NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#28260
A régebben ,előző évben,években már megismert dalokat idei fizikális megjelenéstől függetlenül ,szerintem hagyjuk figyelmen kívül.
Kivételt képez ,amint azt behatároltam,tavaly év végi zenék,azok jöhetnek,s egy-egy jóval korábban már ismert dal 2018-as új verzióban,remixben ,természetesen szerepelhet a listán,mint pld . Joy Peters - Passion of Love 2018-as verziói.

ItaloDisco4Ever !

#28259
Nálam ezért maradt ki az Apolo! <#wink>
Hát igen így végighallgatva nem egyszerű pár track benne. De ha könnyebbre készítem el akkor legyintenek az igazi Italo Fanok hogy hát ez meg mi volt?<#nyes> Amúgy két megfejtés van idáig 56 és 51 találattal. <#wink><#taps>
Majd beteszem a 80-as évek fórumába is itt az sg-n csak előbb a face az elsőbbség.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.11.25. 18:02:01

#28258
Azért számomra az még nem tisztázott, hogy azok a dalok amik régebben jöttek ki digitálisba és mondjuk csak az idén fizikális hanghordozón,listázhatóak???
reynaud
#28257
A szerény jelző esetedben abszolút elhagyható !
Egyébként köszi és nagy érdeklődéssel várom azt a listát ... <#eljen> <#wave>

ItaloDisco4Ever !

#28256
Megfüleltem,,nem is egyszer..hááát, nem egyszerű ez,,talán a fele elsőre meg is van,,,de a másik fele..<#wink>.<#integet2>,Jó kis fejtörő,gratulálok hozzá.
#28255
Sanyikám a magad szerény tudásával remélem 15 órakor megfüleled a 80 Track-es Italo Disco tesztet is.<#wink><#wave>

#28254
A magam szerény tudásával és ízlésvilágával, én is befogok szállni egy listával....😊
reynaud
#28253
Szia,
Lehetőség szerint 2017.december 01 - 2018.november 30 közti időszakban kiadott ,publikált zenékre kérném majd megírni a listákat.
" italo-disco - euro-disco - hi-nrg - spacesynth" stílusú dalokat érintve.
Az év során a fent említett időszakban illetve stílusokban posztolt dalok közül bármi jöhet,nem kötném fizikális megjelenéshez,akár csupán zenei streaming oldalon meghallgatható muzsikára is jöhet a voks ha az a kedvenc.

Én azt javaslom hogy max. 30-as listákat írjatok,aki ennél kevesebbet rangsorol nem probléma,az 1.hely 30 pontról indul.

Az összesítésre mindenképpen téged szeretnélek megkérni,a továbbiakat egy flancos külsőségben megjelenő végeredmény posztolását,aktuálisan privát megbeszéljük majd.
Remélem az italo-disco rajongók aktivizálják magukat,hiszen éppen ez a fórum ,a topic egyik fősodor témája egész éven át,kinek mi tetszik,s mi nem,itt a lehetőség a favorit zenéket egy listában összeszedni.

ItaloDisco4Ever !

#28252
Üdv. Reynaud !
Dec. 15 -20. között bevállalnám, az összesített, full SG new italo listát elkészíteni.(Ha nem lenne rá jelentkező)
2018-as space zenék lehetnek-e a listán. Csak hogy néhány szavazónak, akik szeretik ezt a műfajt is, tiszta legyen a kép.
Nekem is van két kedvenc ebből az évből.
Terminal One - Sun Dwellers (Space Summer Vol 1.) válogatásról.
Cyber People - This World Is Not Enough (MEM Music productions)
reynaud
#28251
Üdv tagok,

Ahogy azt néhány napja megemlítettem,megkértem egy kedves lemezgyűjtő ismerősöm,egy new-italo lista elkészítésére,megkaptam a mai napon,ezért kedvcsinálónak már most felrakom,s aztán jövő hét végén startolhat a szavazás,akár top 30-as listákkal,nem kötve fizikális megjelenéshez.

Az úriember hazánk egyik legnagyobb lemezgyűjtője a stílusban,s a vinyl formátumot preferálja.
Ennek megfelelően listája speciális, a 2018-as év vinyl kiadványai alapján rangsorolta kedvenceit,mely korongokról úgy tartja,valóban képesek egy kollekció részeként fennmaradni az utókor számára.

1. Mirko Hirsch – Midnight Affair --- link ---
2. Yuhniversia – Glitter --- link ---
3. J. D. Jaber – I Want You --- link ---
4. Aleph – I’m On Fire --- link ---
5. Verona – Life Will Never Be The Same --- link ---
6. Rick De Moore – It’s Love --- link ---
7. Apolo – Kiss Me Tonight --- link ---
8. Kristian Conde – The Spark --- link ---
9. Ken Laszlo – Forever Young --- link ---
10. Mintaka – Amando Sin Hablar --- link ---
11. Amaya – I Never Said This Before --- link ---
12. Charly Danone – Go --- link ---
13. Vision – Midnight Passion --- link ---
+1. Aleph – Time --- link ---

Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.11.24. 14:37:00

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28250
reynaud
#28249
reynaud
#28248
Andermay - En Rojo



Remélem ebből is készül "Italoconnection remix".

