NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Victor Ark feat. Mr. Konrad - Loving me (New Hi NRG Remix)
Úgy hangzik mint az egyik Bobby "O" music ,de pont ezért jó!
Úgy hangzik mint az egyik Bobby "O" music ,de pont ezért jó!
ItaloDisco4Ever !
ha már PSB .... ez inkább figyelemre méltó,konkrétan engem letarolt annyira jó,és annyira Pet Shop Boys + Electronic
Kites With Lights - Feeling Better
Kites With Lights - Feeling Better
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
#28154
Victor Ark - It's A Sin (Hi NRG Mix) Italo Disco 2018 New Generation
#28153
csak érdekességképpen, bár nem italo de az előadót jól ismerjük ..... (talán még nem volt, nem találtam a keresővel)
Utoljára szerkesztette: allacska, 2018.11.05. 22:06:33
#28152
Ezek a remixek nagyon jók tényleg ......
Utoljára szerkesztette: allacska, 2018.11.05. 21:51:27
Utoljára szerkesztette: allacska, 2018.11.05. 21:51:27
#28150
Nekem is ezek a favoritjaim,,talán még a Bellatrix remix<#taps>#taps>
Nagyjából 2 hónapja,szabadidőmben szinte már csak new-italo zenéket hallgatók.
Favorit Ken Laszlo új dala,de kedvelem Aleph új zenéjét is,amit viszont mostanában a legtöbbször hallgattam,az még egy tavaly év végi dal,ami mellett akkor "elsétáltam" pedig bemutattam. .... #26094
A dal szerzője , Marco Rochowski,de tudja é valaki ,a vokált ki énekli? .... én természetesen igen.
Favorit Ken Laszlo új dala,de kedvelem Aleph új zenéjét is,amit viszont mostanában a legtöbbször hallgattam,az még egy tavaly év végi dal,ami mellett akkor "elsétáltam" pedig bemutattam. .... #26094
A dal szerzője , Marco Rochowski,de tudja é valaki ,a vokált ki énekli? .... én természetesen igen.
ItaloDisco4Ever !
Az ígéret szerint,néhány hét múlva kiadják maxi Cd-n,s a "Flashback Records" jóvoltából vinylen is érkezik majd,hogy a bakelitre mely verziókat válasszák,azt kíváncsian várom.
Nekem (Retroteque Remix , Also Playable Mono Remix ,Extended Version) tetszik elsősorban.
Itt is belehallgathatók : >>> link >>>
Nekem (Retroteque Remix , Also Playable Mono Remix ,Extended Version) tetszik elsősorban.
Itt is belehallgathatók : >>> link >>>
ItaloDisco4Ever !
Nekünk italo-disco fanoknak,minden egyes legalább ilyen színvonalú zenét meg kell becsülnünk,mert képes életben tartani ezt a zenei stílust.
Elnézve a videó publikálása óta a kommenteket,nagyon sokan lájkolják,ez nem csak a formációnak jó,az italo-disco népszerűségének is jót tesz!
Elnézve a videó publikálása óta a kommenteket,nagyon sokan lájkolják,ez nem csak a formációnak jó,az italo-disco népszerűségének is jót tesz!
ItaloDisco4Ever !
#28143
Meg van ez csinálva rendesen most,,nekem is tetszik ..😊<#eljen>#eljen>
#28142
Nekem nagyon tetszik, magánvéleményem szerint napjaink és a közelmúlt legjobb new italo csapata ...
#28141
jóóóóó,még ha visszaköszönnek is dolgok<#eljen>#eljen>
Mondjuk egy lemezszerződés felajánlása egy kiadótól,s lehet hogy a mester hozzáfogna egy hosszabb verzió elkészítéséhez.
ItaloDisco4Ever !
Igen,igazad van,ezt én néhány napja hallhattam egy műsor felvételében is,de jóval korábban olvastam is tán egy italo-disco fórumon.
