1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • Knabb
    #177
    Hát de sajna az mmo-kban van a pénz, ezért csakazértis rászállnak.
  • DarkSector
    #176
    nekem az az érzésem, hogy nem kellene konkrétan lekorlátozni 1-re a stilust, csak ne ez szünne meg.
    inkább az amit most csinálnak az az rpg-t dobnák kukába, és hagynák ezt meg a többieknek a jedi academy vonalat....
  • Knabb
    #175
    Az viszont igaz, csak valahogy a megvalósítás nem az igazi. De voltak benne epic dolgok ám :D
  • DarkSector
    #174
    univerzum ide vagy univerzum oda, játékban a FU újból rengeteg játékosban felkeltette az érdeklődést a témával kappcsolatban.
  • Knabb
    #173
    Jólvan, sistereg az ész... :D inkább olvasgassatok utána a dolgoknak szerintem :D
    Én inkább nem fárasztom magam azzal, hogy elmagyarázzam nektek a dolgok állását, de rohadt nagy tévhitben vagytok az egész univerzummal és a játékokkal kapcsolatban. Nem akarok belétek kötni, véletlenül se, mert abból csak flém lenne. Inkább csak szólok, hogy nézzetek utána egykét dolognak. Mondjuk az én életem akkor se lesz több vagy kevesebb ha nem teszitek, de ha érdekel titeket az SW, akkor érdemes lenne. De mint mondottam, csak szolidan ajánlom :)
  • tommygear
    #172
    persze hogy nem volt szar az első :D
  • DarkSector
    #171
    érdemes ezt még átolvasni (lehet mégse volt szar az első rész)
    hátha jelent valamit

    idézek:
    "Örülnek persze a játékosok is, ha nem valami emészthetetlen szemetet próbálnak eladni nekik jedis, erős, fénykardos köntösbe bújtatva"
  • DarkSector
    #170
    eladás lesz a fu2-ből, ezmiatt én nem is aggódom.
    valami nagyot alkotni, az megtörtént a force unleashed első részénél.
    ien minőségben a star wars univerzumot még nem láthattuk, a star wars aharcról szól, ez a lényege látványos fénykardos harcok, kis ugrabugrival.
    a jedi knight is egy rókabőr...

    lehet mindkét rókabőrt folytatni, szerintem elfértek volna egymás mellett...és mindenki játszhatna a kedvencével.
  • Hector Troy
    #169
    Az meg hogy lesz-e TFU 3, csakis a 2 eladásain fog múlni. Nyilván ha jól teljesít, lehúznak még egy börkét az emberekről.
    Ezért drukkolok, hogy ne vegyék sokan ezt játékot, és kénytelenek lesznek valami komolyat is alkotni.
    Dark Sector: Az online Knights of the Old Republic nekem sem jön be, wow majmolás az egész, viszont a régebbi Knights of the Old Republic I,II részeket hatalmas alkotásnak tartom, igaz aki nem vitte végig nem tudja értékelni. (Az elején amíg nem tudtam mi a lényege nekem sem tetszett, de amikor belejöttem...)
  • DarkSector
    #168
    jah azokkal nem játszottam, mert nem érdekelt ez viszont lekotöt azokkal ellentétben.
    én azt hittem végre történt valami és olyan star wars-ot csináltak, ami nekemis bejön, de úgy néz ki, a Jedi Power Battles után sok évvel nekiálltam a FU-nek, majd lenyomom a 2.részt, és megint el kell majd felejtenem a star wars univerzumát.

    nekem valahogy nem tetszenek ezek mikor ien rpg szart csinálnak a star wars-ból, mint az old republic...
    ez nem ez a kategória amit erőltetnek vele.

