NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A te nov. 18-án írt lista tervezetedet nem írtam még hozzá, mert ha jól emlékszem Reynaud tanácsolta ,hogy csinálj
nyugodtan egy másikat. Még van egy hét.
Már most szörnyen néz ki, lesz vele melóm rendesen,mire ebből full lista lesz majd.
Mode One - Crazy Dreams, Lonely Nights
2 dal 17-es +1 (határeset) ,de semmi probléma, majd megoldjuk Alladával az összesítésnél.
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ígérem majd jobban figyelek tanár úr!
Listát tőled is várok....
ItaloDisco4Ever !
1. Aleph –I’m on fire
2. Italove-At the disco
3. Ken Laszlo – Fire & Ice
4. Ken Laszlo- Forever Young ( Flasshback Remix)
5. Cyber People - This world is not enough
6. Rick De Moore – I’ts Love
7. Mirko Hirsch – Number One
8. Aleph – Time
9. Tiziana Rivale - Open Up Your Heart (Digimax NRG Mix)
10. Italobox – You are Everything
11. Vampire in Venice – Planet Heaven
12. Steven Silverheart – in The Night
13. Italoconnection - King of the Night
14. Robert Camero – Welcome Back
15. Mirko Hirsch – Feel you near me
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Feldolgozás: Mc. Miker G & DJ. Sven - Holiday Rap (1986)
...vagy...
Eredeti: Aerosmith - Walk This Way (1975)
Feldolgozás: Run DMC - Walk This Way (1986)
..de sorolhatnék még jó sokat a 90-es évekből is..<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.12.07. 01:08:38
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Csak annak nem örülök, ha én csinálom ugyanezt és lincselés jár érte..<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.12.06. 21:18:10
imo :) science fiction is science fact
Megvárunk ,van még bőven idő szavazni.
ItaloDisco4Ever !
Mint DJ Jeszenky Rokker Zsolt,amikor CC Catch meg Lian Ross zenéket kért a haknijaihoz anno😊)
Mondtam nem nagyon érek rá(gyakorlatilag semmire) de mondtam hogy 10-e után lesz egy kis időm talán erre is.Addig csak nézem a többiekét.Van amit nem is ismerek azokbol,de erről már irtam neked.
Jöjjön már az a lista,amúgy neked szerintem tök jó zenei ízlésed van,legalább is a rádiós szerepléseid kapcsán állíthatóm,aztán lehet otthon fejrázós metált hallgatsz sunyiban 😊)))))
ItaloDisco4Ever !
Tudnál forrást linkelni a koronggal kapcsolatban?
Nemrég dumáltunk erről,lehet olvassák a sg-t .... ? <#nevetes1>#nevetes1>
ItaloDisco4Ever !
Egyetértek ,az idei évben jó ,sőt kiemelkedő volt a felhozatal.
Én lazán tudnék egy másik 30-as listát írni,amin szintén jó zenék szerepelnének.
Rick De Moore dal nagyon esélyes az összesített első helyre !
ItaloDisco4Ever !
Max a sorrend más egy kicsit! <#eljen>#eljen>
Mondhatjuk hogy na végre!<#taps>#taps>
Dj Savino végre beadta a derekát.<#nevetes2>#nevetes2>
Nagyon limitált példányszámban készült és egy már Magyarország felé tart! <#worship>#worship><#taps>#taps>

1.Rick De Moore - It's love
2.MALFA - So Long (NewRetro Remix)
3.ALEX CHROMA BAND - A New Day (Dub Remix)
4.Franck Choppin -Pain In My Heart (feat Emphavoice)
5.Wish Key – Man In The Air
6.Alan Walker - Faded (Loki 80s Remix)
7.Royal Visionaries - Peace Rain Down (Fill The World With Love) Parralox Remix
8.Peter Wilson-Diamond Eyes(ITALOCONNECTION REMIX)
9.Joy Peters-A Star In Heaven (Classic Mix)
10.YUHNIVERSIA - Infection
11.Eurotix-My Eyes
12.Retro Beat - Summer Night
13.AlimkhanOV A. - Ocean Of Fantasy (EXTENDED MIX)
14.Systems In Blue– There's No Heart - (Special 80's Maxi Version)
15.AMAYA - I NEVER SAID THIS BEFORE
16.Mr. Konrad - Electric Kiss
17.DiscoBonus - Can't Let You Go
18.JD Jaber - I Want You
19.Diego La Riva - Desire
20.The Lovers of Valdaro - Lost Forever
21.Mandy Mancini-Love Me
22.NEO ROMANTIC - Don't Wait For Tomorrow(Extended Version)
23.Mode One - I Still Love You
24.Steven Silverhart-In The Night
25.Italobox - You Are Everything
26.Italove - At the disco
27.DAVID VERONA - I Wanna See You In My Life
28.Gianni Durante - My Heart Is On Fire
29.ALEPH - I'm On Fire (Mirko Hirsch Mix)
30.Alex Blue - Day By Day
Persze a kivétel erősíti a szabályt,akadnak azért (nem mostanság) olyan feldolgozások is amik akár az eredetit is felülírják,sokkal jobbak annál,elsősorban a 90s évek zenéi közt.