ItaloDisco4Ever !

#28247
reynaud
#28246
Megtaláltam , (A1)
Ez nekem kimaradt ...
Köszi.

ItaloDisco4Ever !

#28245
Igen Vinyl-n!
Paul Parker ‎– The Man That Feel To Earth ( Rocket Science Records ) ‎– 15400-R5101-1A 2018

reynaud
#28244
Az én listámon ott lesz,mert tényleg nagyon jó zene.
Peter Wilson idei albumáról 2 dal szintén .....

Számítók rád ,remélem tőled is kapunk egy top listát a kedvenceidet rangsorolva. <#papakacsint> <#wave>

ItaloDisco4Ever !

#28243
Igen, ez az eddgi listákról kimaradt, pedig nagyon nagy zene!!!!

Peter Wilson is kimaradt, nálam a top ötben van !!!!<#wave>
reynaud
#28242
Digimax





Az alsó megjelent valami kiadványon,nem vagyok képben?

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28241
Anton Eriksson... ha netán valaki nem tudná,tevékeny részese ,alkotója volt az idei év egyik jól sikerült dalának.
--- link ---

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28240
Yuhniversia - Glitter

ItaloDisco4Ever !

#28239
<#circling><#circling>

#28238
Galaxy Hunter & TQ - Flames Of Inferno (Remix 2018)

https://www1.zippyshare.com/v/TzCk3Qyv/file.html

Galaxy Hunter & TQ - Inferno (Hi-NRG Remix 2016)

https://www1.zippyshare.com/v/tsI9urRj/file.html
cucurbia
#28237

reynaud
#28236
<#eljen>

ItaloDisco4Ever !

AeroCool
#28235
Sziasztok!
Ha sikerül én is szeretnék egy listát összeállitani majd Decemberben.
Várom kiváncsian a többi fórumlakó 2018-as listáját, kinek melyik előadó volt a befutó idén :-)

New Italo Vinyl

#28234
male room
Zephyr Retiring
#28233
Ott a pont.<#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#28232
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Igen. Érdekessége a lemezekhez letölthető mp3-aknak, hogy nem csúcsminőségű az anyag a maga nemében...
Persze az, hogy mit kaptál tőlem néha privátban, az meg nem lenne publlikus, azért privát...

Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.11.19. 06:53:03

imo :) science fiction is science fact

#28231
Gazebo - Masterpiece 2018 ‎(Maxi Single) 2018.

1. Masterpiece (GET FAR Remix 2018) Extended 04:17
2. Masterpiece (GET FAR Remix 2018) Radio 02:54
3. Masterpiece (Classic) 04:16
4. Masterpiece (Live) 06:16

https://www22.zippyshare.com/v/3oG36PKq/file.html
reynaud
#28230
Einsend - Por Amor (Space Synth​.​Rmx) --- link ---

Ben Businovski - Oh, Noona! (누나) --- link ---

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28229
reynaud
#28228
Igen,idén is van úgy sacc / kb. 30 kiemelkedő produkció amiket érdemes a lista megírásakor figyelembe venni.
Akkor majd várom a listád Allada !<#eljen>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28227
Aztán néhány lúzer ezeket meg is veszi ?

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28226
Nem ismertem ezt,majd alkalomadtán oda kattintok.
Igazából nem vagyok már rádióhallgatásra fogható egyén,ami miatt érdekessé vált az a bizonyos melyről írtam,két fórumtársunk alakítása.
cucurbia & wmallas szerepeltetésével kaptam egy olyan extrát amit én elvárnék a mai rádiózásban is,de nagy általánosságban a kommersz a jellemző,sajnos.

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#28225
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nincs. Elég sok dolgot tudnék mondani, amit semmi pénzért nem tennék meg, ugyanakkor vannak dolgok, amit (ha a megfelelő személy kéri) akár még ingyen is megteszem neki. MP3 esetén bármilyen szintről is legyen szó, még a 320-as is veszít hangokat az eredeti hangfelvételhez képest. Ezek végleg elvesznek. De azért vannak itt a veszteségmentes szektorban is érdekességek. Tudnék olyan MP4-be tömörített wav-et mutatni, amit wav-be visszagörgetve ugyanúgy veszteségmentesnek látunk, hallunk a csekkolóprogikkal is. Tehát a legprofibb progik is átverhetők, de az emberi fül hall. Ha jó a hallásunk és segítségképp még megfelelő hangtechnikánk is akad, ki lehet szúrni mi valós lossless és mi a mű(alkotás). Ugyanakkor készülhet olyan MP3 is gyári lemezekről (megfelelő progikkal), ami a legdenevérfülűbb audiofilt is megkavarhatja annak ellenére, hogy veszteséges fájl. Tőled is kaptam olyan "gyári" 320-as rippet DM lemezől, amin azonnal hallani, hogy gagyi progival rippelték. Nyilván akaratlanul, mert nem is sejtették, hogy 320 és 320 közt is lehet különbség alkalmasint...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

cucurbia
#28224
Valóban csak ez egy másik szervezeti felépítésű rádió.

