NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Sziasztok! Egy 2018-as kiadvány! Sajnos az ünnepek miatt csak most ért ide Amcsiból.
New Italo Vinyl
ItaloDisco4Ever !
Értékes gyűjtői darab,mindösszesen 50 limitált példányszámban kiadott CD album.
Gratulálok! <#eljen>#eljen>
Gratulálok! <#eljen>#eljen>
ItaloDisco4Ever !
#28600
B.U.É.K.-2019!
<#integet2>#integet2><#kacsint>#kacsint>
<#integet2>#integet2><#kacsint>#kacsint>
#28599
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
#28598
Búék mindenkinek...
Nagyon úgy nézz ki ,nincs megállás,a new italo-disco vonal népszerűsége töretlen,és a remek 2018-as év után,jövőre is lesz a stílus rajongóinak mit hallgatni.
Nálam amióta először volt szerencsém meghallgatni,"most wanted" ,ezzel a dallal kívánok minden fórumtársnak boldog új évet!
Orlando
Nálam amióta először volt szerencsém meghallgatni,"most wanted" ,ezzel a dallal kívánok minden fórumtársnak boldog új évet!
Orlando
ItaloDisco4Ever !
Gratulálok Wind-nek az AMD-s kollekciójához! Örülök hogy Wind birtokalja ezeket!! :-) 2019-re is nagyon sok Ilyen jó Italo Disco "birtoklást" kivánok Wind-nek is és a "kis" közösségnek is akik ide járnak!!!
BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK!! HAPPY NEW YEAR 2019!!!!
BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK!! HAPPY NEW YEAR 2019!!!!
New Italo Vinyl
Aha nagyon együtt lélegzik ez a kis bemutató a videóval. Gondolom a piros-zöld, vagy zöld-piros színek direkt a műfajra dominálnak és nem véletlen. Még a feliratkozó rész is ezekben pompázik, a kattintós hangot is jó hallgatni, valahogy várná az ember a hasonlót, amikor ráklikkel, de ott nem történik semmi hang! <#nevetes1>#nevetes1>
Tényleg viccet félre, előre jutni csak így lehet, minőségi performance-t kell produkálni és akkor megfog térülni előbb, vagy utóbb. Mflexéknél ez képben és persze főleg hangban is ott van mindig. Én ismerek és látok jó pár videószerkesztéssel foglakozó kollégát, szóval még egy ilyen kis videót is így összedobni, az bizony idő és nem kevés munka, mire minden összeáll. Náluk ez alap szinte évek óta, tehát vagy időmilliomosok vagy én nem is tudom hogy csinálják. <#csodalk>#csodalk>
Nagyon várós!
Tényleg viccet félre, előre jutni csak így lehet, minőségi performance-t kell produkálni és akkor megfog térülni előbb, vagy utóbb. Mflexéknél ez képben és persze főleg hangban is ott van mindig. Én ismerek és látok jó pár videószerkesztéssel foglakozó kollégát, szóval még egy ilyen kis videót is így összedobni, az bizony idő és nem kevés munka, mire minden összeáll. Náluk ez alap szinte évek óta, tehát vagy időmilliomosok vagy én nem is tudom hogy csinálják. <#csodalk>#csodalk>
Nagyon várós!
Ez nagyot fog ütni! <#eljen>#eljen>
This is italo-disco !!! ... nagyon várom hogy meghallgathassam a teljes dalt,bitang jónak ígérkezik,e kis részlet alapján is.
This is italo-disco !!! ... nagyon várom hogy meghallgathassam a teljes dalt,bitang jónak ígérkezik,e kis részlet alapján is.
ItaloDisco4Ever !
Nagyon rövid leszek,jól látod e dolgokat,ezért a hasonlóság,azaz mondhatni egyetértünk!
ItaloDisco4Ever !
Igen,Wind polcán ott vannak ezek az AMD korongok,feldobja a pörgetőre és abszolút hiteles infót ,véleményt tud mondani melyik milyen minőségű.
Ellenben aki nem saját tapasztalat alapján,hanem más vinyl ripjéből mond véleményt az úgy gondolom hiteltelen.
