NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#23320
lelkes nem vagyok, régen digiztem, de ránéztem, hallgatásra egész jó, a s,sz kicsit sziszeg, recseg, de ez belefér nekem, én szeretem is, ettől retrósabb lesz, jól szól, de a 96kilót sosem értem meg, ez bőven elég lenne 24bit48kilón is, tekintettel arra, hogy 22 körül amúgyis szétesik, és 24-25 felett pedig már csak a tű mechanikai zaja van, semmi más! arra pazarolni mondjuk a fájlméret felét, hááát....kétszer nagyobb fájlméret a zaj tárolására. ez csak a vinyl digitalizálók lelkes hóbortja.<#vigyor>#vigyor>


na ez már kétségtelen nagyságrendekkel sokkal jobb!
de szerintem az a vinyl akkor sem túl jól lett legyártva, mindkét digizésnél látszik, hogy "bakelit"-es, de mindkettő frekvenciája ugyanúgy elkezd leesni a felsőbb régióban, bár ez a te mintádban lényegesen később és tényleg nem zavaró,amit ráfoghatunk -ahogy írtad is- a "jó technika és hozzáértés" számlájára. én azért örülök, hogy nem kell nagyon hasonló technkai háttérrel és gyakorlattal megszenvednem az ilyen digitalizálásoknál, lévén csak néhány lemezem van,az is már inkább csak emléktárgyként kezelve.
de szerintem az a vinyl akkor sem túl jól lett legyártva, mindkét digizésnél látszik, hogy "bakelit"-es, de mindkettő frekvenciája ugyanúgy elkezd leesni a felsőbb régióban, bár ez a te mintádban lényegesen később és tényleg nem zavaró,amit ráfoghatunk -ahogy írtad is- a "jó technika és hozzáértés" számlájára. én azért örülök, hogy nem kell nagyon hasonló technkai háttérrel és gyakorlattal megszenvednem az ilyen digitalizálásoknál, lévén csak néhány lemezem van,az is már inkább csak emléktárgyként kezelve.
#23316
#23315
A vinyl-nek semmi baja!
A titok egy jó technika és hozzáértés semmi több. <#vigyor>#vigyor>
NEA! <#wink>#wink>
A titok egy jó technika és hozzáértés semmi több. <#vigyor>#vigyor>
NEA! <#wink>#wink>
'83-as alapokon nyugvó remix
Galera feat. Josephine Sweett - Sometimes (Tony Costa Remix)
ez már biztos volt korábban
Diva - No More In Love (Vocal Version)
Femmepop - Underground
Galera feat. Josephine Sweett - Sometimes (Tony Costa Remix)
ez már biztos volt korábban
Diva - No More In Love (Vocal Version)
Femmepop - Underground
köszi. ez biztos sokaknak öröm, csak nem tudom,mi az oka, hogy ez nagyon gyengén szól, bár látom a fájlban, hogy tényleg lossless és vinyl digitalizálás, de ilyen rosszul került a lemezre vagy más technikai oka van?
a mata hari fényévekkel jobban szól, akkor valószínű ez egy gyenge kópiás lemez lehetett.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.01.29. 18:15:32
a mata hari fényévekkel jobban szól, akkor valószínű ez egy gyenge kópiás lemez lehetett.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.01.29. 18:15:32
#23312
Sziasztok!
Szeretném megosztani veletek Nea fantasztikus new italo slágerét a puppy love-ot.Talán veszteségmentesen még nincs meg mindenkinek!!!!!
http://www20.zippyshare.com/v/BHmR4Ynj/file.html
Szeretném megosztani veletek Nea fantasztikus new italo slágerét a puppy love-ot.Talán veszteségmentesen még nincs meg mindenkinek!!!!!
http://www20.zippyshare.com/v/BHmR4Ynj/file.html
pl. megérzés, sacc, 7. érzék, 8. utas, eddigi tapasztalatok, korábbi véleményeim, talán, csak, telefonos segítség, esetleg rákérdezés vagy egyéb?!? <#fejvakaras>#fejvakaras><#nemtudom>#nemtudom><#nevetes1>#nevetes1>
bocsánat, majd legközelebb nem átvitt értelmű iróniával, hanem bírósági egységes mondatszerkezetű határozatként fogalmazok. <#kacsint>#kacsint>
bocsánat, majd legközelebb nem átvitt értelmű iróniával, hanem bírósági egységes mondatszerkezetű határozatként fogalmazok. <#kacsint>#kacsint>
Köszönöm, alakulok.
