NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
sokáig próbáltam hinni, de aztán bele kellett törődnöm, az eurovízió nem a zenéről szól, nem is nézem évek óta.
a Verona eredetiben is nagyon jó, szerették is, mégsem volt elég, a színjátékhoz. ebben a remixben is nagyon jó, mint ahogy LAURA egy évvel korábbi Supersonic dala is az észt 'xfaktorból. sőt, nem csak ő, de az észtek hazai zenei műsorában még tucatnyi szuper dal és tehetség tolong.
a Verona eredetiben is nagyon jó, szerették is, mégsem volt elég, a színjátékhoz. ebben a remixben is nagyon jó, mint ahogy LAURA egy évvel korábbi Supersonic dala is az észt 'xfaktorból. sőt, nem csak ő, de az észtek hazai zenei műsorában még tucatnyi szuper dal és tehetség tolong.
#24938
Az Euroviziós agyrém margójára!
Már az elődöntőben kiestek!!!!!! <#falbav>#falbav>
Azért Ryan Paris csak tudja mi a jó!
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.05.21. 16:16:10
Már az elődöntőben kiestek!!!!!! <#falbav>#falbav>
Azért Ryan Paris csak tudja mi a jó!
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.05.21. 16:16:10
Ez viszont már inkább ideillik<#nyes>#nyes>
Lotters Vs. Discoservice - Te vagy az (aki kell) 2011.
Köszönet érte többek közt Claynek is.
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.21. 10:37:29
Lotters Vs. Discoservice - Te vagy az (aki kell) 2011.
Köszönet érte többek közt Claynek is.
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.21. 10:37:29
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Szándékosan nem ide tettem (bár szerintem lehetne itt is), de akik szeretik a különlegességeket,
1 teljes hétig itt még hozzáférhetnek egy jó kis hallgatható mai zenéhez.
Akinek lesz róla véleménye, az ne fogja vissza magát (ott, ne itt<#worship>#worship>)
Jó zenéket mindenkinek<#wave>#wave>
1 teljes hétig itt még hozzáférhetnek egy jó kis hallgatható mai zenéhez.
Akinek lesz róla véleménye, az ne fogja vissza magát (ott, ne itt<#worship>#worship>)
Jó zenéket mindenkinek<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Maradok a topik stílusának a köreiben<#nyes>#nyes>
Most ezt hallgatom régi ismerősünk, Mirko Hirsch bácsi kezei alól:
Dario Silver - Computer Girl <#eljen>#eljen>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.19. 11:50:21
Most ezt hallgatom régi ismerősünk, Mirko Hirsch bácsi kezei alól:
Dario Silver - Computer Girl <#eljen>#eljen>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
..amúgy ez nem a társkeresők klubja, és senkit sem érdekel a napbarnított felső tested<#hehe>#hehe>
pü ment<#wave>#wave>
pü ment<#wave>#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.19. 11:50:21
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Night In Wales – Sunday Night ( 25 × CDr, Special Edition, Stereo)
25 × CDr ... ez szép példázata így 2017-ben a lemezvásárlási,lemezeladási állapotoknak.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.05.18. 18:00:35
25 × CDr ... ez szép példázata így 2017-ben a lemezvásárlási,lemezeladási állapotoknak.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.05.18. 18:00:35
ItaloDisco4Ever !
A 80s évek egyik legnagyobb disco sztárjának vajon mi szüksége van erre.... ?
Nem hinném hogy anyagi gondjai volnának,vagy ha igen akkor rosszul kezelte anno a bevételeit.
Nem hinném hogy anyagi gondjai volnának,vagy ha igen akkor rosszul kezelte anno a bevételeit.
ItaloDisco4Ever !
Az ajánlódat elolvastam,köszi,ott válaszolok rá.
Írtam már,ha maradsz a topic stílusainak köreiben,akkor senki köreit nem zavarod itt! <#wave>#wave>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A kérésed teljesíthető,és hogy a dolog hiteles legyen,majd néhány fotón én is látható leszek,ezért majd aktuálisan ezt privát bonyolítjuk le.Franciaországhoz fűződő kapcsolataimról többet,szintén majd privát.Érezzétek jól magatok a görög tengerparton,remélem jó időt fogtok ki.
