NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Akkor nyissuk meg a idei esztendőt egy tanulságos nu disco-val<#miaz>#miaz>
Van mit tanulni orosz kollégáinktól mind zeneileg, mind a humor terén<#eljen>#eljen>
Van mit tanulni orosz kollégáinktól mind zeneileg, mind a humor terén<#eljen>#eljen>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#24233
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!
SOK ÖRÖMET, BOLDOGSÁGOT, JÓ ZENÉT....
LEGYEN SOK ÖRÖMÜNK MINDANNYIUNKNAK ITT A KEDVENCEKKEL...
JÓ EGÉSZSÉGET, AZT SZOKTÁK MONDANI - A TÖBBIT MEGVESSZÜK...
<#crazya>#crazya>
SOK ÖRÖMET, BOLDOGSÁGOT, JÓ ZENÉT....
LEGYEN SOK ÖRÖMÜNK MINDANNYIUNKNAK ITT A KEDVENCEKKEL...
JÓ EGÉSZSÉGET, AZT SZOKTÁK MONDANI - A TÖBBIT MEGVESSZÜK...
<#crazya>#crazya>
Bobby O - Perception Of One
Bobby O - Perception Of One (Bobby Orlando's 2016 LIMITED RELEASE album!)
Bobby Orlando – Perception Of One (CD, Album) 2016 (discogs)
Bobby O - Perception Of One (Bobby Orlando's 2016 LIMITED RELEASE album!)
Bobby Orlando – Perception Of One (CD, Album) 2016 (discogs)
ItaloDisco4Ever !
#24231
Egy készülő Cd ajánló így év végére...
ha már megvan neki, szerintem nyilván ne vegye meg újra, <#nevetes1>#nevetes1> minek?<#falbav>#falbav>
és ez kicsoda? valószínű itt félreértés lehet, mert ez így elég árnyalt részinfó és valahogy kimaradtak az előzmények, amit a jelek szerint a mindent megvevő srác nem értett meg. pedig még nekem is sikerült. <#dumcsi>#dumcsi>
elővásárlás volt,ahol elég részletesen le lett írva sok minden. esetleg el kellett volna olvasni és megérteni. nem volt trükk vagy átbaszás, csak bizonytalanság. sajnos,mióta már lejárt az elővásárlás, már levették az oldalról a teljes szöveget. biztos direkt, hogy legyen mire bedobni ezt a hszt 2 vagy már talán 3 hétre rá,hogy lejárt? nekem nem barátom, és az eddig is lejött, hogy alapvetően nem olcsó, legalábbis az új kiadásoknál, mint ahogyan nem is tucatzenét játszik, de ebben most én is érintve voltam, mert az EP szerintem most nem vészes áron, 20 dolcsiért volt és ezt én is rászántam, majd vártam. ami végül nem jelent meg. erről kaptam is egy emailt, ahol le lett írva (angolul),miért nem, és hogy mindenkinek köszönik,aki elővásárolt, de a jelzett okok miatt visszautalásra kerül a pénze! én ezt 2 napra a levél után meg is kaptam, valószínű más is, így a srác is. ha meg nem,akkor jelezze MSnek. bosszantó, de ez van,az elején is benne volt a lehetőségekben.
ezután lett az EP ára feltolva 20-ról 250-re,most is ez van az oldalon, és egyébként szó sincs itt semmilyen kollekcióról vagy diszkográfiáról cserében vagy pluszban. én nem nagyon beszélni angolt, de ennyit még én is megértek, ha olvasok. gondolom az MS felbaszta az agyát valamin és ezért történt most ez.
és ez kicsoda? valószínű itt félreértés lehet, mert ez így elég árnyalt részinfó és valahogy kimaradtak az előzmények, amit a jelek szerint a mindent megvevő srác nem értett meg. pedig még nekem is sikerült. <#dumcsi>#dumcsi>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
elővásárlás volt,ahol elég részletesen le lett írva sok minden. esetleg el kellett volna olvasni és megérteni. nem volt trükk vagy átbaszás, csak bizonytalanság. sajnos,mióta már lejárt az elővásárlás, már levették az oldalról a teljes szöveget. biztos direkt, hogy legyen mire bedobni ezt a hszt 2 vagy már talán 3 hétre rá,hogy lejárt? nekem nem barátom, és az eddig is lejött, hogy alapvetően nem olcsó, legalábbis az új kiadásoknál, mint ahogyan nem is tucatzenét játszik, de ebben most én is érintve voltam, mert az EP szerintem most nem vészes áron, 20 dolcsiért volt és ezt én is rászántam, majd vártam. ami végül nem jelent meg. erről kaptam is egy emailt, ahol le lett írva (angolul),miért nem, és hogy mindenkinek köszönik,aki elővásárolt, de a jelzett okok miatt visszautalásra kerül a pénze! én ezt 2 napra a levél után meg is kaptam, valószínű más is, így a srác is. ha meg nem,akkor jelezze MSnek. bosszantó, de ez van,az elején is benne volt a lehetőségekben.
