NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

cucurbia
#27362
Eric Saade

Nekem meg inkább ez tetszik.

Musachy
#27361
Mostanában nem vesztegetem ilyenekre a pénzt...

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az angollal kapcsolatban nem kötözködni akartam, biztos vagyok benne, hogy szóban jól elboldogulsz vele, megértik mit akarsz, esetleg visszakérdeznek. Talán az a finally ott az elején kicsit bántja a szememet, lehet a végére tenném, esetleg helyette "at last", másik: az as well tényleg felesleges, továbbá valami ilyen lenne: I hope it is possible because it is getting boring...
Nem vagyok angoltanár, sőt, szerintem az embernek mindig van mit tanulnia. Biztos vannak itt nagyobb agyak, akik jobban ki tudják javítani. Ami a Google fordítót illeti, sok zagyvaságot tud összehozni, ami meg a fordítást illeti, értem mit akartál, de nem vezet jóra, ha az ember a magyart akarja szóról-szóra átültetni egy másik nyelvre.

Más: a dicsekvésről. Megvádoltátok egymást Zeffel, először én is annak véltem a kocsi mutogatást vagy másik részről a "kanadázást" vagy a nyaralás publikálását. De ahogyan írtad is, te a Mercidre büszke vagy, megdolgoztál érte. Úgy gondolom, hogy egy ilyen kocsi jó ízlésre és igényességre (a jó értelemben) vall, már nem azt látom benne, amit először, hanem azt, hogy örülsz neki, hogy elérted, hogy ilyened legyen. Emberi tulajdonság, hogy vágyunk az elismerésre és szeretjük megmutatni azt, amire büszkék vagyunk. Ez természetes. De ugyanez igaz Zefírre is, azért "kanadázott" éveken át, én legalábbis így látom. Nem tudom megvetni érte.
A te esetedben azt látom, hogy egy érzékeny ember vagy, aki vágyik az elismerésre és nagyon meg tud bántódni, ha beszólnak valami kellemetlen dolgot, amit úgy érzel, hogy nem érdemelsz meg. Többé-kevésbé egyébként mindenki hasonlóan éli meg.
Ami a topikban végzett "munkásságodat" illeti, szerintem hasznos. Zeff azt írta, hogy mindez csak reklám, ezeket az infókat előbb vagy utóbb a többiek is megszerzik - ezt így is fel lehet fogni, de én úgy látom, hogy igenis hasznos, mert sok energiát fektetsz ebbe és így a többieket megkíméled egy csomó kutatómunkától, annál is inkább, mert lehet, hogy nem is tennék meg maguktól, vagy nem is tudnák a lelőhelyeket, nincsenek olyan ismerőseik, stb. Ezért hasznos még (vagy volt topikgazdaként) Kaposi Laci is, mert él-hal a témáért. De lehetne még említeni sokakat: wmallas, biatomi, amaximus, gyula1971, lazzoo... stb, stb. Mindenki tesz valamit hozzá a dologhoz. Én csak kötözködni szoktam, sajnos az is egy emberi tulajdonság, Zeff meg trollkodni, mert sosem értik meg, hogy ő is szeretne valamit hozzátenni, csak nem sikerül.

Na elég, kicsit túlzásba vittem a szöveget. <#awink>

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#27360
Érdekességnek jó volt. A cím alapján egyből az eredeti ugrott be, na mondom lássuk! Az volt, amire gondoltam, a másik dolog, meg, ami érdekelt, hogy vajon tudnak-e valami jobbat kihozni belőle - nos ez szerintem nem sikerült.

imo :) science fiction is science fact

#27359
Igen, tudom!<#bee1> A 80-as évek sikerei nem nagyon ismételhetők meg!<#circling>

reynaud
#27358
FD remix ,baresz ! <#eljen>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27357
"as well " felesleges,de aki fordítóba dobja,érteni fogja,úgy állítottam össze a mondatokat. <#awink>
Ám ha angol nyelvtanár vagy javítsd ki,legalább tanulok tőled,az angol nyelvről tudjuk hogy egy szónak,egy mondaton belül több tucat jelentése lehet.

Mostanában nem láttam new-italo témájú fotókat tőled,a régebbi fotók válszeg már nem elérhetők,az én korábbi fotóim nagy része sem.

ItaloDisco4Ever !

