NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem vagyok angoltanár, sőt, szerintem az embernek mindig van mit tanulnia. Biztos vannak itt nagyobb agyak, akik jobban ki tudják javítani. Ami a Google fordítót illeti, sok zagyvaságot tud összehozni, ami meg a fordítást illeti, értem mit akartál, de nem vezet jóra, ha az ember a magyart akarja szóról-szóra átültetni egy másik nyelvre.
Más: a dicsekvésről. Megvádoltátok egymást Zeffel, először én is annak véltem a kocsi mutogatást vagy másik részről a "kanadázást" vagy a nyaralás publikálását. De ahogyan írtad is, te a Mercidre büszke vagy, megdolgoztál érte. Úgy gondolom, hogy egy ilyen kocsi jó ízlésre és igényességre (a jó értelemben) vall, már nem azt látom benne, amit először, hanem azt, hogy örülsz neki, hogy elérted, hogy ilyened legyen. Emberi tulajdonság, hogy vágyunk az elismerésre és szeretjük megmutatni azt, amire büszkék vagyunk. Ez természetes. De ugyanez igaz Zefírre is, azért "kanadázott" éveken át, én legalábbis így látom. Nem tudom megvetni érte.
A te esetedben azt látom, hogy egy érzékeny ember vagy, aki vágyik az elismerésre és nagyon meg tud bántódni, ha beszólnak valami kellemetlen dolgot, amit úgy érzel, hogy nem érdemelsz meg. Többé-kevésbé egyébként mindenki hasonlóan éli meg.
Ami a topikban végzett "munkásságodat" illeti, szerintem hasznos. Zeff azt írta, hogy mindez csak reklám, ezeket az infókat előbb vagy utóbb a többiek is megszerzik - ezt így is fel lehet fogni, de én úgy látom, hogy igenis hasznos, mert sok energiát fektetsz ebbe és így a többieket megkíméled egy csomó kutatómunkától, annál is inkább, mert lehet, hogy nem is tennék meg maguktól, vagy nem is tudnák a lelőhelyeket, nincsenek olyan ismerőseik, stb. Ezért hasznos még (vagy volt topikgazdaként) Kaposi Laci is, mert él-hal a témáért. De lehetne még említeni sokakat: wmallas, biatomi, amaximus, gyula1971, lazzoo... stb, stb. Mindenki tesz valamit hozzá a dologhoz. Én csak kötözködni szoktam, sajnos az is egy emberi tulajdonság, Zeff meg trollkodni, mert sosem értik meg, hogy ő is szeretne valamit hozzátenni, csak nem sikerül.
Na elég, kicsit túlzásba vittem a szöveget. <#awink>#awink>
imo :) science fiction is science fact
imo :) science fiction is science fact
Ám ha angol nyelvtanár vagy javítsd ki,legalább tanulok tőled,az angol nyelvről tudjuk hogy egy szónak,egy mondaton belül több tucat jelentése lehet.
Mostanában nem láttam new-italo témájú fotókat tőled,a régebbi fotók válszeg már nem elérhetők,az én korábbi fotóim nagy része sem.
ItaloDisco4Ever !
Ja, azt az angolt azért nézd át... <#papakacsint>#papakacsint>
imo :) science fiction is science fact
ItaloDisco4Ever !
Tán akad köztük olyan amit én még nem is láttam.
ItaloDisco4Ever !
...and now,finally can we close this theme ?
I hope, it will be possible as well,because it already starting boring !
Thanks ! <#law>#law>
(tán angolul megérted a kérésem,ha magyarul nem ment)
Dobd fel a pörgetőre azt a Bobby O korongot,hasznosabb dolog lesz mint itt süketelni ! <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
Mode-One – Melodies Of Freedom cd Album 2018
Ha valakit érdekelne, akkor van eladó példányom a fentebb említett kiadványból. Celofános,vadiúj.
Ár priviben.<#smile>#smile>
De várjunk csak...hogyhogy nem nyúlitaló az a zene amiről trécsikélünk?
Újabban már lehet ilyesmiket is kitenni? Pár hete még leszedték a fejemet ha itt diszkófelújításokat mutogattam..<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
De amire azt írtam, hogy az eredeti jobb, az mitől új italo disco szerzemény?
