1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • tommygear
    #137
    a star wars világa nem 18+
    a filmben sem volt mészárlás ez nem az a film/játék
  • Geri98
    #136
    halljátok most nézegettem a honlapot és ugye minden játéknál van ez a TEEN micsoda ami leírja hogy mit tartalmaz a játék. és azt láttam: animated blood mi a fene ?! úgy tudtam hogy a fénykard grillez... mi lesz ebből ? assassin's creed vagy far cry ?
  • Bence94
    #135
    jól mondod.egy olyan kéne ami nem 12-es hanem egy igazán kemény 18-as játék kellene ahol nem lepattannak a katonák a kardról hanem "szelődnek"...
  • Geri98
    #134
    hát nekem a jedi academy egy ilyen alap. ha már SW-ról van szó akkor úgy mondom hogy mint a jedik között yoda. ilyen SW játékok atyja.

    ebbe a játékba rengeteg mindenre figyeltek még arra is amire más nem. pl.: amikor először az egyik ismerősömnél megláttam egyből feltűnt az hogy vágás után ott marad a vágás nyoma. vagy a falon ugyanez. meg például az hogy ha kiszippantod az ellenfél kezéből a fegyót akkor gyakran ha megáll akkor felteszi a kezét hogy megadja magát.

    ezek mind olyan dolgok amik igazából nem olyan lényegesek mint az uralkodónál a villámszórás, de még is odafigyeltek ezekre a dolgokra.

    és mellesleg én is elő szoktam venni hogy játszam vele. az egy hatalmas játék.
  • Magiszter
    #133
    Támogatnám az ötletet, de csak ha a Jedi Knight színvonalát hozná. Jó történet, kiváló hangulat, remek fénykard párbajok - erőhasználat, jó grafika (abban az időben nagyon ütött a Jedi Outcast grafikája). Meg persze a g_saberrealisticcombat 1 :D
    Ezt egy mai szinten Mo-Cap-el felvett igazi párbajozó mozdulatokkal, esetleg a TFU-ból átültetett Euphoria, DMM-el megspékelve (de nem arra kihegyezve), egy olyan SW játékot csinálhatnának hogy mindenkinek az álla koppanna a földön. De neeeem, hiszen olcsóbb tucatlövöldét, MMO-t, meg 12- -os Arcade, platform játékokat csinálni.

    Így jobban meggondolva nem játszottam még igazán jó SW játékkal a Jedi Academy óta (KOTOR 2 mikori is? Ha későbbi akkor az).
    Ezekkel (JK 1-2, KOTOR 1-2) hetekig, hónapokig tudtam játszani és még évekkel később is levettem a polcról hogy újra hetekre leköthessen. Melyik mai játék képes erre?

    Ezzel nem azt akarom mondani hogy a TFU rossz lenne, mert vagy 10x végig vittem, csak azt hogy hiányzott belőle valami, meg teli volt idegesítő megoldásokkal (rólad bármi leütötte a kombót, ellenségről semmi, célkövetős rakéták, mesteri orvlövészek, erőellenálló, fénykard ellenálló katonák...stb).
  • Geri98
    #132
    szerintetek mijen lenne ha csinálnának a jedi academy-ből egy remake-et ? úgy értem jedi academy 2010-es verzió vagy 2011-es vagy egy jedi knight 4-et az még jobb lenne nem ? (nem az SWTFU 2 helyett hanem mondjuk utána)
  • Geri98
    #131
    hát ha megfigyelted az első pályán a birodalmiakat 1 vágással ki lehetett nyírni. mer 1 vágás után meghal és ha tovább vágod olyan mintha élne. én mindig azzal szórakoztam hogy vagy 20-szor megvágtam és csak utána hagytam eldőlni.

    ja és nem tom hogy csak az első pályán e nekem elég hibás valamiért kidob helyenként és ha most feltelepítem akkor bele se rakja a bónusz pályákat és a prológusban dob ki, de ez más sztori.
  • Szabi1991
    #130
  • Magiszter
    #129
    Nekem meg az volt fura hogy 4-5 ütés kellett (!)FÉNYKARDDAL(!) egy földi egységbe hogy megdögöljön. Igaz lehetett fejleszteni és másodjára játszva már hullott az ellen, de kéremszépenbácsi! A fény kard az legyen fénykard és nem csak egy furcsán zárlatos zseblámpa! (Értsd: Fénykard->Egyvágás->Megdöglött!)
  • Geri98
    #128
    akkor bocs ha félreértetted mert valószínű az én hibám ha rosszul fejeztem ki magam. csak azt akartam levezetni hogy nekem kicsit fura a darabolás.

    pedig régen folyton azon gondolkodtam hogy mé nem vágják már 5 részre a birodalmiakat, és jedi academy-t játszottam úgy hogy beírtam a daraboló kódot+letöltöttem egy véres módot és nyitottam egy hentes üzletet.

    szóval nem azt akartam mondani hogy nem fér bele.
  • tommygear
    #127
  • ratgab
    #126
    Hát a darabolásról csak annyit, hogy Windu mester lecsapta a fejvadász fejét a Geonosisi csata kezdetekor, vagy Anakin lecsapkodja Doku karjait (3. rész), vagy amikor még az alap (4,5,6) sorozatban Vader levágja Luke kezét és még sorolhatnám, akkor miért mondod, hogy nem fér bele ebbe a játékba. Vagy 6. rész végén Obi van csak enyhén csonkítja meg Anakint (2 kar, 1 láb) tényleg mennyire nincs itten darabolás, vagy Anakin keze a Doku ellen vívott harcban, amikor Geonosis elesik.

