queens - Last One
09. Baby's Gang - Happy Song (Pulsedriver Clap Your Hands Remix)
10. Glitterin - Try No More
01, Mflex Sounds Team - Esős Napok
02. Paul Parker - Desire (40th Anniversary Mix)
03. Cerrone, Christine And The Queens - Supernature MMXXV (Purple Disco Machine Remix)
04. Mono Band - Feel The Night
05. Mode-One - Leave The Bad Away
06. Whodamanny - Loca Loca
07. Sylvester With Patrick Cowley - Do Ya Wanna Funk (Dr Packer Remix - Extended)
08. Cerrone, Christine And The Queens - Last One
09. Baby's Gang - Happy Song (Pulsedriver Clap Your Hands Remix)
10. Glitterin - Try No More
#42727
Gerson Tellez - Neón Hearts
#42726
Fred Ventura - Don't Give Up 2025