NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#24989
Beindult nagyon,vannak jó zenék,de van jó pár felejthető is,,majd meglátjuk,,,mintahogy arra is kíváncsi leszek hogy a tegnapi munkánknak,beérik-e a gyümölcse,,,és hogy milyen lessz a végeredmény.....😊
#24988
Amúgy ez a Martinez nem viccel. Sorra nyomja ki az új nótákat. 

#24987
"...és hogy jusson Magyarországra is a limitált 25 cd-ből..."
Jutott Sanya!
Éppen tegnap fényképeztem! <#wink>#wink><#taps>#taps>
Jutott Sanya!
Éppen tegnap fényképeztem! <#wink>#wink><#taps>#taps>
Azért akadnak üde kivételek, mint :
C.C.Catch
C.C.Catch
ItaloDisco4Ever !
#24984
A Verona után egy másik New Italo ami nálam lever minden mást....😊és hogy jusson Magyarországra is a limitált 25 cd-ből....
Igen,jó hangú énekes,de szigorúan csak Ismael Blanco Ramos után,Ő ebben a stílusban abszolút top.
Régóta nem jelentkezett új zenékkel,remélem hamarosan megtöri a csendet!
Régóta nem jelentkezett új zenékkel,remélem hamarosan megtöri a csendet!
ItaloDisco4Ever !
#24982
Végre Pedro Antonio Vicente is kijött a "fényre". Egy pazar hangú spanyol ismét Ismael Blanco Ramos után!<#taps>#taps>
Igaz hogy az extended még ennél is jobb, de a videónál ez nem számít most.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.06.05. 12:12:21
Igaz hogy az extended még ennél is jobb, de a videónál ez nem számít most.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.06.05. 12:12:21
nemrég debütált egy zeneileg számomra nagyon körön kívüli előadótól ez szám, amire nagyjából véletlen botlottam, de ez valamiért a hangulatával és gitárvonalával mégis egy jól sikerült 80as érzetű dal. angolul persze élvezetesebb lenne, de ez van.
Alexandr Vestov - Yad (Александр Вестов - Яд)
Alexandr Vestov - Yad (Александр Вестов - Яд)
nem új, de itt egy újabb jó remix egy eléggé közepes popzenéből
Макс Барских - Хочу Танцевать (Alexander Pierce Remix)
Макс Барских - Хочу Танцевать (Alexander Pierce Remix)
#24976
ENJOY
Peter Wilson - Shadows Of The Night (preview )
A 80s-90s években ugyebár az volt a trend hogy jött a klip (nem 50mp-ben),aztán a lemezkiadás,a lemezgyűjtők meg alig várták hogy megvásárolhassák,furán megváltozott mostanra a dolog,ennyire el kell rejteni,egy rövidesen kapható dal új remixét? xD
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.06.03. 19:19:50
A 80s-90s években ugyebár az volt a trend hogy jött a klip (nem 50mp-ben),aztán a lemezkiadás,a lemezgyűjtők meg alig várták hogy megvásárolhassák,furán megváltozott mostanra a dolog,ennyire el kell rejteni,egy rövidesen kapható dal új remixét? xD
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.06.03. 19:19:50
ItaloDisco4Ever !
#24973
SYSTEMS IN BLUE - Take it like a Man (2017) (Snippet) <#worship>#worship><#worship>#worship><#eljen>#eljen>
Mondjuk azt azért nem árt hozzátenni, hogy régebben sem volt egy matyóhímzés az ürge..
Viszont nem is a kinézete miatt kedveltük/kedveljük őt sem<#nevetes1>#nevetes1>
Inkább az érzés miatt ami ilyesmikre késztetett még anno:
Aztán ne rosszalkodjatok míg odaleszek<#nyes>#nyes><#wave>#wave>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Viszont nem is a kinézete miatt kedveltük/kedveljük őt sem<#nevetes1>#nevetes1>
Inkább az érzés miatt ami ilyesmikre késztetett még anno:
Aztán ne rosszalkodjatok míg odaleszek<#nyes>#nyes><#wave>#wave>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
.....s ha már Tobias Bernstrup,egy figyelemre,vásárlásra érdemes kiadvány.
Tobias Bernstrup - 27 (reissue) - Released: 26 Jun 17 (Dark Entries US)
Tobias Bernstrup - 27 (reissue) - Released: 26 Jun 17 (Dark Entries US)
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Jogos az észrevételed,azt hozzá kellett volna tennem ,2011 -től kiadott zenéi közt tartom "I look into your eyes" dalát a legjobbnak.
Tehát new-italo.....<#kacsint>#kacsint>
Tehát new-italo.....<#kacsint>#kacsint>
ItaloDisco4Ever !
több másik 80-as disco és synthpop előadóval együtt sürgősen nyugdíjba kéne vonulni és kerülni minden színpadi előadást, de neki különösen, főleg az éneklést és a parókában önparódizálást. <#wow3>#wow3><#zavart2>#zavart2>
ki se írom külön a nevet
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.05.31. 16:41:10
ki se írom külön a nevet
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.05.31. 16:41:10
valóban az egyik jó zenéje, de minek ezek a legjobb jelzők? a B oldalt is csak az analógosok kedvéért találták ki. <#vigyor>#vigyor> egy 3 számos előadónál lehet legjobb, de egy 300 számosnál?
hasonlóan kedvelem a Nobody Loves Me ezen verzióját is, de féltucat 'legjobbat' még fel tudnék sorolni akkor is, ha csak felületesen futom át.
hasonlóan kedvelem a Nobody Loves Me ezen verzióját is, de féltucat 'legjobbat' még fel tudnék sorolni akkor is, ha csak felületesen futom át.
