11248
  • Fpocok
    #10924
    Ezt hol olvastad? Csak mert pcdev twitterén nem írja. Pedig mindig kiszokta eddig.
  • strebacom
    #10923
    Most nézem hogy lehet hogy a jövöhét végéröl van szó, megint kijön egy DLC...
  • Fpocok
    #10922
    Má megint? Lassan minden második héten dupla xp van.
  • strebacom
    #10921
    DUPLA XP hétvége!!!
  • Newreg345
    #10920
    Felpattansz a motorra a többi magától értetődő.
  • tommo18
    #10919
    még az elején van amikor megszökünk a bányából és 1 robbanás után visznek oda és ott kelek föl
  • tommo18
    #10918
    hello elakadtam a játékban lécci segítsetek!! egy raktárban vagyok és nem tok megmozdulni semmit nem tudok csinálni , és olyan hangok vannak mintha be akarnának törni 1 ajtot remélem segítettem hogy mi is a helyzet. Előre is köszi.!
  • OMEGA RED
    #10917
    jó lenne ha leakcióznák a dlc-ket 50%-al... én is megvenném. de 28 juróért nem kell...
  • strebacom
    #10916
    Köszi én igy tudom, de már azt hittem mégis!!
  • FSpofon
    #10915
    sehogy ,nincs pcre beta. majd csak ha fizetős lesz ősszel mw3hoz.
  • strebacom
    #10914
    Most ez hogyan tudom játszani, meg kell venni a betát vagy mi anno regeltem a beta tesztre??
  • tibi206
    #10913
    Cod Elite
  • VERESS 96
    #10912
    Hát próba szerencse köszi megpróbálom :)
  • Fpocok
    #10911
    Minél messzebb van a target, annál magasabbra kell célozni. Próbálgasd, mennyivel kell a cél fölé célozni.
  • VERESS 96
    #10910
    Sziasztok megakadtam a játék legelején (még hamar) A börtönös pályánál mikor lőni kell azzal a maszek csúzlival egyszerűen nem tudom eltalálni a célt xD Pedig lőttem már mindenfele... Nektek hogy sikerült? (azon kivűl hogy nem vagytok olyan bénák mint én XD)
  • DarkSector
    #10909
    Mennyit kell fizetni?
    mert eddig én 1x se fizettem demo-ért.
  • FSpofon
    #10908
    "Currently, we do not plan to launch a version of the beta for the PC version of Call of Duty: Black Ops."

    lol
    csak a konzolosokat nézik olyan hülyének hogy majd ezért fizetnek, ez is valami :)
  • Fpocok
    #10907
    Nyilván rosszul krekkelted... de szerintem próbáld meg a warez topikjában.
  • kapika11
    #10906
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem ! Ma töltöttem le a játékot és Crackeltem is de amikor játszani szeretnék vele akkor mindig a STeamet hozza be van valami megoldás? köszönöm!
  • Fpocok
    #10905
    WÚPDDIDÚ

    Pre-Purchase Now - Call of Duty®: Black Ops Annihilation Content Pack 10% Off
    Pre-purchase Call of Duty: Black Ops Annihilation Content Pack before July 28th and save 10%!

    Obliterate the competition with “Annihilation,” the newest downloadable content pack for "Call of Duty: Black Ops", with 4 unique Multiplayer Maps and a wild new locale for the latest in unrelenting Zombies action.

    Megjegyzés: Nem éri meg.
  • strebacom
    #10904
    De én nem most kezted a steamet hanem 2006-ban...és ebben az évben semmit nem változtattam...
  • MalnaLekvar19
    #10903
    azt tudtam hogy írja csak nagyon hiányos az angolom sajnos iskolába németet kellet tanulnom..de köszi a gyors választ!
  • robotnyk
    #10902
    jobb gombbal ha rákattintasz a perkre, kiírja mi kell hozzá, és hogy állsz a teljesítésükkel

    Share Packages – Share 10 Killstreak reward crates with teammates.
    Multiple Killstreaks – Earn 7 killstreaks in one match while using Hardline.
    Killstreak – Get 7 kills without dying in a match.

    vagyis: ossz meg 10 csomagot csaapttárssal, szerezz 7 killstreaket egy meccsen, ölj meg 7 embert halál nélkül egy meccsen.
  • MalnaLekvar19
    #10901
    sziasztok
    Hardline perket hogy tudom kinyomni PROra miket kell teljesítenem hozzá??
    bocs a szar kérdésért,de azért válaszoljatok köszi
  • Fpocok
    #10900
    Nem feltétlen.
    Én, amikor felraktam a gépemre a steamet, akkor csináltam accot. Semmi játék nem volt rajta.
    Aztán másnak, meg még pár napig nekem is ezt csinálta.
  • DarkSector
    #10899
    Ez a Steam Guard ezekszerint valaki tudja a felhasználód és jelszavad, megpróbált belépni és csak remélte hogy a Steam Guard offolva van a profilodban, változtass jelszót, de ha nem változtatsz az e-mail-t fel kell törnie (ez az 5 karakteres kódért) akkor is hogy be tudjon lépni.
  • strebacom
    #10898
    Bassza meg fel akarták törni a steam accomat.......
    "We've received a request to access your Steam account from a new computer
    or web browser.

    To complete this process, enter the following special access code into the
    authorization dialog before trying to log in again:
    XXXXX

    If you did not attempt this action, please change your password immediately.

    Thanks for helping us maintain the security of your account.

    The Steam Support Team"

    Tegnap este toltam a gamet ma meg ez az email fogadott, és semmit nem változtattam gépet meg böngészöt sem!!!
  • FSpofon
    #10897
    Call of Duty Elite Closed beta Begins Today
  • robotnyk
    #10896
    nvm, kellett egy verify hogy fossteam updateljen.
  • robotnyk
    #10895
    másnál is "this game is currently unavailable"?
  • Fpocok
    #10894
    Call of Duty: Black Ops Update Released

    Updates to Call of Duty: Black Ops have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. The major changes include:

    Call of Duty: Black Ops
    Corrected several issues related to Mod Tools file downloading
    Ninja Pro Perk no longer makes sounds when mantling or diving to prone
    Theater screenshots, films, clips and custom games now display player ratings
    Addressed pathing issues in Call of the Dead
    Addressed various exploits in MP and Zombies
  • pett3rson
    #10893
    de idegesítő csámcsogása van ennek a fasznak...
  • lolSL
    #10892
  • Zozo76
    #10891
    Tegnap reggel ota megvan az uj DLC pack is, es meg nem volt egyszeruen idom jatszani... :(
  • lolSL
    #10890
    az idő közben megjelent patchek javítottak valamennyit a teljesítményen, de még így is elmarad az mw2-től. a random egér beakadás viszont megszűnt teljesen.
  • OWEN24
    #10889
    Amúgy ha kilépek egy küldetésből, aminek a felénél jártam, később csak az elejétől tudom kezdeni?
    keresgélek még, ha találok valami megoldást a grafikus gondomra, akkor megveszem a hétvégén.
  • OWEN24
    #10888
    Ha a texture qualiti (fejből nem ugrik be pontosan mi)vagy mi a *****leveszem a leggyengébbre akkor fut normálisan a többivel maxon és normálon, de így se értem, mivel így olyan hogy a cod 6 bealázza könnynedén.
    Shogun 2 tw full ultra beállítással és max felbontáson megy.
  • DarkSector
    #10887
    Nekem e6550-es
  • lolSL
    #10886
    lehet, hogy neked nem olyan processzorod volt
  • DarkSector
    #10885
    Érdekes nekem ment maxon.