    Volt ott is darabolás, pont mert 12-es kategóriába esik esetleg nem mutatták (közben jutott eszembe Star Wars 4. rész kocsmai jelenet Obi Van levágja egy hőbörgő részeg karját, és hát premier plánban mutatták a csupa véres levágott kart!)

    Egy szóval ne beszéljél már b....omságot, hogy nem illik bele az univerzumba.
  • Csörcsike
    #125
    Nagyon komoly kis játék lehet belőle a videók alapján. Nagyon remélem, hogy nem fogják a grafikát megint ellőni az egekbe és sikerül nekik optimalizálni valahova.
  • Magiszter
    #124
    Eleve abban az időben nehéz lett volna megoldani hogy a testrészek röpködjenek minden vágásnál, meg ugye a Star Wars filmek 12+ kategóriásak eleve. Szóval erősen meg kellett kurtítani a brutalitást. Az első részben ugye a droidokat darabolták mint állat, tehát nem lett volna sok megcsinálni ugyanezt emberekkel.

    Az más kérdés hogy a fénykard elvág/éget mindent amihez hozzáér. Lehet úgy használni hogy ne daraboljon fel mindenkit, de látványosabb ha darabol, és szerintem úgy érezheti magát egy játékos igazán rossz/jó fiúnak.

    Példának okáért. Crysis-ban is mekkora baromság volt hogy egy 9 milissel "kivágtál" egy fát, de mekkora móka volt mikor kiirtottam így egy erdőt! Hatalmas! (Elborult elme vagyok tudom :D )
    Szóval nem kell mindennek a realitást követnie, de ha már fénykardal megyünk akkor ne csak látványos dísz legyen amit ha használsz akkor "több sebzést" kapsz hanem egy Ultimate Weapon!
  • tommygear
    #123
    eszem megáll :D
  • The Protector
    #122
    Furcsa egy világ ez.Eddig az volt a baj nincs.Most meg az h lesz.Ki érti ezt?
  • tommygear
    #121
    na most meg már nehogy az legyen a baj, hogy van darabolás :D
  • wedge31
    #120
    Már a legelejétöl ez volt a filmek és játékok egyik gyenge pontja az elsö filmben is kenobi érdekes modon levág egy kart és senkit se zavart...

    Inkább arrol van szó, hogy a minél több eladás reményében teljesen kiddy lett az egész SW frencsájz.

    Engem személy szerint se egy filmben se egy játékban nem zavarna a darabolás söt...mészárszék nem lenne mert ugye lehetne ugy hogy a lézer összeégeti az ereket de ez már egy másik történet.
  • Geri98
    #119
    jó lesz biztos !

    de a daraboláshoz van egy-két szavam

    nem fikázás képpenn de szerintem ez nem a legjobb ötlet. úgyértem a star wars-nak van egy hangulata. és ez a hangulat harc közben is van. ugye a trilógiában (főképp a 4. 5. 6.-ban) nem igazán láthatunk darabolást mivel egy mészárszéket csinálna a filmből. pl.: képzeljétek el luke-ot és ott van előtte vagy 30 rohamosztagos. és a luke meg elkezdene kaszabolni. és a harc után a 30-ból 60 lesz, egy kész hullaház és ugye magát luke-ot teszi hóhérrá. meg elveszi a klasszikus SW hangulatot.

    de igazából ez csakk egy megjegyzés szóval még csak nem is rossz kritika. csak elmondtam amit gondolok.

    szóval biztos király lesz a game.
  • tommygear
    #118
    Jó game lesz ez
  • tommygear
    #117
  • tommygear
    #116
  • tommygear
    #115
  • tommygear
    #114
    Boba Fett a Force Unleashed II-ben.
  • tommygear
    #113
    Csatlakozzatok! :D
  • tommygear
    #112
    http://www.youtube.com/watch?v=Pf4bd2BSX8U
  • Magiszter
    #111
    Kicsit off:

    Régebben láttam egy kb 10 másodperces videót arról hogyan veszik fel a mimikát. Youtube-on kerestem de nem találtam hosszabbat. Esetleg valaki ismer ilyen "Kulisszák mögött" videót a Force Unleashed-ről?
  • Bullitt
    #110
    Nézd a hivatalos oldalt. Van egy nagy csapat flashback meg flashforward is.
  • tommygear
    #109
    milyen hír legyen?
    elhangzott már minden lényeges
  • toarpad
    #108
    Valami hír ?
  • Magiszter
    #107
    Az előző részben én mentem lila-sárga-zöld kardokkal, mivel lehetett szerkeszteni. Gondolom (remélem) itt is lehet majd.
  • Hector Troy
    #106
    Az emberek még mindig elpárolognak. Amúgy az ilyen propaganda szöveg nem ér semmit, úgy is csak akkor derül ki, hogy mit tud a játék amikor játszod.
    Ja, és SK-nak miért kék kardja van? Nem a jediknek szokott kék lenni?
  • tommygear
    #105
    Magyar feliratos interjú:

  • tommygear
    #104
    Nagyon nem.
  • Rage47
    #103
    fotosop
  • Prince23
    #102
    Képek a demóból
  • Magiszter
    #101
    Szerintem az effektek visszafejlődtek. Jobban tetszett az első rész "erőmegoldása".

    Az viszont piros pont hogy az ATST-t is rögtön föl lehet kapni és labdává gyúrni. Meg ahogy néztem bármi mást is.

    De nem láttam jó kombókat a két karddal csak egyet (bár az látványos tényleg).
  • tommygear
    #100
    ték
  • tommygear
    #99
    hehe, ja :D
  • Magiszter
    #98
    g_saberrealisticcombat 1

    Ezt a parancsot át kellen hozni a jó öreg Jedi Knight:Jedi Outcast-ból lenne ott hentelés dögivel. :D

    Hector: Támogatom a javaslatot!