39948
NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO


banner


  • AeroCool
    #30790
    Kylie Minogue - I Was Gonna Cancel (Mextazuma Remix)
  • kcsaba33
    #30789
    Laserdance Orchestra - Open Your Eyes (Master vers. by: Space Intruder) edit.2k19
  • kcsaba33
    #30788
    Marisa Machado - Wet Dream (Alexander Pierce Remix) [2019]
  • ItaloMucsacso70
    #30787
    Szerintem nagyon igényes zenékből áll az egész album!

    Fury Weekend - Escape From Neon City



    Bandcamp
  • reynaud #30786
    s akkor innentől kezdve,részemről egy ideig zárva az infók ...
    Privát elérhető leszek.
    Bye guys!


  • reynaud #30785
    Meglepődtem ,a ruszkik ilyent is tudnak,végre nem elcsépelt ,80s gagyi Talking stb. utánzat.
    Telematrix - Rain (Free DL) bandcamp

    A teljes : --- link ---
  • reynaud #30784
    Szinte a semmiből jött az "Unroyal" két svéd zenész,az énekesnek olyan hangja van hogy a stílusában a 80s évek legjobb énekeseinek szintjén mozog.
    Kicsit nyomoztam a formáció után a face oldalukon találtam ezt : I'm Still Insane

    Valamint egy korábbi digitális kiadványról ...

    Unroyal - We Play Remain In Light

  • AeroCool
    #30783
    Estimado - Believe In Me
  • kcsaba33
    #30782
    Szuper zenék.Jó az egész album..
    G. BARBAZZA - Ferrari

  • reynaud #30781
    Espen Kraft - Online (DSS-1 mix)



    Espen Kraft - Online (Free DL) bandcamp

  • reynaud #30780


    Nightcrawler feat. Maxthor - Vanished (bandcamp)
  • reynaud #30779
    Unroyal - Mainstream (Limited edition LP)

    Unroyal - The Climbers



    Unroyal - I'm Still Insane



    Unroyal - Something Stayed

  • reynaud #30778
    Most már éppen ideje lenne .... új ItaLove dalok hamarosan.

  • reynaud #30777
    Caesar Gergess - Come Along (Parralox Remix)



    Ez még 1 jó remix :
    Caesar Gergess - Come Along (People Theatre's Skyscraper Mix) bandcamp
  • reynaud #30776
  • nájlony
    #30775
    Sziasztok!

  • rain70 #30774
    És lehetne folytatni bőven, és még mindig az a véleményem, hogy ghost girl ezek közt lehet Lewis Lane, Hollywood Principle, vagy Doe P .

    Mflex Sounds feat. Hollywood Principle - Seeing What's Next (Synthwave)

    Mflex Sounds feat. Doe Paoro - Hypotheticals /Synthwave/

    MFLEX SOUNDS & THE IMMORTALS - THE ULTIMATE WARLORD

    Mflex Sounds feat. Lewis Lane - Runaway love (reinterpretation remix)

    Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.10.04. 07:48:05
  • kcsaba33
    #30773
    BRIAN JUSTIN CRUM - SHALLOW ( The 80s Disco Remix )
  • reynaud #30772
    Orchestral Manoeuvres In The Dark - Almost (Vince Clarke Remix)



    vinylen
  • reynaud #30771
    Trevor Something - The Gost



    Trevor Something - The Gost (Free DL) bandcamp
  • reynaud #30770
    Parralox - Change of Heart (Lifelike Remix)

  • reynaud #30769


    Elsősorban ezt ajánlom :
    Sea of Sin - Star (1st DEMO Version 2015) Free DL (bandcamp)
    Sea of Sin - Demo Versions 2015 (bandcamp)
  • AeroCool
    #30768
    Electro Potato - Shotgun (Hargent Edit) SNIPPET
  • AeroCool
    #30767
    Energy Voice - Discolights (MDR Party mix) SNIPPET
  • kcsaba33
    #30766
    Ollie Wride - Back To Life (Official Video) 2019
  • kcsaba33
    #30765
    Danger Mode - Final Lap Pt. 2 - Race of No Return 2019
  • AeroCool
    #30764
    Köszönöm szépen! Ha a kiadó vagy az előadó engedi, nagyon szivesen bemutatom a maxit vagy albumot.
  • ItaloMucsacso70
    #30763
    Jó Kis bemutató lett Peti! !
    Minden New Italo kiadványt így kellett volna bemutatni az elejétől kezdve.
    Így mindenki eldönthette volna hogy megveszi a vinyl-t vagy sem.
    "Sajnos" ha vissza mennénk az időben már több mint 600 Maxival kellene újraforgatni a videókat!
    De legyen ez az új irány a bemutatókra!

    Mark Ashley - Like An Angel Maxi Music ‎– MX003 VINYL


    Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.10.02. 09:10:15
  • reynaud #30762
    Maxthor - Black Fire (Remastered)



    soundcloud link
  • reynaud #30761
    Tobias egy született tehetség,hosszasan lehetne sorolni a jó dalokat tőle.
  • reynaud #30760
    Ha zenész lennék és sikerülne valami jó dalt összedobni,azt hiszem Mike volna az első akit felkérnék a dalom remixelésére.
    Merthogy e téren is olyat tud amit tényleg nagyon kevesen azon stílusokban melyekben jeleskedik.