ezután lett az EP ára feltolva 20-ról 250-re,most is ez van az oldalon, és egyébként szó sincs itt semmilyen kollekcióról vagy diszkográfiáról cserében vagy pluszban. én nem nagyon beszélni angolt, de ennyit még én is megértek, ha olvasok. gondolom az MS felbaszta az agyát valamin és ezért történt most ez.
#24229
Kissé elszállt a barátotok! <#wow1>#wow1>
Mert hogy a srác idáig az összes Digitális ill "CD" kiadványát megvette már.
Most akkor vegye meg újra????? <#fejvakaras>#fejvakaras>
Mert hogy a srác idáig az összes Digitális ill "CD" kiadványát megvette már.
Most akkor vegye meg újra????? <#fejvakaras>#fejvakaras>
#24228
Retronic Voice - Sea of Life
Lassan búcsúzunk ettől az évtől is.
Ezt a majdnem pont egy éve megjelent nagy kedvencemet ajánlom még mindenképp a hallgató füleknek.
Retronic Voice - The Queen (extended)
R.I.P. GEORGE MICHAEL!
ezzel a kevésbé játszott, de gyönyörű számával búcsúzom tőle,de rengeted jó zenéjét örökké őrizzük
George Michael - December Song (I Dreamed Of Christmas)
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.12.26. 06:48:42
ezzel a kevésbé játszott, de gyönyörű számával búcsúzom tőle,de rengeted jó zenéjét örökké őrizzük
George Michael - December Song (I Dreamed Of Christmas)
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.12.26. 06:48:42
ez nagyon durva és egyben gyönyörű is lett! valóban mestermű és hasonló sincs! brutálisan aprólékos kidolgozás, gyönyörű hangok, eszméletlen megoldások és betétek. minden túlzás vagy sztárolás nélkül így gondolom.
This is Mflex Sounds. Nem kétséges.
This is Mflex Sounds. Nem kétséges.
Hallotttam már hogy valami van mert 8 körül a telefon megint megőrült, meg vártam is, de én már le is léptem iratkoztam onnét kibírja ezt a folyamatos csipogást <#hehe>#hehe>
Deeeee Eeeeez kegyetlen brutális lett!!!! <#merges2>#merges2>
Fel kell mosnom magam mert amit idehajított újra az nem mindennapi!!!!
Én meg azt hittem valami karácsonyi lassú baromság jön. Elkepesztő mennyire össze van rakva azok hangok omg. <#ijedt>#ijedt>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.12.23. 20:34:04
Deeeee Eeeeez kegyetlen brutális lett!!!! <#merges2>#merges2>
Fel kell mosnom magam mert amit idehajított újra az nem mindennapi!!!!
Én meg azt hittem valami karácsonyi lassú baromság jön. Elkepesztő mennyire össze van rakva azok hangok omg. <#ijedt>#ijedt>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.12.23. 20:34:04
Átnézve a listát,senki más szavazatára nem volt itt szükség,ahogy írtad,komoly lett ez így is.
Ott van a listán szinte minden jó new italo dal 2016-ból!
Köszi Allada.
Ott van a listán szinte minden jó new italo dal 2016-ból!
Köszi Allada.
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
#24218
Elnézést,<#worship>#worship> általános iskola első másodikat ezek szerint kihagytam az tényleg este 8. Birkarain! <#zavart1>#zavart1>
Nem tudom milyen zene lesz több infó nincs sehol !