    a többi starwars meg unalmas volt, ráadásul béna mozgásokkal, számomra nem tényező a játék piacon.
    mindegy megint várok 5-6 évet, hátha lesz valami.
  • Hector Troy
    #167
    "Az meg hogy egy 76. két film közé beékelt sztori..."
    Hát akkor te nem játszottál a Jedi Academyval, Knights of the Old Rebuliccal, vagy a Jedi Knight 2-vel.
    Ha még az első epizód előtt, vagy már az utolsó (6.) után járnánk, nem lenne megkötve a kezük (annyira) a készítőknek a sztorit illetően.
  • DarkSector
    #166
    szerinted a force unleashed story-ja a filmekről szól?
    amúgymeg ha más játék kell lenne, nem star wars lenne....
  • Hector Troy
    #165
    Szerintem meg új SW játékokra, sztorikra lenne szükség, lépjenek már ki a filmből (filmek közötti űrkitöltésből), mert így igencsak le van korlátozva a történet. Gondoljatok bele, oké hogy megint szembeszálsz a vödörrel, és persze le is kell hogy győzd, de MÉGSEM győzheted le, mivel a sztori kötelez...
    És azzal a tudattal játszani elég egysíkú szerintem, hogy már tudod mi fog történni nagy vonalakban.
    Én a 2. részt is hülyeségnek tartom, meg pénz kihúzásnak is. Nézzétek meg SK-t közelebbről, olyan mintha az első részből lépett volna ki. Ugyanaz a haj, testalkat, ábrázat, mozgás, stílus, stb. Oké erre mondhatják, hogy "Dehát ő klón", viszont szerintem túlságosan is hasonlít az eredetihez, mind jellemileg, mind külsőre. Valami újat vártam, akár egy "klóntól" is!
    (Gondoljatok bele, hogy ha mondjuk a te klónod valahol máshol élne, ugyanígy öltözködne, beszélne, meg ilyesmik mint te?! Szerintem 99% hogy nem.)

    Az meg hogy egy 76. két film közé beékelt sztori, attól meg hülyét kapok.
    Végig fogom játszani a grafika, meg harcolás miatt, de már tényleg várok egy fordulatot, valami gyökeresen új sztorit, valódi JEDIKET, és SITHEKET, erős és gyenge karakterekkel, cselszövésekkel, valami olyasmit mint anno az academy-t.
  • DarkSector
    #164
    szerintem ha igaz, dicséretre méltó, végre valakit érdekel mien munkát adnak ki, és nem a pénzszerzés az első...tiszteletem az uriembernek.

    majd jöhet a sok szar starwars, ahelyett hogy a fasza kis FU-et folytatnák, sebaj csődbe viszik majd a céget.
  • tommygear
    #163
    nemhiszem, tényleg otthagyta a faszi a lucasartsot pont emiatt mert nem akartak harmadik részt
  • Prince23
    #162
    Nem tudom honnan veszi az sg a hírt, de ilyenről nem pletykáltak a népek.
    kamuhír :)
  • tommygear
    #161
    sajnos nem
  • Prince23
    #160
    dehogy zárnak le minden szált :)

    Trilogy lesz belőle.
  • tommygear
    #159
    én arra leszek kiváncsi, hogy mi lesz a vége, lezárnak e minden szálat?
    mivel nem lesz harmadik rész
  • Magiszter
    #158
    Én nem a végére leszek kíváncsi hanem hogy hogyan jutunk el odáig. Az oké hogy dart vödör elől menekülünk, de gondolom majd újra szembeszállunk vele. Illetve a mi klónjainkkal is amit dart papa csinált (Az egyik CGI videóból ezt szűrtem le).
  • Hector Troy
    #157
    És ki mit tippel a végére? Ki lesz a főgonosz, ki hal meg, ki éli túl, stb.?!!!
  • Prince23
    #156
    Yoda és Starkiller egy percen át...
  • tommygear
    #155
    PS3 Gameplay.
  • Geri98
    #154
    hát figyelj vannak benne durva jelenetek de attól az még 12

    mondjuk 16 akkor lenne ha 5 percenként olyan durva jelenetet látnánk mint az anakin égése vagy mutatták volna az anakin és a pádmé ágyas jelenetét...ilyenek
  • Bence94
    #153
    pont erről beszélek,hogy én ezen csodálkoztam... és biztos zöld volt legalábbis a moziban a plakáton olyan volt de még 12-esnek is durva bőven...
  • Geri98
    #152
    és se lát se hall nyomtam rögtön a mesterre
  • Geri98
    #151
    amúgy mikor még 3-4 éve letöltöttem a demóját, és még nem tudtam annyira angolul és ott volt a fokozat választás és azt hittem hogy ott azt kell kiválasztani hogy mi leszel XD én hülye
  • Geri98
    #150
    igen ez tényleg az a fórum DE:

