NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#28110
Tobias Bernstrup - Technophobic (Limited Edition) (2018) mp3

https://www5.zippyshare.com/v/TLeReOxO/file.html

01. Night In The Science Zone
02. Doesn't Matter
03. Metropolis Of Tomorrow (feat. Hante.)
04. Technophobic
05. Something To Believe In
06. Hear Me Calling
07. Everything Is Wrong
08. Utopia
09. Uncanny Valley
10. Redundant
11. Doesn't Matter (Makina Girgir Remix)
12. Technophobic (Techniques Berlin Remix)
13. Everything Is Wrong (Confrontational Remix)
14. Uncanny Valley (Nao Katafuchi Remix)
15. Utopia (Italoconnection Remix)
16. Utopia (Flemming Dalum Remix)
17. Utopia (23rd Underpass Remix)
18. Utopia (Covenant Remix)
#28109
Ez elég jól sikerült azért.<#bdead><#bdead>

AeroCool
#28108
Hamarosan érkezik :-)

New Italo Vinyl

cucurbia
#28107
A Petőfin meg néhány más kisebb rádioban adtak már 2017-ben is néhány dalát,de bevallom eddig a nyárig én sem tudtam rola semmit.Aztán lehet hogy ezután sem fogok,majd kiderül.A popszakma tele van one hit wonderekkel.

AeroCool
#28106
Köszi szépen az ismertetőt! Csak ezt az egy dalát ismerem :-)

New Italo Vinyl

cucurbia
#28105


Nem "nagy" név,egy Párizsban élő zeneszerző és producer.Eddig kb.7-8 dala,feldolgozása jelent meg az elmúlt években.
Ebből ez az idei dal volt a legismertebb.
Nekem mégis jo érzés,hogy valakinek játszod a dalait egy műsorban,aki aztán kiszúrja pont azt az adást.Ha amerikában élnék fel sem tünne,na de mi magyarok vagyunk ebben a kis piacon,porfészekben.

AeroCool
#28104
Ki egyébként a Franck Choppin? Kihez hasonló? Nagy név? Nem nagyon hallottam még róla. :-( Hány éves munkássága van?
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2018.10.31. 19:36:17

New Italo Vinyl

cucurbia
#28103
És persze nagy nagy köszönet minden forumozonak akik megosztják nehezen megszerzett felvételeiket,hogy aztán abbol össze lehessen hozni egy olyan műsort,amire külföldről is felfigyel valaki.Egy mindenkiért - mindenki egyért!Nagy nagy köszönet mindenkinek!!

cucurbia
#28102
És még be is irt a radio müsorlinkje alá😊) hm.Aki úr az úr.
Na kéne csinálnom egy Dieter Bohlen műsort és elküldeni Hamburgba neki,hátha ő is megtisztelne minket😊)Bár a Kiss Gyuri inkább Bobby Orlandótol ájulna el😊),de őt senki nem tudja elérni😞(

cucurbia
#28101
persze most keresem Peti,csak közben Reynauldnak válaszoltam.Megy priviben.

AeroCool
#28100
Szia Cucurbia! Egy linket kérhetnék ehez a bizonyos adáshoz? Köszi! :-)

New Italo Vinyl

reynaud
#28099
Cucurbia szerintem tud neked linket küldeni,vagy kattints a rádió face oldalára,ott is megtalálod.

ItaloDisco4Ever !

AeroCool
#28098
Meg lehet hallgatni ezt a műsort?

New Italo Vinyl

reynaud
#28097
* Franck Choppin

Alább erről írtam,s ezért állítom Hajcser úrral jó párost alkottok. <#kacsint>
Egyébként voltak ebben a pénteki műsorban más zenei csemegék is ,mint pld ... Coska - Nightdrive,Malfa - So Long (NewRetro remix),Peter Wilson etc.
Akkor ahogy ígérted,remélem a folytatást!

P.S. : láttam a bejegyzést ! <#eljen>

ItaloDisco4Ever !

AeroCool
#28096
Addig meg hallgatom mp3 ban
Jobb mint a semmi :-)

Tobias Bernstrup

New Italo Vinyl

AeroCool
#28095
Hamar örültem :-( Csak részletek ...na mindegy ennek örömére, ha meglesz lemezen kiteszem ide wav-ban :-)

New Italo Vinyl

cucurbia
#28094
ez csak teaser😞(

AeroCool
#28093
Sziasztok!
Minden formátumban letölthető Tobias Bernstrup új lemeze.
Tobias Bernstrup
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2018.10.31. 17:56:45

New Italo Vinyl

cucurbia
#28092
Hm.Hogy már Frank Choppin is a Poptarisznya.hu pénteki műsorát hallgatja,amit én rajtam össze😊)És még tetszik is neki,ahogy írja.Kicsit most dagad a mellem😊

#28091
<#circling><#circling>

#28090
<#circling>

#28089
<#eplus2>

#28088
<#bdead><#bdead>

#28087
#28086
Igazad van az az egy valóban vegyes . <#worship>
De százalékban így is több mint amit reméltem, mert szó sem volt arról hogy a többi angol lesz.
Úgy is megvettem volna ,de így még jobban tetszik .

