NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#28160
Victor Ark feat. Mr. Konrad - Loving me (New Hi NRG Remix)



Úgy hangzik mint az egyik Bobby "O" music ,de pont ezért jó!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28159
ha már PSB .... ez inkább figyelemre méltó,konkrétan engem letarolt annyira jó,és annyira Pet Shop Boys + Electronic

Kites With Lights - Feeling Better

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28158
reynaud
#28157
cucurbia
#28156
És ez ugyanaz a David Lyme?
Hm.Igaz volt egy Perestroikája is már akkor elkurvult egy kicsit.

cucurbia
#28155
Na ez nem tetszik😞((de talán ha lenne egy jobb remix belőle?

#28154
Victor Ark - It's A Sin (Hi NRG Mix) Italo Disco 2018 New Generation

#28153


csak érdekességképpen, bár nem italo de az előadót jól ismerjük ..... (talán még nem volt, nem találtam a keresővel)
Utoljára szerkesztette: allacska, 2018.11.05. 22:06:33
#28152
Ezek a remixek nagyon jók tényleg ......
Utoljára szerkesztette: allacska, 2018.11.05. 21:51:27
cucurbia
#28151
Csatlakozom az előttem szólókhoz.

#28150
Nekem is ezek a favoritjaim,,talán még a Bellatrix remix<#taps>
reynaud
#28149
Nagyjából 2 hónapja,szabadidőmben szinte már csak new-italo zenéket hallgatók.
Favorit Ken Laszlo új dala,de kedvelem Aleph új zenéjét is,amit viszont mostanában a legtöbbször hallgattam,az még egy tavaly év végi dal,ami mellett akkor "elsétáltam" pedig bemutattam. .... #26094

A dal szerzője , Marco Rochowski,de tudja é valaki ,a vokált ki énekli? .... én természetesen igen.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28148
<#eljen>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28147
Az ígéret szerint,néhány hét múlva kiadják maxi Cd-n,s a "Flashback Records" jóvoltából vinylen is érkezik majd,hogy a bakelitre mely verziókat válasszák,azt kíváncsian várom.
Nekem (Retroteque Remix , Also Playable Mono Remix ,Extended Version) tetszik elsősorban.
Itt is belehallgathatók : >>> link >>>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28146
Ez a magánvéleményed,akár többünk véleménye is lehet,az enyém dettó!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28145
Nekünk italo-disco fanoknak,minden egyes legalább ilyen színvonalú zenét meg kell becsülnünk,mert képes életben tartani ezt a zenei stílust.
Elnézve a videó publikálása óta a kommenteket,nagyon sokan lájkolják,ez nem csak a formációnak jó,az italo-disco népszerűségének is jót tesz!

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#28144
Csatlakozom az előttem szólókhoz.

#28143
Meg van ez csinálva rendesen most,,nekem is tetszik ..😊<#eljen>
#28142
Nekem nagyon tetszik, magánvéleményem szerint napjaink és a közelmúlt legjobb new italo csapata ...
#28141
jóóóóó,még ha visszaköszönnek is dolgok<#eljen>
reynaud
#28140
ItaLove - At the Disco

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#28139
Bármi megeshet, megeshetett. <#awink>

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#28138
Mondjuk egy lemezszerződés felajánlása egy kiadótól,s lehet hogy a mester hozzáfogna egy hosszabb verzió elkészítéséhez.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28137

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28136
Igen,igazad van,ezt én néhány napja hallhattam egy műsor felvételében is,de jóval korábban olvastam is tán egy italo-disco fórumon.

Azért te tényleg jó körökben mozgolódtál,Justin Timberlake szólódalai közt kedvelek néhányat,az albumot meg is vettem amin a linkelt dal is található.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Persze azonos címmel egy dal Peter Wilson-tól inkább a zeném,ezt fontos elmondanom,mert revans lehetőséget adnék a Walla Sanyinak,hogy megérdeklődje,mi történt a zenei ízlésemmel <#nevetes1>

ItaloDisco4Ever !