Egyrészt egy rip soha nem fogja ugyanazt a minőséget visszaadni ami a lemezen hallható,másrészt éppen ehhez kapcsolhatóan az a rip lehet egy elcseszett felvétel,és akkor máris fals infót adhat az ki úgy formál véleményt hogy nincs tulajdonában a lemez.
Ellenben aki nem saját tapasztalat alapján,hanem más vinyl ripjéből mond véleményt az úgy gondolom hiteltelen.
Egyrészt egy rip soha nem fogja ugyanazt a minőséget visszaadni ami a lemezen hallható,másrészt éppen ehhez kapcsolhatóan az a rip lehet egy elcseszett felvétel,és akkor máris fals infót adhat az ki úgy formál véleményt hogy nincs tulajdonában a lemez.
ItaloDisco4Ever !
Na látom közben itt javítottad magad. <#eljen>#eljen>
Luca Gold zenéje k...ra messze van az italo disco-tól, mert az van odaírva. Inkább egy gyenge és gyér hangokkal megszerkesztett euródizsi...
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.12.30. 12:41:27
Luca Gold zenéje k...ra messze van az italo disco-tól, mert az van odaírva. Inkább egy gyenge és gyér hangokkal megszerkesztett euródizsi...
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.12.30. 12:41:27
Egyetértek, mindenkinek annyit ér az előadó, amennyiért meg is veszik, de gyorsan hozzáteszem, ha egy Birizdo is 100 euró, akkor Mflex csávesz simán 1000. A kettő közt az ég és föld sem normális jelző!
és akkor végre nekem is sikerül kirakni egy újdonságot. Annyit tudok hozzáírni, amennyit az egyik hozzászóló.
GRANDIÓZUS ITALO DISCO! lesz. Elképesztő hangok és dallamok jönnek 2019-re vetítve.
és akkor végre nekem is sikerül kirakni egy újdonságot. Annyit tudok hozzáírni, amennyit az egyik hozzászóló.
GRANDIÓZUS ITALO DISCO! lesz. Elképesztő hangok és dallamok jönnek 2019-re vetítve.
Most ezt az egészet nem értem, mert szerintem ugyanazt írtad le, amit én. Nyilván azért van benne minden zenéjében az a szöveg, ami mindenkinek zavaró már, de legfőképp ez a célja, hogy vegyék meg. Tehát pénz centrikus, de ez nem megy másképp, mint a feliratkozók közt megtalálni a valós vásárlókat.
#28588
#28587
Akkor szólj a a maxi Contributors-nak hogy nyilatkozzon a lemez minőségéről. <#nevetes1>#nevetes1>
Laci az AMD-ről szerintem dióhéjban.
1. David Lin amiben üzletet lát kiadja
2. "Kis" példányszámban nyomja a lemezeket és általában el is fogy mind.
3.Van ami jól sikerült van ami nagyon nem.
4. Külön ráálltak a felvásárlására hogy később nagyobb haszonnal értékesítsék őket.
5. Te ezeket jobban tudod mint én. <#taps>#taps><#wink>#wink>
Laci az AMD-ről szerintem dióhéjban.
1. David Lin amiben üzletet lát kiadja
2. "Kis" példányszámban nyomja a lemezeket és általában el is fogy mind.
3.Van ami jól sikerült van ami nagyon nem.
4. Külön ráálltak a felvásárlására hogy később nagyobb haszonnal értékesítsék őket.
5. Te ezeket jobban tudod mint én. <#taps>#taps><#wink>#wink>
#28586
#28585
secret<#taps>#taps><#vigyor2>#vigyor2>
Ez egy nagyon szellemes megnyilvánulás !<#eljen>#eljen> <#taps>#taps>
Meg jó kérdés,vagy inkább felesleges olyantól aki leemeli a polcról a lemezt,meghallgatja és minden tutit tud róla,ellentétben azokkal akik csak beszélnek e lemezekről,de egyetlen darabot sem fogtak még a kezükben.
Jót nevettem,köszi!
Meg jó kérdés,vagy inkább felesleges olyantól aki leemeli a polcról a lemezt,meghallgatja és minden tutit tud róla,ellentétben azokkal akik csak beszélnek e lemezekről,de egyetlen darabot sem fogtak még a kezükben.
Jót nevettem,köszi!
ItaloDisco4Ever !