Musachy
#28085
A 14-es "German/English" verzió is csak angol, amelyiknek német címe van? <#fejvakaras>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#28084
Kénytelen voltál megvenni?
Fegyverrel kényszerítettek rá?<#nevetes1>

Én szerencsére komprimisszumkészebb vagyok nálad. Igen sok zeném csak mp3-ban figyel a winyón vagy dvd-kre kiírva. És igen sok album elég is nekem így. A világ összes lemezét úgysem tudnám megvenni még azok közül se amiket kedvelek is.
Nincs annyi polcom...<#miaz>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#28083
Én meg ezt a ritka kiadványt ajánlom ha már egyszer kénytelen voltam megvenni! <#wink>
Az érdekessége az hogy ami neten mp3-ban fellelhető az állítólag erről készült.
De ez nem így van ugyanis amig azon csak a refrén angol minden más német nyelven van, addig a CD számomra is meglepetésként minden track-je full angolul szól.
És így már a német nyelvel nem szimpatizálóknak is érdekes lehet! <#taps> ( szerintem )

Discogs
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.10.28. 14:42:30

Zephyr Retiring
#28082
Na zenéljünk is valamit gyorsan mielőtt még Totya mondta balhé lesz..<#idiota>

És ha már gyorsan, akkor én mindenképp D. White-ot javaslom..



"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#28081
Inkább szerencsé(m)re..<#eplus2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#28080
Ne is törődj vele.
Nincs is annál jobb mint egy kis közutálat vegyülve a hátam mögött egy jó nagy adag közirigységgel vegyülve.
Már megszoktam.<#nevetes1>

#28079
srácok a MINŐSÉG az fontosabb!!!
a mennyiség jobbára fiatalabb korban volt mérce<#love11>
#28078
Csak nem már megint rám küldöd a kutyákat harmadik opcióként?
Igaz itt mást sem tudnak egyesek.
Van itt elég szemét nem kellek ahhoz én.
De csak nyugodtan attól nekem továbbra is meglesz szinte minden amit szeretnék. <#nevetes1>

cucurbia
#28077
na ebből a marakodásbol elég,megyek adásra összeszedni az infokat😊)
a Marakodoknak meg küldök a levelesládájába valamit cucurbiától ajándékba.
Ha megvan az sem zavar😊)
Ha meg nincs akkor.....

Musachy
#28076
Mondjuk úgy, hogy ez lenne az ideális. De sajnos nem így van.

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#28075
bye guys! <#wave>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28074
A nagyképűség egy olyan dolog ami a buta emberek egyik legfőbb ismérve.
Az okos ember inkább szerény,így az élet szinte minden területén többre viszi,mint egy pökhendi,nagyképű alak,akik efféle viselkedésük miatt gyakran közutálatnak örvendenek.

ItaloDisco4Ever !

#28073
De hogy ne csak a pofám járjon.
Egy kis friss zene.

rain70
#28072
A nagyképűség egy dolog, viszont emiatt teleszemetelni a topikot az egy másik , mert most azt csináltad, de van "harmadik opció" is, ha sokáig hangoztatod ezt még.
#28071
Dicsekszik a fene.
Sok minden mással dicsekedhetnék nem pont egy ilyen albummal.
Ha tetszik ha nem egyeseknek,attól még igaz hogy a zenei MLM piramis tetején ülök és akkor
is kapom az összes zenét ha már nem is kérem.<#nevetes1>
Nagyképű vagyok?
Lehet.
Hidd el van mire. <#wink>
Elég egyenes voltam?

reynaud
#28070
ha nekem nem tetszik valami,nem akarom hogy eljusson hozzám,sőt egyenesen visszautasítom,színjáték az egész.
Undorom a nem egyenes dolgoktól.

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#28069
igen,coming soon jelzésű,ettől még lapulhatott fiokban évekig.

rain70
#28068
Talán elértettem valamit.
Te most itt arról dicsekedsz, hogy nem veszed meg, mert úgyis eljut hozzád?
reynaud
#28067
ha amúgy sem vennéd meg,akkor mit szórakozol,felesleges a színjáték ....

ItaloDisco4Ever !

#28066
Amúgy se venném meg mert számomra unalmas.
Ez is eljut hozzám mint az összes többi.

Volt jobb!


bandcamp

reynaud
#28065
<#eljen><#eljen><#eljen>

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#28064
Nem, most kértem,hogy kicsit mellőzzenek a meghivásokkal,legalább 3-4 hetet szeretnék feltöltödni minden péntek éjszakámat nem egy rádiostudioban szeretném tölteni pihenés helyett,bármennyire is élvezem.Most csak telefoninterjukat vállalok.(ma is lesz egy)
Aztán feltöltödök,beszerzek,kapok néhány zenét,és igérem összerittynetek majd megint valamit.
Régi mondás,hogy nem lehet meg mindenkinek minden meg és nem ismerhet mindenki mindent (főleg,hogy én az aktiv létemet etéren lassan 20 éve abbahagytam),igy van mit tanulnom ujra,de nem az lényeg hogy mekkora az anyagod,hanem hogy amid van,abbol mit hozol ki!

#28063
Ebből mutass egyet ami lossless. <#nevetes1>
https://mflexsounds.bandcamp.com/album/italo-essentials-vol-4-selling-info-in-description
Ha ezt megnyitod akkor a vol.4-re mutat mint legújabb dolog.

Musachy
#28062
<#hehe> hát így már érthető <#eljen>

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#28061
pld. ..... a videó alatt!
sok más egyéb ,ezen igényes felületen : - link-

ItaloDisco4Ever !