#27356
Ez bejövős nekem,,Thanks az infót!!! <#eljen><#taps>
Musachy
#27355
Ami itt témába vág, abból nincs túl sok és már mind "lejárt lemez". Biztos megvannak. Meg írtam is, hogy már anno feltettem őket, visszakeresésben (is) jó vagy, ha még a képtárhelyeken megvannak, akkor itt is meglesznek.
Ja, azt az angolt azért nézd át... <#papakacsint>

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#27353

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27352
Na dobj fel pár fotót azokról a lemezekről,engem érdekel miket tartasz vásárlásra érdemesnek.
Tán akad köztük olyan amit én még nem is láttam.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27351
Zef ! ne ferdíts ! <#nevetes1>
...and now,finally can we close this theme ?
I hope, it will be possible as well,because it already starting boring !
Thanks ! <#law>
(tán angolul megérted a kérésem,ha magyarul nem ment)

Dobd fel a pörgetőre azt a Bobby O korongot,hasznosabb dolog lesz mint itt süketelni ! <#wave>

ItaloDisco4Ever !

#27350
Sziasztok Kollégák!!!
Mode-One ‎– Melodies Of Freedom cd Album 2018
Ha valakit érdekelne, akkor van eladó példányom a fentebb említett kiadványból. Celofános,vadiúj.
Ár priviben.<#smile>
Musachy
#27349
Biztos pikkelnek rád.

Nem csoda... <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#27348
Mindent elhiszek. De attól még kidobhatod ide a fotókat<#hehe>

De várjunk csak...hogyhogy nem nyúlitaló az a zene amiről trécsikélünk?
Újabban már lehet ilyesmiket is kitenni? Pár hete még leszedték a fejemet ha itt diszkófelújításokat mutogattam..<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#27347
A válasz: igen. Sőt vettem néhány ilyen lemezt is, bármikor lefotózom őket, ha nem hiszed. De elhiszed, tehát hagyjuk. Meg amúgy korábban meg is tettem már, csak elkerülte a figyelmedet.
De amire azt írtam, hogy az eredeti jobb, az mitől új italo disco szerzemény?
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.07.20. 11:39:16

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#27346
Bocs ha lemaradtam (mégsem lehetek melletted mindig<#hehe>) de azóta, hogy utoljára feltettem a kérdést, létezik már olyan új italo disco szerzemény, ami már neked is tetszik?<#nevetes1>
Akár hazai, akár külföldi fronton...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#27345
Megbeszéltük.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hanyadjára is? Kerüllek én, de tényleg. Erre időről időre, mint valami kis unatkozó nagyon ráérő tag, felkutatsz egy általában másnak írt hozzászólásom és belekötsz. Kivételesen nem rólad volt szó, mert nem csak körúlötted forog a világ, de bármikor írhatnék rólad is a "hátad mögött", ha megengeded. És ha nem, akkor írok az engedélyed nélkül.
Igazából alig alig olvasom a hozzászólásaidat, mert a legtöbb csak reklám, hogy itt és itt vehetitek meg ezt és ezt a zenét. Már meg ne sértődj, de ezen infókat itt a legtöbben - csak idő kérdése és - megtudják.
De zavar engem, hogy te ezt folyamatosan és feleslegesen közlöd? Ne válaszolj: nem zavar.
Zavar engem, hogy időről időre előhalászol valami 100000 évvel ezelőtt íródott véleményezést és azt mutogatod mint valami szuperhős? Nem zavar. Hidd el, egy cseppet sem.
Vagy amilyen vagy, legyél aki lehetsz, tőlem aztán azt kommentelsz amit csak akarsz.
De ha valamit nem értesz / vagy félreértesz, akkor inkább kérdezz.
Tudod a vicc az ugyanaz marad, csak mindenki másként érti.
<#law>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#27344
Nem csak azért. Egyértelműen jobb.

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#27343
Irhatál volna 1 korrekt választ,s akkor azt mondom el van sikálva a dolog,nem sikerült.
Nekem sem időm,sem energiám nincs arra hogy veled civakodjak,szórakozzak itt.
Tartsd tiszteletben a kérésem,ne keresd a társaságom,és ne üzengess nekem burkoltan sem,köszönöm.

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#27342
De csak azért, mert azt szoktad meg..<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#27341
Pontosítok ha megengeded: valóban flém amit művelsz, ugyanis

Uff<#felkialtas>

a) nem hozzád szóltam
b) nem tartozik rád

de ami a legfontosabb: spoiler alatt olvastad amit nem is kellene,
tehát akkor meg miről is hadoválsz?

De végül is nem haragudhatok rád, hiszen mint írod is: mindenfelé az én hozzászólásaimat keresed és kutatod..<#eplus2>
Hát igen. Van aki ki nem állhat, de azért csak elolvassa mit firkáltam, mert kíváncsi..
Más meg kedvel, és azért olvassa kíváncsian Zef monológjait.<#hehe>

A fotód szuper. Bár nem tiszta mire is kellene irigykednem:
a szakadt verdára, vagy a gagyi cd-re?<#vigyor>

Mellesleg, hogy tiszta vizet is öntsek a pohárba Bobby "O" ügyileg..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
te még az SG létezéséről sem tudtál, amikor én már a cd-d 1. track-jét töltöttem fel a 80-asba saját vinylről.
Nyugodtan kérdezd csak meg a puszipajtásaidat innen. Persze csak azokat, akik elég rég feljárnak az esgére..

