29
  • Merces
    #29
    .........hé koma kivülre vetted az alsódat'''
  • Ulquiorra
    #28
    Vagy a Sunshine, máig sajnálom hogy nem moziban láttam, de mire megnéztem már sehol se adták.
  • Ulquiorra
    #27
    Hát például a Monsters vs Aliens-et megnézném inkább 3d-ben.
  • Wittgen
    #26
    Ha nem fizettem és szar volt, akkor meg a ráfordított időt sajnáltam..hehe..
  • lAngelus
    #25
    Költöttem egy verset a pókfilmekről, miután megtekintettem a 3. részt:

    Kérdezed: erős-e ő,
    A sugárzós vér nyerő.
    Bármit bénáz, nem bánom:
    Ő valóra vált álom.
    Nem kell ide vadkender:
    Ott repked a Pókember.

  • Blasta
    #24
    Nem is baj. Ha továbbra is ahhoz a csokker Raimi-hez ragaszkodik a studio, inkább ne is csinálják meg, elég csak az első 3 pókembert megnézni.
  • winnie
    #23
    van olyan film, ahol megbántad, hogy nem fizettél?:)
  • Wittgen
    #22
    Én megnézetm mindhárom pók-filmet, persze nem moziban, és nem bántam meg, hogy nem fizettem érte egy vasat sem. Régen gyerekként jópár Pókember képregényem volt, viszont a filmek oltárira untattak. Se szórakozásnak, se kikapcsolódásnak nem voltak megfelelőek a számomra.
  • Inquisitor
    #21
    A hír azt jelenti, hogy nem akarták a következő Batman filmmel és a StarTrek-el versenyeztetni? :D
  • Destro
    #20
    Az első két Öcsipók teljesen korrekt darab volt, viszont a harmadiknak olyan buta forgatókönyve volt, hogy totálisan azonosulva a film világának logikájával is ordított a blődségtől.
    Ha pedig szigorúan vesszük, az első Batman film korántsem az volt, amire gondoltok, csak azt a gagyit, ami valóban először volt - a sorozattal együtt - mindenki inkább igyekszik elfelejteni... :)
  • kandeláber
    #19
    Hogy jön a Warner a Pókemberhez? Tudtommal Sony.
  • tomcsa4
    #18
    Igen, drámának is beillik, de ha valaki nagyon nyavalyog, akkor legyen erősen dráma beütésű. :)
  • tomcsa4
    #17
    Igen a harmadik rész cseppet gyönge a többihez képest. Pontosabban lenne. De a Homokember utolsó jelenete mindent vitt. Első két rész 5-ös, a hamradik 4-es lenne, de ezen utolsó jelenet miatt csillagos ötös.
  • Interfan
    #16
    Én mindig is rajongója voltam a képregényeknek, és számomra már maga a főszereplő is óriási melléfogás volt, Tobey abszolút nem illett erre a szerepre. Nyegle, semmirekellő benyomást keltett mindegyik filmben.
    Emellett Raimi nem is tartotta magát a történethez, a 3. részt pedig egyenesen agyonerőszakolta azzal, hogy ennyi ellenségét beletette, közte sokunk kedvencét, Venomot. Na az ő "eljátszója"(Topher Grace) viszont tényleg mindent alulmúlt, aki jártas kicsit is a Pókember világában, tudja, miért.
    Ez az epizód egyébként önmagában is egy óriási csalódás volt, néhány jelenetére egyenesen szánalommal tekintettem...
    Remélem, lesz reboot valamikor, más rendezővel, más színészekkel...:)
  • WoodrowWilson
    #15
    Én meg idevetem neked: nekem meg nagyon bejön a Pókember. Drámának is. Ha van érv, ha nincs. Vita lezárva;)
  • tomcsa4
    #14
    Köszi. Nyilván értesz is hozzá, te akcióbuzi.
  • Etinger
    #13
    Most szépen előjöhetnék érvekkel, meg minden, de fáradt és lusta is vagyok, szóval kicsit pimasz módon csak ide vetem neked:

    A Pókember drámának egy kalapszar.
  • tomcsa4
    #12
    Batmanből a legelsőnek tetszik a története. Batman képregényeket sohasem vettem, csak belelapoztam némelyikbe. Ráadásul Jack Nicholson mint Joker...jóker.

    De jogos az észrevétel, igazad van!

    (Amúgy én szinte csak drámákat nézek, azokból is filmdráma és romantikus. Tehát be tudod lőni az ízlésem, ráadásul látod, miért tetszik nekem a pókember. Ha nem ilyen lenne a Pókember, hanem akció dögivel, nulla érzéssel, le se tojnám.)
  • winnie
    #11
    oké, hogy az eredeti pókember képregénnyel jössz, igazad van, de akkor miért pont az eredeti batman-film tetszik, ahol teljesen átírták a fő batman-mitológiát, kvázi megerőszakolva a képregényt?:) (az első kedves, jópofa tim burton mese volt, a mostaniak komolyak legalább.)
  • tomcsa4
    #10
    Na látom a sok hülye nem ismeri a Pókember eredeti képregényét. Ennek nem a végtelen akcióról kell szólnia. Pont jó volt minndhárom rész. VAn mondanivalója (szinte minden húsz percben), jók az animációk, a szereplők szimpatikusak. Megvettem mindhárom részt DVD-n. Szóval pont jó ez a romantikus, lelkizős Pókember.

    Batmanből nekem csak a legelső, az eredeti tetszett. Most mondjam, hogy a többi szar, se füle se farka baromság? Mert az az én szememben, de nyilván egy akcióflm kedvelőnek tökéletes.
  • Reg5
    #9
    Illetve ha a 2. résznek normális befejezést csináltak volna.

    AZTA: Hogy élted túl? :)
  • nickwearby
    #8
    kit érdekeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel??????

    annyira jó akciófilmet lehetett volna a képregényekből csinálni


    erre elbasszák ilyen fos tini-romantikus-dráma szerűség szintre


    (((elnézést azoktól, akik szeretik ezt a műfaji párosítást, semmi bajom vele, csak, hogy ha ezt egy jó alapanyagra alkalmazzák...)))
  • icemankimi
    #7
    szerintem a batman új részei azok minőségiek, de a pókember az kutya tele van hibákkal meg ilyen gyerekes lett.
  • Nethyrrea
    #6
    amcsik sosem az eszükről voltak híresek :) amúgy a pókpofáé a leggagyibb filmadaptáció a képregények közül. raimi elbaxta rendesen
  • viizo
    #5
    a studiót miért is hatnák meg a fanyalgók:

    1. rész $806,700,000
    2. rész $783,577,893
    3. rész $885,430,303 (a sokak által legjobban utált hozta a legtöbb pénzt :))

    amíg a részek a világ 30 pénzügyileg legsikeresebb filmjei között vannak, nem kell aggódni, hogy nem lesz Spider-man :)

  • Rage47
    #4
    sajnos sztem is igy van, jobb lett volna, ha megáll a 2. résznél
  • AZTA
    #3
    én sem akartam megnézni egyiket sem de egyszer véletlenül láttam az első részt a tv-ben azóta jobban figyelek rá hogy elkerüljem a többi részt :D
  • Zaraki Kenpachi
    #2
    Oh jaaaaaaaaaaaj, szívünk szakad meg amiért nem fogjuk időben látni a Fosember 4. részét.
    Részről részre szarabb volt.
  • richard45
    #1
    Én egyátalán nem is néztem volna úgy, hogy tök mindegy.