Wham favorit formáció,meg is van ez a dal is maxin!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ItaloDisco4Ever !
A feldolgozás elkövetője is címkézte ezen zenei stílust. - link -
Remélem világos és érthető,nem óhajtok ezzel a témával a továbbiakban szórakozni.
ItaloDisco4Ever !
Ezzel pont így vagyok én is!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

imo :) science fiction is science fact
A Last Christmas is ilyen nálam. A nyomába se érhet egyetlen feldolgozás sem az eredetinek.
Ugyanis amikor én mutattam remake verziókat egykori 80-as slágerektől, a fejemet vettétek.
Erre tessék...<#hehe>#hehe>
Valami nagyon bűzlik Dániában...<#idiota>#idiota>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
Alphaville - Big in Japan (Petko Turner Edit)
ItaloDisco4Ever !
Látok Mark Ashley dalt a listádon,készül az új albuma .
Én ezt ,ebben a verzióban örömmel látnám egy kiadványon , #28272
Tipikus "maximusic" sounds. 😊
ItaloDisco4Ever !
Viselkedj és ne ferdíts!
Egy jó tanács vissza ... feszült vagy,lazíts!
ItaloDisco4Ever !
1. Peter Wilson feat Sean Smith – Verona
2. Andermay - En Blanco (Italoconnection Remix)
3. Gianni Durante – My Heart Is On Fire
4. Royal Visionaries - Peace Rain Down (Fill The World With Love) Parralox Remix
5. Rick De Moore - It's Love
6. Retro Beat - Summer Night
7. Amaya – I Never Said This Before
8. Franck Choppin feat Emphavoice - Pain In My Heart
9. AlimkhanOV A. – Ocean Of Fantasy (extended mix)
10. Peter Wilson - Take Me Over
11. Digitalo – Golden Ten
12. J.D. Jaber - I Want You
13. Mark Ashley – I Feel Good
14. Diego La Riva - Desire
15. Mirko Hirsch – Ballerina
16. Robert Camero - Welcome Back
17. Stylove feat. Vincent International - You Are Bambina
18. Italove - At The Disco
19. Carino Cat - Chinese Machine
20. Mr Konrad – Love Somehow
21. Soulya ID – Vampirella’s Song
22. David Verona - I Wanna See You In My Life
23. Yuhniversia – Glitter
24. Malfa - So Long (New Retro Remix)
25. Barry Lane & Vanello - Journey to the moon (ZYX Space Mix)
26. Roberto Conrado – Doubt
27. Victor Ark feat Mr Konrad – Loving Me
28. Neo Romantic – Miracle Time
29. Italobox – You Are Everything
30. Nikolay Fedorenko – A Train To North
Még hozzáteszem, hogy
- a legeslegszerethetőbb videóklip: Clay - Tiéd az élet
- a legkevésbé szerethető: Beach Club Records (citrom díj)
Az év albuma Peter Wilson - The Passion And The Flame c. dupla lemeze
Az év dala, a listámon az első, számomra legtökéletesebb idei nóta, egyben Peter Wilson számtalan jobbnál jobb zenéinek a csúcsa:
Peter Wilson - Verona (duet with Sean Smith)
<#taps>#taps>
Nézz már szét a 80-ason az utolsó troll bejegyzésed környékén...<#wave>#wave>
Egyébként is egy jó tanács: akinek nem inge...vagyis nem kell belevauzni a másokhoz írt hsz-ekbe. <#worship>#worship>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Elvileg erről van szó
Gary vs. David by Owen Dennis
link
Hogy ez mi pontosan nem tudom, ezek variációjából valami talán : 80's, synth, electronic, futuresynth,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nehéz ez, mert pl futuresync-re keresve pl. a bandcampon
ez is az - link
meg ez is - link
ott van a találatok között.
pl a bandcamp-on ha rákeresel egy műfajra, akkor utána a találati oldalon a "search" gomb alatt jobbra, lesz egy opció link,
arra kattintva nem az albumok nevében keres, hanem "tag"-ek alapján
(You may also want to check out
music tagged with “futuresynth.”)
pl link, link2
Nem tudom mi fogott meg benne, a retro, 80's hangzás a szintetizátor, a dallam ahogy egyre feljebb pörgeti az embert ... a végtelenbe és tovább😊 az is egy műfaj asszem itt az outrun a neve.
link
ItaloDisco4Ever !
Nem kell a feszkó ,a balhé,volt benne bőven részünk,aki ilyen célból akarja a zenefórumot használni annak javaslom tartsa magától innen inkább távol,különben következménye lesz.
Köszi Musachy kolléga!
ItaloDisco4Ever !
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.12.04. 10:08:00
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Lehet a csillagok állása tehet erről ? .... na most tessék kitalálni mire gondolok 😊)) majd egyszer neked lehet elárulom.
Szóval kíváncsian várom mely dalokra esik a választásod,s természetesen a fentebb írtakkal nem akarom befolyásolni a döntésed. <#integet2>#integet2>
ItaloDisco4Ever !
Köszi ! <#eljen>#eljen>
ItaloDisco4Ever !
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/