1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • tommygear
    #97
    nem kell hozzá force furry a vide elején is repülnek a karok
  • tommygear
    #96
  • Hector Troy
    #95
    A garfikája, az valóban nagyon szép, részletes, kicsit már túlságosan polírozott. A kard továbbra is baseball ütő. Annyi tetszett, hogy a végén lehullott pár katonafej, nem értem, hogy miért kell ahhoz force furry, hogy a kard valóban vágjon.
    Valahogy meg kellene oldaniuk, hogy ne ilyen össze-vissza ugrálós, a földtől 8 méterre elrugaszkodós, ugyanaz a kombó 1000szer bevállós, legyen a játékélmény.
    Mondjuk, ha beverné a fejét egy ajtóba, és csak alaperői lennének, akkor valóban a két seprűvel kéne végiglavírozni néhány pályát.
  • Bullitt
    #94
    TFU 2 Stage demo
  • Magiszter
    #93
    Bizony. Most már inkább krikett ütőre fog hasonlítani
  • tommygear
    #92
    am külön ki is emelték az interjúban, hogymost már nem olyan lesz a fénykard mint egy baseball ütő
  • tommygear
    #91
    fúú hát még nem nagyon tudok :S
  • toarpad
    #90
    Hajjaj...Linket esetleg ha tudnál nekünk szolgáltatni , megköszönnénk (én biztos)
  • tommygear
    #89
    most volt egy 10 perces gameplay kb... peregni fognak itt a testrészek keményen
  • The Protector
    #88
    várjuk sok szeretettel.Ha vki talál vmit az posztolja.
  • tommygear
    #87
    ma lépnek fel az e3-mon a játékkal
  • toarpad
    #86
    Nincs mit írni , hogy így leapadt az írási kedv ?
  • Hector Troy
    #85
    Hát igen, ebben a játékban volt a bizodalmam, a #62 hsz.-ig. Persze még kihozhatnak valami jót is...

    Tommygear ne olvasd tovább légszi:
    Valaki, akinek jó nete van és megy x360-on a játéka, küldje már át légyszi. Jó lenne kicsit játszani vele nyáron.
  • tommygear
    #84
    Jedi
  • The Protector
    #83
    Nekem meg van BOX-ra,számtalanszor végigvittem,NAgyon durvák a kombók és élvezetes a harc.Nem is tűnik idióta kaszabolásnak a jedy harc hanem tényleg kardozásnak néz ki.

    A játékban minden pozitívum,kivétel a szinkronhangok,mert igaz h az eredeti színészek mondták fel de olyan unottan beszélnek,főleg anakin.
  • princeworld
    #82
    Nekem zsirul működik az Ep3 x360on, és tényleg ebbe a legjobb a fénykardozás, a két főszereplőnek kb 20 különböző komboja van ls mindegyik egyedi animáció. KEdvenc SW játkom....
  • Hector Troy
    #81
    Végülis grafikán kívül, (mivel ez 2005-ös) mindenben jobb a tfu 1nél.
  • Hector Troy
    #80
    Bocs, kardozásba 100x jobb a TFU-nál.
  • tommygear
    #79
    jah emléxem már... ezt is hogy váram régen pc-re hogy hátha jön rá
  • Hector Troy
    #78
    Ez itt
    Itt épp le van húzva, de fórumokon elég népszerű volt anno, kardozásban, "jedi feelingben" min. TFU szint. Szerintem.
  • tommygear
    #77
    az melyik game pontosan?
  • Hector Troy
    #76
    Star Wars episode 3, ps2-re, xboxra, grafikailag szar volt, de kardozásba a legkirályabb. Főleg az 1 vs. 1 mód, még Greviussal is lehetett lenni. Komolyan, minden ember saját stílusába kardozott, mint a filmben. Kár, hogy x360-on nem megy.
  • tommygear
    #75
    örüljünk, hogy jön végre vmi lézerkardos, jedis cucc
    mert a jedi knight óta értelmes sw game nem volt
  • Magiszter
    #74
    Hát mivel a történet szerint Starkiller egy megállíthatatlan gyilkológép...
    Szívesebben játszanál egy kapás-parasztal aki egyszáll vasvillával megy neki az ATST-nek, ami aztán agyon is tapossa?
  • toarpad
    #73
    AZ egyik legnagyobb félelmem az lesz , hogy itt is Starkiller egy megállíthatatlan gyilkológép lesz aztán csak eszetlenül ölünk majd... A másik meg hogy a PC-s portolást megint elrontják elég jól -.-
  • Hector Troy
    #72
    Olyan érzés az egyben a kardozás, mintha egy darab fával csapkodnál. A kettőben meg két darab fa lesz ezek szerint.
    Na mindegy majd úgy fogom fel, hogy a fénykard már nem divat.
  • Magiszter
    #71
    Tudom, mert használtam őket. De valahogy mégis kevésnek tűnik. Ráadásnak a legtöbb az már valamilyen erőhöz kötődik.
  • tommygear
    #70
    rengeteg fénykard kombó van benne 15-20 darab, hidd el hogy ezek elég látványos kivégzéseket lehet eszközölni
  • The Protector
    #69
    A force Unleashed 3 ban 3kard lesz nála?
    VAgy duplapengéjű.Jah biztos nem,nem is lesz benne kard.
  • Szabi1991
    #68
    felhasználón múlik hogy erőzik, vagy kardozik.. :DD
  • Magiszter
    #67
    Még csak az sem kell hogy darabokra essenek (bár nem ártana ha már fénykard, mert filmben is darálták vele a doridokat pl.), de ne csak fogja és néha csapjon egyet, az ég szerelmére! Pörgesse, forgassa, és használja változatosan az ellenfelek megfékezésére.
    Mert így annyi hogy van Józsi bácsi (a.k.a.: Starkiller) aki egy szál ágyékkötőben végigerőzi az egész világot. Ez pedig nem Star Wars. A StarWars = Fénykardcsaták.... Legalábbis szerintem.
  • tommygear
    #66
    tényleg jó lenne ha fejlesztenék a fénykardot, de most mire vártatok? :D
    darabokra hulló katonákra? a filmben sem volt ilyen ez star wars nem mészárszék, álljon már meg a menet
  • Hector Troy
    #65
    Ez úgy néz ki, mint egy ÓCCCSÓ DLC az első részhez. Vicc az egész. Rémélem ez valami fake cucc.
  • The Protector
    #64
    Fasza.ez ugyanaz mint az 1. rész.Semmi újítás.JAh egy idióta körvonalat odabasztak az erőemeléshez.WÁÁÁÁÁÓÓÓÓÓÓÓÓÓ.
    A fénykardnak még fénye sincsen a tárgyakon,a talajon levő tükröződésről nem is beszélek(ott ugyanis semmi sincsen)
  • Magiszter
    #63
    Fénykard = Neoncső (azaz dizájnelem)

