67
FPS skill valójában skill?
  • Rundstedt17
    #27
    Hát jóh de egy lövés halál ahhoz nem kell vmi nagy ügyesség(félreértés ne essék abszolút nem nézem le)
  • Rundstedt17
    #26
    "Vegyél egy kibaszott egeret ami tetszik és üljél le játszani napi 10 órát akkor majd skilles leszel, feltéve ha alapbol nem vagy egy igénytelen szar okostojás."

    Próbálok rájönni hogy milyen összefügés van a lámaság és az okostojás között de nem megy....
  • Nightwish006
    #25
    Jah és mondjuk codban nemtom hány fps a standard, de pl. 1.6ozni csak 100fps-el lehet, másképp akad a játék, és lassú. Valamint az egér is tökmind1, nem a dpi számít. Hanem hogy hány m/s-mozgást tud lekövetni tökéletesen. Az örök király az mx300 ilyen téren, de pl. a g5 egy rakás szar.
  • Nightwish006
    #24
    Én CS 1.6oztam elég sokáig. Bar "pro" sosem voltam, azért az ismertebb játékosok közé tartoztam, megéltem 1-2 dolgot, voltam 1-2 versenyen, stb... A konfiguráció fontos (gép, net, egér+egérpad, füles), de sosem fogsz tőle jobban játszani, csak jobban fejlődni. A "reflex" sem annyira fontos, mint azt sokan gondoljak... Játékintelligencia is kell, ha csapat játékról van szó akkor jó csapat szellem, önmenedzsment, sok idő, stb... BTW aki publikon jó, az még közel sem "pro", szóval gondolt át még 1x a dolgokat;>
  • daemonervosa
    #23
    miért kell ezt az összes forumon minden évben 4 alkalommal eljátszani? :=/

    Mindjárt jön az 1000fps-es meg a 3000 dpi-s szuperegérrel felszerelt flatronrambók végetnemérő szófosása

    Vegyél egy kibaszott egeret ami tetszik és üljél le játszani napi 10 órát akkor majd skilles leszel, feltéve ha alapbol nem vagy egy igénytelen szar okostojás.
  • VRSDM
    #22
    én se azt mondtam hogy nincs különbség egér és egér között.
    arra akartam kilyukadni, hogy mind ez az fpsmánia, mind az egérbuzulás közel sem számít annyit mint a játékkal eltöltött hasznos és gyakorlással töltött idő.
  • Hegi90
    #21
  • autoszimulator
    #20
    egy hős vagy

    de lentebb inkább a technológiára gondolhattak, a váltás egy görgős egérről optikaira, vagy lézeresre, meglátszik a játékodon. De még az egérpad váltása is számíthat. Persze aki hent módban keni, és egész tárral kínál meg minden szembejövőt, annál nem fontos a precíz mozgatás. Mondom ezt úgy, hogy kb két éve semmiféle FPS-el nem szórakozok, de akkoriban nagyon éreztem a különbséget pl az optikai és az új lézeres egerem közt. Súlyozás valóban elég nagy hülyeség szerintem is.
  • JackMeadow
    #19
    ebbe van valami :)
  • VRSDM
    #18
    erről van szó.
    lanpartikra is betéved időnként egykét nyúfész helyimájer, és elkezdi kisúlyozgatni az egerét, hogy ígyúgy ennyi g-vel gyorsuljon majd...

    én meg kiveszem a farzsebemből samsung pleomaxom és megverem.
    mindezt úgy hogy "ő a nagy játékos", én meg a hétvégi gémer :]
  • Hegi90
    #17
    quake instagib-ben mégis mindnekit megszopattam 1500 forintos genius-al , p3as gépen
  • Csirke4
    #16
    Megszokott hárdver sokat tud segíteni, de ha 1 adott hárdveren atompro vagy és átülsz egy másikhoz akkor lehet elsőre senkit nem bírsz leszedni, de egy idő alatt bele lehet jönni.
    Persze ottvan pl. az egered, abból is lehet 700FT-os szar, meg lehet 20ezer forintos is, és a 20ezressel marhára nem ugyanúgy megy a kurzor mint egy 700ftos tescó gazdaságos egérrel.
  • Csirke4
    #15
    A sima cod1-nek volt a csodás quake 3 enginejében az a hiba, hogy 333 FPS-el nagyobbat lehet ugrani mint 125-el. És 125-el is nagyobbat lehet mint 25-el.
  • Yeltzin
    #14
    na, évente kétszer ki kell tárgyalni az fps témát egy-egy új topikban.... grat a nyitónak
  • JagFater
    #13
    Látszik, hogy fingod nincs, miről beszélsz.
  • VRSDM
    #12
    egyrészt.
    másrészt, más értékekkel dolgozik a játék 30 és 200fps esetén :)
  • flashpointer
    #11
    Lehet látni a különbséget hogy 25 vagy 100fps. Nem kicsit.
  • Narxis
    #10
    sose voltál pro, most is nagy láma vagy.
  • JackMeadow
    #9
    25 képet tud feldolgozni mp-ként a szem ha joltudom szal 30 folott már nem lehet különbség
  • DeerHunter01
    #8
    nekem CSS-n szokott ilyen lenni hogy nem adja be a löévst rendesen,lövöm közelről aszt semmi , más meg 3-at lő belém és halok meg...
    cod2-be van most kb 250-300 fps-em átlagba, maptól függ...de annyira nincs különbség benne
  • haxoror
    #7
    nem
  • JackMeadow
    #6
    ostoba kérdés, h merülthet ez egyaltaln fel gratulálok....
  • Landor
    #5
    dehogy van minden játéknál ilyen összefüggés az fps és a "próság" között :D
  • Ulvar
    #4
    nem és igen...

    Cod1 Cod2 prok levernek szar géppel is mert olyan a reflexük már.

    aki meg nem volt pro csak azt hitted rá annak meg az FPSe volt több, de hát az is korlátozva van szervereken...

    De ez minden játéknál így van.
  • Desiderata #3
    mivel játszol?
  • SötétBarom
    #2
    BOOOOOOOOOOM HEADSHOT!

    Amúgy nem. Egy szint felett tökmindegy milyen a hardwer. De a szintet meg kell ütni, különben hátrányba kerül a játékos.
  • Rundstedt17
    #1
    Az utóbbi időben merült fel bennem ez a kérdés.Jobb gépen játszva,jobb internetkapcsolattal rögtön más statjaim voltak mint a régin pedig semennyivel sem játszom másképpen.Aki pronak tűnt könnyedén lealáztam.Az Fps skill valójában tényleg leírható internetkapcsolat+gép egyenletével???