Konzekvensen?
Nézd már meg mit írtál!
Egybe van fűzve az egész mondat Mflex zenéjével, mégis miből kellett volna kitalálnom, melyik szótag, vagy nyelvtani rámutatásból, hogy azt nem rá értetted, hanem másik 150 takony zenére?
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.01.26. 05:44:37
Konzekvensen?
Nézd már meg mit írtál!
Egybe van fűzve az egész mondat Mflex zenéjével, mégis miből kellett volna kitalálnom, melyik szótag, vagy nyelvtani rámutatásból, hogy azt nem rá értetted, hanem másik 150 takony zenére?
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.01.26. 05:44:37
#23306
jobbulást!
nem írtam, és nem is Mflexre céloztam "nyál és romatika" kérdésben, abból van mástól rengeteg, neked egyébként konzekvensen muszáj mindent félreértened?
azzal nem lehet mit csinálni, ha te nem bírod pl. az "ilyeneket",mint pl. a darkside, én bírom, sőt kifejezetten szeretem is, ezt tucatszor meghallgattam már, fantasztikus hangok és megoldások vannak benne, szerintem mesteri anyag, igaz kicsit morbid,de ettől nekem csak még jobban tetszik, hogy Mflexnek van ilyen oldala is. Nyilván aki italo disco-ra vágyik, annak ez nem tudja megadni,mert ez nem is az! ettől még a maga nemében páratlan, mivel nincs párja. <#nyes>#nyes>
Sellorekt kellemes zene, mint sok más zenéje is, de ez elég egyhangú, a többi zenét pedig remélem már el is felejtetted,mármint a számodra felejtőseket,így nincs zavar az erőben. Sajnos nem tudok olyan zenéket hozni, ami mindenkinek tetszhet vagy tetszeni fog, de ez nem is érdekel,ezek ajánlók, nekem pedig tetszenek és ez a lényeg.<#vigyor>#vigyor><#nyes>#nyes>
A síelés pedig veszélyes terep, Schumi miatt gyakran eszembe jut.
nem írtam, és nem is Mflexre céloztam "nyál és romatika" kérdésben, abból van mástól rengeteg, neked egyébként konzekvensen muszáj mindent félreértened?
azzal nem lehet mit csinálni, ha te nem bírod pl. az "ilyeneket",mint pl. a darkside, én bírom, sőt kifejezetten szeretem is, ezt tucatszor meghallgattam már, fantasztikus hangok és megoldások vannak benne, szerintem mesteri anyag, igaz kicsit morbid,de ettől nekem csak még jobban tetszik, hogy Mflexnek van ilyen oldala is. Nyilván aki italo disco-ra vágyik, annak ez nem tudja megadni,mert ez nem is az! ettől még a maga nemében páratlan, mivel nincs párja. <#nyes>#nyes>
Sellorekt kellemes zene, mint sok más zenéje is, de ez elég egyhangú, a többi zenét pedig remélem már el is felejtetted,mármint a számodra felejtőseket,így nincs zavar az erőben. Sajnos nem tudok olyan zenéket hozni, ami mindenkinek tetszhet vagy tetszeni fog, de ez nem is érdekel,ezek ajánlók, nekem pedig tetszenek és ez a lényeg.<#vigyor>#vigyor><#nyes>#nyes>
A síelés pedig veszélyes terep, Schumi miatt gyakran eszembe jut.
Szerintem meg ez a zene most egyszerűen idegesítő és nekem egyáltalán nem tetszik. Nem bírom az ilyeneket.
A másik, és ebben kurvára nem értek egyet veled, Mflex idáig sem csinált nyálas zenét, a legjobb hangokat és ötleteket csak ő tudja manapság, mindeki más csak lopkod innen-onnan.
Az utána lévő hozzászólás és fosra már elmondható, hogy tiszta takony az egész, kibaszott buzis zene az a mode one, de ez a zenéje akkor is egy szar zene lett számomra most, ettől függetlenül láttam, hogy sok rajongót sikerült ezzel is magához csalogatnia. A GAMES viszont egy mesteri zene lett megint,a kórházban azt hallgattam mikor kiadták.
A másik, és ebben kurvára nem értek egyet veled, Mflex idáig sem csinált nyálas zenét, a legjobb hangokat és ötleteket csak ő tudja manapság, mindeki más csak lopkod innen-onnan.