#24963
ENJOY
http://www.mediafire.com/file/rp1ux2mz8sfx7h0/PRODUCERS+MEXICO+19+TOTAL.rar
http://www.mediafire.com/file/rp1ux2mz8sfx7h0/PRODUCERS+MEXICO+19+TOTAL.rar
#24962
A 2.albumon nekem ez a zene tetszik a legjobban.Persze a maxi lemezei után csakis<#eljen>#eljen>
ItaloDisco4Ever !
Talán akad valaki akit érdekel,én szerény vélemény (B-side) a legjobb zenéje.


ItaloDisco4Ever !
#24959
great song,enjoy friends 😉
https://jjmist.bandcamp.com/track/test-my-love
Utoljára szerkesztette: gogomac, 2017.05.28. 22:56:44
https://jjmist.bandcamp.com/track/test-my-love
Utoljára szerkesztette: gogomac, 2017.05.28. 22:56:44
Azt hiszem az elmúlt hetekben említett nyár elejére várható újdonságok után jön a nyári uborkaszezon az italo-disco stílusban.
Egy jó synthwave a legfrissebbek közt. Anoraak - Skyline
Egy jó synthwave a legfrissebbek közt. Anoraak - Skyline
ItaloDisco4Ever !
ezek még nem voltak itt talán
4Post - We Are The Stars (M.D.Project & Sonik Proiect Remix)
Charlie Hands Magic - V-YCTAMWAMV3
Alpha Omega 22 - Cosmic Dust (Italodisco Mix)
és a hivatalos klipp
Bunny X - Lasers and Lace
és kellemes hangzással és akkordokkal zúz az új Mflex zene is.<#kacsint>#kacsint>
4Post - We Are The Stars (M.D.Project & Sonik Proiect Remix)
Charlie Hands Magic - V-YCTAMWAMV3
Alpha Omega 22 - Cosmic Dust (Italodisco Mix)
és a hivatalos klipp
Bunny X - Lasers and Lace
és kellemes hangzással és akkordokkal zúz az új Mflex zene is.<#kacsint>#kacsint>
Andermay - En Azul (Italoconnection Remix)
Nincs túl bonyolítva,de.....<#taps>#taps>
Nincs túl bonyolítva,de.....<#taps>#taps>
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Both 'Satellites' and 'I Just Wanna Turn Back Time' digital/CDr singles are released on July 7th. CDr singles released as a double pack and digital singles will be available separately.
Track listings:
Satellites (Radio Mix)
Satellites (Matt Pop Nothing But Love Club Mix)
Satellites (Tobias Bernstrup Remix)
Satellites (Pete Ware Celestial Mix)
Satellites (Pete Hammond Station To Station Mix)
Take A Chance On Loving You (Pete Hammond French Revolution Mix)
I Just Wanna Turn Back Time (Radio Mix)
I Just Wanna Turn Back Time (Matt Pop Stop The Clock Mix)
I Just Wanna Turn Back Time (Marco Di Luna Space Of Time Mix)
Systematic (Matt Pop Jack, Love and House Mix)
Peter says "This double release is to say a massive thank you to my PWL loving fans. There are also some great Italo/Space style mixes which take both songs to another place. Thanks also to the lovely Nicki French for providing backing vocals on Take A Chance, Pete Hammond on Satellites and Matt Pop on Turn Back Time".
ItaloDisco4Ever !
Ebben az esetben nem a zene, hanem a magenta pink színű korong a lényeg 😛
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#24943
Isten ments hogy majd 200 maxit elkezdjék kiadni vinyl-n is. <#nevetes2>#nevetes2>
Mondjuk kiváncsi lennék hogy miért pont ezekre esett a választás.
A Naomi még egész jó dal de a Modern Boots ezen dalában nem érzek semmi olyat ami vinyl-re kívánkozna.
Vannak ezeknél sokkal jobban sikerült dalai Ken Martina-nak.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.05.24. 11:07:53
Mondjuk kiváncsi lennék hogy miért pont ezekre esett a választás.
A Naomi még egész jó dal de a Modern Boots ezen dalában nem érzek semmi olyat ami vinyl-re kívánkozna.
Vannak ezeknél sokkal jobban sikerült dalai Ken Martina-nak.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.05.24. 11:07:53
Working hard on several more releases for this year. AMD 008, AMD 009 and AMD 010. Anyways, here is AMD 008...coming in June 2017
Naomi - Stasera (Tonight) 12" on electric blue color vinyl. Limited edition of 100 copies only. No repress!AMD 009 - Modern Boots - Never Say Goodbye on a 12" Magenta Pink vinyl. 100 copies only! No repress!!!
Naomi - Stasera (Tonight) 12" on electric blue color vinyl. Limited edition of 100 copies only. No repress!AMD 009 - Modern Boots - Never Say Goodbye on a 12" Magenta Pink vinyl. 100 copies only! No repress!!!
New Italo Vinyl