Írtam már,ha maradsz a topic stílusainak köreiben,akkor senki köreit nem zavarod itt! <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
Kösz az ajánlót, és ha már így ajánlgatunk egymásnak, és megemlítetted őket,
ezt az ajánlómat is fusd át sebtiben..<#nevetes1>#nevetes1>
Ami pedig Peti bácsi általad ajánlott lemezét illeti, kösz, de beérem az original verziókkal
(Shadows Of The Night - 5:26 és Hold You Tight - 3:51)
És ennek csupán annyi az oka, hogy én elégedett vagyok ezekkel a verziókkal. Aztán meg amúgy is akad pár olyan ismerősöm aki beszerzi így vagy úgy (ha ugyan be nem szerezte máris<#hehe>#hehe>) és majd meghallgatom valamelyiküknél személyesen.
Azért szerintem meg van annak is a személyes varázsa, amikor olyan zenékkel állítok be egy sorstársamhoz (vagy ők hozzám) ami még számomra is "új"..
Pici off még aztán nem zavarom köreiteket..
Mondanám, hogy tolok majd infókat a legújabb helyi italo slágerekről is, de az asszony kupán fog csapni ha nem vele foglalkozom a 10 napig<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.18. 11:29:27
ezt az ajánlómat is fusd át sebtiben..<#nevetes1>#nevetes1>
Ami pedig Peti bácsi általad ajánlott lemezét illeti, kösz, de beérem az original verziókkal
(Shadows Of The Night - 5:26 és Hold You Tight - 3:51)
És ennek csupán annyi az oka, hogy én elégedett vagyok ezekkel a verziókkal. Aztán meg amúgy is akad pár olyan ismerősöm aki beszerzi így vagy úgy (ha ugyan be nem szerezte máris<#hehe>#hehe>) és majd meghallgatom valamelyiküknél személyesen.
Azért szerintem meg van annak is a személyes varázsa, amikor olyan zenékkel állítok be egy sorstársamhoz (vagy ők hozzám) ami még számomra is "új"..
Pici off még aztán nem zavarom köreiteket..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Francia földön eddig még nem jártam (pedig hívtak már, csak az idő...) úgyhogy ha látsz szép nevezetességeket, készíthetsz majd pár közelit róluk, szívesen megnézném őket. Én épp 2 hét múlva viszem az asszonyt az említett görög tengerpartra, ha igényled, cserébe fel tudok majd ajánlani pár ott készült szép fotót az ottani nevezetességekről..és természetesen én is kellemes nyaralást kívánok neked (nektek ha többen mentek)
Mondanám, hogy tolok majd infókat a legújabb helyi italo slágerekről is, de az asszony kupán fog csapni ha nem vele foglalkozom a 10 napig<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.18. 11:29:27
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Inkább ez a lehangoló, nem a Rain által linkelt. <#zavart2>#zavart2>
sőt itt Linda néni is lehangolóbb,mint a bolíviai Fancy előadás, ami ott egész tűrhető,de ez az egész piaci népviseletes szitu is inkább groteszkbe forduló. Legalábbis innen nézve. <#vigyor0>#vigyor0>
sőt itt Linda néni is lehangolóbb,mint a bolíviai Fancy előadás, ami ott egész tűrhető,de ez az egész piaci népviseletes szitu is inkább groteszkbe forduló. Legalábbis innen nézve. <#vigyor0>#vigyor0>
Peter Wilson a csapatával jól lovagolja meg azt a stílus vonalat amit anno Stock, Aitken, Waterman, kitalált.
A legutóbbi tényleg kiemelkedően jó albumán nagy nevekkel dolgozott együtt pld. ( Fred Ventura & Paolo Gozzetti,Mirko Hirsch,Matt Pop,Giorgio Moroder, Daniel Pettersson, Marco Rochowski, Pete Hammond)
Én anno e dal kapcsán figyeltem fel rá.
Ki ne hagyd ezt a lemezét,ha már ennyire kedveled.
#24756
A legutóbbi tényleg kiemelkedően jó albumán nagy nevekkel dolgozott együtt pld. ( Fred Ventura & Paolo Gozzetti,Mirko Hirsch,Matt Pop,Giorgio Moroder, Daniel Pettersson, Marco Rochowski, Pete Hammond)
Én anno e dal kapcsán figyeltem fel rá.
Ki ne hagyd ezt a lemezét,ha már ennyire kedveled.
#24756
ItaloDisco4Ever !
Magasról lehet csak igazán nagyot esni!
Fancy évek óta zuhanásban van,és igen elgondolkodtató egy ilyen produkciót látva,a stúdiókban volt munka vele bőven hogy azok a 80s zenéi úgy szólaljanak meg.
Biztatni kéne a visszavonulásra.
Fancy évek óta zuhanásban van,és igen elgondolkodtató egy ilyen produkciót látva,a stúdiókban volt munka vele bőven hogy azok a 80s zenéi úgy szólaljanak meg.
Biztatni kéne a visszavonulásra.
ItaloDisco4Ever !
#24923
Flames of Love - Highlights May 6th 2017
Szegény, Fancy-nek n(s)em megy már ez. Az éneklés. Persze, hakniként még eltudja magát adni, de amikor az eredeti playback-be próbál beleénekelni, vagy hasonló, hát inkább nem mondok semmit. <#zavart2>#zavart2>
Szerencsére a zene alatt ritkán teszi, mert ő is hallja, hogy nem 25 éves már, mikor ezt a dalt énekelte. Egyáltalán tudott ő énekelni, vagy csak nagy stúdió munkálatok végterméke került hozzánk a 80-as években? Ettől függetlenül, ő mindig is discoking marad.
Már ha nem b@assza el teljesen, amit az élete során felépített.
A táncos lányok, hát elég hervasztóak. Biztosan élvezik az egész "műsort"! <#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.05.17. 14:13:34
Szerencsére a zene alatt ritkán teszi, mert ő is hallja, hogy nem 25 éves már, mikor ezt a dalt énekelte. Egyáltalán tudott ő énekelni, vagy csak nagy stúdió munkálatok végterméke került hozzánk a 80-as években? Ettől függetlenül, ő mindig is discoking marad.
Már ha nem b@assza el teljesen, amit az élete során felépített.
A táncos lányok, hát elég hervasztóak. Biztosan élvezik az egész "műsort"! <#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.05.17. 14:13:34
Belehallgattam. Végül is hangulat kérdése, vannak napok amikor hasonló zenéket hallgatok.
Bár szerintem ezen meg sem lepődsz már<#nevetes1>#nevetes1>
Részemről különbséget teszek mashup (valaha egyvelegeknek is neveztük) készítők és a valódi előadók közt.
Előadó a szememben az a személy, aki valamilyen eredeti ötlettel áll elő és megalkot egy addig ismeretlen zenét.
Ha mashupokról beszélünk, azok általában már egy vagy több, valaki(k) által elkészített zene, sláger összekeverését takarja.
Isten bánts, hogy bárkit is megbántsak, de nagyon jó példa erre Mark Ashley legutóbbi lemeze.
Én bizony rögtön kiszúrtam egy egy szám hallgatása közben, hogy ismertebb régi italo előadóktól nyúlt le dallamokat.
Szöges ellentétben például Peter Wilsonnal, aki új dallamvilágot alkotott. Nagyon nem mindegy.
Az egyik művész, a másik meg (ne szépítsük a dolgot) más tollával ékeskedik.
Persze valamilyen szinten a mashup feljavíthatja az eredeti zenét (zenéket) amikből készült.
Nem a mashup ellen beszélek. Csak arra hívnám fel a figyelmedet, hogy vannak különbségek előadó és előadó közt.
Nem is kicsik. Amit én a produkciómként jellemeztem, az nem mások ötleteinek lenyúlása.
Azok saját zenék, aminek minden ütemét és hangját magam kevertem egyenként fel a sávokra.
Szóval a mashup talán nem is a legjobb jelző a sample-re amit mutattam..
Vagyis most nem egy csónakban evezünk.
Vagy inkább most sem<#nyes>#nyes>
u.i.: sajna nem minden vidire van időm, így a Shatoo (satu?<#hehe>#hehe>) is kimaradt eddig,
viszont az nagyon bejön<#eljen>#eljen>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.17. 12:35:08
Bár szerintem ezen meg sem lepődsz már<#nevetes1>#nevetes1>
Részemről különbséget teszek mashup (valaha egyvelegeknek is neveztük) készítők és a valódi előadók közt.
Előadó a szememben az a személy, aki valamilyen eredeti ötlettel áll elő és megalkot egy addig ismeretlen zenét.
Ha mashupokról beszélünk, azok általában már egy vagy több, valaki(k) által elkészített zene, sláger összekeverését takarja.
Isten bánts, hogy bárkit is megbántsak, de nagyon jó példa erre Mark Ashley legutóbbi lemeze.
Én bizony rögtön kiszúrtam egy egy szám hallgatása közben, hogy ismertebb régi italo előadóktól nyúlt le dallamokat.
Szöges ellentétben például Peter Wilsonnal, aki új dallamvilágot alkotott. Nagyon nem mindegy.
Az egyik művész, a másik meg (ne szépítsük a dolgot) más tollával ékeskedik.
Persze valamilyen szinten a mashup feljavíthatja az eredeti zenét (zenéket) amikből készült.
Nem a mashup ellen beszélek. Csak arra hívnám fel a figyelmedet, hogy vannak különbségek előadó és előadó közt.
Nem is kicsik. Amit én a produkciómként jellemeztem, az nem mások ötleteinek lenyúlása.
Azok saját zenék, aminek minden ütemét és hangját magam kevertem egyenként fel a sávokra.
Szóval a mashup talán nem is a legjobb jelző a sample-re amit mutattam..
Vagyis most nem egy csónakban evezünk.
Vagy inkább most sem<#nyes>#nyes>
u.i.: sajna nem minden vidire van időm, így a Shatoo (satu?<#hehe>#hehe>) is kimaradt eddig,
viszont az nagyon bejön<#eljen>#eljen>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.17. 12:35:08
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Helló Zephyr!
Csak az elmúlt néhány napokban általam posztolt dalok közt hallhatsz olyan zenéket amik nem italo-disco újdonságok.
Például : #24884
Egyáltalán belehallgatsz a videókba?
Az italo-disco nálam mindig az első számú lesz,abban igazad van hogy e stílus újdonságait előnyben részesítem.
E topicnak megvan adva a zenei témája,ha elkalandoznánk ettől,akkor elvész maga a fő téma.
Nem vagyok egy haragtartó típus,és nem igazán veszem komolyan ha néha valamin összezördülünk,a békejobbot elfogadom.
Kellemes nyaralást kívánok Görögországban,én majd augusztusban megyek Franciaországba.
S ha már belehallgathattam a produkciódba,viszonzásul ajánlom magam 😊.
Nem sok helyen vagyok jelen ,itt a profilomban elsősorban synthwave és elektronikus zenékből válogatok.
Talán érdemes néhány zenébe belehallgatnod.
RD Reynaud
<#integet2>#integet2>
Csak az elmúlt néhány napokban általam posztolt dalok közt hallhatsz olyan zenéket amik nem italo-disco újdonságok.
Például : #24884
Egyáltalán belehallgatsz a videókba?
Az italo-disco nálam mindig az első számú lesz,abban igazad van hogy e stílus újdonságait előnyben részesítem.
E topicnak megvan adva a zenei témája,ha elkalandoznánk ettől,akkor elvész maga a fő téma.
Nem vagyok egy haragtartó típus,és nem igazán veszem komolyan ha néha valamin összezördülünk,a békejobbot elfogadom.
Kellemes nyaralást kívánok Görögországban,én majd augusztusban megyek Franciaországba.
S ha már belehallgathattam a produkciódba,viszonzásul ajánlom magam 😊.
Nem sok helyen vagyok jelen ,itt a profilomban elsősorban synthwave és elektronikus zenékből válogatok.
Talán érdemes néhány zenébe belehallgatnod.
RD Reynaud
<#integet2>#integet2>
ItaloDisco4Ever !
#24918
Hol vannak már azok a szép idők amikor ilyen remek ritkaságok kerültek megosztásra akár lossless-ben is itt az sg-n! <#wave>#wave>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.05.16. 16:18:31
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.05.16. 16:18:31
#24917
Frank Lozano - I Wanna Fly 2017
Nekem majdnem mindig bejön ez a stílus....
Nekem majdnem mindig bejön ez a stílus....
Szia.
Egy dalban 80s-90s hangzásvilág együtt ,ez jól hangzik,érdeklődéssel várjuk.
Köszönjük az infókat!
További sok sikert kívánok a zenei pályádon!
Egy dalban 80s-90s hangzásvilág együtt ,ez jól hangzik,érdeklődéssel várjuk.
Köszönjük az infókat!
További sok sikert kívánok a zenei pályádon!
ItaloDisco4Ever !
#24915
Bocs, hogy csak most reagálok ékes szavaidra, de készülődöm a görögországi méltán megérdemelt nyaralásomra,
így ide most kevesebb időm jutott..<#vigyor5>#vigyor5>
Néha tényleg őszintén meglepődöm, mennyire korrekt is tudsz lenni. Pl:
"..szimplán elmondhatja mindenki a véleményét egy-egy újdonságról,a zene fórumozásnak ez abszolút egy fontos része,az előadók többségét is érdekli zenéik fogadtatása..."
Ezzel a kijelentéseddel abszolút egyet tudok magam is érteni, de viszont mint azt már többször is jeleztem feléd, itt nem ez a gond.
Itt egyedül annyi a probléma, hogy új zenék helyett, kizárólag az új italo zenékkel akarsz javarészt foglalkozni.
Nem azt mondom, hogy ide feltétlenül az új Metallica albumot kellene mutogatni és véleményezni (van erre egy másik totyik) de szerintem azért a diszkóhoz közelálló stílusok újabb zenéi is bőven elférhetnének itt. Persze kérdés az, mi számít újnak?
A 2000. év utáni zenék, vagy csak mindig a legfrissebb kiadványok?
És ezt megint ki és hogyan döntheti el?
Ezt a példát most spoilerezem, mert 1999-es zene, és biztos kapnék a fejemre a HG-tól, hogy ilyeneket mutogatok nyilvánosan,
de szerintem az újabb zenékbe (a 80-as 90-es évekbeliekhez képest) ez még bőven belefér(hetne)..
És ha néha egy picit ezen irányba is el lehetne távolodni a főiránytól (ami természetesen az italo<#eljen>#eljen>) amit magam is kedvelek,
akkor egy kicsit (talán) felpezsdülhetne még jobban is a fórum.
Nem biztos, hogy jól gondolom, de ha soha meg se próbálja senki, akkor úgysem derülne ki, mitől lehet még jobb egy fórum?
Békejobbom jeléül belehallgathatsz egy idén már 13 éves produkciómba, ami se nem italo, se nem új már, viszont akad akinek tetszik.
Na nem a sample, hanem a teljes album, amit csak pár kivételesen szerencsés gyűjtő birtokolhat<#nezze>#nezze>
És ez egyelőre így is marad<#nyes>#nyes>
További kellemes fórumozást<#wave>#wave>
így ide most kevesebb időm jutott..<#vigyor5>#vigyor5>
Néha tényleg őszintén meglepődöm, mennyire korrekt is tudsz lenni. Pl:
"..szimplán elmondhatja mindenki a véleményét egy-egy újdonságról,a zene fórumozásnak ez abszolút egy fontos része,az előadók többségét is érdekli zenéik fogadtatása..."
Ezzel a kijelentéseddel abszolút egyet tudok magam is érteni, de viszont mint azt már többször is jeleztem feléd, itt nem ez a gond.
