13
  • tar86
    #13
    Vajon megtérült ez az iszonyatos pénzbefektetés a számítógépekbe, országoknak, embereknek, valakinek? Idő , energia, nem e egy zsákutca?
  • kukacos
    #12
    Srácok, valami baj van az SG cikkgenerátorával, ha jól látom, sikerült négy bekezdésnyi bevezetőt írnia, a tartalomra meg már nem jutott. Bár ha arra hajaztok, hogy sokan ennyi betűt se képesek egyben elolvasni, működhet a dolog.
  • mad mind
    #11
    Nem teljesen jó a tv-s hasonlat, mert a tv csak szórakozást nyújtott, de nem segített, hogy elkerüljem a köcsög banki sorban állást, ellentétben a nettel.
  • Griphons
    #10
    Bennem csak az ilyen idióta cikkek okoznak stresszt. Na jó, azért stresszes nem leszek tőle. Legfeljebb a cikkírót gondolatban elteszem a "feltünésiviszketekségvagycsakegyszerűendebil" dobozba.
  • wareszsg
    #9
    Remélem eljön majd a RealVirtual life nevezetű létforma, amit én találtam ki, az internet helyett.
    Ja! Kontaktlencse monitorokkal és neutron-mobil computerekkel.
    meg 1 csomó szankcióval, a viseléséről.
  • syn7h37ic
    #8
    Állítólag van élet a monitoron túl is.
    Szerintem kacsa...
  • Narxis
    #7
    Így van, túl sok információt fogad be ma egy átlag ember EGYSZERRE. Ez okozza a túlterheltséget, stresszt.
  • Petka
    #6
    Ez az egész nem csak az internetre, hanem konkrétan a számítógéphasználatra is vonatkozik szerintem. Kiskoromban imádtam a számítógépeket, kockultam amikor csak tudtam. Ma már számítógéppel dolgozok a munkahelyemen. Internetet/intranetet használok napi 8 órában, excel táblázatokat, körleveleket szerkesztek, kliensprogramokat használok. Mire hazaérek, legszívesebben kivágnám az ablakon az egész szerkezetet. Amióta kénytelen vagyok folyamatosan huzamosabb ideig használni, azóta egyszerűen megutáltam. Tehát nem csak az internetet, hanem magát a számítógépet is.
  • USAMEN POWER
    #5
    Azért ez a hasonlat csak részben jó. A tv-t van mi leváltsa, az internetet nem hiszem hogy a közeljövőben valami le tudja váltani.
  • Cat #4
    Már egy évtizede az volt a laza csávó, akinél nem volt otthon tévé. Szerintem semmi különös nincs abban, hogy ugyanez az internetnél is megismétlődik.
  • USAMEN POWER
    #3
    Miért az a nickneved hogy "Darth Sith" ?

    Mellékesen ez a helyzet érthető azoknál az embereknél, akik egész nap a neten dolgoznak, viszont a net szórakozási lehetőséget is nyújt azt se szabad elfelejteni. Nem számítógépes munkát végzek, de ha azt végezném egész nap, nem menne el a kedvem esetleg egy filmet leszedni, és megnézni gépen, vagy az egyéb szórakozási lehetőségektől a neten.

    Azokat az embereket meg sajnálom, akiknek a gépezéstől nincs ideje elmenni kirándulni, barátokkal szórakozni. És ezt úgy mondom hogy tul. képpen az életem része az internet. De kinek nem ?
  • Dark Angel 666
    #2
    Ez a cikk mehetne az Indexre
  • Darth Sith
    #1
    Ez most mér cikk?