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.07.20. 11:39:16
imo :) science fiction is science fact
Akár hazai, akár külföldi fronton...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Igazából alig alig olvasom a hozzászólásaidat, mert a legtöbb csak reklám, hogy itt és itt vehetitek meg ezt és ezt a zenét. Már meg ne sértődj, de ezen infókat itt a legtöbben - csak idő kérdése és - megtudják.
De zavar engem, hogy te ezt folyamatosan és feleslegesen közlöd? Ne válaszolj: nem zavar.
Zavar engem, hogy időről időre előhalászol valami 100000 évvel ezelőtt íródott véleményezést és azt mutogatod mint valami szuperhős? Nem zavar. Hidd el, egy cseppet sem.
Vagy amilyen vagy, legyél aki lehetsz, tőlem aztán azt kommentelsz amit csak akarsz.
De ha valamit nem értesz / vagy félreértesz, akkor inkább kérdezz.
Tudod a vicc az ugyanaz marad, csak mindenki másként érti.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Nekem sem időm,sem energiám nincs arra hogy veled civakodjak,szórakozzak itt.
Tartsd tiszteletben a kérésem,ne keresd a társaságom,és ne üzengess nekem burkoltan sem,köszönöm.
ItaloDisco4Ever !
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Uff<#felkialtas>#felkialtas>
a) nem hozzád szóltam
b) nem tartozik rád
de ami a legfontosabb: spoiler alatt olvastad amit nem is kellene,
tehát akkor meg miről is hadoválsz?
De végül is nem haragudhatok rád, hiszen mint írod is: mindenfelé az én hozzászólásaimat keresed és kutatod..<#eplus2>#eplus2>
Hát igen. Van aki ki nem állhat, de azért csak elolvassa mit firkáltam, mert kíváncsi..
Más meg kedvel, és azért olvassa kíváncsian Zef monológjait.<#hehe>#hehe>
A fotód szuper. Bár nem tiszta mire is kellene irigykednem:
a szakadt verdára, vagy a gagyi cd-re?<#vigyor>#vigyor>
Mellesleg, hogy tiszta vizet is öntsek a pohárba Bobby "O" ügyileg..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nyugodtan kérdezd csak meg a puszipajtásaidat innen. Persze csak azokat, akik elég rég feljárnak az esgére..
Na jó lét és jó éjt, de mindenek előtt jó zenét.
És legközelebb majd akkor reagálj, ha kérdezlek.
Na csocsi<#idiota>#idiota>
Uff<#felkialtas>#felkialtas>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Egyébként itt van egy videó,nekem ez nem tetszik,(Heigh Ho) brutál nagy zene volt tőle,és még mindig az.
ItaloDisco4Ever !
Mesélj,abban nagyon jó vagy,mivel dicsekedtem én ? ... tán a 200 ft-ért is beszerezhető a tagnak szimplán jó szándékból linkelt fájlra gondolsz,esetleg a több mint 3000 db Cd lemezemre ? ... több tucat tagnak van ugyanennyi vagy még több,egyik dolog sem képezi nálam dicsekvés tárgyát.
Az persze tőled hogy ily módon reagálsz ,már megszokott.
Lássunk egy kis előzményt :
MrSister hsz
én hsz
te hsz
Dfresh hsz
Napokon keresztül úgy cirka 20 topicban hirdeted a Ciprusi nyaralásod,ha valami dicsekvés akkor ez inkább az volt.
Én is voltam nyaralni,egy szót sem ejtettem róla.
Lassan elérünk egy olyan pontra veled hogy egy live videóban,bekukkanthatunk a hálószobádba is.
Jó volt ez a Zef mentes néhány nap,mert nekem nem hiányzik az a stílus (jelzőt nem használok,maradok úriember) ami belőled folyik.
Többször kértelek ,kerüljük egymás társaságát ,burkoltan se találj meg,köszi ha teljesíthető,vagy inkább lépek innen,én nem vagyok vevő az ökörködéseidre.
s hogy legalább egyszer igazad legyen,Reynaud most dicsekszik .....ha beüt a lottó 5-ös ,vegyél te is magadnak egyet,luxus limuzin,én megdolgoztam érte ,megérdemlem,neked meg marad az irigykedés ahogy fentebb linkelt hsz-ben ,egyik tag helyesen utalt rá!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.07.19. 17:15:17
ItaloDisco4Ever !