Azért te tényleg jó körökben mozgolódtál,Justin Timberlake szólódalai közt kedvelek néhányat,az albumot meg is vettem amin a linkelt dal is található.
Persze azonos címmel egy dal Peter Wilson-tól inkább a zeném,ezt fontos elmondanom,mert revans lehetőséget adnék a Walla Sanyinak,hogy megérdeklődje,mi történt a zenei ízlésemmel <#nevetes1>#nevetes1>
Azért te tényleg jó körökben mozgolódtál,Justin Timberlake szólódalai közt kedvelek néhányat,az albumot meg is vettem amin a linkelt dal is található.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Persze azonos címmel egy dal Peter Wilson-tól inkább a zeném,ezt fontos elmondanom,mert revans lehetőséget adnék a Walla Sanyinak,hogy megérdeklődje,mi történt a zenei ízlésemmel <#nevetes1>#nevetes1>
ItaloDisco4Ever !
#28135
<#hamm>#hamm><#lookaround>#lookaround>
Sőt....még az is lehet hogy valamikor Zephyrrel és Muscahchival is találkoztam,ha valoban egy körben mozogtunk,csak persze nem tudtam hogy milyen hírességekkel szívok egy levegőt😊)
És persze ők sem😊))
És persze ők sem😊))
Igen ezt többször elmondta már adásban is(lehet legutobb éppen ott hallottad oktober 12-én),hogy egykor még a nyolcvanas évek elején egy fogadáson Olaszországban találkozott Bobby Orlandoval,akiről persze akkor még senki nem tudta hogy 2-3 év mulva ő lesz Bobby O,hiszen akkor még nem létezett Divine,Flirts,Malibu és társai.
Ilyen alapon persze én is találkoztam már hirességekkel,töltöttem el kis időt Justin Timberlake-val, a Backstreet Boys-sal a Scooterrel,stb,csak sajnos akkor még én sem tudtam,hogy ha várok 1-2 évet akkor utobb mekkora hirességek lesznek.(nekem a nagy kedvenc az a Culture Beat volt a sok közül,mivel ők kivételesen tényleg akkor jöttek,amikor a csucskorszakukat élték).De ez már a kilencvenes évek korszaka.
Ilyen alapon persze én is találkoztam már hirességekkel,töltöttem el kis időt Justin Timberlake-val, a Backstreet Boys-sal a Scooterrel,stb,csak sajnos akkor még én sem tudtam,hogy ha várok 1-2 évet akkor utobb mekkora hirességek lesznek.(nekem a nagy kedvenc az a Culture Beat volt a sok közül,mivel ők kivételesen tényleg akkor jöttek,amikor a csucskorszakukat élték).De ez már a kilencvenes évek korszaka.
Mester azt irta nem fog belőle hosszabb verziot késziteni.
Én megkaptam a mixmesterünk által készitettet de kukába dobtam nem tetszik,Sajnos nem nagyon van olyan rész a dalban ahol jol lehetne kötni vágni,nagyon mesterkélt az eredmény emiatt.Azért még probálkozunk.
Én megkaptam a mixmesterünk által készitettet de kukába dobtam nem tetszik,Sajnos nem nagyon van olyan rész a dalban ahol jol lehetne kötni vágni,nagyon mesterkélt az eredmény emiatt.Azért még probálkozunk.
#28131
Do Passion-Ice Cold Angel 2018
#28130
Mark Ashley feat. J.K. Dramont - Words 2018 ( Special Panflute Version )
Örülők hogy visszatértél a "Bonanzás,Z.Erikás" meglepő kitérőd után az italo-disco vonalra!
Vannak azért idén is nagyon jó italo zenék,és a nagy év végi hajrá még csak ezután jön.
Vannak azért idén is nagyon jó italo zenék,és a nagy év végi hajrá még csak ezután jön.
ItaloDisco4Ever !
A zenei alap is nagyon jó,egy hosszabb intro az elején,valamint a dal közepe táján hagyni a dallamokat kibontakozni,s a megfelelő helyen újra rátolni a vokált,extra + lenne.
