1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • Magiszter
    #257
    Amennyire én tudom a fénykard nem plazma. Bár régen játszottam már Kotor játékkal :D
  • MaRee
    #256
    Viszont a plazma nem lehet jéghideg, így a fénykard sem lesz.
  • tommygear
    #255
    remélem lesz pc-re demo, bár nem valószínű
  • DarkSector
    #254
    de ez egy játék.
    repülni se tud a valóságban senki, meg áramot kilövelni magából.
  • Geri98
    #253
    nekem már tökre elegem van abból hogy minden egyes rohadt videóba teljesen ugyanazt mondják el folyamatosan, meg már előre látom hogy a kaminós pályát minél előbb le akarom majd játzsani mert már annyit láttam hogy már kész vagyok tőle...

    DarkSector:eleve azér nem lehet jéghideg jedikard mert amihez egy fénykard hozzáér már rögtön elolvad vagy lángra kap attól függ milyen anyagból van
  • DarkSector
    #252
    nem de a robotnál is meggkérdőjelezhető. :)
    mármint eddig mindenhol minden ellenség vagy nem ellenség még a seggéből is lézert szart most meg nitrogén móka.
    szerintem lesz majd itt nyalánkság, mert mondták hogy új fícsörök lesznek, lehet nem nitrogén, de egy jéghideg jedikard állat lenne. :)
  • tommygear
    #251
    szerintem nem illett volna egy jedihez :D
  • DarkSector
    #250
    jah rosszul néztem.
    kurvaélet, már beleéltem magamat. :)
  • DarkSector
    #249
    jah megnéztem ujra elnéztem az fagyasztott valóban de csak egy script, amikor megöli a robotot, akkor lefagyasztja azzal a szerkezettel, amivel nekedtámad. bazz pedig mien állat lett volna használni. :)
  • tommygear
    #248
    ja azt láttam énis, de ott a robot fagyasztotta le saját magát ha jól emlékszem
  • DarkSector
    #247
    jah látom sorry összetévesztettem, azzal a cinematikkal, amit most adtak ki.
    nah lesz benne fagyasztás hidd el. néztem vidit, ahol egy kiba nagy robotot lefagyasztott a srác, és egy lökéssel darabokra robbantotta.
  • tommygear
    #246
    amit én linkeltem is tele van ingame jelenetekkel
    hol látsz ilyet, hogy mi fogunk fagyasztani? max minket fognak
  • DarkSector
    #245
    Ez a videó jobb mert legalább ingém. Kurvanagy lesz, még Zub-Zero módjára fagyaszthatunk is...:)
    Beszarás lesz a játék.

  • tommygear
    #244
    http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/104?ep=104
  • MaRee
    #243
    DualCore Intel Core 2 Duo E8200, 2666 MHz (8 x 333)
    3584 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
    ATI Radeon HD 4800 Series (512 MB)

    Ezen a konfigon maximum beállítások mellett 1280 x 1024ben, felpeccselve tökéletesen ment az első rész, egy gramm szaggatás nem volt :) Remélem a másodikkal sem lesz gond.
  • tommygear
    #242
    az első rész tökéletesen ment az aláírásomban lévő konfigon
  • DarkSector
    #241
    elég igényes grafika lesz, 60 fps-re akarják optimalizálni állítólag, és ez kökemény procit igényel.
    x360-nál 3 mag van
    ps3-nál 7+1 vagyis nem feltétlen nagy igény ez, csak eddig a átékok egyhelyben toporogtak a gépigényt illetően végre most kiaknázzák a nagyobb gépeket is, amibe sokan évvekkel ezelőtt pénzt öltek, abban a hiszemben hogy majd tudják hasznosítani.

    most meg sírtok? :)
  • Evin
    #240
    4mag, 2GB ram, 9800GT 512MB 1680-ban szaggatás nélkül ment az 1.
    A kettőnél is erre számítok, mert bár újabb a motor fejlesztett elemekkel, ezt már pc-re is tervezték kiadni, míg az első részt portolták.
  • grebber
    #239
    Pedig elképzelhető hogy komolyan kell mert ez az engine eléggé igényli a 4 magot mint a gta 4nél.
  • Magiszter
    #238
    4 Magos proci, 4 Giga ram, 1 gigás videókártya.
    Csak mert az első rész 2 magon, 2 gigán és 512-es VGA-val gyakran beakadt nálam. Persze nem pecseltem föl. :)
    Ellenben a 4 magos gépemen zökkenés mentesen futott. Szóval szerintem lehet számítani a programozók analfabétaságára itt is.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ne tessenek komolyan venni :D
  • MaRee
    #237
    Hát gondolom egy olyan gépen amin az első vidáman elfutott, a másodikkal sem lesz sok gond :)
  • Julius Caesar
    #236
    Gépigények mik lesznek, vki nem tudja?
  • DarkSector
    #235
    7.5. :)
  • Prince23
    #234
    7 euró az első rész
  • Prince23
    #233
    Combat trailer
  • Geri98
    #232
    XD
  • Magiszter
    #231
    Örülök hogy a lelki békéd és optimizmusod töretlen maradt
  • gyusa
    #230
    Ez megnyugtató :D
  • Magiszter
    #229
    Ha lehet hinni a reklámoknak* akkor igen.


    *nem lehet.
  • tommygear
    #228
    eddig úgy néz ki igen
  • tommygear
    #227
  • gyusa
    #226
    Egyébként PC-re is akkor jön ki mint konzolra ??
  • Magiszter
    #225
    Őőő, az előtt? :)
  • tommygear
    #224
    most a mafia2-nél
  • Magiszter
    #223
    PC-re nem lesz, hisz mikor volt utoljára multiplatform játéknak PC-s demója?
  • tommygear
    #222
    szerintem biztos nem
    nem fognak átportolni pc-re egy demot szerintem
    bár ne legyen igazam
    ték
  • Knabb
    #221
    Lesz demo, talán pc-re is... Bár nemsanszos, de talán :D
  • Knabb
    #220
    Látom nem vágesz, hogy én mire célzok, de teljesen mindegy is,végülis csak egyedül az én csőrömet bassza és aztis csak kicsit. Majd játszok vele 1 órácskát és mintha nem is lenne. Átsiklok rajta, az egyben is sikerült.
  • DarkSector
    #219
    jó csak akartam tudni, ennek a fogalomnak a pontos meghatározását, hogy ez mit takar...:)
    mert vannak jobb-rosszabb játékok, pc-n is meg konzolon is, csak vannak a DMC-k, amik hiába egyszerüek, van amikor az ember ahhoz kell hogy nekiálljon, és a sok felgyülemlett energiát, csak úgy leverje...:)

    szerintem ez így jó, többféle játékmenetet alkotnak a készitők, akár egy francise keretein bellül is...

    Tom Clansy's játékok pl...van lopakodós-stratéga-fps-repülös....és minden platformra. XD
  • Knabb
    #218
    Hanyagoljuk ok? Nekem konzolos és kész :D