De ha valami lassú karácsonyi dal lesz az engem nagyon nem fog érdekelni. <#rolleyes>#rolleyes>
Az 21 óra de nem baj! <#zavart1>#zavart1>
De ha valami lassú karácsonyi dal lesz az engem nagyon nem fog érdekelni. <#rolleyes>#rolleyes>
Az 21 óra de nem baj! <#zavart1>#zavart1>
Neeeeemáááá!<#nevetes1>#nevetes1>
Amikor elindul az a nagyon jó zene, te valami ilyesmi szar okádé fos <#gunyos1>#gunyos1>oda nem illő éneket vártál alá?
Akkor hallgasd csak! <#hawaii>#hawaii><#hehe>#hehe>
Instumentált ide, mert ez az Olegris nagyon tud!!!!!!!!Fruttero meg gondolja át az életét...<#zavart1>#zavart1>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.12.23. 08:12:47
Amikor elindul az a nagyon jó zene, te valami ilyesmi szar okádé fos
Akkor hallgasd csak! <#hawaii>#hawaii><#hehe>#hehe>
Instumentált ide, mert ez az Olegris nagyon tud!!!!!!!!Fruttero meg gondolja át az életét...<#zavart1>#zavart1>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.12.23. 08:12:47
erről nem is hallottam még, de ahogy számolom,akkor ma este 8kor thing is coming. <#nevetes1>#nevetes1> várjuk.
azt nem mondom, hogy nem lehetett volna jobb a vokál, mert több helyen is valóban tükör előtti énekelgetés szintű,de nekem nagyon bejött a zene és a ének dallamvonala is.
A zene kegyetlen jó, de az az énekelgetés meg nem való oda simán lerontja az egészet. <#falbav>#falbav>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.12.23. 05:37:05
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.12.23. 05:37:05
Valami nagyon jön... még Mflex Sounds részéről és jó pár napja kint van.
Csak szólók a nagy listázások közepette. <#rolleyes>#rolleyes>

Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.12.23. 05:33:30
Csak szólók a nagy listázások közepette. <#rolleyes>#rolleyes>

Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.12.23. 05:33:30
#24209
Tudod hogy értékelem a munkádat....talán nem is kéne ide kiírnom...DE...KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!! Egyébként szívesen várlak ha van szabad időd...Az idén nagyon elkerültél..nem vagyunk annyira messze egymástól...😊 Gyere el!!!!! Szívesen látlak!!!
#24208
Komoly lett ez így is. Bízzunk benne,hogy jövőre is lesz miből listázni.
köszi, hogy fáradoztál vele! jó lett volna háromszor ennyiből kihozni valamit, de így is érdekes lett.
milyen 100 euros lemez? ez a 4 szám lett volna a vinyl-en? ennek biztosan örül majd a másik kiadója.<#vigyor0>#vigyor0>
akiknek így egyszerűbb, nekem ez a 2 tetszik és köszönjük karácsonyra.
Mirko Hirsch - Dancing In The Moonlight (Summer Night) (Maxi Version) / FLAC
Mirko Hirsch - One Last Touch / FLAC
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.12.22. 10:27:55
akiknek így egyszerűbb, nekem ez a 2 tetszik és köszönjük karácsonyra.
Mirko Hirsch - Dancing In The Moonlight (Summer Night) (Maxi Version) / FLAC
Mirko Hirsch - One Last Touch / FLAC
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.12.22. 10:27:55
#24204
Nesze neked 100 Euro-s lemez! <#taps>#taps>
Mirko Hirsch
This is the DANCING IN THE MOONLIGHT Christmas EP -
it's FREE at Bandcamp until January 1st, 2016.
It's Christmas time, so here's my present to all fans and friends:
After I had noticed that my production "Summer Night" was only available on an expensive vinyl, I decided to produce my own
cover version for all of you to enjoy FOR FREE plus one brandnew song "One Last Touch" plus a special extended vocoder of "Second Sighting". 😊
Go to Bandcamp, enter $0,00 and your e-mail address and you can download the EP as lossless WAV, FLAC, HQ, MP3, ...
https://mirkohirsch.bandcamp.com/a…/dancing-in-the-moonlight
Mirko Hirsch
This is the DANCING IN THE MOONLIGHT Christmas EP -
it's FREE at Bandcamp until January 1st, 2016.