Na jó lét és jó éjt, de mindenek előtt jó zenét.
És legközelebb majd akkor reagálj, ha kérdezlek.
Na csocsi<#idiota>

Uff<#felkialtas>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#27340
A bő 3 és fél évtizeddel ezelőtti eredeti sokkal jobb, a Rational Youth-tól.

imo :) science fiction is science fact

#27339
<#bdead><#buck>

reynaud
#27338
Pontosan ezért gondoltam arra hogy remélhetőleg poénkodik!

Egyébként itt van egy videó,nekem ez nem tetszik,(Heigh Ho) brutál nagy zene volt tőle,és még mindig az.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27337
flame!

Mesélj,abban nagyon jó vagy,mivel dicsekedtem én ? ... tán a 200 ft-ért is beszerezhető a tagnak szimplán jó szándékból linkelt fájlra gondolsz,esetleg a több mint 3000 db Cd lemezemre ? ... több tucat tagnak van ugyanennyi vagy még több,egyik dolog sem képezi nálam dicsekvés tárgyát.
Az persze tőled hogy ily módon reagálsz ,már megszokott.
Lássunk egy kis előzményt :
MrSister hsz
én hsz
te hsz
Dfresh hsz

Napokon keresztül úgy cirka 20 topicban hirdeted a Ciprusi nyaralásod,ha valami dicsekvés akkor ez inkább az volt.
Én is voltam nyaralni,egy szót sem ejtettem róla.
Lassan elérünk egy olyan pontra veled hogy egy live videóban,bekukkanthatunk a hálószobádba is.
Jó volt ez a Zef mentes néhány nap,mert nekem nem hiányzik az a stílus (jelzőt nem használok,maradok úriember) ami belőled folyik.
Többször kértelek ,kerüljük egymás társaságát ,burkoltan se találj meg,köszi ha teljesíthető,vagy inkább lépek innen,én nem vagyok vevő az ökörködéseidre.

s hogy legalább egyszer igazad legyen,Reynaud most dicsekszik .....ha beüt a lottó 5-ös ,vegyél te is magadnak egyet,luxus limuzin,én megdolgoztam érte ,megérdemlem,neked meg marad az irigykedés ahogy fentebb linkelt hsz-ben ,egyik tag helyesen utalt rá!





Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.07.19. 17:15:17

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#27336
Már akinek hiányzik annyiért.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#27335
#27334
Basszus ez nem a mostani Carino Cat-os csávó? <#wow1><#nyes>

Starcluster - Smoke & Mirrors (Feat. Marc Almond from Soft Cell) - 12'' Mix

cucurbia
#27333
ami nagylemez árának a negyede kb.szóval jó üzlet😊))

#27332
INNEN meg lehet venni a kettő bonusz zenét kemény 3Euro-ért ami hiányzik a Peter Wilson CD-ről.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.07.19. 10:16:50

cucurbia
#27331
Na kellemes napos,esős,szeles(kinél mi) időt
Most ezeket hallgatom ilyen hangulatom van valamiért😊)Állandoan Nick Letizia és a Hold me jut eszembe róla gyerekkoromból😊

Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2018.07.19. 10:01:07

#27330
Ebből a Fabian Nesti korongból csak amit én tudok minimum már 6db van az országban.<#wink>
És ezt Biatomi is pontosan tudja. <#taps>

Zephyr Retiring
#27329
Csatlakozom. Ezt a verziót valóban jól összedobták.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#27328
Pieesz tusé...<#taps>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Látom, illetve olvasom a témához írt későbbi hozzászólásaidat is.
Röviden: vannak személyek, akik felé felesleges bármiféle magyarázkodás..sajnos.
Egyesek azt hiszik, hogy az ember csak és kizárólag egyféle zenei irányzatot kedvelhet, mert magukból indulnak ki.
Plusz dicsekednek azzal ami van, mert régen nem volt csak a nincs.
Valahol érthető is ez a mentalitás. Bár azonosulni képtelen vagyok vele.
Az "öregnek" add át jókívánságaimat ha arrafelé lesz dolgod. Nem tudom milyen állapotban van jelenleg, de nyugtasd meg, hogy a jó emberek jó helyre kerülnek ha itt az idő. És mi mind jó emberek vagyunk. Te, én és ő is...
Persze vannak emberek akik nem értik a jó fogalmát, mert felnőve nemigen volt jóban részük.
De ez van, míg nincs jobb...