cucurbia
#28223
igen.mexikoi producer panaszkodott két hete nekem egy levélben hogy bármit készit unofficial és felteszi a netre leszedik és azonnal bakelitet nyomnak belőle és illegálisan árulják a neten.

Musachy
#28222
Azt mondom, tud. Amúgy meg van az a pénz...

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#28221
Így van. Minek erőltetni azt, ami nem megy, ha van olyan rádió is, ahol alapból megvan. Amúgy a régi nóták sem unalmasak, olyannyira, hogy több évtized után is 10000-edszerre is meghallgatom azokat a zenéket, amiket kedvelek, akár minden nap, ha olyanom van.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#28220
Tud. De nem csinál.<#wave>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#28219
Nem kell csüggedni, Z.R. mester bármilyen mp3-ból olyan wavet tud csinálni, hogy egyből vinilre nyomják! <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

#28218
Az én listám is érkezik decemberben. Bizony minden évben van minimum 25-30, nagyon jól sikerült new euro-italo.
reynaud
#28217
Ez pozitív hozzáállás,nem feladni! <#eljen>
Ha azt a tervedet hogy a rádiós hallgatóságot megszavaztatni lesöpörték,itt van az opció 2.
Tartok tőle akik itt szavazni fogak a fórumon,naprakészek s nagyságrenddel többet tudnak a new-italo jelenségről,mint akik ott szavaznának.
Majd érdeklődéssel várom a te listád is,december elején elindítom a szavazást,remélem sokakra számíthatók,s végre nyavalygások helyett mi italo-disco fanok,összetartva,összedobunk egy jó év végi összesített listát a legjobbakból.
.... itt jönne a te szereped,egy magyar zenefórum listájáról játszani....volt valaha egy nagyon sikeres (pop-tari-top) ..... a maiaknak nem szégyen a nagyoktól tanulni!

ItaloDisco4Ever !

#28216
Ha ilyesmi adásra vágysz akkor miért nem hallgatod a Magic Disco Radio-t.
Ott az égvilágon minden szól ami New Italo és hozzá tudnak jutni.
Igaz ők is csak internet rádió és nincs olyan nagy hallgatottságuk mint a kereskedelmi adóknak de ott műsorsávra,
műsor vezetőkre leosztva tényleg minden megy ami megjelenik új!

Pl:

Szombaton újra szól a Maxi Disco Show!

12:00 / 90's Dance Disco
14:00 / HieWave, New Italo, Nu Disco
16:00 / 80's Euro Italo, Hi-Nrg, Disco

És bizony pörögnek azok a bizonyos fekete korongok is szép számmal.
Itt is nagy gyűjtemények gazdái szerkesztik a műsorokat.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.11.18. 16:23:04

cucurbia
#28215
Majd még probálkozom,de erről a listárol a rádios hallgatoságot kell megszavaztatni nem az SG-t.Itt max ötleteket várhatok(unk),hogy mely dalok legyenek azok,amelyekről szavazhatna a hallgatóság.

reynaud
#28214
Igazából az érdekelne ha elérhető lenne a mixmester ,létezik é egyáltalán wav maszter a remix-ből....

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28213
Merészebb terveimben szerepeltél a listával kapcsolatban.
Konkrétan ,ha már van péntek esténként egy italo-euro disco stílusra építkező műsorsáv azon bizonyos rádióban,melyben vendégeskedsz,a szerkesztő urat megkörnyékezve játszhatnátok az összesített sg-s listáról dalokat,legalább Hajcser A. úrral megismertetnél,s szerencsés estben tán meg is kedveltetnénk néhány new-italo zenét.
Arról már írtam azt a pár tucat italo zenét pörgetni minden egyes 3 órás adásban több mint unalmas egy hallgatónak,legalább volna valami változatosság,ami úgy egyébként csak akkor szokott lenni amikor ott vagy a stúdióban,illetve a bakelit party-s adásokat említhetném még.

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#28212
Van amit nem ismerek a listádrol,de azért a 70%-a nekem is rajta van a kedvencek listáján max a sorrend nem ugyanaz.

#28211
Top 10-et valóban nehéz lenne összerakni mert szerencsére annyi jó zene született. <#taps>