It's Christmas time, so here's my present to all fans and friends:
After I had noticed that my production "Summer Night" was only available on an expensive vinyl, I decided to produce my own
cover version for all of you to enjoy FOR FREE plus one brandnew song "One Last Touch" plus a special extended vocoder of "Second Sighting". 😊
Go to Bandcamp, enter $0,00 and your e-mail address and you can download the EP as lossless WAV, FLAC, HQ, MP3, ...
https://mirkohirsch.bandcamp.com/a…/dancing-in-the-moonlight
#24203
Egy újdonság:
Johnny Ex - Letters Of Love
Kiadás dátuma: 2016.12.18.
Ország: Russia
Kiadó M@N Records
Stílus Nu-Disco
Hallgatható és megvásárolható:
https://michael-nolen.bandcamp.com/album/johnny-ex-letters-of-love-single-2016
Johnny Ex - Letters Of Love
Kiadás dátuma: 2016.12.18.
Ország: Russia
Kiadó M@N Records
Stílus Nu-Disco
Hallgatható és megvásárolható:
https://michael-nolen.bandcamp.com/album/johnny-ex-letters-of-love-single-2016
#24202
Kíváncsiságból összeraktam a 6 darab beérkezett TOP 2016 New Generation Disco listát.
Ennél többre számítottam én is, de valószínű,hogy nem vagyunk egy nagy new italo nemzet.
A kevés lista miatt,én az összes zenét hadra fogtam. Aki 10-nél többet írt, annak több zenéje vett részt.
Az első 20 pontot, a második 19-et és így lefelé a 10. -ig. Aki 10 felett is írt,annak a 11. -től mind 10-10 pontot kapott,
Lett sok pont egyenlőség, de a lényeg hogy aki nagy listát írt,annak az utolsó zenéje is minimum 10 pontos legyen.
Így egy kicsit jobban tudtak játszani, a nagy listások utolsó helyezett zenéi is.
2016 NEW GENERATION DISCO LISTA (new Italo sg fórum szavazás)
01 Italove - Heading for the sun 82 pont
02 Split Mirror - The right time (Didimax Remix) 75 pont
03 Nick Festari - Web kills the radio 73 pont
04 Magic System DJ - In your eyes 61 pont
05 Josep Xortó & The Congosound - Aixó Qoe sona es nostre (italoconnection Remix) 56 pont
06 Steve Burbon & Mirko Hirsch - The vibe 54 pont
07 Energy Voice - Radio star 44 pont
08 Ryan Paris - You're my life 44 pont
09 Thomas Anders - Lunatic 43 pont
10 Lian Ross feat. Mode One - Game of love 42 pont
11 Apolo - Kiss me tonight 41 pont
12 Italove & TQ - I need your love 36 pont
13 Maxthor - Hunters 36 pont
14 Digital Emotion - Full control 29 pont
15 Fred Ventura - International languange 27 pont
16 Peter Wilson - The game of love 27 pont
17 Mflex Sound - Love in the rain 26 pont
18 Stylove & Frank Lozano - Story of my life 20 pont
19 Adriani & Ventura - Changing 20 pont
20 Sisma - Give me a dance 18 pont
21 Heaven42 & Mirko Hirsch - Strong ot fight 18 pont
22 Auto Revange - Midnight Workout 18 pont
23 Dario Silver - Down and out 17 pont
24 Etolipe Vipe - Better than you (Mirko Hirsch Remix) 16 pont
25 Eurotix - The best of times 15 pont
26 Brian Krause - This love is forever 15 pont
27 Tom Hooker - My russian lady night 15 pont
28 Mr. Rocambole - Summer night 13 pont
29 Obessa - Private disco show 13 pont
30 Lost Legacy - Lycan (2015) 13 pont
31 Lenroy - You are the girl 12 pont
32 Italove & Fred ventura - Never Surrender (Synthetic Dream Mix) 12 pont
33 Riccardo Campa - Stay 11 pont
34 Mflex Sound - No escape 11 pont
35 Stockholm Nightlife feat Nathalie Hanberg - Stay one day (Cliff Wedge Remix) 10 pont
36 Savage - And you are 10 pont
37 Peter Wilson - Hold you tight (Italoconnection remix) 10 pont
38 Mflex Sound - White wings 10 pont
39 Mirko Hirsch - Lost in alphaville 10 pont
40 Crossline - Drive my car 10 pont
41 Tom Garrow - Dance for me 10 pont
42 Mode One - Heaven is waiting 10 pont
43 Laserdance - Space opera 10 pont
44 Lisa Ferrari - Love is music (Digimax Remix)
Utoljára szerkesztette: allada67, 2016.12.21. 18:39:23
Ennél többre számítottam én is, de valószínű,hogy nem vagyunk egy nagy new italo nemzet.