..és persze a zene legyen veled<#wave>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#27327
ZYX Italo Disco New Generation vol.13 ,várhatóan 2018.09.07
Tracklistát hamarosan feltolok.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27326
Kedves Biatomi,

Ezt a kijelentésed ugye csak viccnek szántad?
Néhány éve amikor zöldfülűként megjelentem a fórumon,senkit sem ismerve a tagok közt,én szoktam ekkora badarságokat leírni.
Aztán néhány tag villantott a gyűjteményéből ezt-azt,s megértem kapkodni a fejem.
Csak a zenei stílusnál maradva,pár éve még aktívan fórumozott itt hazánk tán legnagyobb lemezgyűjtője,ne kelljen a nicknevét említenem,s éppen néhány napja a szomszéd topicban láthatunk egy 200 €-os vinylt,magángyűjteményből.
Én maradok szerény,bár csak CD lemezből több mint 3000 db van a gyűjteményemben (maxik+albumok).

Beleszaladtam pár hete egy japán zene fórumba,egy" Super Eurobeat " CD fotótól hanyatt vágják magukat a tagok,pedig ugyebár van némi életszínvonal különbség.
Szóval ha akarsz válaszolni,írd azt hogy csak poénkodtál ...

ItaloDisco4Ever !

#27325
Biztos nem itteni fórumozó,drága lehet az a keret<#vigyor>
#27324
Van akinek ennyire tetszik az új Fabian Nesti kiadvány. <#nyes>

#27323
Szerintem ez így ahogy van okés,persze nem kötelező mindenkinek
On And On (Fears Keep On) (Italoconnection Mix)
Remix – Italoconnection
9:01
B On And On (Fears Keep On) (Codazzi Rework)
Remix – Sandro Codazzi
7:02
C On And On (Fears Keep On) (Flemming Dalum Remix)
Remix – Flemming Dalum
7:04
D On And On (Fears Keep On) (Leo Mas & Fabrice Danceology Dub Mix)
Remix – Fabrice, Leo Mas
6:48
Utoljára szerkesztette: Biatomi, 2018.07.18. 13:52:12
#27322
<#eljen>Nekem is csak az tetszik belőle!

cucurbia
#27321
Izlések és pofonok...ahogy mondtam.nekem pl. az összes verziojábol csak ez tetszett..szerencsére ezt tették rá a 2016-os remixalbumukra és nem a többiből egy borzalmat.

#27320
Nem tartottam annyira nagy zenének( eddig) ezt a nótát.
És soha nem értettem mi ez a furcsa nyávogás végig a zene alatt mintha egy rossz kazettás magnó húzná a szalagot.

Ez a verzió most tetszik de a nyávogás sajnos maradt.

Decadance - On And On [ Fears Keep On ] (Italoconnection mix)

#27319
<#wow1><#worship>Nagyon szépen köszönöm!

cucurbia
#27318
Na Matt Popnál több sikerem lett.Mindjárt küldöm a levelesládádba a két flac file-et.))

cucurbia
#27317
Én most éppen Matt Popnak irtam.Mondjuk más ügyben mert abba covereket tesz letölthetővé(állitolag) 20-án,amire most éppen egy műsor miatt szükségem lenne,ha lehet nem mp3-ban.Gondoltam egy üzenetben megemlitem ezt a Peter Wilson dalt is,ha már ő keverte.Meglátom mit ir vissza.

#27316
Nos most beszéltem Peter-el.
Kérdeztem mi a helyzet ezzel a kettő bónusz nótával.
Azt mondta a hivatalos CD-re nem kerültek fel( ezt eddig is tudtuk) <#sir>de a digitális kiadványon bizony rajta vannak amit vásároljak meg az iTunes vagy valamelyik digital store-bol.
Nos az iTunes számomra kizárt többen megégtünk már ott a lossless-nek árult mp3 felvételeikkel.
Azért érdekes üzletpolitika ez. Az aki fizikális CD-t vesz kevesebbet kap mint aki digitálisan megveszi?
Ez van , valahonnan be kell szerezni digitálisan is ha ezt a kettő bónuszt is akarjuk. <#fejvakaras>

cucurbia
#27315
vagy még egy ötlet.Az első 100 előrendelőnek a lemezzel együtt postáztak egy excluziv mixeket tartalmazó anyagot is.Sajnos és nem voltam benne ebben az első 100 ban,de lehet a kollega igen.Majd nyilatkozik.

cucurbia
#27314
Tudom, a Pete Hammond válogatásokat is csak privátban tudom megvenni.

#27313
Feltételezem hogy az eredeti lossless , csak a kolléga mp3-ba konvertálva tette be ide.
Nem tudhatom.
Majd kiderül ha válaszol rá.
Hidd el rengeteg dolgot meg lehet vásárolni privátban lossless ha van hozzá jó kapcsolatod.
Engem most csak az érdekel hogy létezik-e olyan vásárlási lehetőség ahol ez a kettő dal is szerepel a digitális file-ok között!