Az utána lévő hozzászólás és fosra már elmondható, hogy tiszta takony az egész, kibaszott buzis zene az a mode one, de ez a zenéje akkor is egy szar zene lett számomra most, ettől függetlenül láttam, hogy sok rajongót sikerült ezzel is magához csalogatnia. A GAMES viszont egy mesteri zene lett megint,a kórházban azt hallgattam mikor kiadták.
Jó estét jó szurkolást, vagy inkább jó reggelt!
Mostanában annyi minden összejött, hogy alig volt időm bármire, netezni meg aztán semmiképp, csak munkából kifolyólag, ha muszáj volt.
Ausztriában szilveszter előtt, sikerült úgy elesnem síelés közben az első nap, hogy rögtön műteni kellett a karom, de most már alakul, tegnap leszedték a gipszet és elég jól néz ki. Pedig, több mint 20 éve síelek. De kisodródtam a pályáról és rosszul sikerült esnem is. <#falbav>#falbav>
Mostanában annyi minden összejött, hogy alig volt időm bármire, netezni meg aztán semmiképp, csak munkából kifolyólag, ha muszáj volt.
Ausztriában szilveszter előtt, sikerült úgy elesnem síelés közben az első nap, hogy rögtön műteni kellett a karom, de most már alakul, tegnap leszedték a gipszet és elég jól néz ki. Pedig, több mint 20 éve síelek. De kisodródtam a pályáról és rosszul sikerült esnem is. <#falbav>#falbav>
SYNTHWAVE
Tyler Lyle - Lost & Found (The Midnight Remix)
Volkor X - The Portal
Crockett - Phantoms
Midnight Heir Feat. Patrick Baker - Tonight
Tyler Lyle - Lost & Found (The Midnight Remix)
Volkor X - The Portal
Crockett - Phantoms
Midnight Heir Feat. Patrick Baker - Tonight
#23299
Mode One - Secret Of Love
friss anyag, ez most nagyon durván betalált nálam, semmi nyál, semmi romantika, csak egy pörgős durván ütős szám hihetetlen állat hangzással
Mflex Sounds - Darkside (Dark Hi-NRG)
Mflex Sounds - Darkside (Dark Hi-NRG)
szia! ide nem tudsz feltölteni <#kacsint>#kacsint>, de végülis bármilyen minőségben linkelheted (beszúrhatod a hivatkozást), amit gondolsz vagy ajánlsz!
#23296
Sziasztok!Új vagyok az oldalon,ezért azt szeretném kérdezni,hogy feltölthetek ide wav-ban bakelitről new italo zenéket?Előre is köszönöm a választ!
Sziasztok!
Van egy pár Italo és Eurodance vinyl-em eladó ha esetleg érdekel valakit.Priviben irjon legyen szives.
BALTIMORA - LIVING IN THE BACKROUND/LP
MIXED EMOTIONS - DEEP FROM THE HEART/LP
HAZELL DEAN - HEART FIRST/LP
TAYLOR DAYNE - TELL IT TO MY HEART/LP
DEN HARROW - DAY BY DAY/LP
SAMANTHA FOX - TOUCH ME/LP
SANDRA - TEN ON ONE/LP
C.C.CATCH - CATCH THE CATCH/LP
C.C.CATCH - WELCOME TO THE HEARTBREAK HOTEL/LP