    1.:A jedi academy szerintem megérdemli hogy szóba kerüljön.
    2.:Meg egyébként se nagyon lehet még beszélni a TFU2-ről, amit meg lehetett azt megmondták. Majd mikor kijön a játék akkor jönnek majd az üzenetek ezerrel hogy ilyen probléma olyan probléma ilyen szuper olyan szuper ilyen rossz olyan rossz.
    3.:speeddel tényleg nagyon könnyű (mellesleg én mindig padawanon nyomtam lehet ettől hülyének tartotok de én mindig csak könnyűn tolom, és talán a speedtől és a könnyűtől haltam meg a játékban 5 pályánként 1-szer XD)
  • ratgab
    #149
    Igen! Lehetett Speedet is nyomni (kicsit áthallásos lett ez a mondat XD ), de úgy már túl egyszerű volt.

    Én azt tekintem jó játéknak, ahol van lehetőség olyan ellenfelekbe futni, akik kihívást jelentenek! És itt azok voltak speed nélkül, megmondom őszintét speedet, csak akkor alkalmaztam, amikor már nagyon nem bírtam velük (legnehezebb nehézségen már gyakran előfordult). Nehézség emlegetésekor mindig eszembe jut a föld alatti jedi templom (leomló folyósok, hidak és telis teli sith harcosokkal). Na annak a pályának a vége felé 1 nagy oszlopcsarnokban 3 sith harcos volt ,akik , ha nem jól helyezkedtél egyszerre rontottak rád... -> (ami very hardon game over)

    Pl.: Legmagasabb szinten már a főellenfél kínszenvedés volt, de végül csak lenyomtam!

    Na, de ez TFU 2 fórum, úgyhogy az offot befejeztem!
  • Magiszter
    #148
    Igen, mikor csak álltatok és ő meg nyomta a szöveget meg a taunt-ot (fénykardot megkörgette a tenyerén), aztán piff jött a harc. Volt egy hangulata annak a játéknak.
    A fokozatosan növekvő nehézség meg tényleg abból állt hogy egyre nagyobb tudású ellenfelek jöttek és egyre többen, vagy erősebb fegyverekkel. A ugye először csak mezei katonák voltak, aztán már plazmaágyús, rakétás, mesterlövész, meg ezeknek a keverékei egyre többen. Utána jöttek az alap Reborn-ok is és így tovább. De mindegyiket ki lehetett nyírni erővel és fénykardal is. Szabadon választhattál taktikát. Az Academy-ben is ugyanez volt a tendencia. Egyre erősebb, de nem UltimatePower*-es ellenségek jöttek.
    Annak a játéknak a világa és a hangulata volt nagyon megragadó. Ahogy az ősi Jedi Templom romjai között koslatáttál, mikor megszerezted a fénykardot. Ahogy a filmből is ismert néhány helyszín felbukkant, vagy mikor az Academy-ben a száguldó vonaton kellett harcolnod. Egyszerűen fantasztikusra sikerültek azok a játékok. Nem is értem miért nem folytatták a sorozatot.


    *Valamilyen támadásnak 100%-ig ellenálló/pontosan célba találó kikerülhetetlen támadást alkalmazó.
  • Geri98
    #147
    engem nem sokszor öltek meg mert én mindig force speed-et használtam

    az elején meg még kicsi volt a speed képesség (mert ugye magától fejlődik) de akkor még gyengék az ellenségek

    mondjuk kicsit zavart hogy ugye a tavion az alora mestere és hogy az alorát nehezebben nyírtam ki mint a taviont, mivel speeddel vagy 30 másodperc volt a ragnossal együtt
  • Geri98
    #146
    meg ha már jedi knight jedi academyről van szó azis bazi jó hogy (nem tudom hogy szándékosan csinálták a készítők) van olyan rész mikor megáll a sith/reborn és akkor van az a drámai szünet mint ezekbe a kínai szamuráj izékbe mikor állnak mozdulatlanul ezeket mindig kihasználom
  • ratgab
    #145
    Jedi Academy-ben ezt is olyan jól eltaláták: első küldetéseknél még gyenge volt az ember, még a birodalmiak is meg tudtak szorongatni, aztán már amikor kezdtél számottevő ellenné válni, bejöttek a nagyméretű robotok és az ERŐHASZNÁLÓK, na onnantól kezdve igazi SW játék lett a dologból (amikor lassítva mutatta, ahogy végképp leamortizálod (végzetes csapás) a sith-eket az valami fantasztikus volt) és benne volt ám erősen, hogy az ellenfél talál el fénykarddal előbb.