#28583
Itt a fórumon is van akinek megvan az összes AMD ne fáradj a képpel.<#wink>#wink>
És szintén itt van a fórumon az is aki a múlt hónapban több száz Eurot kiadott a George Aaron lemezért. <#awink>#awink>
Azért mert a Discogs-on nem látszik ettől még ennyiért ment el a lemez máshol.
És szintén itt van a fórumon az is aki a múlt hónapban több száz Eurot kiadott a George Aaron lemezért. <#awink>#awink>
Azért mert a Discogs-on nem látszik ettől még ennyiért ment el a lemez máshol.
Na most már legalább tudom a tutit az AMD-vel kapcsolatban... <#confused>#confused>
de mit is <#fejvakaras>#fejvakaras>
de mit is <#fejvakaras>#fejvakaras>
Csak a WAV peregjen
Az egy dolog hogy mennyiért kínálják,a kérdés az akad é olyan gyűjtő aki annyiért meg is veszi.
George Aaron maxi utolsó eladása a discogs-on 2016.okt.20,a lemez legmagasabb áron 45€-ért kelt el,lehet próbálkozni 217€-ért kínálva,de kérdés lesz e rá vevő.
Az Mflex vinylre volt olyan magas áron is vevő amit leírtam ,itt a különbség a két dolog közt.
Egyébként ne hazai átlagbérekből indulj ki,ha elindulunk Európában, nyugat ,dél-nyugat,illetve észak irányában,az ottani keresetekből egy szenvedélyes lemezgyűjtő lazán kipengeti ezeket az árakat,nem fogja megterhelni számottevően a családi költségvetését 😊.
Nem lenézve persze a magyar gyűjtőket sem,sőt ... !!!,nekem van egy olyan ismerősöm,haverom,aki világviszonylatban is az egyik legnagyobb gyűjtőnek számít,ha jól tudom neki meg is van az összes eddig kiadott AMD lemez. <#taps>#taps>
Ha lesz hozzá kedvem,egyszer majd megkérem fotózza le az összeset,aztán feldobom ide a képet.
George Aaron maxi utolsó eladása a discogs-on 2016.okt.20,a lemez legmagasabb áron 45€-ért kelt el,lehet próbálkozni 217€-ért kínálva,de kérdés lesz e rá vevő.
Az Mflex vinylre volt olyan magas áron is vevő amit leírtam ,itt a különbség a két dolog közt.
Egyébként ne hazai átlagbérekből indulj ki,ha elindulunk Európában, nyugat ,dél-nyugat,illetve észak irányában,az ottani keresetekből egy szenvedélyes lemezgyűjtő lazán kipengeti ezeket az árakat,nem fogja megterhelni számottevően a családi költségvetését 😊.
Nem lenézve persze a magyar gyűjtőket sem,sőt ... !!!,nekem van egy olyan ismerősöm,haverom,aki világviszonylatban is az egyik legnagyobb gyűjtőnek számít,ha jól tudom neki meg is van az összes eddig kiadott AMD lemez. <#taps>#taps>
Ha lesz hozzá kedvem,egyszer majd megkérem fotózza le az összeset,aztán feldobom ide a képet.
ItaloDisco4Ever !
#28580
Giuseppe Alicata feat. DJ Chart - Mamacita (Tu Sei La Mia Vita)
Instrumental-ba be fogom gyűjteni!<#finom>#finom>
Instrumental-ba be fogom gyűjteni!<#finom>#finom>
#28579
konkrét nincs,lemezem sincs<#szomoru1>#szomoru1>
#28578
"Ezek szerint a gyűjtők tán magát a zenét is értékelik a beárazásnál,nem gondolod?"
Van amikor igen de van amikor én nem tudod hová tenni az árazást.
Pl hogyan fordulhat elő az hogy egy ( Nem csak egy szinte az összes ) BCR-es kiadvány jóval többe kerül mint azon előadók zenéi akik sokkal ismertebbek és valóban a minőséget képviselik ebben a műfajban Pl Joy Peters
Lehetne készíteni egy diagramot az AMD Records lemezek eladásra kínált maxijainak árából . Érdekes dolgokat mutatna meg.