    Itt van az elmúlt évekből kettő, az original verziókban számomra teljesen érdektelen dalokból készített remixe,amikben varázsolt.
    Minden apró részletre ,hangra,dallamra figyelve,a vokál mindkét dal esetében teljes szinkronban van a zenei alappal,dallamokkal.

    A falfúró remix ,amiről írtam már ,a plafonon is áthalad .... sok jó közt ,ezt én kiemelem,Mike zenei karrierjének egyik nagy dobása.
    Mflex Sounds feat. Bleachers' - Don't Take The Money (80's reincarnation remix)



    A másik, az utazós, elsősorban autózás közbeni favorit,én ezt hónapokon keresztül nap mint nap hallgattam a verdámban,jó napindítónak bizonyult.

    Mflex Sounds feat. D W N T W N - Pioneer Square



    P.S. : Örülők hogy ilyen jó véleménnyel vagy Mike zenéiről,hasonlókat gondolok én is,egy-egy kisiklás ,olyan dal tőle, ami nálad annyira nem nyerő,én úgy gondolom természetes,éppen én is kiemeltem két remixét a legjobbakból.
  • rain70 #30759
    Tudtam, hogy valahonnan ismerős. Köszi :)
  • ItaloMucsacso70
    #30758
    Máig se tudom milyen meggondolásból rajzolta Stockholmban az aláírása fölé azt a furcsa Kapafogú valamit.

  • ItaloMucsacso70
    #30757
    Kizárt dolog hogy ne hallottad volna a zenéit .
    Ugyanis Tobias valóban egy zseni.
    Az hogy milyen a nemi identitása az már más lapra tartozik.

    Tobias Bernstrup - 27 (Laser Mix)


    Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.10.01. 08:37:22
  • rain70 #30756
    Mindegyiket ismerem a jobb szélső kivételével.
  • rain70 #30755
    Szakmai szemmel próbálom ezt most valamennyire megírni.

    Ez nem csak egyszerűen magas színvonal, ez már annál több. Én ezt nem is nevezném - hogy is írjam - megszokott italo disco-nak.
    MFlex az italo disco alap koncepciókat beültette a saját elképzelt és egyedileg megtervezett hangjainak az elektronikus világába. Tehát egyedi hangokkal - ezt tegyük hozzá -, olyan egyedi ötletekkel, fantasztikus dallamokkal, amit jelenleg csak ő tud, csak ő. Senki más.
    Írtam is, hogy ez gyors válasz volt az éppen előző dalát kritizálásomra , de amikor meghallgattam 11 óra tájékán, akkor ott még semmi nem volt. Meg aztán semmi hír, hogy Mflex jön és egy átlagos hétfőn, nappal kidob egy olyan mesterművet, amivel még saját magát is újra felülmúlja.
    Amit én hiányoltam a dalból, lehetett volna többször az I have to go, i don't wait anymore részből több is, de legalább egy ismétlés, mert ha simán tud ilyen magasan is énekelni, akkor ezt ki kell használni és mellesleg ez a rész még fülbemászóbb volt az egyébként is fülbemászó egész zenétől. Érted nahh
    Ebből is látszik, hogy rendben tartja a torkát, az adatlapját nézve ma holnap 50 éves lesz és ekkor már a hangszálak is sínylik a kort, találkozok napi szinten ilyen előadókkal. Bár a képek videók alapján a csávesz inkább 30 max 40es éveiben járó jóképű fiatalembernek tűnik.
    A legtöbb zenéje már 8 perc feletti és biztosan érezné, ha valahol is kilógna a lóláb, tehát sehol nem megy át unalomba, mert mindig jön valami új, amivel rátesz egy lapáttal. A rap féle betét egy nagy pofánvágás volt nekem. A témát, ahogy felépíti a dalaiban ahhoz is ilyen muzikalitás kell. Egy ilyen stílusú dalba belerakni nagy merészség, de kisujbol kirázta, ráadásul brutálisan jól hangzik benne.

    Szóval az előző zenéjét, majdhogynem szaroztam (bár ezzel inkább egyedül vagyok), de ezzel megint kivágott egy olyat az asztalra, amivel újra és újra megmutatja, hogy senki nem érhet fel hozzá. Fogadni mernék, mert erre is figyel, hogy most nem italo stílusú, hangzású zene következik, hanem valami más. Syntwave, synthpop, eurotrance akármi azt tudja és kész.
    Emiatt aztán nem csoda, hogy a tábora rakétaként nő és persze a zenék mellett a video performance amit mindig nyújtanak, abban is bárkit levernek. Nincs ellefele na, és én nagyon büszke vagyok erre a MAGYAR csáveszre!!!!

    Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.10.01. 07:40:37
  • reynaud #30754
    Igen,ez mai.
    A lényeget a dalról jól összefoglaltad.
    Magas színvonalú produkció !
  • reynaud #30753
    Volt itt az utóbbi hetekben elég széles skálán szinte minden.
    A mulatós közelitől, a Modern Talking klónokon át a nagyon jó zenékig bezárólag az ajánlatok közt.
  • reynaud #30752
    Ken Laszlo (Gianni Coraini) az alacsony termetű énekes ,nagyon jó hanggal,Ő tényleg a mai napig extra.
    A baloldali srác,a Carino Cat tag,hónalja alá csapta :) .

  • reynaud #30751
    1 percet sem láttam még belőle,de majd a héten sort kerítek rá,megnézem a teljes videót.
    "Trans-X " sosem volt favorit nálam,1-2 dalukat kedvelem a 80s évekbeli zenéik közt.