A kevés lista miatt,én az összes zenét hadra fogtam. Aki 10-nél többet írt, annak több zenéje vett részt.
Az első 20 pontot, a második 19-et és így lefelé a 10. -ig. Aki 10 felett is írt,annak a 11. -től mind 10-10 pontot kapott,
Lett sok pont egyenlőség, de a lényeg hogy aki nagy listát írt,annak az utolsó zenéje is minimum 10 pontos legyen.
Így egy kicsit jobban tudtak játszani, a nagy listások utolsó helyezett zenéi is.
2016 NEW GENERATION DISCO LISTA (new Italo sg fórum szavazás)
01 Italove - Heading for the sun 82 pont
02 Split Mirror - The right time (Didimax Remix) 75 pont
03 Nick Festari - Web kills the radio 73 pont
04 Magic System DJ - In your eyes 61 pont
05 Josep Xortó & The Congosound - Aixó Qoe sona es nostre (italoconnection Remix) 56 pont
06 Steve Burbon & Mirko Hirsch - The vibe 54 pont
07 Energy Voice - Radio star 44 pont
08 Ryan Paris - You're my life 44 pont
09 Thomas Anders - Lunatic 43 pont
10 Lian Ross feat. Mode One - Game of love 42 pont
11 Apolo - Kiss me tonight 41 pont
12 Italove & TQ - I need your love 36 pont
13 Maxthor - Hunters 36 pont
14 Digital Emotion - Full control 29 pont
15 Fred Ventura - International languange 27 pont
16 Peter Wilson - The game of love 27 pont
17 Mflex Sound - Love in the rain 26 pont
18 Stylove & Frank Lozano - Story of my life 20 pont
19 Adriani & Ventura - Changing 20 pont
20 Sisma - Give me a dance 18 pont
21 Heaven42 & Mirko Hirsch - Strong ot fight 18 pont
22 Auto Revange - Midnight Workout 18 pont
23 Dario Silver - Down and out 17 pont
24 Etolipe Vipe - Better than you (Mirko Hirsch Remix) 16 pont
25 Eurotix - The best of times 15 pont
26 Brian Krause - This love is forever 15 pont
27 Tom Hooker - My russian lady night 15 pont
28 Mr. Rocambole - Summer night 13 pont
29 Obessa - Private disco show 13 pont
30 Lost Legacy - Lycan (2015) 13 pont
31 Lenroy - You are the girl 12 pont
32 Italove & Fred ventura - Never Surrender (Synthetic Dream Mix) 12 pont
33 Riccardo Campa - Stay 11 pont
34 Mflex Sound - No escape 11 pont
35 Stockholm Nightlife feat Nathalie Hanberg - Stay one day (Cliff Wedge Remix) 10 pont
36 Savage - And you are 10 pont
37 Peter Wilson - Hold you tight (Italoconnection remix) 10 pont
38 Mflex Sound - White wings 10 pont
39 Mirko Hirsch - Lost in alphaville 10 pont
40 Crossline - Drive my car 10 pont
41 Tom Garrow - Dance for me 10 pont
42 Mode One - Heaven is waiting 10 pont
43 Laserdance - Space opera 10 pont
44 Lisa Ferrari - Love is music (Digimax Remix)
Utoljára szerkesztette: allada67, 2016.12.21. 18:39:23
#24200
Az év utolsó lemezajánlója tőlem.