De hogy mást ne mondjak a George Aaron Maxija most már 217 Euro!!!! Nem akarok hülyeséget írni mert már nem emlékszem rá de úgy emlékszem max 30 Euro volt postával együtt amikor megjelent.
Van amikor igen de van amikor én nem tudod hová tenni az árazást.
Pl hogyan fordulhat elő az hogy egy ( Nem csak egy szinte az összes ) BCR-es kiadvány jóval többe kerül mint azon előadók zenéi akik sokkal ismertebbek és valóban a minőséget képviselik ebben a műfajban Pl Joy Peters
Lehetne készíteni egy diagramot az AMD Records lemezek eladásra kínált maxijainak árából . Érdekes dolgokat mutatna meg.
De hogy mást ne mondjak a George Aaron Maxija most már 217 Euro!!!! Nem akarok hülyeséget írni mert már nem emlékszem rá de úgy emlékszem max 30 Euro volt postával együtt amikor megjelent.
A tények makacs dolgok,s én pont arról írtam hogy vannak gyűjtők akiknek pld. az Mflex maxi közel 100€-ot is megér,lásd jobb oldalt a "highest" melletti árat! --- link ---,annyiért elkelt.
Amit körítésnek leírtál az a lemezgyűjtők dolga,privát dolguk mennyit hajlandóak fizetni,áldozni egy lemezért.
Én a többi kiadvány árát nem néztem,nem is érdekel,de van itt pld ez közel nem 100€ ... -- discogs --
Ezek szerint a gyűjtők tán magát a zenét is értékelik a beárazásnál,nem gondolod?
Amit körítésnek leírtál az a lemezgyűjtők dolga,privát dolguk mennyit hajlandóak fizetni,áldozni egy lemezért.
Én a többi kiadvány árát nem néztem,nem is érdekel,de van itt pld ez közel nem 100€ ... -- discogs --
Ezek szerint a gyűjtők tán magát a zenét is értékelik a beárazásnál,nem gondolod?
ItaloDisco4Ever !
#28575
Van amelyik jól szól, de vannak gyalázatosak is köztük.<#shakehead>#shakehead>
Konkrétan melyikre vagy kíváncsi?
Lehet úgy jobban tudnék válaszolni.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.12.29. 12:05:20
Konkrétan melyikre vagy kíváncsi?
Lehet úgy jobban tudnék válaszolni.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.12.29. 12:05:20
#28574
''David Lin féle Around My Dream Records kiadványok'' egyébként hogy szólnak más kiadó lemezeihez képest?
mit mondasz...
mit mondasz...
#28573
Teljesen tévedésben van az aki azt hiszi hogy a példánál maradva Mflex lemezén az a kettő track valóban zeneileg 100 Euro-t ér.
Hosszasan lehetne kifejteni hogy miért van az hogy a David Lin féle Around My Dream Records kiadványok miért kerülnek ennyibe már szinte a megjelenés pillanatában.
Említett David-ünk ráérzett valamire és nagyon megy neki a szekér.
Vannak ennél drágább kiadványai is mint Pl a Rick De Moore – It's Love ami most 152 Euro.
Mert hogy vannak olyanok akik már a megjelenés pillanatában felvásárolják ezeket a kiadványokat kicsit jegelig majd pár hétre rá megjelennek az eladási oldalakon nem 17-30 euro-s áron ami a valós értéke egy új maxinak más kiadóknál hanem úgy nyitnak hogy 30-tól ki amennyit ad érte. Mert hogy 50-100 példányban készülnek és azért ennyi fanatikus azért van földön aki megveszi ezeket immár a többszörös áron is.
Nézzétek végig a kiadó összes maxijának a jelenlegi eladási árát.
Nem csak Mflex maxijának van fent az egekben az ára hanem az összes magyar vonatkozású lemeznek is Birizdo, Energy Voice
Estimado maxija Pl jelenleg már nem is kapható még ilyen magas áron sem.
Eljutottunk oda hogy ezek a Limitált lemezek bizony befektetésnek sem rosszak ha valaki keresni akar vele.
Csak ki kell várni egy fanatikust akinek ennyit is megér.
Hosszasan lehetne kifejteni hogy miért van az hogy a David Lin féle Around My Dream Records kiadványok miért kerülnek ennyibe már szinte a megjelenés pillanatában.