C.C.CATCH - LIKE A HURRICANE/LP
C.C.CATCH - HEAR WHAT I SAY/LP
KYLIE MINOGUE - ENJOY YOURSELF/LP
DON LUIS Y COMPANIA - VIVA EL AMOR/LP
JAMES LAST - BISCAYA/LP
BLUE SYSTEM - WALKING ON A RAINBOW/LP
LAMBADA DUPLA LP
MODERN TALKING 1-2-3-4-5-6 LP
ITALO DANCE POWER VOL.1
BOLERO MIX VOL.5
BOLERO MIX VOL.3
SILENT CIRCLE - TIME FOR LOVE
GAZEBO - I LIKE CHOPIN
DESIRELESS - VOYAGE VOYAGE
FRANCESCO NAPOLI - BALLA BALLA VOL.2
BLUE SYSTEM - MY BAD IS TOO BIG
SANDRA - EVERLASTING LOVE
C.C.CATCH - STRANGERS BY NIGHT
OFF - ELECTRICA SALSA T
RADIORAMA - DESIRE
ALITA HEART - LOVE ME TONIGHT
VIENNA LUSTHOUSE - READY FOR RADETZKY
ANTONELLA - SUPERSONIC LEVEL
ALEPH - FLY TO ME
SILICON DREAM - ALBERT EINSTEIN
GAZEBO - TELEPHONE MAMA
LUCIA & PROJECT 2 - LA ISLA BONITA
ANGIE ST.JOHN - HOT NIGHTS IN IBIZA
LUCIA - MARINERO (REMIX)
YENA - FEEL THE BEAT OF LOVE
BIANCA - ONE MORE TIME
SANDRA - TEN ON ONE (2.IK D😎
ALPHAVILLE - FOREVER YOUNG
AMINATI - TURN ME UP
L-VIRA - TALKIN'BOUT RAMBO
LEE MARROW - MOVIN'
DEN HARROW - LIES/LP
BOZUWA - NIGHTS IN NAIROBI
MARTINELLI - CENERENTOLA
SABRINA - THE SEXY GIRL MIX FOR BOYS & HOT GIRLS
AXODRY - FEEL IT RIGHT
TINA - BOOM BOOM
20 FINGERS FEAT KATRINA - SEX MACHINE
CARTOUCHE - FEEL THE GROOVE
BLISS TEAM - LOVE IS FOREVER
AFRIKA BAMBAATAA - PUPUNANY
2 COWBOYS - EVERYBODY GONFI GON
RADIO DJ - SONG FOR YOU
THE OUTHERE BROTHERS - BOOM BOOM BOOM
DOUBLE YOU - WE ALL NEED LOVE
ANKAWA - WALLA WALLA COCO
LA BOUCHE - SWEET DREAMS
CABBALLERO - DANCING WITH TEARS IN MY EYES
EDELWEISS - BRING ME EDELWEISS
JULIA - COME TO ME
BLISS TEAM - HOLD ON TO LOVE
LOUISE HAMILTON - DON'T LEAVE ME
Q-MATIC - SUCESS
CLUB HOUSE FEAT.CARL.- LIGHT MY FIRE
APANACHEE - SPIRITS OF NATURE
SANGWARA - GANGSTA'S PARADISE
2 EIVISSA - OH LA LA LA
THE OUTHERE BROTHERS - DON'T STOP
MELODIE MC - BOMBA DENG
E-ROTIC - WILLY USE A BILLY BOY
CORONA - THE POWER OF LOVE
CORONA - MAGIC TOUCH
IMPERIO - AMOR INFINITUS
CORONA - BABY BABY
DJ.SPACE'C - FOREVER YOUNG
DIRTY BOYZ - SPAGHETTI
PAOLA & CHIARA - VAMOS A BAILAR
MAJOR K. - WHO THE FUCK IS CAPTAIN JACK?
IMPERIO - VENI VIDI VICI
DECADANCE - BAILAMOS
BILLY MORE - I KEEP ON BURNING (DUPLA)
M.C.SAR & THE REAL MC COY - PUMP UP THE JAM
TECHNOTRONIC - PUMP UP THE JAM/LP
_____KISLEMEZEK_____
KIM WILDE - CAMBODIA
SINITTA - TOY BOY
LIAN ROSS - FANTASY,SATURDAY NIGHT
MAX-HIM - LADY FANTASY
További szép napot kivánok!
Van egy pár Italo és Eurodance vinyl-em eladó ha esetleg érdekel valakit.Priviben irjon legyen szives.
