1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • tommygear
    #57
    Irgalmatlan játék lesz!!!!
  • Prince23
    #56
    Érdemes beágyazni, ez nagyon üt a tréler.

  • Szabi1991
    #55
    aztamindenit o.0
  • Bullitt
    #54
    Érkezette egy igen brutálisan epic trailer, ami még a ToR teaserét is alázza. :D
  • Szabi1991
    #52
    szegény kis stormtrooper :/
  • tommygear
    #51
    Az első képek.
  • tommygear
    #50
  • tommygear
    #49
    JEEEEEEEEE!
  • RETROB0Y
    #48

    Gamestar hír

    HIVATALOSAN PC-RE!!!!!!!
  • tommygear
    #47
    PC
  • Szabi1991
    #46
  • tommygear
    #45
    Az első képek.
  • tommygear
    #44
    Szevasz.
  • triplet
    #43
    Szevasz Tommy
  • Smithie
    #42
    Egy rakás szar mellesleg,mondjuk 2002 rég volt...
  • gibson9
    #41
    hát ez lol xD (nyilván azért nem hallottam róla, mert ps2)
  • Smithie
    #40
    SW: Bounty Hunter :D
  • gfreak
    #39
    egyetértek, nekem sem izzad egy atomerőmű a sarokban, és simán szaladt rajta reccenés nélkül maxon, 1680*1050ben (tudom, nem fullHD, de ezt egészen nyugodtan leszarom :DDDD )
  • tommygear
    #38
    az aláírásomba lévő gépen ment rezzenés nélkül, sok warezpisti azért háborodott fel mert az első crack nem volt jó hozzá és már egyből elkezdték szarozni
  • HiPPoNaX
    #37
    X-szarnyuak sorozat (magyarul megjelent belole 6 kotet) szerintem hatarozottan jo lett, meg a tovabbi Zahn muvek is :] (Thrawn keze duologia, A tulelok keresese ami ezen era utan jatszodik) A Jedi akademia trilogia nekem annyira nem jott be, mondjuk en eleve nem annyira csipem Anderson stilusat. Az ifju jedi lovagok szeria pedig messzirol kerulendo :D De ha konyvekrol akarunk ertekezni, akkor szerintem menjunk at a Star Wars topicba, mert ez itt kicsit off :]
  • Matthew Baker
    #36
    akkor csak szarul volt optimalizálva?
  • mstummer
    #35
    A Thrawn trilógia (A Birodalom örökösei,Sötét erők ébredése, Az utolsó parancs) mindenképpen ajánlott.
    Továbbá nekem bejött az ezt követő Jedi Akadémia Trilógia is (Új Rend,Sötét oldal,Az erő bajnokai).
  • tommygear
    #34
    engem is érdekelne melyik star wars könyveket érdemes elolvasni
  • Me0w
    #33
    Emlitesz 3 olyat, ami olvashato? Mert akkor elsetalok az antikvariumba, es megnezem oket :)
  • HiPPoNaX
    #32
    Valoban vannak szinten aluli SW tortenetek, meghozza nem is keves, de azert nem az osszes mu szar, ami a Thrawn trilogia utan jatszodik :]
  • Me0w
    #31
    Sajnos a profit erdekeben olyan fos tortenetek szulettek a Heir to the Empire trilogia utan, hogy szamomra ott ert veget a Star Wars, marmint az uj dolgokat en nem illesztem be a _sajat_ SW univerzum-kepembe. Nem kell nekem felkezu Tenel Ka, meg Chewbacca-klon Lowbacca, meg ilyen hulladek tortenetek. Sajnos itt eros kezzel meg kellett volna huzni egy minosegi hatart, ami alatt nem fogadnak el SW regenyt, sajnos nem tettek.
  • tigeroo
    #30
    ha olvastad volna a thrawn + jedi akadémia trilógiát akkor nem :P
  • AC2
    #29
    Nahát a New Republic Era kicsit még új nekem... Játszottam ugyan a jedi academyvel, de csak egy része ismerős.
  • rumkola
    #28
    de készült :DDDDDDDDDD
  • rumkola
    #27
    ja, most olvastam vissza, látom már valami fanatic kifejtette!
    :)
  • rumkola
    #26
    eredetileg a new hope címe, the adventures of starkiller lett volna (később változtatta a starkillert skywalkerre...)
  • tommygear
    #25
    death star
  • Szabi1991
    #24
    és ezt tudtad ? :-)

    "A Mimas a Szaturnusz hetedik holdja, a nagyobb holdak közül a legbelső. William Herschel fedezte fel 1789-ben. Nevét a görög mitológia egy óriásáról kapta, aki Héraklész áldozata lett."

    kép róla :D
  • tommygear
    #23
    érdekes lett volna így :D
    akkor Starkillert is Lucas találta ki
  • Szabi1991
    #22
    ebbe az eredeti verzióba így írta le az öreg :D
    "Annikin Starkiller was the son of Kane Starkiller and a Padawan of Luke Skywalker. He was the hero of the battle which saw the defeat of the Galactic Empire in the Aquilaean system.

    After the Jedi Rebellion, the young Annikin and his brother Deak Starkiller settled on the Fourth Moon of Utapau with their father. Annikin, despite his relative youth, had taken part in the Kessilian civil wars and led a Hubble expedition to the Cone systems. He wore his hair in a distinctive Kessilian hair knot.

    After the death of his father, he became a suitor to Queen Leia of Aquilae, ruler of his home planet, and was named Lord Protector of Aquilae.

    A similarly named figure, Anakin Starkiller, was the father of Luke Starkiller. "
    szal.. érdekes.. :-)
  • tommygear
    #21
    Erről nem is tudtam, thx. :)
  • Butterbean47
    #20
    Én Republic Commando folytatásnak jobban örültem volna
  • Szabi1991
    #19
    The 'Adventures of the Starkiller, Episode I: The Star Wars' was the second draft of the script to the film which would become Star Wars Episode IV: A New Hope. It was begun in the summer of 1974 and finished early in 1975. It was replaced in May 1975 by a new synopsis called The Adventures of Luke Starkiller (episode one) "The Star Wars".

    link
  • tommygear
    #18
  • Szabi1991
    #17
    1973
    Január - George Lucas elkezdi írni a Star Wars első változatát
    Május - Lucas elkészül az első 13 oldalas vázlattal. Ez tartalmaz néhány furcsának ható nevet (pl. Mace Windu) és helyet, de még nincs benne a befejezés.

    1975
    Január 28. - Elkészül a Star Wars forgatókönyv második változata. A címe: "The Adventures of the StarKiller".