VENTI COMPILATION 4 (Double CD)
CD1 :
1. Albert One - Face To Face
2. Digital Emotion - Full Control
3. California - Volerei
4. Rofo - Summerlove
5. Digitalo - Say Yes
6. Sly & Hunter - No More Vision
7. George Aaron - A Star In The Sky
8. Fred Ventura - The Years (Go By) (Eddy Mi Ami Remix)
9. Digitalo - Digitalo
10. Albert One - Sing A Song (I Venti Remix)
11. Ryan Paris - You're My Life (Eddy Mi Ami Remix) (Bonus Track)
CD2
1. Tyson - Die On The Dancefloor
2. Eleanora Espago - Flash In The Night (Remix)
3. Some Bizarre - Over The Rainbow (Remix)
4. Digitronic - Disco Night
5. Digital Emotion - Attention
6. Rofo - Face It
7. Videogirl - Optical Illusions
8. Eddy Mi Ami - Breakout Memories
9. Paul Parker - Out Of Control
10. Dr. Morbius - I Love You Tonight
i Venti D'Azzurro Records
Venti Compilation 4 (2 × CD, Compilation) 2016 (discogs)
VENTI COMPILATION 4 (Double CD)
CD1 :
1. Albert One - Face To Face
2. Digital Emotion - Full Control
3. California - Volerei
4. Rofo - Summerlove
5. Digitalo - Say Yes
6. Sly & Hunter - No More Vision
7. George Aaron - A Star In The Sky
8. Fred Ventura - The Years (Go By) (Eddy Mi Ami Remix)
9. Digitalo - Digitalo
10. Albert One - Sing A Song (I Venti Remix)
11. Ryan Paris - You're My Life (Eddy Mi Ami Remix) (Bonus Track)
CD2
1. Tyson - Die On The Dancefloor
2. Eleanora Espago - Flash In The Night (Remix)
3. Some Bizarre - Over The Rainbow (Remix)
4. Digitronic - Disco Night
5. Digital Emotion - Attention
6. Rofo - Face It
7. Videogirl - Optical Illusions
8. Eddy Mi Ami - Breakout Memories
9. Paul Parker - Out Of Control
10. Dr. Morbius - I Love You Tonight
i Venti D'Azzurro Records
Venti Compilation 4 (2 × CD, Compilation) 2016 (discogs)
ItaloDisco4Ever !
#24197
Fancy egyik legrosszabb albuma mely 2015-ben készült. Sajnos ez pénzt sem ér!
Ez már a paródia határait súrolja!
Fancy - Playa de Palma (Nonstop-Hit-Party) (2015)
https://yadi.sk/d/aLwpFoWY32y8z7
01. To the Music Hitmakers (Medley)
- Day Tripper
- To The Music Hitmakers
- Louie Louie
- To The Music Hitmakers
- Sloop John B.
- Dock Of The Bay
- To The Music Hitmakers
- Day Tripper
- Sweet For My Sweet
- Somebody Help Me
- Music
- To The Music Hitmakers
- Day Tripper
- Down Town
- Under The Boardwalk
- To The Music Hitmakers
- Music
- Day Tripper
- To The Music Hitmakers
Fancy feat. Coconut Boys & Latoya Turner
02. Fancy - Slice Me Nice
03. Fancy - Flames of Love
04. Coconut Boys & Latoya Turner - Sun of Jamaika
05. Coconut Boys - Goodbye Hawaii
06. Fancy - C'est La Vie
07. Zabadak Band - Big Kakadu
08. Latoya Turner - Lambada
09. Fancy - Seven Sins
10. Latoya Turner - Abanda
11. Fancy - Fools Cry
12. Coconut Boys - Dschingis Khan-Medley
- Dschingis Khan
- Hadschi Halef Omar
- Moscow
Bonus Track:
13. Fancy - Bolero Mix
Ez már a paródia határait súrolja!
Fancy - Playa de Palma (Nonstop-Hit-Party) (2015)
https://yadi.sk/d/aLwpFoWY32y8z7
01. To the Music Hitmakers (Medley)
- Day Tripper
- To The Music Hitmakers
- Louie Louie
- To The Music Hitmakers
- Sloop John B.
- Dock Of The Bay
- To The Music Hitmakers
- Day Tripper
- Sweet For My Sweet
- Somebody Help Me
- Music
- To The Music Hitmakers
- Day Tripper
- Down Town
- Under The Boardwalk
- To The Music Hitmakers
- Music
- Day Tripper
- To The Music Hitmakers
Fancy feat. Coconut Boys & Latoya Turner
02. Fancy - Slice Me Nice
03. Fancy - Flames of Love
04. Coconut Boys & Latoya Turner - Sun of Jamaika
05. Coconut Boys - Goodbye Hawaii
06. Fancy - C'est La Vie
07. Zabadak Band - Big Kakadu
08. Latoya Turner - Lambada
09. Fancy - Seven Sins
10. Latoya Turner - Abanda
11. Fancy - Fools Cry
12. Coconut Boys - Dschingis Khan-Medley
- Dschingis Khan
- Hadschi Halef Omar
- Moscow
Bonus Track:
13. Fancy - Bolero Mix
(track 1 & track 5 ) véleményem szerint ,ezek jók.
