104
Teamspeak 3
  • jbl
    #104
    Ha valaki szeretne vadidegen emberrel játszani, az biztos a vendégszoba egyikébe lesz. Vagy a szoba leírásába ki lesz írva a jelszó. Tehát van lehetőség a kommunikációra.
    „Miért csak 6kb/s-os hangminőséget enged maximum a szerver” hidd el ez csak a te érdekedbe van, nem lesz jobb, ha feljebb tudnád venni. Itt inkább a mikrofonod minőségé a mérvadó.
  • mgm480
    #103
    Az hogy ingyenes nagyaon jó, csak kicsit zavaró hogy senki idegenre nem lehet ráírni, mikor látom hogy ugyan olyan játékkal játszik mint én, és nem tudok neki szólni hogy gyere toljuk együt...
    A másik pedig "professzionális minőség? Miért csak 6kb/s-os hangminőséget enged maximum a szerver? kicsivel több mint a duplája a minőségi.
  • suba53
    #102
    Sziasztok!
    A Teamspeak kliens frissítette ismét magát, ahogy ez már megszokott. De a legutóbbi frissítés óta nem tud csatlakozni a szerverhez, mert azt túl öregnek találja.
    Van valami megoldás kliens oldalon, vissza lehet állítani egy korábbi verziót?
  • jbl
    #101

    Professzionális minőségű TeamSpeak szerverünk vár mindenkit. (512 férőhely)

    Ts3 IP: freets.hu


    http://freets.hu/
  • Sqveeze
    #100
    Sziasztok,

    Professzionális minőségű Teamspeak szerver Adminbot felügyelettel, Ikonadó automata, zenebotok, és szint rendszerrel!

    ip: ts.getrekt.hu
  • ipojan
    #99
    Már próbáltam és semmi hatása. Újra raktam a hangdrivert most egyenlőre jó.
  • Krityu
    #98
    Tálcán jobb klikk a hangszóróra, Hangok és Kommunikáció fülön "Ha a Windows kommunikációs tevékenységet észlel:" a Nincs művelet kiválasztod.
  • ipojan
    #97
    Üdv!
    Mit kell ahhoz állítani, hogy játék közben ha megszólal valaki TS-en akkor a játék hangereje ne halkuljon el?
    Köszönöm!
  • Dort575
    #96
    Sziasztok! Lenne egy nagy problémám a ts3 szerveremmel kapcsolatba. Az a baj, hogyha a ts3 szerveren több mint 130-an vannak, akkor elkezdenek felhasználók tömegesen egyszerre "connection lost"-ozni. Beszéltem a szolgáltatóval és azt mondta, hogy túl lépem a 10.000 pocket/s-et, amit már blokkol a dos védelme a szolgáltatónak. Erre valaki nem tud valami megoldást, hogy hogy csökkentsem ezt vagy, hogy tudnám ezt megoldani? Elköltözni nem szeretnék tőlük, mert nagyon meg vagyok velük elégedve, plusz szerintem máshol is van ilyen korlát.
  • zombiehunter
    #95
    Sziasztok! TS3 configost keresek! Van egy bérelt szerverem minden jó és fasza meg stb...csak van 1 -2 dolog amit nem tudunk megoldani. Aki segítene illetve megmondaná mi hogyan van annak tudnék örülni!! :D
    a TS3 szerver címe: gold.voic.in:6300 és RudanJoe-t keresse aki segítene :D
    Köszönöm előre is!
  • Szabi #94
    nálam ez nem működik :-/

    az asztalon még szépen jelez mindent, de játékban már semmit

    szóval ablak módban használom, úgy hogy a ts figyelő a legfölsőbb ablak, ehh
  • Toby0501
    #93
    Overwolf+Teamspeak app
  • Jim Morrison
    #92
    itt az ideje megtérni
  • Szabi #91
    azzal sokra nem megyek a TS topikban :D
  • Jim Morrison
    #90
    mumble é szokott :D
  • Szabi #89
    van olyan overlay progi ami működik is ? :D
  • Blacksheep333
    #88
    Sziasztok!
    Kollégiumi netet használok, ahol a rendszergazditól külön kell kérni, hogy nyisson portokat.
    Kérdésem, hogy elég-e a szervez portját kinyitva, vagy a TS3-nak vannak általános portjai?
  • Realboy21
    #87
    Szia, nekem is ugyan ez a problémám. Nekem a ($z3meLyI_Testor's [BrotherHood Teamspeak ]I[ server] by Zsirmo) Ts server csinálja ezt , minden más serverre tökéletesen fel tudok menni, de itt csak fellépek senkit sem látok másik szobába sem tudok átlépni 1 perc után disconnectel. Ha valaki tudna rá valami okosat mondani megköszönném én is.
  • KingBradley
    #86
    Ohh off megtaláltam ahol béreltem erre van egy kulcs generáló azért köszönöm :D
  • KingBradley
    #85
    Sziasztok . Valaki tudna segíteni mi a teendő ha béreltem saját ts3 szervert de véletlen a permissiont questnek állítottam magam . Hogy tudnám az admin jogomat vissza kapni ? Jah és ugye a privileg key-t csak egyszer fogadja el :S előre is köszönöm ( tudom béna vagyok :D )
  • GaBika6
    #84
    Segítséget kérnék! A TS3 elindítását követően a program azonnal kilép és a windows további információkat gyűjt a problémáról, de nem történik semmi, ha elindítom a freetrack programot, amit wii controllerel használok Bluetooth-on keresztül. Ha nem megy a freetrack csak a bluetooth kapcsolódik a wii controllerhez nincs hiba, de ha megy a freetrack, akkor kilép. Ha a freetrack demo módban fut, akkor nincs probléma. Korábban működött ezekkel a beállításokkal nem volt semmi probléma. Valakinek esetleg valami ötlet, hogy mi ütközhet?
  • eugabesz
    #83
    A ts3 maga tökély hangolás szempontjából,ott van a beállításokban egy csomó állítási lehetőség.
  • Jim Morrison
    #82
    Windowsban lehet külön állítani jobbra lent a keverőpultnál
  • TG Gida
    #81
    Szevasztok!
    Nem tud valaki olyan hangszínszabályzó plugint amivel tudnám külön állítani a ts3-at a rendszerhangtól függetlenül?
  • eugabesz
    #80
    Linux or winfos?? alapú,mert nem mind1.A linux-ost tudom hol lehet.
  • Ryder159
    #79
    Valakinek nincs valami jó kis magyar nyelvű leírása a jogosultsági rendszerről? Nem találok semmi használhatót, és nem értem az egészet...
  • Szilard00
    #78
    Sziasztok.