BALTIMORA - LIVING IN THE BACKROUND/LP
MIXED EMOTIONS - DEEP FROM THE HEART/LP
HAZELL DEAN - HEART FIRST/LP
TAYLOR DAYNE - TELL IT TO MY HEART/LP
DEN HARROW - DAY BY DAY/LP
SAMANTHA FOX - TOUCH ME/LP
SANDRA - TEN ON ONE/LP
C.C.CATCH - CATCH THE CATCH/LP
C.C.CATCH - WELCOME TO THE HEARTBREAK HOTEL/LP
C.C.CATCH - LIKE A HURRICANE/LP
C.C.CATCH - HEAR WHAT I SAY/LP
KYLIE MINOGUE - ENJOY YOURSELF/LP
DON LUIS Y COMPANIA - VIVA EL AMOR/LP
JAMES LAST - BISCAYA/LP
BLUE SYSTEM - WALKING ON A RAINBOW/LP
LAMBADA DUPLA LP
MODERN TALKING 1-2-3-4-5-6 LP
ITALO DANCE POWER VOL.1
BOLERO MIX VOL.5
BOLERO MIX VOL.3
SILENT CIRCLE - TIME FOR LOVE
GAZEBO - I LIKE CHOPIN
DESIRELESS - VOYAGE VOYAGE
FRANCESCO NAPOLI - BALLA BALLA VOL.2
BLUE SYSTEM - MY BAD IS TOO BIG
SANDRA - EVERLASTING LOVE
C.C.CATCH - STRANGERS BY NIGHT
OFF - ELECTRICA SALSA T
RADIORAMA - DESIRE
ALITA HEART - LOVE ME TONIGHT
VIENNA LUSTHOUSE - READY FOR RADETZKY
ANTONELLA - SUPERSONIC LEVEL
ALEPH - FLY TO ME
SILICON DREAM - ALBERT EINSTEIN
GAZEBO - TELEPHONE MAMA
LUCIA & PROJECT 2 - LA ISLA BONITA
ANGIE ST.JOHN - HOT NIGHTS IN IBIZA
LUCIA - MARINERO (REMIX)
YENA - FEEL THE BEAT OF LOVE
BIANCA - ONE MORE TIME
SANDRA - TEN ON ONE (2.IK D😎
ALPHAVILLE - FOREVER YOUNG
AMINATI - TURN ME UP
L-VIRA - TALKIN'BOUT RAMBO
LEE MARROW - MOVIN'
DEN HARROW - LIES/LP
BOZUWA - NIGHTS IN NAIROBI
MARTINELLI - CENERENTOLA
SABRINA - THE SEXY GIRL MIX FOR BOYS & HOT GIRLS
AXODRY - FEEL IT RIGHT
TINA - BOOM BOOM
20 FINGERS FEAT KATRINA - SEX MACHINE
CARTOUCHE - FEEL THE GROOVE
BLISS TEAM - LOVE IS FOREVER
AFRIKA BAMBAATAA - PUPUNANY
2 COWBOYS - EVERYBODY GONFI GON
RADIO DJ - SONG FOR YOU
THE OUTHERE BROTHERS - BOOM BOOM BOOM
DOUBLE YOU - WE ALL NEED LOVE
ANKAWA - WALLA WALLA COCO
LA BOUCHE - SWEET DREAMS
CABBALLERO - DANCING WITH TEARS IN MY EYES
EDELWEISS - BRING ME EDELWEISS
JULIA - COME TO ME
BLISS TEAM - HOLD ON TO LOVE
LOUISE HAMILTON - DON'T LEAVE ME
Q-MATIC - SUCESS
CLUB HOUSE FEAT.CARL.- LIGHT MY FIRE
APANACHEE - SPIRITS OF NATURE
SANGWARA - GANGSTA'S PARADISE
2 EIVISSA - OH LA LA LA
THE OUTHERE BROTHERS - DON'T STOP
MELODIE MC - BOMBA DENG
E-ROTIC - WILLY USE A BILLY BOY
CORONA - THE POWER OF LOVE
CORONA - MAGIC TOUCH
IMPERIO - AMOR INFINITUS
CORONA - BABY BABY
DJ.SPACE'C - FOREVER YOUNG
DIRTY BOYZ - SPAGHETTI
PAOLA & CHIARA - VAMOS A BAILAR
MAJOR K. - WHO THE FUCK IS CAPTAIN JACK?
IMPERIO - VENI VIDI VICI
DECADANCE - BAILAMOS
BILLY MORE - I KEEP ON BURNING (DUPLA)
M.C.SAR & THE REAL MC COY - PUMP UP THE JAM
TECHNOTRONIC - PUMP UP THE JAM/LP
_____KISLEMEZEK_____
KIM WILDE - CAMBODIA
SINITTA - TOY BOY
LIAN ROSS - FANTASY,SATURDAY NIGHT
MAX-HIM - LADY FANTASY
További szép napot kivánok!