Említett David-ünk ráérzett valamire és nagyon megy neki a szekér.
Vannak ennél drágább kiadványai is mint Pl a Rick De Moore – It's Love ami most 152 Euro.
Mert hogy vannak olyanok akik már a megjelenés pillanatában felvásárolják ezeket a kiadványokat kicsit jegelig majd pár hétre rá megjelennek az eladási oldalakon nem 17-30 euro-s áron ami a valós értéke egy új maxinak más kiadóknál hanem úgy nyitnak hogy 30-tól ki amennyit ad érte. Mert hogy 50-100 példányban készülnek és azért ennyi fanatikus azért van földön aki megveszi ezeket immár a többszörös áron is.
Nézzétek végig a kiadó összes maxijának a jelenlegi eladási árát.
Nem csak Mflex maxijának van fent az egekben az ára hanem az összes magyar vonatkozású lemeznek is Birizdo, Energy Voice
Estimado maxija Pl jelenleg már nem is kapható még ilyen magas áron sem.
Eljutottunk oda hogy ezek a Limitált lemezek bizony befektetésnek sem rosszak ha valaki keresni akar vele.
Csak ki kell várni egy fanatikust akinek ennyit is megér.
Hallgatom a műsort nagyon tetszik,gratulálok.
21 óra magasságában ,Spacehawk és Peter Wilson dal közt ment egy zene,én nem ismerem ,az előadó nevére nem figyeltem,Digimax remix,bitang jó!
Erről majd infót kérek!
Eddig terveztem hallgatni a műsort,de úgy hallom maradsz még Hajcser szerkesztő úrnál is,na akkor tovább hallgatom,pláne hogy new-italo zenék lesznek!
21 óra magasságában ,Spacehawk és Peter Wilson dal közt ment egy zene,én nem ismerem ,az előadó nevére nem figyeltem,Digimax remix,bitang jó!
Erről majd infót kérek!
Eddig terveztem hallgatni a műsort,de úgy hallom maradsz még Hajcser szerkesztő úrnál is,na akkor tovább hallgatom,pláne hogy new-italo zenék lesznek!
ItaloDisco4Ever !
Ami az ételeket illeti nincsenek túl nagy igényei!
Nem szeretem a káposztás tésztát,és a lángost sem,palacsintát igen,de nem nuttelával.
Ha pincérként dolgoznék egy olyan étteremben melyben vendég volna a "Gundel palacsintát ajánlanám neki,az ha úgy van elkészítve ahogy kell,páratlan,s egyébként ha már palacsinta egyik kedvenc ételem a "hortobágyi húsos palacsinta,ami tulajdonképpen egy meleg előétel!
Nem szeretem a káposztás tésztát,és a lángost sem,palacsintát igen,de nem nuttelával.
Ha pincérként dolgoznék egy olyan étteremben melyben vendég volna a "Gundel palacsintát ajánlanám neki,az ha úgy van elkészítve ahogy kell,páratlan,s egyébként ha már palacsinta egyik kedvenc ételem a "hortobágyi húsos palacsinta,ami tulajdonképpen egy meleg előétel!
ItaloDisco4Ever !
Rain, nem írtam olyant hogy hibás a vokál !!!
"a vokálban hallani hibákat" ezt írtam,a kettő közt van némi kontraszt.
Konkrétan mire is gondolok ... : Nagyon jól indul a vokális rész,de a "Christmas Time" kiéneklése túl magas hangon van,ezáltal ott kissé rekedtnek hallom az éneket,de ez apróság,és lehet Mike pont így akarta,vagy kicsit megvolt fázva,nem is kritikának szántam,egy jó szándékú észrevétel.
S ha már kritika,legyen az jó vagy rossz,ha én egy zenész volnék marhára nem érdekelne az hogy mennyi dicsérő,istenítő kommentet írnának a zenéimmel kapcsolatban,nem jelentene számomra semmit,ellenben annak örülnék ha megvásárolnák a dalaimat,pénzcentrikus világban élünk,képzeld el ha a munkahelyeden fizetésnapon a borítékban nem pénzt hanem csak egy cetlit találnál amire azt írnák,nagyon jó munkát végeztél.
