11248
  • akyyy
    #8
    hát én jobban örülnék egy 2. vh-s játéknak codból ismét. jó kis orosz meg magyar pálya-.-
    aki meg azt monjda elég volt, az dedósD:
  • Pacal17
    #7
    Sok nagy CoDossal kipróbáltatnám CoD3-mat. Teljesen olyan mint a United Offensive, csak szebb (+ oldalkocsis motorok :D).
  • Desiderata #6
    de, nálam még mindig a COD1 a favorit, főleg UO tankcsatái
  • Tyler1
    #5
    aki látott vietnámi háborús filmeket az fog vele azonosulni. főleg mert ha faszán megcsinálják akk 100x durvább lesz mindenféle világháborús ömlesztésnél.
    én régóta várok már egy fasza vietnámi dzsungelharcos játékra úgyhogy remélem ezzel teljesül is a vágyam :)
  • Rundstedt17
    #4
    remélem nem második világháborúra gondoltál mert abból egy évszázadra elég volt.
  • Desiderata #3
    európai hadszíntér jobb volna, Vietnámmal nem tudok azonosulni és ezzel szerintem sok európai így van
    USA-ban majd biztos szépen fogy a játék
  • grebber
    #2
    Remélem lesznek frankó dzsungeles pályák.
  • Zinaj
    #1
    Üdv!Várjuk szeetettel!
    Az elméletileg 2010. telén megjelenő játékról most újabb érdekességek láttak napvilágot. Eddig a pillanatig ezek egyikét sem erősítette meg sem a Treyarch sem pedig az Activision, szóval nagyon pletyka-szaga van a dolognak. Először is az új infók szerint a Vietnam az eddigi részeknél jobban koncentrál majd a történetre és a társaink lelki állapotára, szenvedéseire. A hetedik epizód elkészítéséhez olyan filmek nyújtottak ihletet, mint A szakasz, az Apokalipszis: Most és az Acéllövedék.