New Italo Vinyl
a verhetetlen talán kicsit drámai túlzás (van azért még pár erős space előadó a konkurenciából), de megértem, ha nagyon tetszik ez zene,<#vigyor>#vigyor> szerintem is kimagaslóak a zenéi, érzi a lényeget, és 2008 óta elég sok remekművet letett már az asztalra, valóban olyan igényes műveket, amire méltán lehet büszke és joggal sikeres!
igaz a kezdetekben még inkább a trance vonalon mozgolódott, aztán 4-5 éve átnyergelt space-re, ami így szpészfantasztikus lett!
igaz a kezdetekben még inkább a trance vonalon mozgolódott, aztán 4-5 éve átnyergelt space-re, ami így szpészfantasztikus lett!
#23293
Spacesynth-ben ez a srác verhetetlen ráadásul hazánkbéli gratula!!!!!<#taps>#taps><#finom>#finom>
majd elfelejtettem,
sokat nem tudtam meg, megjelenés időpontja sincs, de annyi infót ki tudtam csikarni a mai infócsepp után, hogy a zene start gombra vár már csak, abszolut meglepi és nem valami megszokott lesz, és olvassuk el jól a képen a szöveget. puff. hmmm, what?!
ez elég érdekes és sejtelmes is.
NEXT GEN DARK HI-NRG
meglássuk,azaz remélhetőleg hamarosan halljuk is.
MFLEX SOUNDS - DARKSIDE
sokat nem tudtam meg, megjelenés időpontja sincs, de annyi infót ki tudtam csikarni a mai infócsepp után, hogy a zene start gombra vár már csak, abszolut meglepi és nem valami megszokott lesz, és olvassuk el jól a képen a szöveget. puff. hmmm, what?!
ez elég érdekes és sejtelmes is.
NEXT GEN DARK HI-NRG
meglássuk,azaz remélhetőleg hamarosan halljuk is.
MFLEX SOUNDS - DARKSIDE
mostanában sok értelmeset nem hallottam! sok a rettentően gagyi vagy nyáltengerben úszó.
ez legaláb végre jó! köszi!<#eljen>#eljen>
igaz zeneileg újdonság nincs benne, de ami van,az legalább biztosan bevált alapokon nyugszik és jól van összerakva! <#kacsint>#kacsint> már ennek is tudok örülni!
ez legaláb végre jó! köszi!<#eljen>#eljen>
igaz zeneileg újdonság nincs benne, de ami van,az legalább biztosan bevált alapokon nyugszik és jól van összerakva! <#kacsint>#kacsint> már ennek is tudok örülni!
#23290
Egy remek újdonság
az előadó alapvetően EDM rajongókat céloz meg, de olyan synthwave jegyek is vannak benne, amit itt is szeretünk, szerintem abszolút sláger lesz, pontosabban már az!
Eric Prydz feat. Rob Swire - Breathe
Eric Prydz feat. Rob Swire - Breathe
elintézni szinte bármit el tudok, és szinte csak pénz és akarat kérdése!<#nevetes1>#nevetes1>
egy zenében a pad többnyire jó és kell is, a tiedbe is, nem azt írtam, hogy ne legyen benne, csak azt, hogy a vokál alatt pont ez a pad (nekem) picit fura, de ha ez lett a legjobb,amire te azt mondtad, hogy passzol,akkor ennyi, elfogadom,mert nem tudok helyette jobbat ajánlani.<#kacsint>#kacsint>
egy zenében a pad többnyire jó és kell is, a tiedbe is, nem azt írtam, hogy ne legyen benne, csak azt, hogy a vokál alatt pont ez a pad (nekem) picit fura, de ha ez lett a legjobb,amire te azt mondtad, hogy passzol,akkor ennyi, elfogadom,mert nem tudok helyette jobbat ajánlani.<#kacsint>#kacsint>
#23287
Koszonom a velemenyt.
Eddig nem minden esetben hasznaltam padot, de most volt egy olyan erzesem, hogy uresnek tunik nelkule a vokalos resz. Arrol nem is beszelve, hogy mennyire megorultem ennek a hangnak, mert rengeteget kiprobaltam, de valahogy egyik sem gyozott meg.
Ha pad nelkul el tudsz intezni egy lemezmegjelenest, biz' isten leszedem rola. 😄
Eddig nem minden esetben hasznaltam padot, de most volt egy olyan erzesem, hogy uresnek tunik nelkule a vokalos resz. Arrol nem is beszelve, hogy mennyire megorultem ennek a hangnak, mert rengeteget kiprobaltam, de valahogy egyik sem gyozott meg.
