104
Teamspeak 3
  • Szega87
    #24
    mielőtt írogatsz olvasd már el mire válaszolok Dénes fiam! #15
  • Zsolek123
    #23
    És mi köze a TS3-hoz te logkocka?
  • Szega87
    #22
    hova okoskodsz te ütésérzékelő? a cod5 vietnamban játszodik és a Treyarch csinalta, a CoD6 jelenben játszodik és az Infinity Ward csinálta.
  • Curtis
    #21
    OFF:
    Daemon Tools 4? :) Amúgy ezzel a párbeszéddel pontosan tripla annyi helyet foglalunk az adatbázisban, mint ha az idióta nevű, közel hat éve indított és kihalt "Teamspeaker"- ben folytattuk volna a témát.

    ON:
    Kérem, hogy aki szívesen segítene a Teamspeak 3 fordításában, az dobjon nekem egy privit. Én már elekezdtem, ezen a linken elérhető minden segítség: ts3_translations.zip
  • Yan
    #20
    te játékról beszélsz :)
    a felh.programoknak nem szokott. szép lenne a MSO sorozat minden tagjáról külön topik, vagy a FF 1-2-3-3,5-... :)
  • Curtis
    #19
    A TS3 minden tekintetben inkompatibilis a TS2-vel, közük nincs egymáshoz. És igen, a 4,5,6 -nak is külön topikja lesz úgy, ahogy a Resident Evil 5-nek is van.
  • Cat 02 #18
    Akkor legyen majd a 3.1-nek is ? Majd a 4,5,6 nak ? Nanemá ^^
    Ám szerver az mindegy neki nem ? (mintha Ventrinél lenne olyan h 3as ventri nem megy 2es szerverre)
  • Zsolek123
    #17
    akkor menj át a ventri topicba
  • Jim Morrison
    #16
    ventri jobb
  • Curtis
    #15
    A Teamspeak 3-nak nincs topikja. Ezzel az erővel a COD 6-nak se legyen, mert ott az ötös. Habár a CoD 6-nak nagyobb köze van az 5-höz, mint a TS3-nak a TS2-höz. :)

    Nincs késleltetés, azonnal hallani a partnereket. A jogosultsági rendszer bonyolult, de ez csak az Adminoknak lehet gond. Amúgy fájlok megosztására is alkalmas.
  • HTS s3rg1nh00
    #14
    kérdés,a ts3-nak is megvan a 2 mp késése,mint a 2-nek?akkor nincs túl sok értelme váltani:)
  • Yan
    #13
    kicsit rossz helyen, kicsit rosszul írva,
    de van itt
  • karajjj
    #12
    ja bocs, ez is tiltott
  • karajjj
    #11
    az nem a vörös csillag?
  • Zsolek123
    #10
    már rám fért egy csere
  • F1re
    #9
    horogkeresztre nincs ilyen nem az ha ?! dolog ?:D
  • kastil
    #8
    :DDD
  • Vorpal
    #7
    Nem az ha : ismeretterjesztő, oktatási, tudományos, művészeti célból vagy a történelem, illetve a jelenkor eseményeiről szóló tájékoztatás céljából van használva.

    És itt ez áll fenn - az avatar művészeti cél.
  • Wolfsnack
    #6
    a sarlókalapács tiltott jelkép
  • Rage47
    #5
    mumble jobb
  • Zsolek123
    #4
    Ahha.
  • sapkafej
    #3
    "klán" :DD "klántársak" :DD "leaderek" :DDDasdfa

    ennyit akartam beböfögni
  • Zsolek123
    #2
    Kipróbáltuk, rengeteg minden új lett, és jobb.

    Hangminőség, kb. mint Skype-ban, alig ismerem meg a másik hangját. :)

    Van olyan beállítás hogy Pista ha beszél, a bal oldalról hallod, ha Józsi beszél, akkor őt a jobb fülesből hallod, meg amikor beszél egy beállított személy, akkor senki más nem tud, ez leadereknek nagyon jó.

    Most így ennyi amit elmondanék.
  • Curtis
    #1
    Két napja kijött a Teamspeak 3 beta. Az érdekelne, hogy van-e már közületek, aki teszteli a progit, illetve milyen tapasztalatok vannak ezzel kapcsolatban? Én a klántársaimmal már nyomjuk, egyelőre pozitív a visszajelzés mindenki részéről.

    A Ventrilo nagy előnyre tett szert, hiszen a Teamspeak készítői addig tököltek, hogy mindenki beelőzőtt. Nem is csoda, hogy sok az előítélet a TS-el kapcsolatban.

    Esetleg ha olvassa ezt egy hivatalos hoster, válaszolhatna, hogy terveznek-e átállást (új szolgáltatás indítását) TS3 bétával?