#28135
<#hamm><#lookaround>

cucurbia
#28134
Sőt....még az is lehet hogy valamikor Zephyrrel és Muscahchival is találkoztam,ha valoban egy körben mozogtunk,csak persze nem tudtam hogy milyen hírességekkel szívok egy levegőt😊)
És persze ők sem😊))

cucurbia
#28133
Igen ezt többször elmondta már adásban is(lehet legutobb éppen ott hallottad oktober 12-én),hogy egykor még a nyolcvanas évek elején egy fogadáson Olaszországban találkozott Bobby Orlandoval,akiről persze akkor még senki nem tudta hogy 2-3 év mulva ő lesz Bobby O,hiszen akkor még nem létezett Divine,Flirts,Malibu és társai.
Ilyen alapon persze én is találkoztam már hirességekkel,töltöttem el kis időt Justin Timberlake-val, a Backstreet Boys-sal a Scooterrel,stb,csak sajnos akkor még én sem tudtam,hogy ha várok 1-2 évet akkor utobb mekkora hirességek lesznek.(nekem a nagy kedvenc az a Culture Beat volt a sok közül,mivel ők kivételesen tényleg akkor jöttek,amikor a csucskorszakukat élték).De ez már a kilencvenes évek korszaka.

cucurbia
#28132
Mester azt irta nem fog belőle hosszabb verziot késziteni.
Én megkaptam a mixmesterünk által készitettet de kukába dobtam nem tetszik,Sajnos nem nagyon van olyan rész a dalban ahol jol lehetne kötni vágni,nagyon mesterkélt az eredmény emiatt.Azért még probálkozunk.

#28131
Do Passion-Ice Cold Angel 2018

#28130

Mark Ashley feat. J.K. Dramont - Words 2018 ( Special Panflute Version )
reynaud
#28129
Espen Kraft új videója,a zene már ismert s 2013-ban készítette.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28128
Örülők hogy visszatértél a "Bonanzás,Z.Erikás" meglepő kitérőd után az italo-disco vonalra!
Vannak azért idén is nagyon jó italo zenék,és a nagy év végi hajrá még csak ezután jön.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28127
A zenei alap is nagyon jó,egy hosszabb intro az elején,valamint a dal közepe táján hagyni a dallamokat kibontakozni,s a megfelelő helyen újra rátolni a vokált,extra + lenne.
Ehhez tényleg kéne az accapella,vagy hogy a mester maga elkészítse hosszabb verzióban.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28126
Bobby Orlando idén kereken 60 éves!

Valahol olvastam,Haluska úr személyesen is találkozott vele,de akkor még nem volt oly ismert.
Nem tudni miért rejtőzködik,tényleg szinte elérhetetlen,zeneileg egy zseni volt, ahogy viszont azokkal bánt akikkel együtt dolgozott,arról furcsa történetek keringenek...

ItaloDisco4Ever !

#28125
Amaya új Maxiján a B1. I Never Said This Before (Vocal Version) a húzó zene!
Az egy nagyon nagy zene lett szerintem. <#taps><#szeret>

#28124
<#email><#email>

cucurbia
#28123
Na fejen találtad a szöget,pont ezért kerestem meg az accapella miatt,de az sajna nincs meg neki.De ettől függetlenül már elküldtem a felvételeket házi mixmesterünknek,megprobál valamit belőle csinálni.Egy hete van nála,még nincs eredmény.

#28122
..."aztán lehetne műanyagba faragni és piacra dobni vinylen. "
Nem véletlenül ez a remekműve nem elérhető a Free Download szekcióban.<#wink>

reynaud
#28121
Nálam már első hallásra nyerő volt!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28120
2nd Official teaser for new single "It's Over" by TQ



Izgalommal várjuk,lesz é harmadik 'teaser" is,aztán csak elérünk egy olyan pontra,hogy meghallgatható lesz a teljes song.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28119
Amit linkeltem,letölthető az sc-on "free" WAV minőségben,reg. szükségeltetik.

Ez meg olyan jól sikerült,hogy a művész úrnak,kéne belőle egy hosszabb ,extended verziót fabrikálni,aztán lehetne műanyagba faragni és piacra dobni vinylen. >>> link >>>

ItaloDisco4Ever !

#28118
Vitán felül qrva jó lett ez most...😊 Épp ideje volt már,<#finom>
cucurbia
#28117
Amikor először hallottam ugy fél éve nem tetszett....de azota kezdem megkedvelni.

cucurbia
#28116
És is tudnék neveket sorolni,ki kivel feküdt le,hogy rádiómikrofon elé kerülhessen😊)
Na ez hasonló eset.😊))

reynaud
#28115
Jay Vintage ft Sara Jonas - Miami Nights

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28114
lehet hogy nálam az év egyik legjobb italo-disco zenéje ??? majd meglátjuk ....

J.D. Jaber - I Want You (Extended Version)



sacc / kb olyan mintha 80s években készült volna,majd elfelejtették kiadni,persze tudjuk hogy nem.

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#28113
Megvannak.Elküldött most trackeket Choppin.
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2018.11.03. 08:09:20

reynaud
#28112
1.20.00-ra érdemes csúszkálni , "At the Disco" (Also Playable Mono remix)

Martin Blix (ItaLove)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28111