Ha pad nelkul el tudsz intezni egy lemezmegjelenest, biz' isten leszedem rola. 😄
szerintem ez ismét egy remek átirat, de a hallgatás alatt felmerült egy abszolút 'hozzánemértő' ötlet, így inkább csak megérzés, 0.35-től én vagy levettem volna vagy teljesen mást használtam volna pad-nak,mert ez a viszonylag monoton 'búgó-súgó' pad zavaró a vokálon, talán máshol is kevesebbszer hallattam volna. minden más tökre bejön, nekem tetszik. persze mivel már ez egy megjelent változat,így ez csak észrevétel. A gratula az jár! <#eljen>#eljen>
#23285
Az eredetileg 156bpm-es eurobeat acapellat felhasznalva talan inkabb a Hi-NRG stilushoz kozelitve irtam at a muvet. Ebben a formaban 128bpm a sebessege.
Remelem, lesz akinek elnyeri a tetszeset!
Remelem, lesz akinek elnyeri a tetszeset!
#23284
ENJOY
nem semmi nyúlás, egy az egyben zenei alapok az eredeti zenéből??!! bassz.
ha jól saccolom, erről Mflex Sounds nem tud. <#hehe>#hehe> és ha jól hallom,akkor a Won't Let You Down megy gyorsítva.
jó kis mashup lett.
Faktor 2 on Mflex Sounds - Beauty (M.D.Project & Infinity Italo Disco mix)
Mflex feat. Infinity - Won't Let You Down (Limited Edition)
ha jól saccolom, erről Mflex Sounds nem tud. <#hehe>#hehe> és ha jól hallom,akkor a Won't Let You Down megy gyorsítva.
jó kis mashup lett.
Faktor 2 on Mflex Sounds - Beauty (M.D.Project & Infinity Italo Disco mix)
Mflex feat. Infinity - Won't Let You Down (Limited Edition)
#23282
Nincs mit.<#integet2>#integet2>
szuper!
remélem van itthon is kielégítő mennyiségű fizető kereslet a vinylekre, dübörögjön a bolt!
remélem van itthon is kielégítő mennyiségű fizető kereslet a vinylekre, dübörögjön a bolt!
Sziasztok
Hamarosan érkezik 2 kiadvány a Flashback -től
Aki szeretné fizikális valóságában is beszerezni a gyűjteményébe, előrendelési lehetőséggel, magyarországi posta díjjal vagy személyes átvételi lehetőséggel
keressen privát-ba..
Malcom & the Bad Girls - No Heaven For The Bad Girls
http://www.4shared.com/mp3/NAdP76jvce/sample_Malcom_And_The_Bad_Girl.html
http://www.4shared.com/mp3/L82gYuXYce/sample_Clock_On_5_-_Romantic_D.html
és
Magic System DJ - In Your Eyes / Frozen Hearts
http://www.4shared.com/mp3/BMpaIN_Ece/sample_Magic_System_DJ_-_In_Yo.html
http://www.4shared.com/mp3/gaKp6CZ0ba/sample_Magic_System_DJ_-_Froze.html

Hamarosan érkezik 2 kiadvány a Flashback -től
Aki szeretné fizikális valóságában is beszerezni a gyűjteményébe, előrendelési lehetőséggel, magyarországi posta díjjal vagy személyes átvételi lehetőséggel
keressen privát-ba..
Malcom & the Bad Girls - No Heaven For The Bad Girls
http://www.4shared.com/mp3/NAdP76jvce/sample_Malcom_And_The_Bad_Girl.html
http://www.4shared.com/mp3/L82gYuXYce/sample_Clock_On_5_-_Romantic_D.html
és
Magic System DJ - In Your Eyes / Frozen Hearts
http://www.4shared.com/mp3/BMpaIN_Ece/sample_Magic_System_DJ_-_In_Yo.html
http://www.4shared.com/mp3/gaKp6CZ0ba/sample_Magic_System_DJ_-_Froze.html

Csak a WAV peregjen
#23278
Kegyetlen jó spacesynth italo zenét csnál ez a tag Max Tango néven!!!Vigyétek mert brutál jó.Itt:Max Tango<#taps>#taps>
#23277
enjoy
#23276
http://www.mediafire.com/download/guksk157gleswat/PRODUCERS+MEXICO+16.
újabb remek svéd synthwave
Frohm - Cendres (extended)
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.01.07. 18:54:51
Frohm - Cendres (extended)
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.01.07. 18:54:51
#23273
Szinten New Retro Wave/Synthwave: