NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#24989
Beindult nagyon,vannak jó zenék,de van jó pár felejthető is,,majd meglátjuk,,,mintahogy arra is kíváncsi leszek hogy a tegnapi munkánknak,beérik-e a gyümölcse,,,és hogy milyen lessz a végeredmény.....😊
#24988
Amúgy ez a Martinez nem viccel. Sorra nyomja ki az új nótákat.

#24987
"...és hogy jusson Magyarországra is a limitált 25 cd-ből..."
Jutott Sanya!
Éppen tegnap fényképeztem! <#wink><#taps>

reynaud
#24986
Azért akadnak üde kivételek, mint :
C.C.Catch

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24985
Bravó! <#eljen> <#taps>

ItaloDisco4Ever !

#24984
A Verona után egy másik New Italo ami nálam lever minden mást....😊és hogy jusson Magyarországra is a limitált 25 cd-ből....

reynaud
#24983
Igen,jó hangú énekes,de szigorúan csak Ismael Blanco Ramos után,Ő ebben a stílusban abszolút top.
Régóta nem jelentkezett új zenékkel,remélem hamarosan megtöri a csendet!

ItaloDisco4Ever !

#24982
Végre Pedro Antonio Vicente is kijött a "fényre". Egy pazar hangú spanyol ismét Ismael Blanco Ramos után!<#taps>
Igaz hogy az extended még ennél is jobb, de a videónál ez nem számít most.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.06.05. 12:12:21

reynaud
#24981
Night In Wales - Sunday Night (Official Videoclip)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24980
Stylove Feat. Naoky - Now Close Your Eyes

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#24979
nemrég debütált egy zeneileg számomra nagyon körön kívüli előadótól ez szám, amire nagyjából véletlen botlottam, de ez valamiért a hangulatával és gitárvonalával mégis egy jól sikerült 80as érzetű dal. angolul persze élvezetesebb lenne, de ez van.

Alexandr Vestov - Yad (Александр Вестов - Яд)
amaximus
#24978
amaximus
#24977
nem új, de itt egy újabb jó remix egy eléggé közepes popzenéből

Макс Барских - Хочу Танцевать (Alexander Pierce Remix)


#24976
ENJOY
reynaud
#24975
Peter Wilson - Shadows Of The Night (preview )



A 80s-90s években ugyebár az volt a trend hogy jött a klip (nem 50mp-ben),aztán a lemezkiadás,a lemezgyűjtők meg alig várták hogy megvásárolhassák,furán megváltozott mostanra a dolog,ennyire el kell rejteni,egy rövidesen kapható dal új remixét? xD
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.06.03. 19:19:50

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24974
Marco Di Luna - Shimmering Stars Mix by RonalDJ

ItaloDisco4Ever !

#24973
SYSTEMS IN BLUE - Take it like a Man (2017) (Snippet) <#worship><#worship><#eljen>

Zephyr Retiring
#24972
Mondjuk azt azért nem árt hozzátenni, hogy régebben sem volt egy matyóhímzés az ürge..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)



Viszont nem is a kinézete miatt kedveltük/kedveljük őt sem<#nevetes1>
Inkább az érzés miatt ami ilyesmikre késztetett még anno:


Aztán ne rosszalkodjatok míg odaleszek<#nyes><#wave>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#24971
.....s ha már Tobias Bernstrup,egy figyelemre,vásárlásra érdemes kiadvány.
Tobias Bernstrup - 27 (reissue) - Released: 26 Jun 17 (Dark Entries US)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24969
reynaud
#24968
Jogos az észrevételed,azt hozzá kellett volna tennem ,2011 -től kiadott zenéi közt tartom "I look into your eyes" dalát a legjobbnak.
Tehát new-italo.....<#kacsint>

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#24967
több másik 80-as disco és synthpop előadóval együtt sürgősen nyugdíjba kéne vonulni és kerülni minden színpadi előadást, de neki különösen, főleg az éneklést és a parókában önparódizálást. <#wow3><#zavart2>
ki se írom külön a nevet





Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.05.31. 16:41:10
amaximus
#24966
valóban az egyik jó zenéje, de minek ezek a legjobb jelzők? a B oldalt is csak az analógosok kedvéért találták ki. <#vigyor> egy 3 számos előadónál lehet legjobb, de egy 300 számosnál?
hasonlóan kedvelem a Nobody Loves Me ezen verzióját is, de féltucat 'legjobbat' még fel tudnék sorolni akkor is, ha csak felületesen futom át.


amaximus
#24965
jó kis csapat, néhány egészen jó synthpop zenével. köszi a tippet.<#eljen>
amaximus
#24964
<#kacsint><#eljen>
#24963
ENJOY
http://www.mediafire.com/file/rp1ux2mz8sfx7h0/PRODUCERS+MEXICO+19+TOTAL.rar
#24962
A 2.albumon nekem ez a zene tetszik a legjobban.Persze a maxi lemezei után csakis<#eljen>
reynaud
#24960
Talán akad valaki akit érdekel,én szerény vélemény (B-side) a legjobb zenéje.