Egy csomó munka,sok pénz van egy-egy jól sikerült zene mögött,jogos elvárás a zenészektől ha valamit ebből szeretnének profitálni.
Ezért tettem a tegnapi hsz-ben a "meg is vásárolják a zenéit (3!!!)-el ellátva.
Én kifejezetten örülők annak hogy Mike lemezét közel 100€-ért is érdemesnek találják megvásárolni a lemezgyűjtők,s annak is örülők hogy hozzám hasonlóan neked is tetszenek Mflex zenéi.
A többi dolog amit érintesz nem tartozik rám,Mike az illetékes.
"a vokálban hallani hibákat" ezt írtam,a kettő közt van némi kontraszt.
Konkrétan mire is gondolok ... : Nagyon jól indul a vokális rész,de a "Christmas Time" kiéneklése túl magas hangon van,ezáltal ott kissé rekedtnek hallom az éneket,de ez apróság,és lehet Mike pont így akarta,vagy kicsit megvolt fázva,nem is kritikának szántam,egy jó szándékú észrevétel.
S ha már kritika,legyen az jó vagy rossz,ha én egy zenész volnék marhára nem érdekelne az hogy mennyi dicsérő,istenítő kommentet írnának a zenéimmel kapcsolatban,nem jelentene számomra semmit,ellenben annak örülnék ha megvásárolnák a dalaimat,pénzcentrikus világban élünk,képzeld el ha a munkahelyeden fizetésnapon a borítékban nem pénzt hanem csak egy cetlit találnál amire azt írnák,nagyon jó munkát végeztél.
Egy csomó munka,sok pénz van egy-egy jól sikerült zene mögött,jogos elvárás a zenészektől ha valamit ebből szeretnének profitálni.
Ezért tettem a tegnapi hsz-ben a "meg is vásárolják a zenéit (3!!!)-el ellátva.
Én kifejezetten örülők annak hogy Mike lemezét közel 100€-ért is érdemesnek találják megvásárolni a lemezgyűjtők,s annak is örülők hogy hozzám hasonlóan neked is tetszenek Mflex zenéi.
A többi dolog amit érintesz nem tartozik rám,Mike az illetékes.
ItaloDisco4Ever !
#28567
Tom Hooker - No Time To Say Goodbye (Big Boys Don't Cry) 2018
1. Big Boys Don't Cry (feat. Tam Harrow) 5:44
2. You're Right 4:23
3. Pretty Ugly 4:04
4. Play With Fire 4:13
5. One Day 3:59
6. Obsession (I Love Cars) 4:06
7. People With a Big Heart 4:12
8. Take Your Time 5:53
9. No Time To Say Goodbye 5:04
10. Rain 4:01
11. Find a Day and a Time 4:42
12. See You Again 5:05
https://www38.zippyshare.com/v/NNuw8sbX/file.html
Sajnos csak 192kbit
1. Big Boys Don't Cry (feat. Tam Harrow) 5:44
2. You're Right 4:23
3. Pretty Ugly 4:04
4. Play With Fire 4:13
5. One Day 3:59
6. Obsession (I Love Cars) 4:06
7. People With a Big Heart 4:12
8. Take Your Time 5:53
9. No Time To Say Goodbye 5:04
10. Rain 4:01
11. Find a Day and a Time 4:42
12. See You Again 5:05
https://www38.zippyshare.com/v/NNuw8sbX/file.html
Sajnos csak 192kbit
Első két percnél mondtam is, hogy szép aztán ennyi, erre jött a tökönrúgás ezektől, hogy nem úgy van az! <#zavart2>#zavart2><#eljen>#eljen>
100 eurót egy vinyl lemezért én biztos nem fizetnék még a hatalmasságos Mflex Csávesznek sem. <#eplus2>#eplus2> De ezek szerint ő ennyiért is simán eladja, vagy eladják. Az kegyetlen durva!!! <#ijedt>#ijedt>
A vokálról annyit, hogy nincs abban hiba és te nem tudod megítélni, hogy ez a maximalista miért így találta a legjobbnak, ami szerintem is rendben van. Lehet épp rossz napja volt, de a végeredmény tetszett neki, neked meg nem, de attól az még nem hibás. Hibás akkor lenne, ha hamis volna, de hát ilyenről szó sincs és talán sosem volt. Mflex egyébként több féle hangszínben is tud énekelni, szerintem nagyon jól tudja ő, hogy mi a legjobb az ő zenéjének.