    Legalábbis ebből úgy tűnik
  • tommygear
    #62
  • Magiszter
    #61
    Először is: Meg tudnék nézni moziban egy ilyen stílusú egész-estés filmet mint ez a 4 perces csoda. Valami irgalmatlanul hangulatosra sikerült!

    Másodszor: Ha már a videóban úgy reklámozzák (mert hát ez egy reklám), hogy csak úgy darálod a rohamosztagosokat a fénykardal, akkor tényleg nem ártana ha beletennének egy PoP-szerű harcrendszert (A PoP:WW óta nem láttam még jól eltalált kardozós harcrendszert), és mellé az erőhasználatot. Meg persze ha kicsit ráfeküdnének a PC-s változat írására is.

    Harmadszor: Az első részben a legnagyobb hibák szerintem ezek voltak
    - Ellenfélről leüthetetlen a kombó, de téged (ugye a nagy Starkiller-t) egy arra járó pillangó is kibillentett mozdulat közben.
    - Erőnek és fénykardnak ellenálló mindenféle szuperkatona (Ha tényleg ilyenek lettek volna, nem készül 6 részes filmsorozat belőle, mert a birodalmi katonák 2 perc alatt szétzúznak mindenkit.)
    - Falon átlátó, sarkon beforduló lövedékek (hívják a liftet, beszállnak, felmennek egy emeletet, megkérdezik a recepción merre vagy, bekopognak, majd felrobbantanak az orrod előtt.)

    Ha ezek nem lettek volna, meg a konzolport-betegség, év játéka lehetett volna az első rész nálam.
    Remélem a fejlesztők nem csak kinézetre javítottak a játékon, hanem az ilyen, szerintem idegesítő, apróságokat is kiirtották.

    Egyenlőre még bizakodó vagyok.
  • SZilaJMaGGoT
    #60
    Kábé olyan mintha seprőnyéllel hadonászna, legalább ilyen égés-decal-okat hagyhatna valamin amit megkarcolsz vele mint a JK-ba volt pl.(a fénykard)
  • The Protector
    #59
    Nem csak a grafikát kéne tolni, meg az fasza videókat, hanem valamit mögé is tenni. Bár a mai világban.---Ezzel teljesen egyet értek

    Amúgy nagyon várom már a játékot.A grafika ha ugyanolyan mint az előzőé akkor már elégedett leszek.Igazából én a fénykard használatára vágyom.Hogy legyenek kombók stb......picit mélyíteni kéne a dolgot amit csak a fénykarddal művelünk.Okés h lehet erőkkel kombinálni stb...de nekem kevés volt az egyben.Attól függetlenül tetszett.
  • Hector Troy
    #58
    Szerintem azzal, hogy meghalt az előző rész végén, el is vágták a szálat. Lehet magyarázkodni, hogy ilyen-olyan klón, de ez kb. a sz@rnak egy pofon.
    A főszereplő gyerek amúgy sem illik egy ilyen karakterhez, (mármint hogy legyőzzön egy stormtrooperen kívül akárki mást, nem hogy Vadert).
    Se külsőre, sem pedig belsőre nem egy jellem. Szerintem az igazi sithek (Darth Maul, Revan, stb.) mellett labdába sem rúghat. Olyan karakter kéne, aki ránézésre sem egy tökfej. (Meg nem ilyen gyökér hangja van.) Ez a kisgyerek még egy jedinek sem tenné meg...
    Arról, hogy még mindig ott tartunk a második rész elején, hogy Vader elárult, hát ez lol. Úgy látszik ennyire telik. A régi jedi knight sorozatokban sem voltak über sztorik, de ott érezted hogy -->jedivel<-- vagy, és tudtad értékelni az erőidet, no meg a fénykardod... Ott megvolt a feeling, itt meg kevéske akadt az első részben.
    Nem csak a grafikát kéne tolni, meg az fasza videókat, hanem valamit mögé is tenni. Bár a mai világban...