Ehhez tényleg kéne az accapella,vagy hogy a mester maga elkészítse hosszabb verzióban.
Ehhez tényleg kéne az accapella,vagy hogy a mester maga elkészítse hosszabb verzióban.
ItaloDisco4Ever !
Bobby Orlando idén kereken 60 éves!
Valahol olvastam,Haluska úr személyesen is találkozott vele,de akkor még nem volt oly ismert.
Nem tudni miért rejtőzködik,tényleg szinte elérhetetlen,zeneileg egy zseni volt, ahogy viszont azokkal bánt akikkel együtt dolgozott,arról furcsa történetek keringenek...
Valahol olvastam,Haluska úr személyesen is találkozott vele,de akkor még nem volt oly ismert.
Nem tudni miért rejtőzködik,tényleg szinte elérhetetlen,zeneileg egy zseni volt, ahogy viszont azokkal bánt akikkel együtt dolgozott,arról furcsa történetek keringenek...
ItaloDisco4Ever !
#28125
Amaya új Maxiján a B1. I Never Said This Before (Vocal Version) a húzó zene!
Az egy nagyon nagy zene lett szerintem. <#taps>#taps><#szeret>#szeret>
Az egy nagyon nagy zene lett szerintem. <#taps>#taps><#szeret>#szeret>
#28124
<#email>#email><#email>#email>
Na fejen találtad a szöget,pont ezért kerestem meg az accapella miatt,de az sajna nincs meg neki.De ettől függetlenül már elküldtem a felvételeket házi mixmesterünknek,megprobál valamit belőle csinálni.Egy hete van nála,még nincs eredmény.
#28122
..."aztán lehetne műanyagba faragni és piacra dobni vinylen. "
Nem véletlenül ez a remekműve nem elérhető a Free Download szekcióban.<#wink>#wink>
Nem véletlenül ez a remekműve nem elérhető a Free Download szekcióban.<#wink>#wink>
2nd Official teaser for new single "It's Over" by TQ
Izgalommal várjuk,lesz é harmadik 'teaser" is,aztán csak elérünk egy olyan pontra,hogy meghallgatható lesz a teljes song.
Izgalommal várjuk,lesz é harmadik 'teaser" is,aztán csak elérünk egy olyan pontra,hogy meghallgatható lesz a teljes song.
ItaloDisco4Ever !
Amit linkeltem,letölthető az sc-on "free" WAV minőségben,reg. szükségeltetik.
Ez meg olyan jól sikerült,hogy a művész úrnak,kéne belőle egy hosszabb ,extended verziót fabrikálni,aztán lehetne műanyagba faragni és piacra dobni vinylen. >>> link >>>
Ez meg olyan jól sikerült,hogy a művész úrnak,kéne belőle egy hosszabb ,extended verziót fabrikálni,aztán lehetne műanyagba faragni és piacra dobni vinylen. >>> link >>>
ItaloDisco4Ever !
#28118
Vitán felül qrva jó lett ez most...😊 Épp ideje volt már,<#finom>#finom>
És is tudnék neveket sorolni,ki kivel feküdt le,hogy rádiómikrofon elé kerülhessen😊)
Na ez hasonló eset.😊))
Na ez hasonló eset.😊))
lehet hogy nálam az év egyik legjobb italo-disco zenéje ??? majd meglátjuk ....
J.D. Jaber - I Want You (Extended Version)
sacc / kb olyan mintha 80s években készült volna,majd elfelejtették kiadni,persze tudjuk hogy nem.
J.D. Jaber - I Want You (Extended Version)
sacc / kb olyan mintha 80s években készült volna,majd elfelejtették kiadni,persze tudjuk hogy nem.
ItaloDisco4Ever !
Megvannak.Elküldött most trackeket Choppin.
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2018.11.03. 08:09:20
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2018.11.03. 08:09:20
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