ItaloDisco4Ever !

#24959
great song,enjoy friends 😉




https://jjmist.bandcamp.com/track/test-my-love
Utoljára szerkesztette: gogomac, 2017.05.28. 22:56:44
reynaud
#24958
Azt hiszem az elmúlt hetekben említett nyár elejére várható újdonságok után jön a nyári uborkaszezon az italo-disco stílusban.

Egy jó synthwave a legfrissebbek közt. Anoraak - Skyline



ItaloDisco4Ever !

amaximus
#24957
ezek még nem voltak itt talán


4Post - We Are The Stars (M.D.Project & Sonik Proiect Remix)
Charlie Hands Magic - V-YCTAMWAMV3
Alpha Omega 22 - Cosmic Dust (Italodisco Mix)



és a hivatalos klipp
Bunny X - Lasers and Lace




és kellemes hangzással és akkordokkal zúz az új Mflex zene is.<#kacsint>
reynaud
#24956
Mflex Sounds - Night After Night

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24955
Andermay - En Azul (Italoconnection Remix)



Nincs túl bonyolítva,de.....<#taps>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24954
reynaud
#24953

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24951


Both 'Satellites' and 'I Just Wanna Turn Back Time' digital/CDr singles are released on July 7th. CDr singles released as a double pack and digital singles will be available separately.

Track listings:

Satellites (Radio Mix)
Satellites (Matt Pop Nothing But Love Club Mix)
Satellites (Tobias Bernstrup Remix)
Satellites (Pete Ware Celestial Mix)
Satellites (Pete Hammond Station To Station Mix)
Take A Chance On Loving You (Pete Hammond French Revolution Mix)

I Just Wanna Turn Back Time (Radio Mix)
I Just Wanna Turn Back Time (Matt Pop Stop The Clock Mix)
I Just Wanna Turn Back Time (Marco Di Luna Space Of Time Mix)
Systematic (Matt Pop Jack, Love and House Mix)

Peter says "This double release is to say a massive thank you to my PWL loving fans. There are also some great Italo/Space style mixes which take both songs to another place. Thanks also to the lovely Nicki French for providing backing vocals on Take A Chance, Pete Hammond on Satellites and Matt Pop on Turn Back Time".

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24950


Lian Ross - Dr. Mabuse
Vinyl Maxi Single (2017.05.26)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24949
Andermay - En Azul




ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24948
"BCR" dalok vinylen ?
Minek,kinek?

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#24947
Ebben az esetben nem a zene, hanem a magenta pink színű korong a lényeg 😛

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

AeroCool
#24946

New Italo Vinyl

AeroCool
#24945

New Italo Vinyl

AeroCool
#24944
David Lin-t kérdezd hogy miért is esett ezekre a dalokra a választása :-)

New Italo Vinyl

#24943
Isten ments hogy majd 200 maxit elkezdjék kiadni vinyl-n is. <#nevetes2>
Mondjuk kiváncsi lennék hogy miért pont ezekre esett a választás.
A Naomi még egész jó dal de a Modern Boots ezen dalában nem érzek semmi olyat ami vinyl-re kívánkozna.
Vannak ezeknél sokkal jobban sikerült dalai Ken Martina-nak.<#fejvakaras>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.05.24. 11:07:53

AeroCool
#24942
Working hard on several more releases for this year. AMD 008, AMD 009 and AMD 010. Anyways, here is AMD 008...coming in June 2017
Naomi - Stasera (Tonight) 12" on electric blue color vinyl. Limited edition of 100 copies only. No repress!AMD 009 - Modern Boots - Never Say Goodbye on a 12" Magenta Pink vinyl. 100 copies only! No repress!!!

New Italo Vinyl

Wind 67
#24941

Csak a WAV peregjen

Wind 67
#24940

AMD 010 - Mirko Hirsch feat. Trans-X "Video Night" 12" Orange Crush vinyl. Limited to 100 copies only! Available in July 2017. Here is a video teaser for all my friends with all the artwork!

Csak a WAV peregjen