De a hibát hanghibára értetted, az lehet, de itt figyelembe kell venni, hogy ezek direkt el vannak rontva! Ezt csak akkor tudhatod meg, ha az eredeti mester kópiát is meghallod, amit valószínűleg sosem fogsz. Én annyit látok, hogy Bandcamp-ről simán lelépett és ha onnét lelép valaki, akkor már simán megteheti, hogy ne legyen rájuk szorulva, mert másképp megy a szekér, nyilván jobban. Ahogy lelépett Soundcloud-ról is egyik pillanatról a másikra, úgy gondolom, hogy simán bejáratott vásárló fanjai vannak, akik egyre többen lesznek, ahogy pl youtube feliratkozói is és manapság a legnagyobb reklám az a Youtube. Ha ott nincs érdeklődés, akkor akár mehetsz akárhová, máshol még gázabb lesz a helyzet.
Nekik meg DMC-vel fokozatosan nő a bázisuk és egyre gyorsabban, valamikor nulláról elindulva ez igazi kihívás és valós performance.
Persze azt sem lehet figyelmem kivül hagyni, hogy nekik ebben mennyi munkaórájuk lehet, én azért áttudom érezni, de nagyon nagyon sok lehet. Főleg, hogy havonta, vagy kevesebb idő alatt dobálják ki a zenéket, amikre ugranak mint a barom, hát persze, hogy osszák világszerte és nő a tábora. Másképp nem is lehet.
Aztán lehet, hogy Mflex és DMC csávesz simán hülyének neveznének eme gondolatok alapján, de azért én is konyítok valamit, hogy megy ez manapság. Nem egy ismertebb előadóval vagyunk kapcsolatban.
Remélem, még nagyon sokáig nem nyugdíjazzák magukat! <#alien>#alien> az Alien-ek...<#nevetes2>#nevetes2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.12.28. 12:42:11
A vokálról annyit, hogy nincs abban hiba és te nem tudod megítélni, hogy ez a maximalista miért így találta a legjobbnak, ami szerintem is rendben van. Lehet épp rossz napja volt, de a végeredmény tetszett neki, neked meg nem, de attól az még nem hibás. Hibás akkor lenne, ha hamis volna, de hát ilyenről szó sincs és talán sosem volt. Mflex egyébként több féle hangszínben is tud énekelni, szerintem nagyon jól tudja ő, hogy mi a legjobb az ő zenéjének.
De a hibát hanghibára értetted, az lehet, de itt figyelembe kell venni, hogy ezek direkt el vannak rontva! Ezt csak akkor tudhatod meg, ha az eredeti mester kópiát is meghallod, amit valószínűleg sosem fogsz. Én annyit látok, hogy Bandcamp-ről simán lelépett és ha onnét lelép valaki, akkor már simán megteheti, hogy ne legyen rájuk szorulva, mert másképp megy a szekér, nyilván jobban. Ahogy lelépett Soundcloud-ról is egyik pillanatról a másikra, úgy gondolom, hogy simán bejáratott vásárló fanjai vannak, akik egyre többen lesznek, ahogy pl youtube feliratkozói is és manapság a legnagyobb reklám az a Youtube. Ha ott nincs érdeklődés, akkor akár mehetsz akárhová, máshol még gázabb lesz a helyzet.
Nekik meg DMC-vel fokozatosan nő a bázisuk és egyre gyorsabban, valamikor nulláról elindulva ez igazi kihívás és valós performance.
Persze azt sem lehet figyelmem kivül hagyni, hogy nekik ebben mennyi munkaórájuk lehet, én azért áttudom érezni, de nagyon nagyon sok lehet. Főleg, hogy havonta, vagy kevesebb idő alatt dobálják ki a zenéket, amikre ugranak mint a barom, hát persze, hogy osszák világszerte és nő a tábora. Másképp nem is lehet.
Aztán lehet, hogy Mflex és DMC csávesz simán hülyének neveznének eme gondolatok alapján, de azért én is konyítok valamit, hogy megy ez manapság. Nem egy ismertebb előadóval vagyunk kapcsolatban.