A legjobb pedig toronymagassan : The Neon Droid - Goodbye Paradise Bay
P.S. : Idén synthwave stílusban nem voltak olyan jó zenék,mint mondjuk az előző két évben.
Talán ezt jelölném az átlagnál jobbnak : The Midnight
A legjobb pedig toronymagassan : The Neon Droid - Goodbye Paradise Bay
P.S. : Idén synthwave stílusban nem voltak olyan jó zenék,mint mondjuk az előző két évben.
Talán ezt jelölném az átlagnál jobbnak : The Midnight
ItaloDisco4Ever !
az első mondatra <#vigyor>#vigyor>
a többire <#wilting>#wilting><#rinya>#rinya>
nem kérdezem, de nagyon örülök, ha jóra fordultak a dolgok!és az a legfontosabb.
a többire <#wilting>#wilting><#rinya>#rinya>
nem kérdezem, de nagyon örülök, ha jóra fordultak a dolgok!és az a legfontosabb.
Minek menjek máshova, ide ömlesztve kerül minden. <#hehe>#hehe>Néha írok, amikor van kedvem. Volt nálunk egy elég durva dolog nem olyan rég, amiből nem láttuk a kiutat, szerencsére ez most megváltozni látszik. Nem pénz, hanem baleset. De végre végre. <#worship>#worship>
Hát ez egyszerűen szar szemét fosadék<#zavart2>#zavart2>. Nem is értem, valaki mutassa már meg ennek a nőnek, hogy valamikor berobbant egy Tokyo dallal, ami nagyon jó volt. Ott még a tyu meg hasonló nyelvi szarságokat sem lehetett hallani.
Fokozatosan elfelejti a nyelvet az énekléssel együtt? <#idiota>#idiota>
Fokozatosan elfelejti a nyelvet az énekléssel együtt? <#idiota>#idiota>
Meghallgatom amit betesztek ide és azt hallom látom, hogy a nívó esik lefelé, senkinek semmi ötlete egyedisége, ezt ilyenkor megjegzem aztán elhúzok. <#hehe>#hehe>
igen, vannak benne picit denevéres hangeffektek is, de szerintem csak miattad rakta bele a szerző! <#vigyor>#vigyor>
a spacesynth nem azért az,mert mindent pont úgy kell csinálni,ahogyan a régi legendák, vagy arra kell nagyon hasonlítani, de ezt gondolom és hallom a stílusban, szerzője és zeneszáma válogatja. most ezt kaptuk, van aki örül ennek, van aki meg semminek nem örül. <#nevetes1>#nevetes1>
jól vagy? mostanában ritkán látlak, jössz, kivégzel pár előadót, aztán eltűnsz és ezt ismételgeted.<#kacsint>#kacsint>
a spacesynth nem azért az,mert mindent pont úgy kell csinálni,ahogyan a régi legendák, vagy arra kell nagyon hasonlítani, de ezt gondolom és hallom a stílusban, szerzője és zeneszáma válogatja. most ezt kaptuk, van aki örül ennek, van aki meg semminek nem örül. <#nevetes1>#nevetes1>
jól vagy? mostanában ritkán látlak, jössz, kivégzel pár előadót, aztán eltűnsz és ezt ismételgeted.<#kacsint>#kacsint>
Meghallgattam, belehallgattam, szerintem a tied az egyik legfaszább, meg az első és a kilences baromi jók, de a többi is teljesen frankó. <#eljen>#eljen>
egy kis csomag synthwave és nu-disco ajánló kedvenceimből
Neon Nox feat. Rebecka Stragefors - Checkpoint
Sung - Auto Ran
Stellar Dreams - Dimensions
Neon Nox - Final Voyage
Stellar Dreams - Valkyrie
Sung - Light Chase
Neon Nox feat. Rebecka Stragefors - Checkpoint
Sung - Auto Ran
Stellar Dreams - Dimensions
Neon Nox - Final Voyage
Stellar Dreams - Valkyrie
Sung - Light Chase