    A napokban nyitottunk egy új fórumot, ahol hozzászólások írásáért Team Speak 3 szervert szerezhettek.
    A Team Speak 3 szerverek egy hivatalos Team Speak 3 szolgáltatótól származnak, jár hozzá webadmin is.
    A fórumnak van angol és magyar része is.
    Aki esetleg nem szeretne hozzászólásokat írni, kérhet szobát is a szerverünkön ingyenesen.
    Weboldal címe: IngyenTS3
    Részletesebb információ: http://ingyents3.eu/index.php?page=ts3szerverek
    Amennyiben néhány tag eléri az igényléshez szükséges dolgokat, akkor lesznek meg az első szerverek ( már megvannak, csak akkortól lehet igényelni őket ).
    Az fogja megkapni az igénylők közül, akinek a legtöbb pontja van.
    Pontot hozzászólásokért és témákért kaphatsz.
  • RoboKutya78
    #77
    elvileg elég egy portot megadni és ezt a portot használni a szerverhez.
  • fook
    #76
    Sziasztok! Hogyan tudok létrehozni servert , ZTE ZXV10H201L routerrel ?
  • Bughead123
    #75
    Csinaltam egy ts szervert de a toolson belul nekem nincs serverquery csak server query login.Nem tudjatok miert ?
  • RoboKutya78
    #74
    te összetéveszted a sesont a fazonnal az az x fire amire te gondolsz.
  • Jim Morrison
    #73
    ilyet tud? :o
  • morphologu
    #72
    Olyan segítséget szeretnék kérni hogy a ts3 képet meg videókat csinál. Ezt hol lehet kikapcsolni???
  • vk90
    #71
    Hali! Nem tudja valaki, hogy lehet feloldani a bannt?
  • hunvarlan
    #70
    Sziasztok nekem egy olyan gondom van hogy van ez a ts3overlay plugin és például League of legends-ben működik de a World of Warcraftban nem tudom működésre bírni és eléggé fontos lenne h lássuk ki jön fel tsre vagy hogy pl ki esik ki ts-ről valaki segítsen pls köszi előre is.
  • ApPa123
    #69
    Helló lenne 1 nagy problémám amit ismerőseim közt cska nekem csinál. Van 1 ts3 szerver és mikor fellépek kihozza a szobákat de 1 embert se látok fent max az alapszobában de ott nem tudunk beszélni. Átmennék másik szobába nem csinál semmit. Amikor rájon le dc-z és egyből újraconnectel. Internetemmel nincs gond megy rendesen. Más szerverennincs ilyen probléma. Valainek valamilyen ötlet?? ( program újratelepítése többször is megvolt)
  • james007
    #68
    Tudnátok segíteni?

    Csináltam egy Tm3 servert port minden engedélyezve sőt be is tudok lépni de 10mp után connection lost és kilép.

    Majd ha várok olyan 1-2 percet akkor ugyan az a móka megint bemegy aztán kb 10 mp és kilép


    De ha localhoston jelentkezek be akkor nincs ilyen szakadás 10 mp után
  • Jakuza001
    #67
    Aki nem akar script hegyeket, az nem latogatja meg a http://ingyen-ts.tk oldalt.
  • Szilard3
    #66
    Sziasztok.

    Aki ingyen TS3 szervert szeretne látogassa meg a következő weboldalt: http://ingyen-ts.tk
  • chadi
    #65
    sziasztok!

    Valaki ts3 bubus segítene egy kicsit?
    ha szervert szeretnék csinálni, milyen sávszélességű netre lenne szükség?
    80/25 mire elég ts3 tekintetében?
    előre is köszi