Itt egyedül annyi a probléma, hogy új zenék helyett, kizárólag az új italo zenékkel akarsz javarészt foglalkozni.
Nem azt mondom, hogy ide feltétlenül az új Metallica albumot kellene mutogatni és véleményezni (van erre egy másik totyik) de szerintem azért a diszkóhoz közelálló stílusok újabb zenéi is bőven elférhetnének itt. Persze kérdés az, mi számít újnak?
A 2000. év utáni zenék, vagy csak mindig a legfrissebb kiadványok?
És ezt megint ki és hogyan döntheti el?
Ezt a példát most spoilerezem, mert 1999-es zene, és biztos kapnék a fejemre a HG-tól, hogy ilyeneket mutogatok nyilvánosan,
de szerintem az újabb zenékbe (a 80-as 90-es évekbeliekhez képest) ez még bőven belefér(hetne)..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
És ha néha egy picit ezen irányba is el lehetne távolodni a főiránytól (ami természetesen az italo<#eljen>#eljen>) amit magam is kedvelek,
akkor egy kicsit (talán) felpezsdülhetne még jobban is a fórum.
Nem biztos, hogy jól gondolom, de ha soha meg se próbálja senki, akkor úgysem derülne ki, mitől lehet még jobb egy fórum?
Békejobbom jeléül belehallgathatsz egy idén már 13 éves produkciómba, ami se nem italo, se nem új már, viszont akad akinek tetszik.
Na nem a sample, hanem a teljes album, amit csak pár kivételesen szerencsés gyűjtő birtokolhat<#nezze>#nezze>
És ez egyelőre így is marad<#nyes>#nyes>
További kellemes fórumozást<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
<#kacsint>#kacsint> Szia Clay!
Duplán is meglepődtem, köszi az infókat és a mintát is! <#worship>#worship> Bíztató, bár a részlet hangminősége miatt csak sejtésem van, kíváncsian várjuk majd a végeredményt. <#integet2>#integet2>
Duplán is meglepődtem, köszi az infókat és a mintát is! <#worship>#worship> Bíztató, bár a részlet hangminősége miatt csak sejtésem van, kíváncsian várjuk majd a végeredményt. <#integet2>#integet2>
#24911
Egy kis részlet nektek a long verzióból....
https://drive.google.com/file/d/0B6W0t_TcRp9td01PUXdnQjVBVjg/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B6W0t_TcRp9td01PUXdnQjVBVjg/view?usp=sharing
#24910
Sziasztok. Ez a kép a Vinyl tervezet egyik része. Mint látható a dal két nyelven jelenik meg illetve a június 4.-én forgatott video klip is magyarul és angolul is megjelenik. Egy nagy horderejű kampányt szeretnék a dalnak. Bízom benne ,hogy elnyeri tetszéseteket 😊. Azon vagyok és leszek , a nagyérdemű megismerje és szeresse ezt a műfajt ismét. Ha azt kérdezitek, hogy ez most melyik síilushoz áll közel.... ? Szerintem ebben a dalban mindent megcéloztam 80s 90s világot. Magyarország és sajnos mondhatjuk , hogy az egész világ nem áll készen erre a stílusra de meg kell tenni mindent, hogy ez ne így legyen. Arra kérlek benneteket, ha úgy érzitek, hogy ez a dal "megér egy misét 😊" akkor támogassátok amilyen formában tudjátok. Természetesen a gyűjtőknek készűl Long verzió is, a tárgyalás folyamatában van.
ItaloDisco4Ever !
Ha mégsem jönne erre ,akkor majd te ellátsz bennünket infókkal.
Gondolom aktuálisan a face oldalára is felkerül majd amire kíváncsiak vagyunk. <#wave>#wave>
Gondolom aktuálisan a face oldalára is felkerül majd amire kíváncsiak vagyunk. <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
A feleségem van fent, együtt használjuk. <#wink>#wink>
Az előbb ránéztem, annyi van már most, hogy abba is hagytam.
Tényleg, így elnézve a 70-80% biztos nő, nagy puszikkal meg szívekkel tarkított hozzászólásokkal! <#love11>#love11>
Az előbb ránéztem, annyi van már most, hogy abba is hagytam.