Starcluster - Smoke & Mirrors (Feat. Marc Almond from Soft Cell) - 12'' Mix
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.07.19. 10:16:50
Most ezeket hallgatom ilyen hangulatom van valamiért😊)Állandoan Nick Letizia és a Hold me jut eszembe róla gyerekkoromból😊
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2018.07.19. 10:01:07
És ezt Biatomi is pontosan tudja. <#taps>#taps>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Röviden: vannak személyek, akik felé felesleges bármiféle magyarázkodás..sajnos.
Egyesek azt hiszik, hogy az ember csak és kizárólag egyféle zenei irányzatot kedvelhet, mert magukból indulnak ki.
Plusz dicsekednek azzal ami van, mert régen nem volt csak a nincs.
Valahol érthető is ez a mentalitás. Bár azonosulni képtelen vagyok vele.
Az "öregnek" add át jókívánságaimat ha arrafelé lesz dolgod. Nem tudom milyen állapotban van jelenleg, de nyugtasd meg, hogy a jó emberek jó helyre kerülnek ha itt az idő. És mi mind jó emberek vagyunk. Te, én és ő is...
Persze vannak emberek akik nem értik a jó fogalmát, mert felnőve nemigen volt jóban részük.
De ez van, míg nincs jobb...
..és persze a zene legyen veled<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Tracklistát hamarosan feltolok.
ItaloDisco4Ever !
Ezt a kijelentésed ugye csak viccnek szántad?
Néhány éve amikor zöldfülűként megjelentem a fórumon,senkit sem ismerve a tagok közt,én szoktam ekkora badarságokat leírni.
Aztán néhány tag villantott a gyűjteményéből ezt-azt,s megértem kapkodni a fejem.
Csak a zenei stílusnál maradva,pár éve még aktívan fórumozott itt hazánk tán legnagyobb lemezgyűjtője,ne kelljen a nicknevét említenem,s éppen néhány napja a szomszéd topicban láthatunk egy 200 €-os vinylt,magángyűjteményből.
Én maradok szerény,bár csak CD lemezből több mint 3000 db van a gyűjteményemben (maxik+albumok).
Beleszaladtam pár hete egy japán zene fórumba,egy" Super Eurobeat " CD fotótól hanyatt vágják magukat a tagok,pedig ugyebár van némi életszínvonal különbség.
Szóval ha akarsz válaszolni,írd azt hogy csak poénkodtál ...
ItaloDisco4Ever !

On And On (Fears Keep On) (Italoconnection Mix)
Remix – Italoconnection
9:01
B On And On (Fears Keep On) (Codazzi Rework)
Remix – Sandro Codazzi
7:02
C On And On (Fears Keep On) (Flemming Dalum Remix)
Remix – Flemming Dalum
7:04
D On And On (Fears Keep On) (Leo Mas & Fabrice Danceology Dub Mix)
Remix – Fabrice, Leo Mas
6:48
Utoljára szerkesztette: Biatomi, 2018.07.18. 13:52:12
És soha nem értettem mi ez a furcsa nyávogás végig a zene alatt mintha egy rossz kazettás magnó húzná a szalagot.
Ez a verzió most tetszik de a nyávogás sajnos maradt.
Decadance - On And On [ Fears Keep On ] (Italoconnection mix)
Kérdeztem mi a helyzet ezzel a kettő bónusz nótával.
Azt mondta a hivatalos CD-re nem kerültek fel( ezt eddig is tudtuk) <#sir>#sir>de a digitális kiadványon bizony rajta vannak amit vásároljak meg az iTunes vagy valamelyik digital store-bol.
Nos az iTunes számomra kizárt többen megégtünk már ott a lossless-nek árult mp3 felvételeikkel.
Azért érdekes üzletpolitika ez. Az aki fizikális CD-t vesz kevesebbet kap mint aki digitálisan megveszi?
Ez van , valahonnan be kell szerezni digitálisan is ha ezt a kettő bónuszt is akarjuk. <#fejvakaras>#fejvakaras>
Nem tudhatom.
Majd kiderül ha válaszol rá.
Hidd el rengeteg dolgot meg lehet vásárolni privátban lossless ha van hozzá jó kapcsolatod.
Engem most csak az érdekel hogy létezik-e olyan vásárlási lehetőség ahol ez a kettő dal is szerepel a digitális file-ok között!