59
  • seltorin
    #18
    Ez jó volt. Hiába, magas labda volt, lecsapásért kiáltott. :)
  • bvalek2
    #17
    Többnyire 1. Néha 0. Előfordult hogy 2, de ők nem a filmre figyeltek
  • rothmano
    #16
    Imádom a statisztikát.Azt nem lehetne megtudni, hogy hányan ültek a 11. sor 2-es széken bal oldalt?
  • sandor8206
    #15
    inkább úgy együtt mindenért, 2012 nem volt látvány, T4-ben nem volt látvány, CSAK látvány filmek ha jól is indul kipukkad 2. hétre, itt valami azért csak történt.
    Amúgy unalmas ez a sztori ajnározás, minden trailer-ből le lehet venni a sztorit, vagy ennyire retaldált vagy, hogy sose sikerül? Csak az olyan elvetemültekből nem mint pl: 12 majom, Mátrix, Dark City vagy most a Inception, de ezek "katyvaszok" a jó értelemben.
  • kalapos01
    #14
    Pedig valószínű, hogy a látvány miatt vett a nép jegyet, s nem az előzetesben kibontakozó sztori miatt :)
  • sandor8206
    #13
    hátha már eddig várt a szerző ezzel a cikkel, igazán megemlíthette volna 2. hétvégét is, ami lett igazán lenyűgöző!
  • DelMare
    #12
    "mi is írtunk a szenzációs látványról, ami valószínűleg sokakat késztetett jegyvásárlásra" ha ez a szamaras esszé akar lenni, akkor most hangosan nyerítek a röhögéstől.
  • absolut
    #11
    ...hát az Avatar kritika írója elgondolkodhat.:)
  • kandeláber
    #10
    A jelenlegi trendek alapján azt jósolom, hogy vasárnapig meglesz a 900 millió dollár az Avatarnak világszerte, aztán ki tudja.
  • kandeláber
    #9
    "ez is jelzi a közönség igényének hiányát az újdonságokra"

    Nem azt jelzi, hanem részben a bizalmatlanságot, részben pedig a túlzott bőséget. Minden évben megjelenik számtalan újdonság, és ezek többsége jó nagyot bukik. Részben azért, mert rossz, részben azért, mert annyi film van, hogy a néző inkább olyanra ül be, ahol sejtheti, hogy mit várhat.
  • neoG
    #8
    "...feldolgozás és adaptáció - kritikánkban mi is írtunk..."
    Azért azt a valamit nem kéne kritikának nevezni.
  • Aldo Moro
    #7
    "ez is jelzi a közönség igényének hiányát az újdonságokra és igazolja, hogy miért is olyan sok a folytatás, feldolgozás és adaptáció" Én semmiféle összefüggést nem látok, de ez alapján szerintem te írod a cikkeket. :-)
  • gombabácsi
    #6
    "tegyük hozzá, hogy a szemen és orron kívül is van érzékünk. na, például?:))"

    Igen, az agyam, amelyre akár egy ősrégi fekete fehér film is tud úgy hatni mint egy 3d-s csoda.
  • readswift
    #5
    Na látod , pont ez a kísértetszag!
  • winnie
    #4
    tegyük hozzá, hogy a szemen és orron kívül is van érzékünk. na, például?:))

    nem tudom, hogy emlékszik-e valaki, de anno 10-12 éve a corvin moziban a nagyteremben a hátsó sorokat rezegtették vagy nem is tudom, mit csináltak velük. mintha az alien 4-et így néztem volna meg. valaki?
  • Barakukk
    #3
    A 60-as évek környékén már volt olyan mozi, amely szagokkal is elárasztotta a nézőteret:) Csak azért nem volt vicces, mert a szagok a nézőkre ragadtak és hazavitték azt.
  • readswift
    #2
    2014: a szaggenerátor3d mozik minden eddiginél nagyobb bevételt produkálnak. A nézők szabályosan elájulnak a szagoktól. Szerencsére a kezdeti nehézségek után sikeresen kiköszöbölték a kísértetszagokat (ghosting) amely több nézőben fintort váltott ki. Mindenki nagyon örül az égett avatarhús mámorító illatának, örvendett mr Camron.
  • knightbali
    #1
    Elég főnök, azért az avatar bevétele :)