Remélem, még nagyon sokáig nem nyugdíjazzák magukat! <#alien>#alien> az Alien-ek...<#nevetes2>#nevetes2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.12.28. 12:42:11
Akkor Mike for president!
Amúgy a karácsonyi nótája tényleg rendkívüli. Mikor elkezdtem hallgatni, mondtam is magamban, hogy megint jön valami geil karácsonyi zene, aztán belecsapott a lecsóba. Onnantól már tetszett is.
Amúgy a karácsonyi nótája tényleg rendkívüli. Mikor elkezdtem hallgatni, mondtam is magamban, hogy megint jön valami geil karácsonyi zene, aztán belecsapott a lecsóba. Onnantól már tetszett is.
imo :) science fiction is science fact
Hehe, ő helyesebben írta a káposztás tésztát, mint te. <#circling>#circling>
imo :) science fiction is science fact
Igen a biologiai édesanyja magyar.Ezt eddig is tudtam,de ő maga is megerősitette multkor mikor chateltünk.Sajnos magyarul nem tud,és nem is járt még hazánkban de érdekes,mert ma amikor megkérdeztem mi a kedvenc magyar kajája,ha már Ausztráliában állandoan magyar étterembe jár a barátaival,magyarul irta le,hogy "kaposztás teszta"😊)
Egyébként most már másodszorra irta,hogy ha van kedvem rádiointerjut késziteni vele csak nyugodtan jelezzem(sajna ahhoz én nem tudok elég jol angolul,hogy ilyenen gondolkodjak) ma meg azt irta irjam le a kérdéseimet és szivesen válaszol,ha ezt szeretnénk.Egyenlőre ilyen tervem nincs.
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2018.12.27. 19:03:32
Egyébként most már másodszorra irta,hogy ha van kedvem rádiointerjut késziteni vele csak nyugodtan jelezzem(sajna ahhoz én nem tudok elég jol angolul,hogy ilyenen gondolkodjak) ma meg azt irta irjam le a kérdéseimet és szivesen válaszol,ha ezt szeretnénk.Egyenlőre ilyen tervem nincs.
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2018.12.27. 19:03:32
Ezt a magyar vonatkozást jó hogy szóba hoztad,én tőled itt a fórumon tudtam meg hogy PW magyar származású,ez az infó milyen forrásból tudható,tán csevegtél vele?
Megkérlek ha mész dobj nekem egy privát üzenetet a pontos kezdéssel,elvileg ebben az időpontban ráérek és net közelben tudok lenni,de csak akkor hallgatom ha ott leszel,tőled remélek valami olyat amiért érdemes ráhangolni.
Megkérlek ha mész dobj nekem egy privát üzenetet a pontos kezdéssel,elvileg ebben az időpontban ráérek és net közelben tudok lenni,de csak akkor hallgatom ha ott leszel,tőled remélek valami olyat amiért érdemes ráhangolni.
ItaloDisco4Ever !
Gondoltam,a négy dalbol az egyik Italoconnection, a másik Mirko Hirsch, a harmadik Matt Pop a negyedik Pete Hammond....ja és elvileg ebből a négy A oldalas lemezből nem lesz bakelitváltozat.(mostani állapot szerint).nem tudok választani.
Elvileg igen de még semmit sem tudok a holnaprol.Pl.még azt az egyszerű dolgot sem,hogy mikorra kell mennem és mi a koncepciojuk.Igy kissé nehéz bármit mondanom.Kissé zavar van ugy látom az erőben.😞((( 18-19?,talán.
Viszont megtudtam kis csevely után,hogy Wilson kedvence a magyar kajákból tejfölös lángos és a káposztás tészta,palacsintákbol meg a nutellás😊)
Elvileg igen de még semmit sem tudok a holnaprol.Pl.még azt az egyszerű dolgot sem,hogy mikorra kell mennem és mi a koncepciojuk.Igy kissé nehéz bármit mondanom.Kissé zavar van ugy látom az erőben.😞((( 18-19?,talán.
Viszont megtudtam kis csevely után,hogy Wilson kedvence a magyar kajákból tejfölös lángos és a káposztás tészta,palacsintákbol meg a nutellás😊)
