11
  • torcipepe
    #11
    valószínűleg mindenhol helyi idő szerint.
  • [HUN]FaTaL
    #10
    "Engem nagyon érdekelne hogy világszerte az ottani helyi idő szerint vagy világszerte a magyar idő szerint?"

    Szerinted?
  • Ferrer
    #9
    "Egy időben mértem a forgalmamat, és így is meghaladta havonta a 30 Gigát"

    Hébe-hóba.. :D
  • flashess
    #8
    "Az internetes csúcsidőszak este 9 órától hajnali 1 óráig tart világszerte"
    Engem nagyon érdekelne hogy világszerte az ottani helyi idő szerint vagy világszerte a magyar idő szerint?
    Szvsz MO.-n a csúcs 19:00- 21:00 között van.
  • Hedgehunter #7
    akarom mondani byte-ban...
  • Hedgehunter #6
    Kaspersky internet security-ben van ilyen funkcio programra lebontva meg tudod nezni mikor mi mennyit hasznal (mbye-ban)....
  • B0nFire
    #5
    "Cisco kimutatta azt is, hogy napjainkban egy átlagos szélessávú internetkapcsolat 11,4 gigabájt forgalmat bonyolít havonta." – Ettől kezdve az összes mobil szolgáltató kenheti a hajára a 3 Giga adatkorlátos mobilinternetjét. Nem vagyok nagy warezkirály, de hébe-hóba szoktam néhány dolgot tölteni. Egy időben mértem a forgalmamat, és így is meghaladta havonta a 30 Gigát.
  • B0nFire
    #4
    Én egy darabig a DU Meter-t használtam. Elég megbízható. Indításkor a tálcára helyezi magát, és méri a feltöltést és a letöltést. Csinál napi, heti, havi bontást is táblázatban, amit el lehet menteni.

    Nem ingyenes, de ez nem hiszem, hogy gondot okozna.
  • BB7
    #3
    Engem is érdekelne egy ilyesmi!
  • FoodLFG
    #2
    93,3 mega ? Az jó. Már pár jutub videó több mint 100 mega. Kíváncsi vagyok, hogy azok az emberek, akik ennyire lehúzzák az átlagot, azok mire használják az internetjüket. Egy héten egyszer elküldenek egy e-mailt ? xD
  • torcipepe
    #1
    lehet kellene keresnem egy progit, ami normálisan tudja mérni az adatforgalmat a gépemen. kíváncsi vagyok, hogy különböző tevékenységek esetén mit produkálok.