11248
  • BRAT
    #11248
    thx
  • mester1987
    #11247
    klikk
  • BRAT
    #11246
    A Black Ops 2-ben a Vietnami misszióban, ahol a vaksötétben kell navigálni... na ott van valami rutinmódszer, hogy kell kitalálni? Idegbajt kapok...
  • mester1987
    #11245
    Hali, ha valakinek van kedve jönni zombizni, vegyen fel NemexisOps-ba (összes DLC-vel) vagy írjon privátot.
  • CaptainRumi
    #11244
    Üdv! Eladó egy (csak) Black Ops-t tartalmazó steam account. A legutolsó map pack kivélével (Moon,illetve a Waw zombis pályák) az összes dlc-t tartalmazza. Ár megegyezés alapján, a [email protected] címen lehet érdeklődni. szép napot.
  • Dragonman
    #11243
    én csak most játszottam végig ezt a gémet de nekem egy kicsit sok volt..
    az MW 1-2 ben jó taktikázással és pontos lövésekkel legnehezebb szinten is élvezhető volt az egész. ebben meg néha akkora a káosz hogy azt sem tudom mire lőjek.. csak nyomulnak az ember pofájába az ellenfelek százával, már levettem a hangot mert zavart a folyamatos fegyverzaj.. :)
    szerintem a kevesebb most egy kicsit több lett volna!
    ti nem éreztétek ezt a campaing végigjátszása közben?
  • Pistike 007
    #11242
    KaMaz beállt egy gyenge No admin - M60 - Aim csalás kombóval, mindenki így jár ilyenkor :D
  • Systore #11241
    Victor meg az egész Black Ops csapat úgy látom szeret a fasz másik végén állni.. 5-75, tejóég
  • Pistike 007
    #11240
    Meanwhile in Nuketown..



  • Fpocok
    #11239
    Hát ott csak navigálni kell... amúgy van bo2nek külön topikja :D De nem gond amúgy :D
  • soo277
    #11238
    Ez nem a B.O.2 topik
  • nono28
    #11237
    Rossz topik?Eredeti játékom van,és nem itt kell kérdezni?
  • soo277
    #11236
    Rossz topik!!
  • nono28
    #11235
    Sziasztok!

    Tudnátok segiteni,hogy a rákba tudom megcsinálni mikor lekell ugrani a szikláról és repülni kell,állandóan neki megy a sziklának.
  • Fpocok
    #11234
    Próbáld meg itt!
  • kerla
    #11233
    Mindkét egérgomb lenyomva tartva és hipphopp kimászik
  • Pistike 007
    #11232
    ??
  • Fpocok
    #11231
    Rossz topik...
    Már nem emlékszem pontosan, de amit kiír a képernyőre, azt kell nyomogatni. Vagy lent tartani? Fasz se emlékszik már :D
  • K kutya
    #11230
    Srácok! Hogy a rákba kell kimászni a Ló alol? Nyomogatok én mindent , de csak nem megy!
  • Puhos
    #11229
    Nincs mit .
  • Dency
    #11228
  • Puhos
    #11227
    Nincs mit .
  • zotya10002
    #11226
    Köszönjük!
  • Puhos
    #11225
    Tessék: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1333917408
  • zotya10002
    #11224
    Én is kerestem,de csak egy Warezt találtam ami nem is nagyon pörög!
  • Dency
    #11223
    Hali.
    Black ops 2 topik merre található itt sg-n? Mert nem látom sehol.
  • Adam4ntium
    #11222
    Sziasztok!

    Haverommal ketten játszunk, és a billentyűkiosztást szeretnénk megváltoztat (neki mások a gombjai, más egérgyorsasággal játszik stb, de a sok ütközés miatt a másodlagos billentyűzet beállítás nem megoldás)
    Próbáltunk csinálni 2 configot, az egyikben az övé, másikban az én beállításaim szerepeltek, csináltunk hozzá bind ... exec commandot, de amikor behívnánk kiírja hogy "unknown command bind". Erre van valami megoldás?

    Előre is köszi a választ!
  • erdeitibor
    #11221
    Hello!
    Eredetiben van meg a BO.
    Fps gondjaim vannak, 60-80 között mozog, épületben 125-135 fps-ig. Gépem: Win7, Intel Core Quad Q6600 2,40 GHz, Ram:4GB, Videokari: Radeon HD 6770 (1GB)

    Halottam olyat h a steam magátol letölt patchetket.. de nem tudom h letöltötte-e... szerintem a gépemhezképest elég kevéske fps-em van multiba. Ha tudtok valamit kérlek segitsetek

    Előre is köszi.
  • cody1994
    #11220
    Bo-ba csak szerver kereső van nincs benne ez a bedobálós hülyeség
  • Fpocok
    #11219
    Ha a csúnya verzióval játszasz, abban nem tudunk segíteni. De eredetiben van szerverkereső.
  • pett3rson
    #11218
    szerintem nem patch az, hanem egy játékszerver-kereső oldal. itt fent a bannerban is van, a gametracker is ilyen. ott tudsz keresni ország szerint és régen sikerült kattintással be is lépni, azaz a szervert el lehetett érni "közvetlenül".
    patch-ről még nem hallottam Én sem. Egyébként miért olyan fontos, hogy magyar szerver legyen?
  • soo277
    #11217
    NIIIIINCS??????mivel játszotok ti??
  • simonl #11216
    Nincs szerverkereső, sajnos.
    blackops.hu fórumán olvastam, hogy létezik egy patch de link nem volt hozzá.
  • Fpocok
    #11215
    ???
    Vannak szerverek, szerver kereső... azzal nem tudsz rámenni?
  • simonl #11214
    Sziasztok, létezik állítólag egy patch amivel tudok IP alapján magyar szerverekre csatlakozni.
    Tudtok nekem egy linket dobni hozzá?
    Előre is köszönöm a segítséget. A játék eredeti.
  • Pistike 007
    #11213
    én lehet nem ezt válaszoltam volna :D
    bár már korrekt az ára is talán.
  • newszepiking
    #11212
    ok, köszi.
  • soo277
    #11211
    Nagyon sokan!!
    megéri!!
  • newszepiking
    #11210
    sziasztok.
    vásárlást fontolgatok, de előtte: mennyire dübörög a multi? sokan nyomják még?
  • Jaka923
    #11209
    Nem lehet