114
  • urfika
    #114
    sziasztok mas verziot lelehet valahonnan tolneni ?pld 1.32-ost
  • AXmen
    #113
    Ennél a topiknál,már menthetetlen a kihaltság!:S
  • Prémium driver
    #112
    Ilyen tempóban lehetséges, hogy fognak csinálni egy olyat is.
  • vajo
    #111
    Italy Truck Simulator kéne :D Venti meg a hegyek, az alagutak :P:P
  • Prémium driver
    #110
  • Buszosman
    #109
    jól kihalt
  • 147asdf
    #108
    Igen van vonat de vonat kereszteződés nincs csak a felüljárón megy vonat, lehet, hogy a földön is de az biztos, hogy nincs kereszteződés
  • longhaul
    #107
    Mintha láttam ebben a játékban vonatokat közlekedni, vagy csak az állomást lehet látni? Tehát nincs vonat kereszteződés?
  • megas
    #106
    Ja
  • kobi14
    #105
    Kihalt rendesen
  • 147asdf
    #104
    Nekem 1.02 uk truck van feltelepítve alkalmazott vagyok veszek kamiont attól a kamion dílertől és mikor lerakom a potot és megkapom a kamionomat jön az e-mail és kilép a játékból. miért van ez ?
    Windows 7 van a gépemen ezt nem kedveli a játék? vagy valami egész más probléma van?
  • mester12
    #103
    Heló köszi de onnan nem engedi nekem letölteni.
  • v43 001
    #102
    a bannerban, a hivatalos oldalon fent van a demo
  • mester12
    #101
    Heló valaki egy demo linket tudna adni? Előre is köszi
  • adambatyam
    #100
    Veszel saját kamiont, veszel garázst, veszel a csávónak kamiont, felbéreled a csávót valamelyik városban és máris neked dolgozik.
  • Ecyke01
    #99
    És azt,hogy tudom megcsinálni,hogy nekem legyen cégem és dolgozzanak nekem emberek?
  • megas
    #98
    Alapból egy cégnek dolgozol. Azt tudod maximum elérni, hogy Neked legyen egy céged és ezáltal Neked dolgozzanak.
  • Ecyke01
    #97
    Ezt a cégesdit hogy lehet elérni, hogy cégnek dolgozz? vagy ez egy külön patch?
  • adambatyam
    #96
    2 hsz-t kellene visszaolvasnod és megtalálnád a csúszkálás javítását.
    Amúgy ameddig nem javítják az irányítást addig szerintem jobb is hogy sok az autópálya, kész rémálom az ország felső részén Aberdeen-be mászkálni a kis utakon. És sajnálatos módon amíg ezek a játékok az egyedüliek a piacon, addig bármilyen szánalmasan szarok is, el lehet adni őket mert nincs konkurencia.
  • Haulin
    #95
    Nekem nem nagyon jön be a játék,játszottam vele 5percet és a csúszkálás elvette a kedvem,meg az a sok autópálya, pedig jobb lenne angliában mellékutakon menni:) Az ets és a gts után már kijavíthatták volna a csúszkálást és jobb lenne, nehogy azt mondjátok hogy fikázom csak ezt jobb lett volna kijavítani, meg csinálhatnának olyan vidéki utas kamionszimet ahol nem csak egyhangu autópálya van ahol lehet 1000-el menni.Úgy lenne az igazi h vidéki utakon kéne menni és időre, akkor nehezebb is lenne:P csak mindenkinek az autópálya van berögződve, mindegy ameggig nem jön ki a brazilos kamion game addig elszórakozom ezzel.
  • adambatyam
    #94
    Köszi!
  • megas
    #93
    Ha ezt a kettőt beteszed, akkor nem fog ennyire csúszni.


    Egy.
    Kettő.
  • adambatyam
    #92
    Üdvözlet!
    A kamion csúszkálását ki lehet szűrni valamilyen módon? Nekem nem tűnik reálisnak hogy egyszercsak fogja magát és nem kanyarodik hanem csúszik a járgány...
  • megas
    #91
    Azt ETS-esek nem, de a GTS-esek igen.
  • palinho96
    #90
    sziasztok! Az ets-es kamionok jók ebbe a gamebe?
  • Bal0924
    #89
    Értem, köszi!
  • megas
    #88
    2 helyett 5 férőhelyes lesz és minél többet veszel, annál több embered lehet, tehát több pénz
  • Bal0924
    #87
    Csak egy kérdés, mi van ha 500.000 ért fejlesztem a garázst. akkor mi lesz? És még valami. Meg kellene vennem az összeset vagy csak 1-2őt?
  • megas
    #86
    Amit írtál az a következőt jelenti: El kell menni, független, hogy képes legyen garázst vásárolni!
    Tehát nem fogadod miután megvetted a kamiont nem fogadod el a következő fuvart amit felajánl, hanem választasz egyet magadnak, azt le szállítod és utána már meg tudod venni a garázst.

    #83: Nincs mit.
  • palinho96
    #85
    Ezt írja ki:You need to go independent to be able to buy a garage! pedig 33,000,000 pénzem van!
  • palinho96
    #84
    vettem egy kamcsit pés utána mit kell csinálnom, oda megyek a fehér kaminhoz (a mapon) és azt ítja ki jhogy go valami inv.....-hez és vegyél garázst)
  • Bal0924
    #83
    Köszi
  • megas
    #82
    Ahoz hogy garázst tudj venni, előbb kell venned kereskedésbe egy új kamiont.
  • megas
    #81
    A sofőröd dolgozik majd magától.
  • palinho96
    #80
    sziasztok
    Nem tok kamiont venni! Segítség kellene, hogy hogy tok, meg a garázsba se enged beállni se semmit mivel garázsom sincs! Azt hogyn kell venn?
  • Bal0924
    #79
    Hello!

    Felvettem 1 sofőrt és vettem egy kamiont is.
    hogy tudom elérni hogy dolgozzon is?
  • megas
    #78
    Elvileg az összes GTS-es kiegészítő működik itt is.
  • papplaci18
    #77
    üdv!
    le lehet tölteni kiegészítőket ehhez a játékhoz?
  • DAFFANGER
    #76



  • DAFFANGER
    #75
    Ha neked a játék rar.ban van akkor tölts le a netről egy Winrar nevű progit telepitsd fel és utána katt kétszer a játék rar.ra.
    Sofőröket még én se tudok felvenni nemrég kezdtem a játékot még garázst se tudok venni.