24
  • Justil
    #24
    jobban mondva az Inglorious Basterds, ugyanis ahogy a filmet is iszonyú ciki szinkronnal nézni, úgy a címét is kár fordítani :)
  • Justil
    #23
    a becstelen brigantyk az év filmje :)
  • alienslive
    #22
    Látom nem érted mért írtam.
    Nem azért vagy Emese.
  • padavanHUN
    #21
    Ha nekem nem jött be a BB, akkor Emese vagyok, ergo kb. azért emesézel, ami a te sajátod is. Remek öngól, öröm volt olvasni.
  • Etinger
    #20
    A Pókember 3 meg a képregény filmek paródiája lehetne.. ha már Raimi :):)
  • Darth Sith
    #19
    Ezek szerint én teljesen, mert nekem mindkettő tetszett :)
  • alienslive
    #18
    Köszönjük Emese.

    Bár számomra is élvezhetetlen volt a Pokolba taszítva. BB viszont bejött. Most akkor én biztos fél sznob vagyok.
  • padavanHUN
    #17
    Azt szeretem, hogy mostanában milyen divat megindokolni az extra szar filmeket azzal, hogy azok "műfaj-paródia". :D Az extra szar filmek extra szar filmek és kész. A paródia egyértelmű műfaj, jól felismerhető stílusjegyekkel. Egy szar horrorfilm vagy egy szar, alternatív valóságban játszódó II. VH-s film nem paródia és fricskának is szar. Kit érdekel, hogy valaki nem képes elszakadni a nyolcvanas évektől? A mában kell élni,ha ne sikerül, akkor egy fekália lesz a végeredmény. Ne mentegessünk már szánalmas sznobizmusból és birkaösztöntől vezérelve ilyen szarságokat, mint a Pokolba taszítva, vagy a Becstelen Brigantik... Ezekben nem az a jó, hogy annyira szarok, mert ami annyira szar, az szar marad. Ezek azért szarok, mert szarra sikeredtek. Kész, pont. - Ja, és szigorúan szerintem.
  • CaptainRumi
    #16
    Hát a Star Trek szerintem valóban az év eddigi legjobb "popcorn" mozija volt. De sanszos, hogy az Avatar lepipálja.
  • winnie
    #15
    "Igazából nem értem, hogy egyeseknek miért nem esett le, hogy mennyire műfajparódia az egész film, fricska a Zs kategóriának "

    akkor kiábrándítalak. nem volt paródia. ez egy ilyen műfaj. semmi fricska nem volt benne holmi zs-kategóriának. (persze, ha így jön be, hogy paródiának tekinted, akkor tekintsd, a lényeg, hogy tetszett.)

    attól, hogy egy horror humoros, undprító vagy önironikus, még nem lesz paródia.

    atért nem semmi, hogy a kritikusok mennyire imádták. a rotten szerint:

    Reviews Counted:204 - Fresh:187 - Rotten:17
  • pann
    #14
    Míért kel ezen a hüje hejesirásón álandóan baszakódní, ez nem íródalmí forúm, az a lényeg amít ir.
  • Aestus
    #13
    Kétségtelenül. Ha tényként állítod be a véleményedet és sutba dobod a helyesírás szabályait, akkor igazad lesz.
  • pann
    #12
    A pokolba taszítva az utóbbi 5-10 év egyik legjobb horror filmje.
  • AZTA
    #11
    a becstelen brigantykat mondjuk pont meg lehet kérdőjelezni mert elég lapos és uncsi film volt
  • Chocho
    #10
    Egyetértek. Hiába ismerné a munkásságát a hozzászóló, akkor sem értené a filmet, sőt, még az Evil Deadet is csak végigfikázná.
  • nessboth
    #9
    SPOILER!!!Igazából nem értem, hogy egyeseknek miért nem esett le, hogy mennyire műfajparódia az egész film, fricska a Zs kategóriának és a trash horrornak, illetve felrúgja a hollywood-i szabályt, hogy horrorban kisállat és gyerek nem halhat meg. Aki nem röhögött fel a vacsorás részen fogsormentes harapdáláson, zöld váladékot hányó hullán, hanem komolyan vette, annak tényleg nincs humorérzéke és baromi debil csőlátással rendelkezik.
    Komolyan mondom legközelebb az ilyen embereknek a képernyő bal sarkába föl kéne írni: "This part is a joke, its a parody! Ok?"
  • torreadorz
    #8
    Hát számomra a becstelen brigantyk elég nagy csalódás volt, az előzetes alapján jóval jóval többet vártam volna tőle.
  • EXPENDABLE
    #7
    Én pl ismerem a rendezőúr munkásságát és a Pokolba teszítva abszolút nem volt nevetséges sem pedig röhejes! Szerintem inkább dög unalom volt..... Alig vártam,hogy vége legyen!
  • Hornymut
    #6
    Nekem is végig nosztalgia hangulatom volt a film alatt, nagyon tetszett. :-) Inkább ilyeneket készítene Raimi a Pókember próbálkozások helyett...
  • neoG
    #5
    Én inkább a Te véleményed osztom,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mert amikor a banya lefejelte a műszerfalat, vagy a fogínyével harapdálta a nő állát, az minden volt, csak félelmetes nem.És nem ez volt az egyetlen jelenet ahol a fejem fogtam, hogy mennyire gáz.
  • winnie
    #4
    nem is kell ismerni a munkásságát, viszont tény, hogy nem mindenki fogékony a hasonlóra. ettől még a pokolba taszítva tényleg baromi jó volt.
  • koschwarz
    #3
    valószínűleg te már a fűrészen, meg a motelen nőttél fel. sam raimi horrorfilmjei (pl. az evil dead sorozat) annak idején, a "videós hőskorszakban" a csúcsok voltak, és tarantino is pont ezért választotta ki, mert számára is ilyen emlékek fűződnek hozzá. a pokolba taszítva azt a fajta zsánert eleveníti fel. nekem nagyon tetszett.

    de elhiszem, hogy a mai extrémen megnövekedett ingerküszöbű generáció ezt nem értékeli.
  • viizo
    #2
    nem Neked valóak a Sam Raimi filmek...

    ha ismernéd a rendező munkásságát, értenéd, miért olyan a film.
  • Taybore
    #1
    A pokolba taszítva nemár, hogy jó film!? Én nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy röhögjek rajta, olyan szar volt. De hogy félni nem féltem, az biztos. Csak utólag tudtam meg, hogy ezt igazi horrornak szánták, nézés közben többször az volt az érzésem, hogy valami horror paródia jeleneteit látom. Szánalmasan szar film volt. Szerintem.