    Emlékszem, amikor már sokadszor öltek meg, akkor sith-eket egyszerűen force grippel ledobáltam a szakadékokba, legalábbis akit tudtam!
  • Magiszter
    #144
    Egyetértek hogy a TFU főellenfelek fix kameraállása szégyenletes. Igazából azért volt csak nehéz mert nehezebb volt így az irányítása. Az a gombnyomogatásos "kivégzés" viszont kimondottan tetszett, hiszen így igazán filmszerűvé, de mégis interaktívvá tették a dolgot.

    Engem kimondottan az elszabadult fantázia dühített. Ha a birodalmiaknak lett volna erő és fénykard ellenálló álcázott katonájuk akkor a lázadók ezt megszerezve 2 perc alatt kicsinálták volna az uralkodót is. Úgy tudom a 3-4. részt kötné össze. Ehhez képest a 4. részben csak mezei egyszerhasználatos, tesco gazdaságos rohamosztagosok voltak. Jó persze nehezíteni kellett a játékot előre haladva a történetben, de másképpen is megtehették volna nem ilyen elborult dolgokkal. A kedven részem a TFU-ban egy hangár volt, mikor követős rakétától elrepültem, a levegőben még belém lőtt a mesterlövész és amikor földet értem volna jött a következő rakéta és vagy 3 percig csak röpködtem a teremben. Ez meg nem is lett volna akkora baj, de az hogy elkezdek egy kombót és egy kósza szellő leüti rólam nevetséges. Tetézte hogy az ellenfélről meg semmi sem tudta leszedni. Komolyan, még halálában is folytatta a megkezdett mozdulatsort. Olyanok voltak mind Jugernaut az X-men világából. Ha egyszer mozgásba lendültek, nem volt ami megállítsa őket.
    Persze erre is mi a válasz? Úgy túl könnyű lett volna a játék. Hát elmehetnek anyucikájuk nyaralójába! Én szórakozásra veszek meg egy játékot, nem pedig hogy szétidegeljem magam rajta. Ha nem tudja nyújtani a szórakozás élményét akkor nem veszem meg. És siránkoznak a warez miatt...

    (bocsi az offért.)
  • ratgab
    #143
    lásd. 126-os hozzászólás! Nem is volt ám sok nagy csata a filmekben... (irónia)
  • ratgab
    #142
    Sorrendben ha jól emlékszem: Jedi Academy, Kotor, Kotor 2! Mind remek kis játékok és az általad leírtak rám is igazak, mármint: rengeteg eltelt idő után polcról levesz, feltelepít, hetekig se kép se hang... :-D

    Jobb fénykardozást, mint Jedi Academy-ben volt még nem láttam és nem tapasztaltam, mint abban volt. Sajnos nálam a TFU 1 meg sem közelítette. Legfőképpen a hihetetlen amatőr főellenfelek miatt (szégyen ez a fix kameraállású megoldás, holott a Jedi Academy-ben gyönyörűen meg tudták a főellenfeleket oldalon a normális, alap harcrendszerrel, nem kellett lebutítani, mint a TFU-ban).

    TFU amilyen szépen indult, nálam a főellenfeleknél el is vágta magát (a quick time eventekkel nem volt nekem bajom, hanem a hülye kameraállással)
  • Geri98
    #141
    na hát pont az lenne zöld karikás ? amiben levágják a dooku fejét ? amiben tömegmészárlás van a jedi templomban ? amiben a parton ég egy félholt ami úgy néz ki utána mint egy 5 hete rothadó hulla ?

    na látod ezér 12-esek az SW-k. egy zöld karika sincs köztük
  • Geri98
    #140
    az SW-k között nincs zöld karika mind 12
  • Bence94
    #139
    de egy kicsit illúzió romboló amikor csak pattognak le róla de semmi karc nincs rajtuk.star wars akárhányban ami zöld karikás volt amikor anakint szétkaszabolta obiwan meg ott égett a parton az tényleg gyerek kategória volt...
  • tommygear
    #138
    mivan? :D