29
Legends lesz az új Star Wars játék alcíme?
  • bmate0007
    #29
    A Jedi Knight-sorozat fejlesztését nem hagyták abba.

    Ha még valaki nem ismerné, érdemes elolvasgatni, és letölteni.
  • Matthew Baker
    #28
    jól beszél
  • romeozor
    #27
    nem igazán értem hogy a videó hogy kapcsolódik a topik címézet. a videó a VGA 2009 promója volt ami már múlt vasárnap hajnalban lement és az ott bemutatott új SW a Force Unleashed 2.
  • gibson9
    #26
  • Legend Killer
    #25
    vagy az első force unfuckdba is elfért volna :D.
  • tenkenorman
    #24
    A:
    mind a ketten fogjátok be a pofátokat, vagy takarodjatok át egy másik topicba
    B:
    légyszíves hagyjátok abba a veszekedést, vagy egy másik topicban folytassátok.

    ...ha értitek...
  • gibson9
    #23
    Hát én ahogy olvastam abban a topicban a hozzászólásaidat neked el sem indult a játék a gépeden. És az volt a bajod, hogy nincs optimalizálva, bezzeg a GTA 4 az megy stb.. Szóval ezért lett PC-re fos szerinted? Mert nagy a gépigénye? ^^
  • TDantes
    #22
    Én nem sírtam, hogy jöjjön PC-re, sőt nem is akartam bár PC-párti vagyok ,de sejtettem hogy ez a játék egy fos lesz. Ki jött PC-re , és fos is lett. Kár volt, nem csak PC-re kiadni, hanem elkészíteni bármire, na mindegy, de sokan a szart is szeretik, hát ez van
  • gibson9
    #21
    nincs bajom.. viszont kicsit zavaró, hogy az ember azt kéri dobják arcon valamivel, de ha esetleg szarral teszik ezt, akkor fel vannak háborodva..
  • Fbn Lx
    #20
    szóval neked most az a bajod, hogy az ember nem mosolyog hozzá, ha arcon dobják szarral.
  • tigeroo
    #19
    a-a. én örülnék akármi jönne. csak folytassák :P
  • gibson9
    #18
    nem tudom pc-n mi a probléma vele...
  • Smithie
    #17
    SW TFU,baszott jó játék,de nem pc-n...
  • gibson9
    #16
    értem.. félre ne értsd, mert én is örülnék egy jk4-nek. Csak általában soha nem tetszik a többségnek amit kap.. én még 1 játékot nem fikáztam, hogy "de szar" meg "az előző jobb volt".. örülök mindennek ami kijön és kész :) főleg az SW TFU-nál volt most, hogy mindenki akarta, hogy jöjjön pc-re aztán szinte csak olyanokat lehetett olvasni, hogy "nagyot csalódtam benne".. ahelyett, hogy mindenki örülne amiért megcsinálták végül pc-re is. És lássuk be nehéz lenne felül múlni az eddigi jedi knights-okat, főleg ebben a világban, ahol már csak a bevétel érdekli a fejlesztőket. Szóval megint csak az lenne a vége, hogy nem azt kapnátok amit vártatok.
  • tigeroo
    #15
    csak amolyan jótanács volt - tigeroo módra
  • gibson9
    #14
    hát akkorákkal talán nem... de mi ez a "segget a szádból" kifejezés nálad is? Előző hozzászólónak is az értelmes válasza.. én leírtam a véleményemet szerintem kulturáltan, de legalábbis semmi sértőt nem tettem hozzá rátok nézve. Szóval ezt elvárom én is...
    A véleményemhez pedig továbbra is tartom magam.
  • tigeroo
    #13
    miért is? a jedi academy története eléggé nagy cliffhangerrel maradt abba...

    ne csinálj segget a szádból
  • gibson9
    #12
    gondolkozzál, hogy beszélsz kisfiam..
  • V43 1105
    #11
    Te meg akkor takarodjál innét, tahó paraszt nem hiányzik a flamed.. mintha az ikszbokszosok nem rinyálnának, fifty-fifty ...
  • gibson9
    #10
    TÉK
  • gibson9
    #9
    jk4? minek? úgy se tetszene nektek.. mindenki állandóan sír, hogy ez kéne meg az kéne aztán amikor kijön, akkor fikázza mindenki, mert nem olyan jó mint az előző rész SW TFU is amikor megjelent konzolra, akk mindenki "jaj csak jöjjön ki Pc-re blabla".. aztán amikor kijött mindenki csak szapulta (tisztelet a kivételnek)

    ne haragudjatok, de kurvára nem érdemeltek meg egy játékot sem
  • tigeroo
    #8
    jedi knight 4 jöhetne e
  • Fbn Lx
    #7
    új jedi knight-ot kihozhatnának. az academy multija fasza volt nagyon.
    de ha kotor 3 lenne, akkor sem lennék elkeseredve :D
  • tenkenorman
    #6
    #3. Végülis a Force Unleashed is mehetett volna sima sw "tápigba" nemdebár?
    #4 Majd ha kiadják vagy bebizonyosodik kérek egy modot hogy változtassa meg...
  • aaasdd
    #5
    a videóba csak én látok tök véletlen a The Old Republic videójából részeket?
  • Alexease
    #4
    A legjobb, hogy a topic alcime kerdes es nem kijelentes, vagyis meg O sem tudja mi lesz:)))
  • LaszloLedzenyi
    #3
    és ha lesz star wars -józsi mester vagy máunika kiadás annak is új tápigot kell nyitni?
  • Tyler1
    #2
    "If they announce Battlefront III, I for one will eat my hat."

  • tenkenorman
    #1
    Új programot jegyeztetett be a minap az Activision Star Wars: Legends címmel: ha igazak a hírek, ez lehet a szombaton leleplezésre kerülő Star Wars projekt.
    A program valószínűleg létezik, hiszen mindemellett Ausztráliában már a besorolását is megkapta a játék, nem mellesleg pedig itt említették meg, hogy a Star Wars: Legends teljesen multiplatform projekt lesz. Szombatra egyébként is terveztek új Star Wars-bejelentést, s ha igazak a feltételezések, a Legends lehet a fenti videóban reklámozott játék. Két nap múlva minden kiderül!
    http://www.gametrailers.com/video/star-wars-spike-tv/59425