Tényleg, így elnézve a 70-80% biztos nő, nagy puszikkal meg szívekkel tarkított hozzászólásokkal! <#love11>#love11>
<#vigyor>#vigyor> szerencsére az enyém FB miatt nem csipog,ellenben csörög másért eleget, nem vagyok fészen, eddig elvagyok nélküle, elég a többi mobilos sm app, ha nagy ritkán bármi kell, akkor ismerősöket kérek meg közreműködni. akik meg mindig azzal noszogatnak, hogy regeljek.<#nevetes1>#nevetes1>
remélem csak jó hszek mennek rá<#kacsint>#kacsint>
remélem csak jó hszek mennek rá<#kacsint>#kacsint>
Tudom én, hogy mikor durrant valamit.
Jön, kivágja a faceasztalra aztán eltűnik a csávesz hónapokra, mintha ott sem járt volna.
És a mobil az őrületbe kerget a másodpercenkénti csipogásával, ahogy mennek rá a hozzászólások! <#nevetes2>#nevetes2>
Jön, kivágja a faceasztalra aztán eltűnik a csávesz hónapokra, mintha ott sem járt volna.
És a mobil az őrületbe kerget a másodpercenkénti csipogásával, ahogy mennek rá a hozzászólások! <#nevetes2>#nevetes2>
<#nevetes1>#nevetes1> nőverés szerencsére nincs benne, de szerintem aki még nem látta,annak érdekes vagy épp furcsa lesz egy más körökben megismert Italobox-Clayt látni. én pupilláztam, hogy biztos jól látok-e, de igen. <#wow1>#wow1>
oké, hülye vagyok <#falbav>#falbav><#vigyor>#vigyor>, nem néztem bele a leírásba, csak itt ablakon belül játszottam le.
az új dalhoz sokat én sem akarok mondani,mert csak téged ismételgetnélek.<#nevetes1>#nevetes1>
az új dalhoz sokat én sem akarok mondani,mert csak téged ismételgetnélek.<#nevetes1>#nevetes1>
"nem tudom mi készül, "
A leírásban az van, hogy új album.
Mflex lentebbi részlete meg ez powerflash dal valóban egy baromi nagy saller megint.
Elképesztő hangok ötletek mint mindig! Továbbiakban közhely, nem tudok újat mondani kegyetlen
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.05.13. 19:40:00
A leírásban az van, hogy új album.
Mflex lentebbi részlete meg ez powerflash dal valóban egy baromi nagy saller megint.
Elképesztő hangok ötletek mint mindig! Továbbiakban közhely, nem tudok újat mondani kegyetlen
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.05.13. 19:40:00
Tényleg?! Melyik film ez? <#miaz>#miaz>
Izé, várjál csak próbálom összerakni a jelenetet.
A csaj bevall valamit, erre Clay lenyom egy nagy sallert és annak a vége van ollózva? A keze épp befejezte a lendítést!
Eltaláltam? <#ticking>#ticking>
Izé, várjál csak próbálom összerakni a jelenetet.
A csaj bevall valamit, erre Clay lenyom egy nagy sallert és annak a vége van ollózva? A keze épp befejezte a lendítést!
Eltaláltam? <#ticking>#ticking>
nem tudom mi készül, de ez a jelek szerint már kész, és első hallásra az állóvíz felkavarására eléggé alkalmas.<#vigyor0>#vigyor0>
Mflex Sounds - Plays to Light (powerflash remix)
Mflex Sounds - Plays to Light (powerflash remix)
#24892
Szerintem jön majd erre és talán mesél a terveiről és az újdonságairól is...<#integet2>#integet2>
<#worship>#worship><#eljen>#eljen> szuper zene, mellette imádom ezeket a retro reklámfilmeket!
és érdemes belehallgatni a munkásságukba, ugyanis már legalább 30 éve a pályán vannak.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.05.13. 11:56:11
és érdemes belehallgatni a munkásságukba, ugyanis már legalább 30 éve a pályán vannak.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.05.13. 11:56:11