24
  • kidon2
    #24
    én azt írnám búcsu üzenetnek, hogy "újra szabad vagyok!" :)
  • chase
    #23
    Olyant kellene inkább csinálni, ami kivesz az APEH rendszeréből is. :)
  • krk
    #22
    Én egyetlen gombnyomás nélkül fel sem kerültem ezekre az oldalakra
  • Carsee
    #21
    Azért a mentések is előbb-utóbb felülíródnak. Nem hinném, hogy pl a Facebook-nak még meg lenne a három évvel korábbi adatbázis (nem tudom hogy működik, de szerintem a user adatokat, kommenteket nem tárolják évekig).

    Az mondjuk igaz, hogy amit te egyszer feltettél azt hiába veszed le 10 másodperc múlva, már lehet valaki letöltötte a gépére aztán két év múlva rátalál újra te meg már nem is emlékeztél rá.
  • RYO21
    #20
    Olyankor mivan, amikor pl egy olyan személy meghal aki fenn van pl a facebook-on?
    Olyankor ki törli az accountját? Vagy az örökre ott marad? (vagy 2012-ig :D )
  • atomkrumpli
    #19
    ááá ezt a céget be kellene tiltani, min fogunk röhögni ezután :-)
    sok jóember teszi fel azokat a remek képeket+kép aláírásokat
  • lAngelus
    #18
    Nagyon hasznos szolgáltatás.
  • Tetsuo
    #17
    lol
  • MacropusRufus
    #16
    azért arra kíváncsi vagyok, hogy a backup-olt adatokat miképpen képes módosítani ez az okosság. Van egy örökéletű szabály a netre: csak azt tedd fel a netre amit nem fogsz késöbb sem szégyelni ui. ami 1x felkerűlt az nem fog onnna soha lekerűlni akkor sem ha te azt hiszed leszetted (minden szervert mentenek adatokkal együtt...)

    Szóval ez egy lamer-t megnyugtat egy hozzáértúő meg eleve nem oszt meg kényes adatokat ilyen oldalon. Sztem. Aki a fél életét felteszi az meg ne csodlákozzon ha késöbb esetleg megszívja.
  • blaze
    #15
    Egyetértek. Egyeseknek az különben a világvége gombot jelentené.
  • BlackRose
    #14
    Nem mondtam, hogy nincs... azt mondtam, hogy ha akarnak az nélkül is fejbe vágnak :(

    ... egyébként független téma de semmi sem kerül "egy fillérbe sem" :) főleg nem az amit a hatóságok (állam) csinálnak...
  • Sir Quno Jedi
    #13
    A "hatóságoknak", pláne nyugaton, külön csoportjuk van a közösségi oldalakon és neten való kutakodásra és enyhén illegális adatgyűjtésre. Gyors és biztos módszer, egy fillérbe sem kerül.
  • B0nFire
    #12
    Egy olyan gomb kéne, amivel az egész facebookot vagy iwiwet ki lehetne törölni.
  • hol9672
    #11
    facebookon eleve csak nicknéven vannak fenn sokan
  • xNoodlex
    #10
    Kovács János előnyben, őt keresd meg facebookon. :)
  • darkhill
    #9
    Elhiheted h elegge megkonnyiti a dolgukat h tudjak h kik azok az emberek akinel rejtozkodhetsz avagy infot gyujthetnek rolad..
  • nickwearby
    #8
    a facebookot megértem,
    durva,hogy a google-ban rá lehet keresni profilokra....

    pl. az iwiw-re nem lehet keresni google-ből
  • Nonix
    #7
    "Szerencsére" engem nem tudnak kitorolni :))
  • Wizek
    #6
    Mintha a suicide rossz dolog lenne. ^^
  • BlackRose
    #5
    A hatóságoknak nem nagy szükségük van az adataidra, ha útban állsz nekik és fejbe akarnak vágni megteszik azt adatokkal vagy adatok nélkül... ezért hívják őket hatóságnak. :(
  • bm823
    #4
    Az ellopott jelszavakkal ez nem Suicide lesz hanem Homicide...
  • darkhill
    #3
    Meg akkor se kellene ha ingyen lenne..tobb ertelme lett volna ha Passziánszoznak inkabb az kevesebbe kerul. 1ebkent en is arra gondoltam h hatha a rendorsegi adatbazisbol torli ki vhogy az infokat... bar ez tul naiv feltetelezes volt
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Igen, végülis a rólad lesniffel infókat, a hatóságnak rólad már összegyűlt adatait, meg a közösségi szolgáltató adatbázisát, mentéseit úgysem tudják törölni, így ez max. a színlaikusokat győzi meg (vagy azokat sem).
  • amitakartok
    #1
    Miért pont Suicide Machine a neve? Mintha a fostalicska közösségi oldalakról való távozás rossz dolog lenne.